Bitcoin Forum
May 26, 2024, 07:42:23 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1] 2  All
  Print  
Author Topic: Satılık Full member  (Read 791 times)
Pascal04 (OP)
Full Member

Activity: 135
Merit: 100

View Profile
February 14, 2018, 07:39:56 PM

Satılık Full member hesabımı satıyorum

hesabımda negatif trust vardır ama bu negatif trustlar sadece eski sahibinin açmış olduğu konudan dolayı verilmiştir.

ben alırkende maili değiştirmedim isteyen mailini değiştirebilir.

Ücret: 1500 TL - Karşılığında eş değer bir coin olabilir.  Escrow olabilir. Forumda güvenilir bilindik üyeler ile örnek mstfprcn mhanbostanci gibi her 2 tarafında güvenebileceği bir üye olabilir.  Kabul etmeleri durumunda.

Activity: 129
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 14, 2018, 10:23:17 PM

iyi demişsin güzel demişsin de negatif trustlı hesabı imzaya sokamazsın soksan da diskalifiye ederler.
neden 1500 lira verile o hesaba.
Rhego
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 278

View Profile
February 15, 2018, 01:12:24 AM

Bu hesap 1 dolar bile etmez dostum hic bir bounty kampanyası kabul etmez.
gileri
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 342

View Profile
February 15, 2018, 01:30:15 AM

Satılık Full member hesabımı satıyorum

hesabımda negatif trust vardır ama bu negatif trustlar sadece eski sahibinin açmış olduğu konudan dolayı verilmiştir.

ben alırkende maili değiştirmedim isteyen mailini değiştirebilir.

Ücret: 1500 TL - Karşılığında eş değer bir coin olabilir.  Escrow olabilir. Forumda güvenilir bilindik üyeler ile örnek mstfprcn mhanbostanci gibi her 2 tarafında güvenebileceği bir üye olabilir.  Kabul etmeleri durumunda.

Activity: 129

Emin ol daha dün üye olmuş hesap senin bu hesabından daha değerli. yeni üye olan adam 1 ay sonra JR olur hiç olmazsa imza kampanyasına katılır.
dogaatac
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 306

View Profile
February 15, 2018, 04:18:46 AM

senin güzel hatrına 1.5 lira veririm hesaba. o da güzel hatrına yani yoksa max teklifim 0.75 kurustur
xxbtcxxx
Member
**

Activity: 322
Merit: 11

View Profile
February 15, 2018, 04:34:40 AM

konuyu trollemek için mi açtınız yoksa gerçekten 1500 liraya satacağınızın hayallerini mi kurdunuz?
max1616
Member
**

Merit: 14

View Profile
February 15, 2018, 05:18:57 AM

Kampanyaya girerken trustlar benden önceki sahibinin açtığı konulara verilmiş dersek kabul olur mu?
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 15, 2018, 01:54:17 PM

Kampanyaya girerken trustlar benden önceki sahibinin açtığı konulara verilmiş dersek kabul olur mu?

kabul etmezler. onlar için önemli olan avatarının altında red trust var mı yok mu
max1616
Member
**

Merit: 14

View Profile
February 15, 2018, 04:41:26 PM

kabul etmezler. onlar için önemli olan avatarının altında red trust var mı yok mu

Eyw. hocam biliyorum etmeyeceklerini..Ark. yazarken onu belirtmiş sanki bir faydası var gibi o yüzden yazdım Smiley
Pascal04 (OP)
Full Member

Activity: 135

View Profile
February 15, 2018, 05:25:34 PM

Isteyene merit vereyim varmı isteyen..

kimseyi trollemek için açmaım hesap eski bir hesap edeceğini düşündüm belki yanlış düşündüm belki doğru düşündüm bu konuda bişi diyemem ama isteyen olursa

merit devamında bu hesabın üzerine yine + 100 meritler olacaktır.

Bunun dışında her imza kampanyası dediginz gibi negatif trustta bakmıyor.

Düşünün ki burada sırf merit alanlara satsanız yine iyi kötü para kazanır bu durum.
srhtssr
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

View Profile
February 15, 2018, 11:13:36 PM

negatif trust olayı baya kötü olmuş dostum işin zor kolay gelsin

CUBE CHAIN  |  The 4th Blockchain for Ecommerce  ■  ■  ▬▬▬
▬▬▬  ■  ■  Meet the social Blockchain services you imagine.
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
February 16, 2018, 12:50:32 AM

Pascal dostum gördüğüm kadarıyla iyi niyetli birisin. Negatif trust için üzüldüm.
Bu negatifleri yok etmenin yolu var mıdır bilmiyorum ama bu şekilde hesabı satman zor.
En iyisi forumda takılmak için kullan. Çok da takma yeni hesap açar geliştirirsin..

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
civilengineer
Full Member

Merit: 112

View Profile
February 16, 2018, 03:13:29 AM

yazık valla bu dönemde negatif trustlı bir full membere. eski sahip ponzi yüzünden negatif yemiş üstüne gönderenler de legendary, hero. o hesabı tekrar ayağa kaldırmak zor artık.
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
February 16, 2018, 07:33:50 AM

Negatif trust  olmasa bile full member hesap 1500 TL etmez
ascakan
Sr. Member

Merit: 255

View Profile
February 16, 2018, 08:49:11 AM

ya tutarsaya girmiş ama insanlar burada imza kampanyasına katılıp yorum karşılığı para kazanabilelim ne bileyim reklam yaparak bountylerden stake kar ortağı olalım diye hesapları satın alıyor ya da satıyorlar. Kıpkırmızı negatif güven işaretli hesaplar öyle ya da böyle bir şekilde forumun kuralları dışına çıkmış ya da birilerini dolandırmaya güvenmememiz gerektirdiğine dair bir işarettir dolayısıyla sevilmez istenmez. Sen hesabı satıyorum dediğin de bile ister istemez o negatif trust konudan uzak durmamızı sağlıyor imzaya katılabilse bile sıkıntılı tip olduğunu gösterdiği için. Geçmiş olsun çözülecek bir şey yok ortada ama bazı imzalar belki kırmızıları da dahil eder oradan yürürsün belki artık hesap kasma da bittiğine göre
bobita
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1323

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
February 16, 2018, 10:44:33 AM

Negatif trust olmasa o hesap 3.000TL de eder, hatta üzerine de çıkabilir çünkü 120 activity+100 merite ulaşmak artık sadece zaman meselesi değil, ama malesef böyle hesabın bir getirisi olmaz, az buz da değil ki birader negatifler (arkadaşın dediği gibi bountyciler ona bile bakmaz, negatifi gördüğü an diskalifiye eder zaten), hani bir tane olsa anlaşmazlık, kıl gitme durumları falan diyelim. Sen hesabı bu şekilde alıp ve bir de para verdiysen iyi kazık yemişsin.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
February 16, 2018, 10:54:31 AM

Negatif trust olmasa o hesap 3.000TL de eder, hatta üzerine de çıkabilir çünkü 120 activity+100 merite ulaşmak artık sadece zaman meselesi değil, ama malesef böyle hesabın bir getirisi olmaz, az buz da değil ki birader negatifler (arkadaşın dediği gibi bountyciler ona bile bakmaz, negatifi gördüğü an diskalifiye eder zaten), hani bir tane olsa anlaşmazlık, kıl gitme durumları falan diyelim. Sen hesabı bu şekilde alıp ve bir de para verdiysen iyi kazık yemişsin.

Full member 3000 TL ediyorsa legendary hesapları ev karşılığında satıyorlar herhalde
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 16, 2018, 01:25:04 PM
Last edit: February 16, 2018, 01:51:11 PM by HARDCRACKERS

Full member 3000 TL ediyorsa legendary hesapları ev karşılığında satıyorlar herhalde

Kıymetli arkadaşım sen bu imza reklam olayına girmemişsin görünen.
Kaldıki bende hiç gimedim.
Bazen yazılanalrı okuyorum değişik şartlar yazıyorlar onu yapacan bunu yapacan falan filan.
İşte bizde fazla sıkıntıya girmemek adına reklam olayına girmiyorum ama yazılanları okuyup takip edince özet şu bu merit olayı çıkınca işte hesaplar değerlendi diyorlar bence doğru.
Kaldıki geçen biri yazdı ben diyor reklam gelirinden Samsung note 8 aldım onlada siteye arada giriyorum demiş.
Yapana becerebilene helal olsun diyorum ne kadar ekmek o kadar köfte olayı demek bu imzaya reklam olayı.
Birde birinin  yorumunu alta ekleyelim.belki legendary hesapla adam ferrari alamaz ama işte bunun yazan senior member adam işi bilmezse yazmaz demek profesyonelde takip edip ayda 3-5-10 bin TL yi alıyorsa onada helal olsun derim başkada diyecek yok.

ortalama bir hesap haftalık rütbesi sayesinde 1-5 bin tl para topluyorken neden satar aklım almıyor hiç. Hayır gidip sabah akşam çalışarak kazanamıyorsun bu parayı artıt merit sayesinde hesap kasma işide bitti. Şimdi kaba taslak haftada 2 bin tl kazandığımı varsaysam hadi en kötü ihtimalle bin tl diyelim Sr. Member için: 1 yılda bana getirisi 52 bin tl . Hadi az uzak durdum yanlış bountye katıldım desem vs yıllık hiç yoktan 30 bin getirisi var ki inanın çok daha fazlası çok daha az emekle geliyor ...

Şimdi ben 2 yıllık geliri istesem etik olmaz diyelim ki bir yıllık getiriyi peşin isteyeyim arkadaş da biraz fazla çalışarak 30u 50 yaptın 7 ayda roi olsun madencilikteki hesapla aynı kefeye gelsin.

Ben hesabıma 30 bin isterken utanırım karşıdaki sövse haklıdır derim :/ Ama böyle bir kapıyı da hiç yok pahasına kimseye vermeyeceğim için asla bu satış işi olmayacaktır.

Gelirler gerçekten çok yüksekken açık açık bu hesap satma işi biraz sallantılı geliyor bana birileri gelipte ret edemeyecekleri bir teklifte bulunursa ozaman işler değişir. Ama Fiyat vermeden, satış fiyatı istemek adil değil bence bu konuda çünkü hesaplar çok değerli

Bunu yazan arkadaşda Full member.Buda işi çeviriyor demek helal olsun.

Arkadaşlar Sr. Member hesap için 1000-1500 TL bence artık hayal. 2500 TL ye satan varsa da ben alırım.

Benim hesabıma 2.500 TL teklif gelse yine düşünürüm satmak için, aylık ortalama zaten 2.000 TL'ye yakın gelir sağlıyor hesabım üstelik bounty kampanyaları ile bu gelir sağlanıyor. BTC ödemeli bir kampanya ile çok daha iyisini kazanacağımı düşünüyorum.
ilonaproda
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

Win-Won-Betfury

View Profile
February 18, 2018, 03:52:07 AM

Boşuna çabalama -  almış bi hesabı kimse almaz %95 hiç bi imzada almıyor kampanyaya

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
February 18, 2018, 04:54:25 PM

Yazık olmuş güzel hesaba -8 adam öldürenlere bile vermiyorlar . Aynı türk adaleti gibi .
Pages: [1] 2  All
  Print  

Jump to: