Bitcoin Forum
May 25, 2024, 04:49:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste  (Read 1536 times)
polatcelil (OP)
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
March 26, 2018, 02:14:18 PM

klavyene emeğine sağlık

Teşekkür ederim

Paylaşım için teşekkürler fakat daha düzgün para kazandırıcak bir ödül kampanyaları paylaşsanız çok daha fazla merit alırdınız neyse tekrar teşekkürler.

Teşekkür ederim.

Belgenin ilk halinde Credits mevcuttu. Credits kampanyasına katılan arkadaşlar 5K üstü takipçileri var ise 2K USD kazandılar. 2K USD tek bir bounty kampanyası için "düzgün para" kazandırmamışsa ona bir şey diyemem hocam

Her kampanyayı eklemiyorum. Para kazandırması muhtemel kampanyalar mevcut.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
March 26, 2018, 07:18:54 PM

Ellerinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş sürekli güncel tutmanızda çok güzel benim bir tek imza kampanyasi ilgimi çekiyor merit sistemi olmasaydı daha güzel olurdu rütbeyi yükseltmek zorlasti  böyle faydalı bilgiler paylaşmanizda çok güzel umarım böyle paylasimlarinizin devamı gelir

Necroface
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
March 26, 2018, 07:27:24 PM

eline sağlık hocam gücel paylaşım olmuş, merit olayında acayip sıkıntı yaşıyoruz, hele hele türkçe bölümünde kaynak sıkıntısı da eklenince duble oldu, o yüzden elimden gelirse göndereceğim.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
March 26, 2018, 08:06:55 PM

Teşekkürler, hazırlamış olduğun liste sayesinde bir kaç facebook imza kampanyasına katıldım. Meriti hakettin ama meritim yoktur. Gelince konuyu kaydettim vereceğim.
iranli_tacir
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 26, 2018, 11:37:41 PM

ben de şu sıralar sosyal medya kampanyaları bakıyordum kendime göre, acaba işte neler olabilir nelere girebiliriz diye, bu açıdan bu konu oldukça işime yaradı
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
March 27, 2018, 08:00:28 AM

Ellerinize sağlık güzel bir paylaşım olmuş sürekli güncel tutmanızda çok güzel benim bir tek imza kampanyasi ilgimi çekiyor merit sistemi olmasaydı daha güzel olurdu rütbeyi yükseltmek zorlasti  böyle faydalı bilgiler paylaşmanizda çok güzel umarım böyle paylasimlarinizin devamı gelir
Teşekkür ederim sağolun. Elimden geldiği kadar güncel tutmaya çalışuyorum

eline sağlık hocam gücel paylaşım olmuş, merit olayında acayip sıkıntı yaşıyoruz, hele hele türkçe bölümünde kaynak sıkıntısı da eklenince duble oldu, o yüzden elimden gelirse göndereceğim.
Teşekkür ederim. Evet sMerit olmaması büyük sıkıntı

Teşekkürler, hazırlamış olduğun liste sayesinde bir kaç facebook imza kampanyasına katıldım. Meriti hakettin ama meritim yoktur. Gelince konuyu kaydettim vereceğim.
Rica ederim. Bence Twitter kampanyalarına da göz at hocam. İkisi duble olunca daha çok kazanırsın

ben de şu sıralar sosyal medya kampanyaları bakıyordum kendime göre, acaba işte neler olabilir nelere girebiliriz diye, bu açıdan bu konu oldukça işime yaradı
Hocam araştırmak ve takip etmek gerekiyor Global Bounty konusunu. Elimden geldiği kadar eklemeye çalışıyorum potansiyeli yüksek kampanyaları

kaldirimtasi
Member
**

Activity: 220
Merit: 10

View Profile
March 27, 2018, 09:27:49 AM

merit olsa verirdim bu emege teşekkürler

SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 1255

View Profile
March 28, 2018, 05:44:59 AM

Başarılı bir konu olmuş ilgin ve emegin için teşşekürler ama bu rapor işi twitterda bozuyor daha önce twitter bountyside denemedim ama gözüme kestiremedim belki yakın bir zamanda detaylı bakarım teşşekürler

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
March 28, 2018, 01:31:56 PM

merit olsa verirdim bu emege teşekkürler
Rica ederim

Başarılı bir konu olmuş ilgin ve emegin için teşşekürler ama bu rapor işi twitterda bozuyor daha önce twitter bountyside denemedim ama gözüme kestiremedim belki yakın bir zamanda detaylı bakarım teşşekürler
Hocam sisteme bir kere alışınca gerisi geliyor. Umarım değerlendirirsiniz
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
March 30, 2018, 03:33:26 PM

2 Yeni kampanya daha eklenmiştir
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
March 30, 2018, 03:59:09 PM

tweet olayını beceremediğim için sadece needmoneyin kampanyalarını takibe başladım translate yapınca kabul etmezler diye ugrasmıyorum
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
March 30, 2018, 06:11:30 PM

çok yararlı bir başlık olmuş gerçekten merit sisteminin ne kadar sikindirik oldugunun kanıtıdır bu başlık ulan adam emek vermiş hadi bizde merit yok açız kimsedemi yok ya
amin06
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
March 30, 2018, 06:20:32 PM

Arkadaşlar bu merit nasıl veriliyor
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 30, 2018, 06:21:57 PM

çok yararlı bir başlık olmuş gerçekten merit sisteminin ne kadar sikindirik oldugunun kanıtıdır bu başlık ulan adam emek vermiş hadi bizde merit yok açız kimsedemi yok ya

Aynen haklisiniz. Global de tesekkur edenlere 20 50 merit havada uçuşuyor bazı başlıklarda, en çok lokal mesajın olduğu Türkçe bölümde merit olayı işler acısı
Koray55
Member
**

Activity: 235
Merit: 75

View Profile
March 30, 2018, 06:29:01 PM

Dostum sende merit olmadığı icin smerit gönderemezsin (smerit: sendable merit. 2 merit kazanınca 1 merit başkasına gönderebilirsin diye biliyorum)
amin06
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
March 30, 2018, 06:45:50 PM

Dostum sende merit olmadığı icin smerit gönderemezsin (smerit: sendable merit. 2 merit kazanınca 1 merit başkasına gönderebilirsin diye biliyorum)

Neyse o seviyeye gelince öğreniriz heralde
omerchip
Full Member

Activity: 268
Merit: 109

View Profile WWW
March 30, 2018, 09:06:30 PM

oo sen bildiğin küçük bountyplatfrom ya da bountyhive gibi falan olmuşşun tebrik ederim ugrastıgına degmis gercekten bide güncel girerersek bize kaç dolar ya da token dusecegini hesaplanmıs halde gösterebilseniz efsane olur

Coinredd
Full Member

Activity: 378
Merit: 103

View Profile
March 30, 2018, 09:46:35 PM

çok güzel bir başlık olmuş bence meriti fazlasıyla hak ediyor bu arada birkaç bounty sitesi var onları takip edersen sürekli güncel paylaşımlar oluyor
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
March 31, 2018, 05:50:51 AM

tweet olayını beceremediğim için sadece needmoneyin kampanyalarını takibe başladım translate yapınca kabul etmezler diye ugrasmıyorum
needmoney güzel kampanyalar yapıyor. Kurallara dikkat etmekte fayda var tabi

Hocam Türkçe bölümde merit kazanmak kolay değil. Umarım merit kaynağı atanır bizim foruma da bizde merite doyarız.

oo sen bildiğin küçük bountyplatfrom ya da bountyhive gibi falan olmuşşun tebrik ederim ugrastıgına degmis gercekten bide güncel girerersek bize kaç dolar ya da token dusecegini hesaplanmıs halde gösterebilseniz efsane olur
Teşekkür ederim. Hocam biraz daha geliştirmek istiyorum dediğin gibi yeni özellikler de ekleyeceğim. Yakın bir tarihte olacak. Amacım 50 kadar güncel kampanyayı eklemek.

çok güzel bir başlık olmuş bence meriti fazlasıyla hak ediyor bu arada birkaç bounty sitesi var onları takip edersen sürekli güncel paylaşımlar oluyor
Teşekkür ederim hocam. Sadece forum üzerindeki kampanyaları takip ediyorum. Diğer sitelere bakma fırsatı olmuyor

erdemylmz99
Newbie
*

Activity: 168

View Profile
April 01, 2018, 02:06:45 PM

Beyler paylaşım yapanların ve bizi bilgilendiren herkesin emeğine sağlık. Epey faydalı olacak paylaşımlarınız, araştıracağım.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: