Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:33:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  
Author Topic: Yerli Coin sikke.com.tr  (Read 2146 times)
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 23, 2018, 01:33:26 PM

Arkadaş yerden yere vurmak yerine destek olsanız nasıl olur. Sizlere yatırım yapın diyen yok en azından üye olup bırakabilirsiniz. Ayrıca siteyle hiçbir bağlantımda yoktur ama destek olmak içinde forumda yapıcı yorum yapmaktan alamıyorum kendimi. Ben inanıyorum elbet bizden de güzel bir proje çıkacak
1715268827
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715268827
Reply with quote  #2

1715268827
Report to moderator
1715268827
Hero Member
*

Ignore
1715268827
Reply with quote  #2

1715268827
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715268827
Hero Member
*

Ignore
1715268827
Reply with quote  #2

1715268827
Report to moderator
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 23, 2018, 02:13:39 PM

Arkadaş yerden yere vurmak yerine destek olsanız nasıl olur. Sizlere yatırım yapın diyen yok en azından üye olup bırakabilirsiniz. Ayrıca siteyle hiçbir bağlantımda yoktur ama destek olmak içinde forumda yapıcı yorum yapmaktan alamıyorum kendimi. Ben inanıyorum elbet bizden de güzel bir proje çıkacak

Aslında mevzu yerden yere vurmak değil .. TR yatırımlarında biraz global düşünmekle alakalı bu mevzu. Sikke belirli bir alana hitap ediyor ve maalesef ki ilerisi olmayan bir proje . Böyle böyle ilerleyeceğiz ama isim konusunda biraz daha seçici olmak gerekiyor.
kekrops
Full Member

Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 23, 2018, 02:22:09 PM

hocam scam/fake olduğu belli olan bi oluşumu sırf milleyetçi duygularınızla nasıl destekleyebiliyorsunuz? anlamıyorum açıkçası sizleri

mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
February 23, 2018, 06:22:33 PM

Ben olumlu bakıyorum birileri bişey yapmak istiyor diye kötü bakmak zorunda değiliz tabi bunca dolandırıcılık varken tereddüt ediyoruz lakin yurt dışı birçok coin scam çıkıyor ama bir sürü kişi alıyor inşallah güzel hedefleri olan ve hedefleri tutturan coin olur sikke
Bitcocoin
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 271

View Profile
February 23, 2018, 06:31:14 PM

Neyi yerli gözünüzü seveyim. 1 waves verip YüceTürkiyeCoin çıkartayım o zaman. Değeri olmadıktan sonra yerli olsa ne olurki. Adam gibi coin yazsalar anlarımda yerli coin olarak reklamı yapılması çok saçma. Yabancılar görse bizle alay eder 1 waves e coin basıp yerli reklamı yapıyorlar tarzında!
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
February 23, 2018, 07:40:12 PM

Bir proje yapıyorsanız da büyük düşünün dolandırıcılık yapıyorken de...
Globali hedef alın, proje ise de scam ise de daha çok iş yapar, gariban Türkler den fazlasını hedefleyin..

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
hckdeface
Full Member

Activity: 364

View Profile
February 23, 2018, 07:49:08 PM

adamlar madem böyle bir faaliyet yürütücek ulan açın şurda globalde bir sayfa bounty airdrop vs yapın sağlşam bi bounty yöneticisiyle felan anlaşın bu nedir ya siteden felan çok malca.
Risotto
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 23, 2018, 07:52:32 PM

Gerçekten başka bir isim mi bulamamışlar merak ediyorum,hadi onu da geçtim site siteye bile benzemiyor. Sınıfta kaldılar şimdiden bence.
mesacan
Member
**

Activity: 280

View Profile
February 23, 2018, 09:10:03 PM

Arkadaşlar yerli yatırımları desteklemek gereklidir diye düşünüyorum. Site şuanda yeni bir süreçte ve yatırımlara açık. Bunların yanı sıra getirdiğiniz her üya başı 10 sikke veriyor. Facebook, imza, diğer tanıtım görevleri, Borsalara mesaj atma gibi çşitli görevlerle daha da fazla sikke kazanmamızı sağlıyor. Yerli bir site olduğu içinde incelemenizi kesinlikle öneriyorum.

http://www.sikke.com.tr

Helal be sonunda aminacoin sikinecoin derken hem mantikli hemde icinde sik gecen bir coin cikarmisiz, emegi gecen arkadaslari tebrik ederim ne sikke yaricak simdi bu?

ahahhahahahhaha Grin Grin
mesacan
Member
**

Activity: 280

View Profile
February 23, 2018, 09:11:06 PM

Bir yol olacacağını düşünmüyorum. Bounty yaparlarsa bi ihtimal fikrim değişebilir.
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 09:11:55 PM

Yerli coin derken? Eğer Bitcoin'e gerçekten inanan biri olsaydınız hiçbir kriptoparanın ulusal olamayacağını öğrenirdiniz. Bana göre kesinlikle yatırım yapılmaması gereken ülkemin insanının Turcoin, Akche benzeri bir projesi daha.. Şu projeleri globalde yapında ülkeye döviz getirin, bir işe yarayın.
electronic981
Member
**

Activity: 126
Merit: 10

View Profile WWW
February 24, 2018, 10:38:58 AM

Sikke arkasında devlet yok. Ulusal derken ülke içinden çkması kastediliyor. Ripple Amerika'dan, Neo Çin'den çıktı. Ama arkasında devlet yok. Özel girişim tarafından oluşturuldu. Bitcoin ne kadar merkezsiz. Sayılı Amerika'lı zengin tarafından çoğunluğu elde tutuluyor.
muratos
Member
**

Activity: 202

View Profile
February 24, 2018, 10:41:32 AM

Akçe, Sikke.. 1 tane de Türk işi yapsalar incileri dökülür.. Bıkmadılar Osmanlıcılık oynamaktan..

Aynen hocam katılıyorum. Bu arkadaşlar "Sikke"leyecek enayi arıyorlar. Bence bol bol bulurlar da. Ayrıca, en azından bir sikkeleme hareketi bir çalışma emek var. Boş boş facebook, tavla okey takılacaklarına bu işlere girmişler. Arkadaşları destekliyorum. Yalnız biraz global vurgun da düşünsünler. Hep parayı ülke içinde döndürüyoruz. Mesela UltraXCoin, Determine vs tarzı yurtdışını sikkeleme airdroplarını tavsiye ederim milli gelir açısından.   Grin Grin
muratos
Member
**

Activity: 202

View Profile
February 24, 2018, 10:43:41 AM

Bir proje yapıyorsanız da büyük düşünün dolandırıcılık yapıyorken de...
Globali hedef alın, proje ise de scam ise de daha çok iş yapar, gariban Türkler den fazlasını hedefleyin..

Aynen yaaa. Ben de tam böyle düşünüyorum. Bakın Ruslara profesyonel global sikkeleyici adamlar. Lütfen arkadaşları upgrade yapalım. Ülkedeki garibanları rahat bırakın yahu.
MarcosCr
Member
**

Activity: 215

View Profile
February 24, 2018, 03:37:29 PM

Yerli coin derken? Eğer Bitcoin'e gerçekten inanan biri olsaydınız hiçbir kriptoparanın ulusal olamayacağını öğrenirdiniz. Bana göre kesinlikle yatırım yapılmaması gereken ülkemin insanının Turcoin, Akche benzeri bir projesi daha.. Şu projeleri globalde yapında ülkeye döviz getirin, bir işe yarayın.

%100 katılıyorum. Ulusal kriptopara olmaz, olmamalı. Bitcoin'in felsefesine tamamen aykırı. Hele devletlerin çıkardığı kriptoparalara yatırım yapılmasını asla önermiyorum. Bitcoinin çıkış amacı merkezi olmayan bir para birimi yaratmak değil miydi? Merkezi otoritenin yaptığı bir kriptoparaya yatırım yapılmamalı.
Necroface
Full Member

Activity: 518

simply getting the job done

View Profile WWW
February 24, 2018, 07:39:14 PM

Hocam sikke nedir bi düzgün kısaltma olsaydı sik diye kısaltma olmasaydı bali

sikke geleceğine mala gelsin, boşver kardeşim. hatta %40 indirime girmiş isteyen bir göz atsın. amelelik kodumuzda var nede olsa.

https://www.hepsiburada.com/mala-c-60007337

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
bney
Full Member

Activity: 333
Merit: 100

View Profile
February 25, 2018, 10:26:51 AM

Yerli coin sikke yatırımcılar tarafından beğenilmedi. Sosyal medyada sikke hakkında destek bulmak kolay değil. Sanırım bu proje çöp olacak, projede eksiklikler var tespitler doğru daha profesyonel bir proje bekliyoruz.
mrmanyaks
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
February 25, 2018, 10:31:02 AM

İnanan inanır inanmayan inanmaz yüzlerce çöp coinlere dalmasını biliyoruz...
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
February 25, 2018, 10:31:14 AM

sikke sikke s*kecekler milleti bana göre. projede hiçbir profesyonel bi taraf bulamadım. çok acemice hazırlanmış fake bi şey görünüyor. fiyat analizi yapan proje mi olurmuş.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 25, 2018, 10:33:12 AM

Deneye deneye doğru bir şey çıkarırız diye umuyorum, profesyonelce olmayabilir pek yatırım toplayamayabilir fakat başarısız örnekleri göz önüne alarak gelecekte düzgün projeler çıkarılması açısından iyi bence denemelerin sayısının artması lazım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »  All
  Print  

Jump to: