Bitcoin Forum
May 06, 2024, 01:43:19 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Voi ce faceti sa primiti merit?  (Read 493 times)
pcatalin93
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 0


View Profile
February 26, 2018, 10:55:51 PM
 #21

Obisnuiam sa fiu un spammer pentru un proiect numit Viberate deoarece primeam in jur de 20-30 tokens zilnic , pretul fluctuand undeva intre 0.3-0.6. Ulterior s-au prins si ei ca lumea face foarte mult spamm , exact ca la pariuri " easy free money " si au schimbat regulile .

In campaniile de semnaturi neavand incredere am renuntat in a mai posta ceva pe forum timp de cateva saptamani bune. Doar research si citind diverse topicuri .
Interesandu-ma foarte mult , am observat ca dea lungul timpului s-au facut bani frumosi din signature bounty , atat pentru rank-uri mici cat si pentru cele mari si zic,cum dau rank-up sa fac mai multe stakes intr-o campanie ?

Ei na, ca m-am lovit de noua metoda de rank-up ce-i impiedica fix pe cei ca mine . Spammeri ,cei cu multe conturi si asa mai departe . In opinia mea noul sistem este extraordinar de bun , dar consider ca nu va prinde . Poate ma bate gramatica in romana , poate exprimarea mea nu este buna in engleza , avand un "swamp" english , acum ce fac studiez sa fac un content exceptional sa primesc Merit ? Sau un tutorial ? La fel de bine facand asta as putea in paralel sa imi deschid un blog.Dar oricum nu asta vreau sa evidentiez ci faptul ca acest Merit System o sa devina un bussiness pentru cei ce detin din abundenta. Si sunt convins de lucrul asta .
No Gods or Kings. Only Bitcoin
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715002999
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002999

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002999
Reply with quote  #2

1715002999
Report to moderator
1715002999
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002999

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002999
Reply with quote  #2

1715002999
Report to moderator
1715002999
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715002999

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715002999
Reply with quote  #2

1715002999
Report to moderator
focmere (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 11


View Profile
February 26, 2018, 11:29:09 PM
 #22

Obisnuiam sa fiu un spammer pentru un proiect numit Viberate deoarece primeam in jur de 20-30 tokens zilnic , pretul fluctuand undeva intre 0.3-0.6. Ulterior s-au prins si ei ca lumea face foarte mult spamm , exact ca la pariuri " easy free money " si au schimbat regulile .

In campaniile de semnaturi neavand incredere am renuntat in a mai posta ceva pe forum timp de cateva saptamani bune. Doar research si citind diverse topicuri .
Interesandu-ma foarte mult , am observat ca dea lungul timpului s-au facut bani frumosi din signature bounty , atat pentru rank-uri mici cat si pentru cele mari si zic,cum dau rank-up sa fac mai multe stakes intr-o campanie ?

Ei na, ca m-am lovit de noua metoda de rank-up ce-i impiedica fix pe cei ca mine . Spammeri ,cei cu multe conturi si asa mai departe . In opinia mea noul sistem este extraordinar de bun , dar consider ca nu va prinde . Poate ma bate gramatica in romana , poate exprimarea mea nu este buna in engleza , avand un "swamp" english , acum ce fac studiez sa fac un content exceptional sa primesc Merit ? Sau un tutorial ? La fel de bine facand asta as putea in paralel sa imi deschid un blog.Dar oricum nu asta vreau sa evidentiez ci faptul ca acest Merit System o sa devina un bussiness pentru cei ce detin din abundenta. Si sunt convins de lucrul asta .

Poti sa scrii tu textul textelor, cu greu vei primi Merit! Si tare mie frica ca extrem de putina lume va mai avansa in rank pe acest forum. EXTREM!
pcatalin93
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 0


View Profile
February 26, 2018, 11:31:56 PM
 #23

Obisnuiam sa fiu un spammer pentru un proiect numit Viberate deoarece primeam in jur de 20-30 tokens zilnic , pretul fluctuand undeva intre 0.3-0.6. Ulterior s-au prins si ei ca lumea face foarte mult spamm , exact ca la pariuri " easy free money " si au schimbat regulile .

In campaniile de semnaturi neavand incredere am renuntat in a mai posta ceva pe forum timp de cateva saptamani bune. Doar research si citind diverse topicuri .
Interesandu-ma foarte mult , am observat ca dea lungul timpului s-au facut bani frumosi din signature bounty , atat pentru rank-uri mici cat si pentru cele mari si zic,cum dau rank-up sa fac mai multe stakes intr-o campanie ?

Ei na, ca m-am lovit de noua metoda de rank-up ce-i impiedica fix pe cei ca mine . Spammeri ,cei cu multe conturi si asa mai departe . In opinia mea noul sistem este extraordinar de bun , dar consider ca nu va prinde . Poate ma bate gramatica in romana , poate exprimarea mea nu este buna in engleza , avand un "swamp" english , acum ce fac studiez sa fac un content exceptional sa primesc Merit ? Sau un tutorial ? La fel de bine facand asta as putea in paralel sa imi deschid un blog.Dar oricum nu asta vreau sa evidentiez ci faptul ca acest Merit System o sa devina un bussiness pentru cei ce detin din abundenta. Si sunt convins de lucrul asta .

Poti sa scrii tu textul textelor, cu greu vei primi Merit! Si tare mie frica ca extrem de putina lume va mai avansa in rank pe acest forum. EXTREM!

Sunt ferm convins si sunt total de acord cu tine . Am renuntat la ideea de rank-up , voi participa la un bounty signature ce-l cred foarte bun si poate am sa incerc cu Translation bounty. Dar de primit Merits, deja plec cu premiza ca nu voi primi niciunul . Probabil va fi un bussines profitabil si se vor vinde Smiley)
Mihai1989
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 52
Merit: 1


View Profile
February 28, 2018, 05:40:40 PM
 #24

Eu raman la varianta ca tot cunostiintele te pot ajuta, ca si in viata reala, trebuie sa ai relatii Smiley)) altfel, nici o sansa
Rakabel619
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 322
Merit: 100



View Profile
July 05, 2018, 09:42:36 PM
 #25

salut, eu am vazut foarte multi, cel putin pe canalul de Romania, care isi vand punctele de merit. eu nu inteleg de ce s-a bagat aceasta metoda de crestere in grad

M0ndialu
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 819
Merit: 1000



View Profile WWW
July 06, 2018, 10:44:13 AM
 #26

salut, eu am vazut foarte multi, cel putin pe canalul de Romania, care isi vand punctele de merit. eu nu inteleg de ce s-a bagat aceasta metoda de crestere in grad

ca sa nu mai faca lumea postari la norma, gen tu aseara in 1h ai facut 10+ postari in decurs de o ora..doar ca sa atingi numarul necesar pe saptamana pentru campania de semnaturi..se numeste spam  Smiley

pusttiu
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 260
Merit: 101


View Profile
August 14, 2018, 08:59:01 AM
 #27

salut, am citit 2 pagini si tot nu am inteles la ce te ajuta meritul asta.... poate ma lamureste cineva si pe mine.
ms .
baghdatis1990
Member
**
Offline Offline

Activity: 504
Merit: 14

Miracle Tele


View Profile
December 21, 2018, 07:16:29 AM
 #28

                 Este foarte dificil sa primesti merite. E un sistem cu care eu nu sunt de acord, deoarece meritele se dau doar pe prietenii si nu pe drept. Cred ca acest forum ar trebui sa schimbe acest sistem. Prin acest sistem s-a dorit doar ca rangurile utilizatorilor sa stagneze. Totusi, cateva merita se mai pot ciugulii. Stiu ca erau ceva sectiuni, unde daca postai mesaje de calitate primeai merite. Nu stiu daca mai exista asa ceva.

△ M!R△CLE TELE   ▌  BRINGING MAGIC TO THE TELECOM INDUSTRY  ▐   JOIN US NOW!
▐▐   40% Biweekly Rewards     ▬▬▬   Calls at €0.2   ▬▬▬     Traffic from €0.01 worldwide   ▌▌
▬▬▬▬▬▬   ANN  Lightpaper  Bounty  Facebook  Twitter  Telegram   ▬▬▬▬▬▬
GazetaBitcoin
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1694
Merit: 6575


Fully-fledged Merit Cycler|Spambuster'23|Pie Baker


View Profile
November 06, 2019, 07:10:29 PM
 #29

salut, eu am vazut foarte multi, cel putin pe canalul de Romania, care isi vand punctele de merit. eu nu inteleg de ce s-a bagat aceasta metoda de crestere in grad
Cine vinde sMerits? Poti detalia, te rog?

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Nea Sandu
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 478
Merit: 285


Crypto Way is the only Way!


View Profile WWW
November 11, 2019, 02:32:07 PM
 #30

salut, eu am vazut foarte multi, cel putin pe canalul de Romania, care isi vand punctele de merit. eu nu inteleg de ce s-a bagat aceasta metoda de crestere in grad
Cine vinde sMerits? Poti detalia, te rog?

Sistemul de merit, din ce stiu eu, s-a bagat tocmai ca sa combata frauda, spammerii, shitposts. Inainte, in 50 de zile aveai cont Legendary care conteaza foarte mult pentru un nou venit sau pentru cineva care nu stie cum functioneaza. De aici si pana la SCAM mai un pas.

Nu incurajez tradingul pe merit dar la un simplu search vei vedea ca altii sunt de alta parere....


Goana dupa Bitcoin

▬▬▬▬▬▬▬▬
 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ▬▬▬▬▬
 ▬▬▬▬▬▬▬▬
..DMEX ..

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!