Bitcoin Forum
May 22, 2024, 06:40:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Sosyal Medya [ BOUNTY ] Kampanyaları 24 Kampanya / Detaylı Liste  (Read 1536 times)
crazy1204
Full Member

Activity: 322
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 02:08:16 PM

Cidden paylaşım yapanların emeklerine ellerine sağlık böyle bir konu lazım.Bu ara yeni twitter hesabı da almıştım.Çok iyi oldu burayı artık takip ederim paso ben.

polatcelil (OP)
Member
**

Merit: 31

View Profile
April 01, 2018, 03:09:43 PM

Beyler paylaşım yapanların ve bizi bilgilendiren herkesin emeğine sağlık. Epey faydalı olacak paylaşımlarınız, araştıracağım.

Cidden paylaşım yapanların emeklerine ellerine sağlık böyle bir konu lazım.Bu ara yeni twitter hesabı da almıştım.Çok iyi oldu burayı artık takip ederim paso ben.

Teşekkür ederim işinize yararsa ne mutlu
cemetin54
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
April 01, 2018, 03:30:53 PM

Eline sağlık güncel kalması çok iyi böyle başlıkların katılım yapıyoruz idip kendimiz ararken çok zaman kaybediyoruz burdan bakması kolaylık sağlıyor
papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
April 01, 2018, 06:40:41 PM

elinize sağlık uğraşmışsınız belli ben artık fazla ilgilenmiyorum bountylerle çok sayıda katılım oluyor haliyle çerez parası düşüyor ancak az katılımların olduğu bountylerı kovalamak lazım biri tuttumu çok iyi getirisi oluyor
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
April 01, 2018, 07:36:48 PM

Piyasa bu durumdayken gelen tokenlerde bek bir işe yaramıyor...
ozm0823
Member
**

Activity: 294

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 01, 2018, 07:49:37 PM

benim özellikle imza kampanyası ilgimi çekiyor. diğerleri ciddi uğraştırıyor attığın twitleri listele facebook vesaire. ama imzada öyle birşye yok. sadece post atman yeterli. zaten şuan bjr olmaya çalışıyorum. uzun zamandır ilgilenmiyorum. birde merit sistemi geldiği için rütbe almak zor. jr olursam bi imza kampanyasına katılmak isitiyorum.
Eskiden olsaydı şu merit olayından önce Jr.Member falan olmak kolaydı merit olayından sonra yine Jr.Member olmak kolay ama member olmak için 10 adet merite ihtiyacınız olacak. İmza kampanyalarıda artık zamanla member üstü üyelikler kabul görecektir diye düşünüyorum. İşiniz zorlaştı yani biraz

Onceden sadece aktivite sayisinin artması üyeliğinizin yükselmesi icin yeterliydi fakat merit sistemiyle zorlaştı.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 02, 2018, 06:48:57 AM
Last edit: April 03, 2018, 10:07:26 AM by polatcelil

Eline sağlık güncel kalması çok iyi böyle başlıkların katılım yapıyoruz idip kendimiz ararken çok zaman kaybediyoruz burdan bakması kolaylık sağlıyor
Rica ederim hocam işinize yarar umarım

elinize sağlık uğraşmışsınız belli ben artık fazla ilgilenmiyorum bountylerle çok sayıda katılım oluyor haliyle çerez parası düşüyor ancak az katılımların olduğu bountylerı kovalamak lazım biri tuttumu çok iyi getirisi oluyor
Hocam tamamen şans meselesi. Son zamanlarda girdiğim az katılımlı olan birkaç kampanya hariç hemen hemen hiçbiri göndermedi. Çok fazla katılım olan kampanyalarda da göndermeyen çok oldu. Ancak söz verip gönderenler (Credits, Dragon, Debitium, Divi vs) iyi para getirdiler.

Piyasa bu durumdayken gelen tokenlerde bek bir işe yaramıyor...
Hocam dediğiniz gibi piyasa kötü durumda haklısınız. En son gelen Dragon coin oldu. Kampanyası 1 ay sürdü. 400 token gönderdiler. Normal fiyatı 2 dolardan fazla tokenın. Bu da 800 dolar civarı yapar. Şuan bozdurmaya kalksam 350 Dolar. Sadece 1 ay süren bir kampanya için 350 Dolar bile fena bir para değil.
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 03, 2018, 10:13:30 AM

Listeye 3 Yeni kampanya daha eklenmiştir.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1778
Merit: 345

View Profile
April 03, 2018, 10:47:13 AM

Çok teşekkürler paylaşım için güncellemen de iyi oluyor. Sonuçlarında tahmini ne kadar kazanç sağladığını da not düşüyorsun sanırım fikir vermesi açısından oda iyi olmuş.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 03, 2018, 01:52:27 PM

Çok teşekkürler paylaşım için güncellemen de iyi oluyor. Sonuçlarında tahmini ne kadar kazanç sağladığını da not düşüyorsun sanırım fikir vermesi açısından oda iyi olmuş.

Rica ederim. İşinize yararsa ne mutlu.

Hepsi için ayrıntılı olarak yazamıyorum malum, ancak ortalama olarak yüksek miktarda gelen bir token değeri olursa, buradan konuyu takip edenlere paylaşıyorum / paylaşacağım
Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
April 03, 2018, 02:13:08 PM

https://wn.nr/8xY5sz

100 spf veriyor suan kucoinde listeleniyor.
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 03, 2018, 02:52:08 PM

https://wn.nr/8xY5sz

100 spf veriyor suan kucoinde listeleniyor.

Hocam Airdrop başlığı değil. Bounty
ttolgakaplan
Newbie
*

Activity: 84
Merit: 0

View Profile
April 03, 2018, 11:16:09 PM

Amazix in diğer projelerine de bakmanı öneririm sadece bunlarla kalmasın bounty havuzun. ayrıca bounthive ve bounty0x projelerinede bi bak derim.
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
April 03, 2018, 11:41:31 PM

Gerçekten faydalı bir paylaşım forum bu şekilde birbirimize katma değer üretmeli. Bakalım daha hala bu piyasanın başındayız daha dünyada bu piyasaya yabancı milyonlar var. Çok fırsat olacaktır daha.
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 04, 2018, 09:47:54 AM

Gerçekten faydalı bir paylaşım forum bu şekilde birbirimize katma değer üretmeli. Bakalım daha hala bu piyasanın başındayız daha dünyada bu piyasaya yabancı milyonlar var. Çok fırsat olacaktır daha.
Amazix ekibi güzel projeler yapıyorlar ancak çok fazla giren oluyor. Çok tercih etmiyorum. Öneri için teşekkür ederim

Elimizden geldiği kadar birşeyler katmaya çalışıyor dediğiniz gibi
freedomforever
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
April 04, 2018, 04:36:23 PM

Mevcut kampanyam bittikten sorna bu başlıktaki paylaştığınız kampanyalara bakacağım. Paylaşımlar için teşekkürler.

polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 05, 2018, 04:09:42 PM

Mevcut kampanyam bittikten sorna bu başlıktaki paylaştığınız kampanyalara bakacağım. Paylaşımlar için teşekkürler.
Rica ederim umarım işinize yarar
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
April 05, 2018, 08:37:06 PM

faydalı bir başlık olmuş gerçekten. merit verenlerin elleri dert görmesin merit verilecek başlık. ben bountylere katılırken full member altı olanlara nedense iiçin ısınmıyo:) ona göre katılıyorum
polatcelil (OP)
Member
**

View Profile
April 11, 2018, 08:45:07 AM

4 Yeni kampanya daha eklenmiştir. Biten kampanyalar çıkarıldı
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 11, 2018, 09:10:15 AM

Ellerine sağlık güzel çalışma olmuş . İmza kampanya bitti ve bayağı bir araştırdım. Ama tahminim benim kriterlerime göre bir şey bulamadım.

Bounty lere katılım yaparken; bounty için ne kadar ayrılmış, gireceğim bounty türüne ne kadar ayrılmış, imza ne kadar sürecek , katılımcı sınır var mı ? ne kadar coin veya token i var belirlediği soft ve hardcaplere uaşır mı gibi kriterleri göz önünde bulunduruyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: