Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:29:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Qtum Uzaya Blockchain Node’u Gönderdi  (Read 118 times)
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 17, 2018, 12:59:10 PM

çin uydusu üzerinden blockchain teknolojisinin kullanılacağına ilişkin bir haber, bana çok ilgi çekici geldi, dileyen detaylara alttaki linkten ulaşabilir.

https://coin-turk.com/qtum-uzaya-blockchain-nodeu-gonderdi

Haber paylaşımlarımı beğeniyorsanız, merit ile destek verebilirsiniz. Teşekkürler.

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
February 17, 2018, 02:06:53 PM

bu haber tarihi eser oldu artik.
ayrıca haberler alanına acmanlazim buraya atınca merit alacağını düşünme.
adamlar yörüngede node çalıştırdılar .
atıldığında bile yüzde 5 düşmüştü Smiley
Necroface (OP)
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

simply getting the job done

View Profile WWW
February 17, 2018, 02:12:34 PM

haberler bölümü derken bitcoin haberleri bölümü mü? çünkü bitcoin haberi olmadığını düşündüğümden oraya açmamıştım, tam emin olayım da bir dahaki sefere doğru yere açayım. aslında bu haberleri ilginç bulduğum için paylaşıyorum, ille de merit gelsin diye değil,  e tabi merit gelirse fena olmaz, hele hele full olacakken merite takılmışsam  Roll Eyes

Mycro Jobs                                                                                                                                                
| SIMPLY GETTING THE JOB DONE
⟩                                                                                                                                                      
                                                    ⟩⟩ Telegram ⟩⟩ Twitter ⟩⟩ Medium ⟩⟩ Github ⟩⟩ Instagram ⟩⟩ LinkedIn ⟩⟩ YouTube ⟩⟩ Facebook
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 17, 2018, 02:23:05 PM

bu haber tarihi eser oldu artik.
ayrıca haberler alanına acmanlazim buraya atınca merit alacağını düşünme.
adamlar yörüngede node çalıştırdılar .
atıldığında bile yüzde 5 düşmüştü Smiley

Maalesef aynı fikirdeyim. Uzun zaman dır bunun üzerinde çalışıyorlardı ama buna ne den gerek duydukları nı bilmiyorum. Haber e ek bunu da ekleseydin güzel olurdu. Bunun ne gibi bir avantajı olacağını bilmiyorum. Avrupa ve Amerika da üniversiteler bile onlarca uydu gönderiyorlar test amaçlı. O kadar büyük bir haber değil yani.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: