Bitcoin Forum
June 24, 2024, 09:05:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Microsoft Yoksulluğu Blockchain ile Önleyecek  (Read 360 times)
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 21, 2018, 06:41:56 PM

Microsoft'un bu tarz şeylere gram destek vereceğine inanmıyorum   ben linux kullanıyorum windowsu bildim bileli sevmem zaten  ilk önce kişisel bilgisayarlardan verileri alma yasalarını düzetsinler.
silenticx
Newbie
*

Activity: 112
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 06:56:54 PM

Microsoft ve IBM, 80'li yılların başında sayısal devrimi başlattı. Sonunda, her IBM bilgisayarında MS-DOS haline gelen PC DOS ile, şirketin çifti, mikro hesaplama alanındaki geçmişi değiştirmek için ortaklık kurdu. Şimdi ortaya çıkan blok zinciriyle bu şirketler bir kez daha pakete giriyor .bu da demek oluyorki tünelin ucunda yine parayı gördüler.
icometre
Newbie
*

Activity: 11

View Profile
May 13, 2018, 08:29:05 PM

id2020 sitesine girerseniz rockefeller vakfı ve microsoft tarafından desteklendiği yazıyor.

2020'de başlayacak ve 2030 yılında ise tüm dünyadaki insanların digital bir kimliği olacak. bu ülkenin verdiği kimlik haricinde tüm dünyada geçerli bir kimlik olacak.
bugün yaptığımız ilkel kyc'lerde tarih olacak. her şey digitale kaydığı için ve sınırlar kalktığı için böyle bir şeye ihtiyac doğdu evet.

illuminati, masonlar, kürsel gücler gibi konulara ilgim var. Smiley bu id2020 ve kripto paralar arasında bir bağlantı var.
gelecekte herkesin cüzdanını digital kimliğine bağlanmak zorunda kalırsa şaşırmayın.

siteye girin aşağıda boru gibi rockefeller vakfı yazıyor Smiley https://id2020.org/

Payitaht
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
May 13, 2018, 10:07:16 PM

keşke böyle bir durum mümkün olsa ama ben ihtimal vermiyorum yani hangi sistem olursa olsun hep aşırı zengin ve aşırı fakirlerin var olacağını düşünüyorum

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
utkuy
Sr. Member

Activity: 770
Merit: 268

Helena Helena!

View Profile
May 13, 2018, 10:22:01 PM

Microsoft böyle bir sistem geliştirmeye başladıysa yakında devletlere pazarlamaya başlar. Yoksulluk bitirme bahanesi ile fişlemeler ve daha neler neler. Bazen blockchain beni korkutmuyor değil. Yanlış ellerde bir kabusa dönüşebilir.

THE BEST IN SPACE
AUTO-COMPOUNDING DEFI 3.0
PROTOCOL ON BSC
▀█▄▄▄                                                                      ▄▄▄█▀
▀██
████▄▄▄                                                          ▄▄▄██████▀
▀▀███
██████▄▄▄                                              ▄▄▄█████████▀▀
▀▀████
████████▄▄▄                                ▄▄▄████████████▀▀
▀████████████████▄ ▄▄                  ▄▄ ▄████████████████▀
████████████████████▄▄          ▄▄████████████████████
▀█████████████████████        █████████████████████▀
▀████
███████████████▌      ▐███████████████
████▀
▀▀█████████
██████████████████
█████████▀▀
▀████████████████████████████████▀

▀███████████████████████████▀

▀██
█████ ███    ███ ███████▀
▀▀███   ██    ██   ███▀▀
5 0 1 , 6 5 2 %   A P Y
|    TWITTER    |   TELEGRAM   |    DISCORD    |
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
JOIN NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
May 13, 2018, 11:05:48 PM

büyük resime bakmak lazım. p2p ödeme bilmem ne bunlar işin  hikaye kısmı. satoshi nakamato diye bir adamda yok.

küresel güclerin yıllar evvel planladığı bir oyunun parçaları bunlar.

digital id, çipli kimlikler ve digital paralar.. bunları birleştirdiğiniz zaman büyük birader distoptası gerçek olacak.

çin ve hindistanı özellikle takip edin, bu ülkeler pilot ülkeler diyebilirim. wechat, paytm gibi uygulamalar ile ödeme çok yaygın. yine hindistan'da bir çeşitli digital kimlik sistemi uygulanıyor.

GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 13, 2018, 11:11:23 PM

Blockchain-Bitcoin farklı şeyler ancak blockchain ile bitccoinin paralel düzlemde ilerlediğini kabul ettiğimize göre bu hareketlerin tamamının iyi yerlere çıkacağını düşünüyorum.

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
GiannisTR
Member
**

Activity: 224

View Profile
May 13, 2018, 11:13:01 PM

Microsoft'un bu tarz şeylere gram destek vereceğine inanmıyorum   ben linux kullanıyorum windowsu bildim bileli sevmem zaten  ilk önce kişisel bilgisayarlardan verileri alma yasalarını düzetsinler.
Yasalarını değil prensiplerini dememiz daha doğru olur hocam yasayı devletler koyar şirketler uyar sadece. Ayrıca linux microsoftun onda biri bile popüler olmayan bir firma bunun doğru olmasa bile böyle haberlerin yayılması halk arasında btc ye güveni artırır.

birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
May 14, 2018, 03:04:26 PM

yoksulluğun önlenmesi çok önemli şu anda dünyada büyük bir yoksullaşma ve gelirler arası uçurum söz konusu, bunun önüne blok zincirle geçilecek
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
May 14, 2018, 04:02:51 PM

Sesli gülesim geldi Cheesy yoksulluğu bitirmek istiyorsa kazandıkları paranın bir kısmını yoksul ülkelere yatırım yapsa yeterler ama hep açgözlülük ve prim peşindeler o yüzden inanmam.
mahmure
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
May 14, 2018, 09:02:06 PM

Daha geçenlerde microsoftun sahibi bitcoine ve kripto paralara laf atmadı mı. Şimdi çıkıp şirketi blockchain teknolojisini kullanarak yoksulluğu engelleyecekmiş. Proje güzel ama bunu uygulayacak şirket güvenilir değil bence.
Koray Pulsar
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
May 14, 2018, 09:55:04 PM

Microsoft un bu açıklamasının başlığı değiştirilmeli bence yoksul insan dan çok gizli saklısı olmayan insan kalmayacak denilse yeri vardır sonuçta sosyal sağlık gelir seviyesi ile ilgili bir gelişimle bağlantısı olmayan açıklama olmuş
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
May 14, 2018, 10:14:25 PM

Alex Simons, geçtiğimiz 12 ay içerisinde yeni digital kimlik türleri ve kişisel mahremiyet, güvenlik ve kontrolü sağlamak amacıyla tepeden tırnağa tasarlanmış kimlikler yaratmak amacıyla Blockchain (ve diğer dağıtılmış hesap defteri teknolojileri) kullanan bir takım kuluçkaya yatmış fikirlere yatırım yaptık.” açıklamasını yaptıklarını açıklamış. Tepeden tırnağa tasarlanmış kimlik tabiri bana ilginç geldi, bu kimlikler ne için tasarlandı? Üstelik bu durumun yoksulluğu bitirmeyle ne alakası var? Dünyanın %5’i senelerdir diğerlerinin sırtından geçiniyor. Amaç yoksulluğu bitirmek olsaydı, şimdiye Dünyada yoksul insan kalmazdı zaten. Bunların amacı hiç bir zaman yoksulluğu bitirmek olmadı. Şimdi de blokzincir teknolojisini kullanarak zenginliklerini korumak niyetindeler.
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
May 15, 2018, 05:06:55 PM

Microsoft blockchain bazlı güzel adımlar atıp olumlu fikirlere sahip olabilir Bill Gates blockchainin yayılmasına en önemli etkiye sahip olan Bitcoin hakkında çok olumlu söylemler beslemiyor. Düşünce ayrılıkları işin finansal boyutuyla alakalı galiba, teknoloji konusunda olumsuz bir düşüncüleri yok.
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617
Merit: 250

View Profile
May 15, 2018, 05:30:35 PM

İçeriği okudum, okudum fakat cidden Microsoft’un blockchsin teknolojisini kullanarak yoksulluğu nasıl önleyeceğini anlamadım. Yoksullara fon oluşturmak amacıyla kripto para çıkarıp, yeni bir zincirmi oluşturacak acaba? Bakalım nasıl bir proje peşindeler, öğrenmek için beklememiz gerekicek herhalde.
Kripto_O
Newbie
*

Activity: 17

View Profile
May 15, 2018, 07:59:53 PM

Microsoft önce işletim sistemi fiyatını düşürüp, korsan yazılıma geçen insanları kazanmalı. Yoksulluğu önleyecekmiş kıçımın kenarı microzort!
tebessum
Member
**

Activity: 314

View Profile
May 16, 2018, 07:01:44 AM

microsoftun açıklamaları çokta güvenilir değil iki gün sonra söylemini değiştirirse şaşırmam ayrıca yoksullarla alakalı kısmı bende göremedim açıklamada
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
May 16, 2018, 08:38:21 AM

Biraz fazla eski bir açıklama ve bunun üstüne yeni bir bilgi gelmedi galiba. İptal olmuş olabilir. Tabi daha başka ne olacaktı ki. İyi bir şeyler bekliyor muydunuz ?
Otisabi
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

otisbey

View Profile
May 16, 2018, 09:16:27 AM

yoksulları kim düşünmüş ki microsoft düşünsün bana pek samimi gelmedi bu haber ayrıca bu kadar düşünceliler ise fakir ülkelere kazançlarını bağışlasınlar sünya markası dev bir fiğrma  sanıyorum ki 3 5 fakir ülkeyi zengin eder Smiley

jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 16, 2018, 09:22:01 AM

Microsoft ve yoksulluğu engelleme politikası... bu ikisini yan yana düşününce saçma geliyor malum hükümet gibi bunlarda gariban üzerinden pirim yapmaya çalışıyor asıl amaç nedir merak edilen konu.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: