Bitcoin Forum
June 19, 2024, 11:40:53 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: Suudi Arabistan Merkez Bankası, para transferi için Ripple ile anlaştı  (Read 511 times)
bravia
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 23, 2018, 02:11:02 PM

Sizce bu ripple üstünde nasıl bir etki yaratır. Fiyat konusunda arıtş gösterecek midir tekrardan ripple? Şuanda 1$ civarında seyrediyor ripple alım yapıp yapmamak arasında kaldım. Eğerki almazsam üzüleceğim gibi bir his var içimde ama bir yanda şöyle bakıncada ripple bi pump ardından dump yedi tekrar o fiyatlara pumplanır mı yoksa bu fiyatın altına mı düşer karar veremedim bir türlü. Sizin değerli yorumlarınız nelerdir alım yapmalımıyım rippleden bir miktar. Veyahut ufak bir miktar ripple alsam zarar bile etsem üzülmeyeceğim bir paraya bu daha mantıklı geliyor aslında.
madcoin
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 03:56:07 PM

Bitcoin değeri zıplamadan Ripple fiyatının pumpa uğramasını beklemek gereksiz beklenti. Ripple fiyatının tekrar 3 dolar üzerine çıkması için btc nin 20bin eth nin 1.5k olması gerekir.
Defloration
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 10:55:46 PM

Artık yatırım yapmak için altyapıya falan da bakmaya gerek kalmamış gibi duruyor, yani rippledan daha saglam altyapıya sahip bir çok coin var ama önemli olan yaptıkları anlaşmalar.
bitkolik
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 254

View Profile
February 24, 2018, 10:31:07 AM

ripple in tek hedefi yeryuzundeki tum bankalari ortak bir aga baglamak ve bunu gerceklestirmek icin de gercekten buyuk mesafe katetitler. ama ne kadar merkezsizlik vadediyor bu durum tartisilir.  para transferlerindeki cozumleri mukemmel ama ripple i dijital paralarin gelecegi icin bir tehdit olarak goruyorum.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
February 24, 2018, 07:35:07 PM

Ripple için güzel haber bu. Ripple yatırımcıları için mutlu günler bekliyor onları hadi bakalım :=)

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
February 24, 2018, 08:00:00 PM

bir işte suudiler varsa o işte para kokar arkadaş başka türlü yatırım yapmaz onlar. bakalım başarılı olabilecek mi bu anlamda ripple çok güzel anlaşmalar imzalıyorlar ama umarım beklentileri boşa çıkarmaz ve uzun vadede yatırımcısına kazandırır

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 24, 2018, 08:02:48 PM

uzun vade değil belki kısa vade bile olabilir. Ripple pek çok kişi için güvenilmez bir coin olsa da yine de gelecek vadeden bir coin olduğunu herkes biliyordur

BankDex.io  / Decentralized Exchange
LordMeowMeow
Sr. Member

Activity: 617

View Profile
February 24, 2018, 08:15:21 PM

Ripple hızlı ve ucuz para transferi sağlayan teknolojisi ile Suudi Arabistan Merkez Bankasının da tercihi olmuş. Kripto paralar arasında merkezsiz olmaması sebebiyle fazla eleştiri alan Ripple bankacılık ve finans sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor.
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196
Merit: 11

View Profile
February 25, 2018, 06:14:17 PM

Suudi Arabistan Amerika tarafından yönetilen bir ülke. Oradan gelen talimatla merkez bankası XRP ile para transferinde XRP sistemini kullanmak için anlaşma yapmıştır. Merkezsiz olmayan para kripto para olamaz.
baskanx
Sr. Member

Activity: 686

View Profile
February 25, 2018, 06:34:06 PM

Suudi arabistan bile geçmeye başlıyorsa bu işlere, üç beş yıla hayatımızın bir çok yerinde göreceğimizi düşünüyorum, benim beklentim hep nezaman gerçek hayatta biyerlerde göreceğiz şeklinde, bakalım beklemeye devam ediyoruz.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 26, 2018, 08:51:33 PM

Bu anlaşma eminm ripple fiyatını baya bi etkileyecektir. O yüzden alım fırsatı olarak değerlendirilebilir. Ben şimdiden almakta fayda var derim fiyatı zaten düşük kenarda dursun.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 26, 2018, 11:10:50 PM

Benim anladığım kadarıyla XRP sistemi için bir anlaşma var elbetet Ripple fiyatına yansıyabilir. Ancak adamlar başka coin yada kendi tokenlerini kullanabilirler. Yani şöyle gibi Mars ta su varmış ancak içme suyu değilmiş gibi bir şey Cheesy
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: