Bitcoin Forum
May 09, 2024, 04:50:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Sportyco kucoin’e hoşgeldin  (Read 166 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 15, 2018, 09:18:44 PM

Dostlar selam. Küçüklerin Gözlerinden büyüklerin ellerinden akranlarımın yanaklarından öperim. Zaman zaman forumda inandığım coinler ve inandığım ise icoları  paylaşmaya çalışıyorum. Şahsım sporu ve sporcuyu seven bir karaktere sahibim. Bu sebeple coinmarketcap’i karıştırırken karşıma bir coin çıktı. Şaka şaka tabii ki böyle olmadı internette gelecek vaadeden coinlerle ilgili araştırma yaparken güzel bir coin gördüm birkaç ay evvel. Hemen sayfasına girdim whitepaper ve roadmapini falan okudum hatta adının  Bir müzik uygulamasıyla neredeyse aynı olduğunu gördüm. Bunu coin geliştiricileri de benim gördü mü gördü galiba :-) ve bu coinin adını değiştirmeye karar verdiler ve adı SPORTYCO oldu.Yaklaşık iki aydır sağlam pump yapmasa da takımına kattığı ünlü isimlerle kendinden söz ettirmekte. Ronaldinyo, roberto carlos  eski bir boks şampiyonu vs vs. Hatta o kadar sağlam çalışan bir ekibi var ki tuttular Espanyol kulübüyle ortaklık da imzaladılar. Hatta Buda kesmedi şimdi de kucoin piyasasında listelemeye başladılar ve bugün Start verildi. Ben livecoinden edinmiştim ama artık kucoinde listeleniyor.muhtemelen yakında binance Ve bittrex’e de girecektir. Elbette yatırım tavsiyesi değil fakat bu yazdıklarım bir deli saçması da değil. Forumda uzun vadeli koyayım 5X 10 X 20 X 50 XXX yazanların aradı coinlerde olmaya aday bir coin. Ben yatırım yaptım kulağımın üzerine yattım sizlerinde sayfasını incelemenizi araştırmanızı tavsiye ederim.
1715230208
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715230208
Reply with quote  #2

1715230208
Report to moderator
1715230208
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715230208
Reply with quote  #2

1715230208
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 15, 2018, 11:16:09 PM

Başlıgı yazdım içeriği girdim ve cıktım, aradan bi kaç saat gecti ve kendi kendime dedim ki: Bak bakalım yorum yazan ilgi duyan olmuş mu bu coine diye? sonuc husran kimse bakmamış bile Smiley Sonradan dedim bir de coin'e bak durumlar ne alemde? Aradan 3 saat gecmeden %15 roketlemiş Smiley Dostlar işin esprisi bi yana ama forumun ingilizce sayfası ve global platformlarda bu coin güzel yorumlar almış. Bi göz ucuyla bakın derim. Ben dedim %15 arttı gibi salakca bi yorum yapmıcam tabi yoksa yarın bigün bi dump yapar göt olurum Smiley Velhasılı kelam bu coine bi bakın Smiley
bora19
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
February 16, 2018, 12:00:52 AM

bencede bu coin artıcak reklamını iyi yapıyolar çünkü
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
February 16, 2018, 12:59:15 AM

Konuyu okuduktan sonra biraz baktım ve evet bu coinden çok bahsediliyor yabancı forumlarda. Anlaşma yaptığı ünlüler sayesinde epey ilgi görmüş, reklamını iyi yapmış fakat bu işler ünlüler dahil oldu diye nereye kadar yol alır bilemedim. Tabi bi taraftan düşününce de hayatta her şey reklam. Yatırımcısına kazandırır büyük ihtimal.
emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 16, 2018, 01:01:50 AM

tanesi 0,00003323 BTC olarak tarihe not düselim o zaman Smiley
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
February 16, 2018, 08:57:27 PM

spf uzun zamandır takıp ediyordum piyasaların dengesi bozuldugu için bizim de dengemiz bozuldu alamadım ama en kısa sürede alacam inşalaah yükselmeden alacammmm mutlaka

emirsener (OP)
Member
**

@coindunyasii

View Profile WWW
February 16, 2018, 09:12:37 PM

spf uzun zamandır takıp ediyordum piyasaların dengesi bozuldugu için bizim de dengemiz bozuldu alamadım ama en kısa sürede alacam inşalaah yükselmeden alacammmm mutlaka
hocam benzer yatırımlarımız var aynı kafadayız
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 16, 2018, 09:16:45 PM

ne hikmetse bende devamlı duyuyorum ama iyice bi araştırmadım araştırmak gerek ihmal etmeyelim arkadaşın ilgisini baya baya çekmiş Smiley)

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
slmn
Sr. Member

Activity: 336
Merit: 259

View Profile
February 17, 2018, 01:07:25 AM

Kucoin'e girmeden 1 gün önce satmıştım ki şu an sattığım yerin %10 altında gözüküyor. Boğa sezonunda yaşanan Kucoin'e giren artıyor işi bitti gibi. Çok fazla token listelemeye başladılar ve hacimleri yeterli değil. Sporty özelinde bakacak olursak Kucoin'in 20-30 kat hacmi olan Okex'te zaten listelenen bir tokenin Kucoin'e girince artmaması normal. Binance'ye girebilirse ancak o şekilde hızlı artış yaşar.
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 17, 2018, 02:07:59 AM

Bu coini hiç duymamıştım taki kucoine girene dek benim favori coinim yeni çıkıcak arsenalin desteklediği cashbet olan ondan umutluyum ico girişi biraz uçuk bana göre ama piyasaya çıkınca bakılabilir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
February 17, 2018, 02:18:30 AM

sportcodan beklentim yüksek şu anda fiyatı oldukça düşük buluyorum, alınabilir (YTD.) ileride de artacağını düşünüyorum bu koinin.
R1011
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 17, 2018, 10:00:33 AM

Coin adını ilk defa sizden öğreniyorum daha önce görmedim konuyu yazdığınız anda bir miktar alım yapmayı düşünebilirdim fakat şuan pek mantıklı gelmedi gözüme düşüş yaşarsa neden olmasın bilgilendirme için teşekkür ederim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: