Bitcoin Forum
June 16, 2024, 01:50:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bounty'ler hakkında.  (Read 896 times)
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
April 04, 2018, 06:30:54 AM

Az kişinin katıldığı projelere girmek lazım, benim rütbem duşuk olduğu için kalabalıkta zaten birşey kazanamıyoruz.
freedomforever
Member
**

Activity: 336

View Profile
April 04, 2018, 05:07:08 PM

Az kişinin katıldığı projelere girmek lazım, benim rütbem duşuk olduğu için kalabalıkta zaten birşey kazanamıyoruz.

Kesinlikle hocam. Fazla kişinin girdiği projelerde dağ fare doğuruyor. Verilen emeğe yazık oluyor. Bunları araştırarak öğrenebiliriz ancak. Paylaşım yapılan projelere haliyle fazla kişi katılıyor.

krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
April 04, 2018, 05:11:30 PM

benim bu konuda çok sıkıntı çektiğimi bilin istedim 10 dan fazla bountyden 2 tanesinin tek gelmesinin neden de bunlar galiba.

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 04, 2018, 08:13:26 PM

Son zamanlar da Bountylerden çok fazla birşey çıkmamaya başladı. Piyasanın çok fazla kötü olması mı, yoksa haddinden fazla multi yapanlar mı buna sebep oluyor. Bilmiyorum ama, gelen tokenlar çok tad vermemeye başladı.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
April 05, 2018, 12:16:22 AM

Post atılanlara katılmıyorumda sadece rt ve beğeni olan bountylere katılıyorum twitterda onlar daha basit geliyor uğraştırmıyor
karayaman
Member
**

Activity: 378

View Profile WWW
April 05, 2018, 01:38:09 PM

Post atılanlara katılmıyorumda sadece rt ve beğeni olan bountylere katılıyorum twitterda onlar daha basit geliyor uğraştırmıyor

bende sadece retweet isteyenlere katılıyorum tweet olayını çözebilirsem onlara da katılmayı düşünüyorum ama bir türlü çözüm üretemedim Cheesy
enginp
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
June 07, 2018, 05:05:12 AM

Mümkünse bir excel dosyası tutup girilen bountylerin not alınması linklerin kaydedilmesi çok işe yarar.  Adminlerle olan yazışmalar daha çok zaman harcatıyor inanın, stake verilmemesinden, bounty durdurulması kapanması KYC gerekliliği vs. derken zamanı yazışarak düzelttirerek geçiriyorum.
elithamal
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
June 07, 2018, 08:49:32 AM

Mümkünse bir excel dosyası tutup girilen bountylerin not alınması linklerin kaydedilmesi çok işe yarar.  Adminlerle olan yazışmalar daha çok zaman harcatıyor inanın, stake verilmemesinden, bounty durdurulması kapanması KYC gerekliliği vs. derken zamanı yazışarak düzelttirerek geçiriyorum.

çok pardon ama 2 ay önce yazılmış bir konuyu nasıl bulup da up'ladınız gerçekten bravo Smiley) bu arada faydalı bir konu başlığı olmuş ben de yeni gördüm meritim olsaydı..

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   PRE-ICO: 40% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
rumblesix
Member
**

Activity: 434
Merit: 16

View Profile
June 07, 2018, 10:28:34 AM

Arkadaşlar bountyhive ve bountyplatform gibi siteler üzerinden gidin bence. Zira forumda ki yöneticiler iyice bokunu çıkarmaya başladılar bu işin. Hele Amazix tümden sapıttı. Yok KYC yok sosyal medyayı kaldırmalar yok medyalarda davetiye usulü çalışmalar falan. Ayrıca update yapmayan yöneticiler. Özellikle Tokensuite ekibi oldukça kötü. Update yapmaz, bir sorun oldumu topu hemen icoya atar. illallah getirttiler artık.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
June 07, 2018, 10:41:14 AM

Onların kampaya sayılarındaki katılım çok düşecektir kendi iplerini çektiler, kyc zorunluluk olmamalı ve zaten blog gibi kurallar çok katıydı. Ben açıkcası tr yöneticilerin olduğu imzaları artık tercih edeceğim
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
June 07, 2018, 03:25:09 PM

Evet çok sıkıcı bir durum giriyoruz bir bounty'e güncelleme yapan yok üstüne girip bir bakıyorsun çoğu kişi banlanmış. Bende bir çoğuna girdim öyle oldu vermeyen oldu ve çoguda scam çıktı malesef o yüzden girerken lütfen iyice araştırın
qazwsx1212
Newbie
*

Activity: 229

View Profile
June 07, 2018, 04:27:07 PM

Degerlendirmek isteyenler, imzamda tarafimizca yapilan bounty mevcuttur.Musait bir zamanda girip inceleyin derim.
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 16, 2018, 04:53:34 PM

benim en çok beğendiğim bounty managerlardan biri kim ne derse desin sylon daha şimdiye kadar hiçbir kampanyasında bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum açıkçası. Diğerleri sıkıntı
tendor
Full Member

Activity: 350
Merit: 102

View Profile
June 16, 2018, 08:47:08 PM

kesinlikle katılıyorum. daha bugüne kadar sylon gibi kampanya yöneten adam çıkmamıştır bu forumda. herif makina gibi. nasıl yetişiyor bu kadar özel mesaja, nasıl takip ediyor onca işi aklım almıyor. daha bir hile hurdasına da rastlamadım. bounty işinde managerin becerisi çok önemli emeğinizi heba edebiliyorlar.
broadcastord
Newbie
*

Activity: 32

View Profile
June 17, 2018, 01:19:01 AM

güzel noktalara değinmişsin hocam bilgilendirmeler için teşekkürler
yns1903
Member
**

Activity: 756

View Profile WWW
June 17, 2018, 06:32:58 AM

Eğer doğru ve istenilen şekilde görevleri yerine getiriyorsaniz her türlü stake veriliyor. Örneğin imzada 10 mesaj yazılması isteniyorsa 11-12 tane yazın garanti olsun. Ayrıca bazı kampanyalar RT konusunda belli hastag istiyor.

mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
June 22, 2018, 07:51:48 PM

İlk twitter kampanyama katıldım bugün. Merak ettiğim 2 şey var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Katılımı belirten kanıt postu atıyor muyuz? ben hepsine attım. Raporlamayı 1 günde değil de editleyerek gün gün yapabiliyor muyuz?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
June 22, 2018, 07:59:43 PM

İlk twitter kampanyama katıldım bugün. Merak ettiğim 2 şey var bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Katılımı belirten kanıt postu atıyor muyuz? ben hepsine attım. Raporlamayı 1 günde değil de editleyerek gün gün yapabiliyor muyuz?

hocam merhabalar öncelikle twitter bountysine katıldığınızda çok birşey beklememeniz gerekir çünkü fazla fazla gelen çokça kazandıran twitter kampanyaları tek elin parmaklarını geçemez. ama yinede ortalama adam akıllı bir bountyden 100-200 dolar arası meblağ kazanabilirsiniz - takipçi sayısı bu noktada önemli şiddetle takipçi kasmanızı yada takipçili twitter hesapları almanızı öneririm hatta bkz. pazar alanı. mutlaka satan oluyor - twitter sisteminde eğer bounthive üzerinden katıldıysanız yada sylon adlı menejerin twitter kampanyalarına katıldıysanız rt yapmanız yetecektir. Ama rapor isteyen bir bountye katıldıysanız şartlarını iyi okuyunuz orada belirtir tam olarak. hangi bounty ise burada paylaşırsanız yardımcı olabiliriz.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
June 22, 2018, 08:08:15 PM

Son dönem bountylerinden pek verim alamadım ama bakalım flogmall dan birşeyler kazanabiliriz diye düşünüyorum. Bounty işi biraz şans biraz da araştırma işi hala kazanç mevcut.
Xday123
Member
**

Activity: 490

View Profile
June 22, 2018, 08:23:12 PM

Son dönem bountylerinden pek verim alamadım ama bakalım flogmall dan birşeyler kazanabiliriz diye düşünüyorum. Bounty işi biraz şans biraz da araştırma işi hala kazanç mevcut.

bitmesine 4 gün kalmış olmasaydı bende girerdim türk forumunda pek görmediğim bir imza 11 milyon dolar da şu durumda yatırım toplamış helal olsun adamlara demek düşüyor. gerçi borsaya düştü mü her türlü düşüyor da  Grin

edit: hocam iki haftalık stake sayınıza bakın sıfır. lokal post kabul etmiyor mu proje şuan bir kazancınız yok
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: