Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:34:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Aydınizm Smart Money Trading Strategy  (Read 974 times)
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 17, 2018, 11:27:00 PM

Valla az okudum, baktım altta resim var. Baktım 1 saat ve 30dk lık. Anında bi güldüm. Bi daha bi daha bi daha. Hunharca güldüm Smiley
30dk 1s ile grafiğe bakıyosan zaten bırak bence açma bi daha o grafikleri Smiley

Ayrıca yarım saatlik grafikte ilk hedefte temiz %8 bırakan bi sisteme burun kıvırıyosan seninle tartışacak bişeyimiz yok demektir zaten. Farklı kulvarlardayız...
nıhahahaha ulan nasıl güldüm ama  Smiley))
birader %8 için bu kadar götünü yırtma...
aç borsayı -%10 ve fazlasını bul.
yapıştır parayı bekle 2 gün al sana yine %10 Smiley)
ulan bu zeka ile bide grafik çiziyo Smiley) sanarsın 10x yakalamış Cheesy
haklısın cınım farklı kulvarlardayız Smiley
%8 için 10 saat grafik çiz 20 grafikten birini tuttur aha lan işe yaradı de Smiley
bunu zamanında forexe girenler yapardı. sanırım grafikleri yeni keşfettin Smiley
hadi sen kulvarına geç cınım Smiley
nıhahaha ne güldüm ama lan Cheesy

...
1715517286
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715517286
Reply with quote  #2

1715517286
Report to moderator
1715517286
Hero Member
*

Ignore
1715517286
Reply with quote  #2

1715517286
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715517286
Hero Member
*

Ignore
1715517286
Reply with quote  #2

1715517286
Report to moderator
Aydinizm (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
February 17, 2018, 11:57:59 PM

Valla az okudum, baktım altta resim var. Baktım 1 saat ve 30dk lık. Anında bi güldüm. Bi daha bi daha bi daha. Hunharca güldüm Smiley
30dk 1s ile grafiğe bakıyosan zaten bırak bence açma bi daha o grafikleri Smiley

Ayrıca yarım saatlik grafikte ilk hedefte temiz %8 bırakan bi sisteme burun kıvırıyosan seninle tartışacak bişeyimiz yok demektir zaten. Farklı kulvarlardayız...
nıhahahaha ulan nasıl güldüm ama  Smiley))
birader %8 için bu kadar götünü yırtma...
aç borsayı -%10 ve fazlasını bul.
yapıştır parayı bekle 2 gün al sana yine %10 Smiley)
ulan bu zeka ile bide grafik çiziyo Smiley) sanarsın 10x yakalamış Cheesy
haklısın cınım farklı kulvarlardayız Smiley
%8 için 10 saat grafik çiz 20 grafikten birini tuttur aha lan işe yaradı de Smiley
bunu zamanında forexe girenler yapardı. sanırım grafikleri yeni keşfettin Smiley
hadi sen kulvarına geç cınım Smiley
nıhahaha ne güldüm ama lan Cheesy

Şakamısınız siz ya, sayıylamı gönderiyolar sizi... Özellikle belirttim ilk mesajda senin gibi gereksiz tiplerle tartışmak istemiyorum diye ama sizin nesliniz bitmiyo işte. Daha dün girmişsin piyasaya burda ahkam kesmeye kalkıyosun

Sen öyle yap ozaman aç borsayı -%10 yapan bütün coinlere gir bakalım götünü doğrultabiliyonmu...

Benim grafiklerle mazim senin piyasaya girişinden eskidir rahat ol sen...

Yok arkadaş illa çıkacak gereksizin biri parazit yapacak. Durduk yere küfür yemek hoşunuzamı gidiyo anlamıyorum ki

Eskilerin dediği gibi forum kalitesi günden güne düşüyo. +merit falanda çare değil buna.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 01:19:23 AM

Ben işe yaramayacağını düşünüyorum, bu btc bibi 2 kat kadar çakılmasını tahmin edebildimi aydınizm stratejileri?

ama genel anlamda bu yazıyı çok başarılı buldum, oldukça güzel yaklaşmışsınız konuya.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2018, 01:56:44 AM

Ben işe yaramayacağını düşünüyorum, bu btc bibi 2 kat kadar çakılmasını tahmin edebildimi aydınizm stratejileri?

ama genel anlamda bu yazıyı çok başarılı buldum, oldukça güzel yaklaşmışsınız konuya.

İşe yaramayacağını düşünüyosun ama yazıyı çok başarılı buldun... Oda güzelmiş...

Btc için söylediklerimi takip edenler bilirler. 14.000 civarlarındaykende 8.000 e ve ordanda 5.000 lere kadar düşebileceğini söylemiştim

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 18, 2018, 02:19:14 AM

kardeş öncelikle emeğine sağlık güzel bir iş. trader işini herkes yapamaz. ben özellikle btc ve alt coin lerde çok fazla tekniğe inanan birisi değilim. ben alırım coini tabi sağlam olduğu çok yükselmediğini düşündüğüm bir coini. kafamda belli bir fiyat belirler ve oradan satış yazarım. satılınca da bir daha arkasına bakmam. bu anlattıkların ciddi uğraş isteyen bir durum. ben herkesin yapabileceğini zaten düşünmüyorum. özellikle böyle grafikle iş yapacağım derken bazen satıp arkadan baktığım çok oldu. o bakımdan grafik olayına coin borsasında uzak durmayı tercih ediyorum. normal borsa olsa çok daha faydalı olur tabikide.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 18, 2018, 02:21:15 AM

Çok uğraşmıssın paşam çizelgelerine sağlık meriti hakediyorsun ama dağıta dağıta kalmadı. Devamını bekliyoruz aksatma buraları
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2018, 07:46:59 AM

Dgd sistemimize takılmış görünüyor saatlik grafikte. Muhtemel senaryo ilk etapta fiyat bollinger orta bandına kadar düşer ikinci etapta bollinger alt bandına kadar gider. Ytd.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2018, 08:11:29 AM

Aslında bu çok sağlıklı bi grafik değil. Pump ile oluşmuş bi grafik. İlk yükseliş sırasında tek seferde rsi30 altından rsi 80 in üzerine çıkmış grafik. normal şartlarda olacak bişey değil.

Bu tarz garfikleri sevmiyorum aslında ama yinede strateji kurallarına uyduğu için koydum buraya. Takip edelim bakalım ne olacak.

gokhan17
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 264

View Profile
February 18, 2018, 08:30:18 AM

güzel çok bilgilendirici ama karışık video yapsanız daha makbul olurdu, elinize emeklerine sağlık hocam
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 18, 2018, 05:14:31 PM

Ne demişiz

Dgd sistemimize takılmış görünüyor saatlik grafikte. Muhtemel senaryo ilk etapta fiyat bollinger orta bandına kadar düşer ikinci etapta bollinger alt bandına kadar gider. Ytd.

Ne olmuş

Ama boşverin siz bunları teknik analiz işe yaramaz bu piyasada  Wink

Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 18, 2018, 07:04:12 PM

Hocam umarım dediğiniz gibi bir iş olur. PAylaşımın için teşekkürler konun aklımda meritim olduğu zaman veririm girerim bende gruba böyle olunca merak ediyor insan. Smiley

Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
February 18, 2018, 10:11:00 PM

Ulan helas sana kamil.. bi rsi bi bolingerla piyasa yaptın Smiley
Yaşın kaçta grafiklerle uğraşın uzun olsun zırtapoz Smiley
ichi yok alligator yok güç endex yok fibo yok. Yok oğlu yok. Bi rsi bi bolingerla grafik yapıyo.
Allahtan mal yokta buna inanıp yatırım yapmıyo
Daha sen bile inanmıyosun kendi grafiğine.. ytd miş Smiley
Ulan bi bitmediniz he. Hay size forexte rsi öğrrten o firmaların ben Smiley

...
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 19, 2018, 08:34:35 AM

takip ettiğim nadir insanlardan birisisin . Analizlerin gayet yerinde . Bu grupta olmak isterim . +2 merit gönderildi .

Güzel işler çıkartacağına inanıyorum.
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 07:54:43 PM

takip ettiğim nadir insanlardan birisisin . Analizlerin gayet yerinde . Bu grupta olmak isterim . +2 merit gönderildi .

Güzel işler çıkartacağına inanıyorum.

Güzel düşüncelerin için teşekkürler hocam. Davet linkini gönderiyorum.

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 08:01:00 PM

Ulan helas sana kamil.. bi rsi bi bolingerla piyasa yaptın Smiley
Yaşın kaçta grafiklerle uğraşın uzun olsun zırtapoz Smiley
ichi yok alligator yok güç endex yok fibo yok. Yok oğlu yok. Bi rsi bi bolingerla grafik yapıyo.
Allahtan mal yokta buna inanıp yatırım yapmıyo
Daha sen bile inanmıyosun kendi grafiğine.. ytd miş Smiley
Ulan bi bitmediniz he. Hay size forexte rsi öğrrten o firmaların ben Smiley

Yaşım 39 koçum. Bu arada tartışmaya devam edeceksen önce türkçenle beraber üslubunu de geliştir sonra gel ok.  Wink

Yada hiç gelme zamanımıda boşa harcama.

O dediğin indikatörleri tek ekrana koyup çorba yapmanın acemilik dönemindeki en belirgin hatalardan biri olduğunu anlamadığına göre daha acemiliği üstünden atamamışsın belli.

Ama zamanla öğreniliyo bunlar canını sıkma   Cheesy

Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 08:24:37 PM

Ne demişim grupta Etc için...

Ne olmuş...

Birde Neo'nun saatlik grafiğini atayım. Son dönemdeki 4 yükseliş dalgasının nasıl başladığını gösteren...

Rsi 30 un altında oluşan uyumsuzluklardan sonra fiyatın nasıl yükseldiğine dikkat edin.

Yada etmeyin, boşverin hatta bunları. Teknik analiz bu piyasada işe yaramaz zaten.  Wink

fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
February 19, 2018, 10:33:33 PM

Aydinizm forumda kaliteli paylasim yapan ender arkadaslardan bir tanesi. Ne yaptigini bilen iyi bir trader. Burada emek harcayip bizimle bu bilgileri paylastigi icin sansliyiz.

Bu arada reklam gibi olmasin ama Grin GunBot'un calisma prensibi ve kullanilan indikatorler ile dogrudan alakali verilen stratejiler. Ayrica bu stratejileri TradingView'de script haline getirip al-sat sinyallerini GunBot'a gonderebiliyorsunuz.
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
February 19, 2018, 10:38:55 PM

valla forumda en faydalı konuları paylaşan insanlardan birisiniz kesinlikle paylaşımlarınızı düzenli olarak takip ediyorum sizden ricam bu kalitede devam ettirmeniz

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
Aydinizm (OP)
Full Member

View Profile
February 19, 2018, 11:55:23 PM

Aydinizm forumda kaliteli paylasim yapan ender arkadaslardan bir tanesi. Ne yaptigini bilen iyi bir trader. Burada emek harcayip bizimle bu bilgileri paylastigi icin sansliyiz.

Bu arada reklam gibi olmasin ama Grin GunBot'un calisma prensibi ve kullanilan indikatorler ile dogrudan alakali verilen stratejiler. Ayrica bu stratejileri TradingView'de script haline getirip al-sat sinyallerini GunBot'a gonderebiliyorsunuz.

Telekkürler hocam sizin gibi eski üyelerden böyle şeyler duymak sevindirici. Yalnız gun bot'un rsi uyumsuzluğunu dikkate aldığından eminmisiniz? Rsi ve bollinger değerlerini takip ediyor olabilir ama rsi uyumsuzluğunu dikkate aldığındn şüpheliyim.

valla forumda en faydalı konuları paylaşan insanlardan birisiniz kesinlikle paylaşımlarınızı düzenli olarak takip ediyorum sizden ricam bu kalitede devam ettirmeniz

Teşekkürler  Smiley  Bu başlığı ileride çok daha aktif görebilirsiniz. Stratejiyi bir üst levele taşımaya çalışıyorum şuan. Üzerinde çalıştığım bir sistem daha var. Onunla kombine ettiğimde çok daha güzel olacak. Bu sayede uzun soluklu yükseliş yada düşüş trendlerinide yakalayabileceğiz.

fuathan
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
February 20, 2018, 03:37:47 AM

Telekkürler hocam sizin gibi eski üyelerden böyle şeyler duymak sevindirici. Yalnız gun bot'un rsi uyumsuzluğunu dikkate aldığından eminmisiniz? Rsi ve bollinger değerlerini takip ediyor olabilir ama rsi uyumsuzluğunu dikkate aldığındn şüpheliyim.

RSI uyumsuzlugunu dikkate almiyor ama ileride bununla ilgili calismalar olabilir.

Fakat GunBot'taki guclu bir ozellik Tradingview eklentisi. Bu eklenti sayesinde istedigin indikatorlerle TV'de olusturdugun stratejinin urettigi sinyalleri GunBot'a yollayabiliyorsun. GunBot al/sat noktalarinda aninda aksiyon aliyor.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: