Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:02:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: GIFCOİN - Gambling Investment Fund  (Read 745 times)
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
March 18, 2018, 03:10:46 PM

Evet konuda da belirtilen uyarılar gereği, buraya yatırım yaparken dikkatli olmak gerekiyor, yapmayın demiyorum ama yapacaksanız da ince eleyip sık dokumanızı öneririm, çok önemli bir konu diye düşünüyorum

Buraya yatırım yapmak çok riskli, daha iyisi ufak miktarda para ile değersiz coinleri alınız arkadaşlar. Hiç yoktan düşerse zarar edersiniz bir sebebiniz olur.
utkutekceylan
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
March 18, 2018, 04:11:03 PM

Üye sayısının aşırı artması sonucu stake sayılarını azaltmış olabilirler hocam.
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
March 18, 2018, 04:38:11 PM

Hala kimse sorumu cevaplamadı. Benim stake'lerim normal sayıldı kimlerde düşme oldu dedim bir arkadaş ref sistemini gösterdi. Yanlış anlamış ref sistemine göre benim refere ettiğim kişi alım yaparsa bana pay geliyor kendisi sadece kayıt yapmış insanları ve bunun açıklamasını göremedim.

Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
March 18, 2018, 04:41:11 PM

Hala kimse sorumu cevaplamadı. Benim stake'lerim normal sayıldı kimlerde düşme oldu dedim bir arkadaş ref sistemini gösterdi. Yanlış anlamış ref sistemine göre benim refere ettiğim kişi alım yaparsa bana pay geliyor kendisi sadece kayıt yapmış insanları ve bunun açıklamasını göremedim.

Ref sistemi önce kayıt bazlı olarak açıldı. Referans linkinden kayıt olan herkes için belirli bir token veriyordu. Sonra baktılar millet anasını ağlatıyor, hemen satın alma şartı getirdiler.
holdmycoins
Member
**

View Profile
March 18, 2018, 09:40:15 PM

Ref sistemi önce kayıt bazlı olarak açıldı. Referans linkinden kayıt olan herkes için belirli bir token veriyordu. Sonra baktılar millet anasını ağlatıyor, hemen satın alma şartı getirdiler.

Ben de öyle tahmin ettim. Öyle yaparlarsa önünü alamazlar. Önce gördüm ama grupta sorunca admin kayıt olan şeklinde değiştirdi sonradan. Belki de başta hata yaptılar bilemiyorum ancak ne dedilerse ilk kayıt olanlara vermelilerdi.

BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 19, 2018, 04:27:54 PM

Sanmam, bounty kampanyaları çoktan bitti çünkü.
moneytalks06
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
March 19, 2018, 04:50:15 PM

öylesine katılmıştım oda scam çıktı. haftada 10 post karakterli falan zor iş yapamıyorum  Cheesy
holdmycoins
Member
**

View Profile
March 19, 2018, 05:25:03 PM

öylesine katılmıştım oda scam çıktı. haftada 10 post karakterli falan zor iş yapamıyorum  Cheesy

Neden scam olduğunu düşünüyorsunuz öğrenebilir miyim?

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 19, 2018, 07:47:10 PM

Bende katilmistim bounty sine fakat simdiye kar 8 tane geldi. 2 hafta lik kismina katılabildim facebook ve twi8 ama şuana kadar gelen giden yok. Odeme ne vakit olacak bilgisi olan var mi?
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 19, 2018, 08:01:40 PM

arkadaşlar üşenmeyip 2 dakka bounty sayfasına bakmak zormu geliyor. bounty sayfalarında gönderimlerin nisan sonunda yapılacağını ilk postun en üstüne zaten yazmışlar. Sırf post atmak için yapıştırmalar yapıyorsunuz
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
March 19, 2018, 10:31:20 PM

ben gifcoinin scam olduğunu düşünüyorum, çok çok riskli buluyorum, yatırımcılar dikkatli olsunlar
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 20, 2018, 05:08:41 PM

arkadaşlar üşenmeyip 2 dakka bounty sayfasına bakmak zormu geliyor. bounty sayfalarında gönderimlerin nisan sonunda yapılacağını ilk postun en üstüne zaten yazmışlar. Sırf post atmak için yapıştırmalar yapıyorsunuz

Bana mesaj ile bu hafta içerisinde dağıtılacağı yazılmıştı. Büyük ihtimalle tarih erteliyorlar sürekli, yatırım için de riskli bir proje oldu çünkü.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 20, 2018, 09:42:34 PM

Bana mesaj ile bu hafta içerisinde dağıtılacağı yazılmıştı. Büyük ihtimalle tarih erteliyorlar sürekli, yatırım için de riskli bir proje oldu çünkü.

riskini veya mesaj hakkında birşey diyemem lakin bounty'nin bittiği gün ilk postun en üstüne bitişi ve tokenların dağıtılacağı tarihi yazmışlardı.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 21, 2018, 03:45:31 PM

riskini veya mesaj hakkında birşey diyemem lakin bounty'nin bittiği gün ilk postun en üstüne bitişi ve tokenların dağıtılacağı tarihi yazmışlardı.

Hep beraber bekleyip göreceğiz sonuç ne olacak.
Accompany
Member
**

Activity: 207
Merit: 10

View Profile
March 21, 2018, 06:16:21 PM

Arkadaş emeğini aradıysan hakkını vermıyorlar ise scam iddaaları ortaya atmayın şahsen kendım arastırıp sonucuna kendım karar verecegım kulaktan dolma bilgiler ile insanları yanıltmayın lütfen fikir atıyorsunuz ortaya kanıtı ıle bırlıkte sunun.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 22, 2018, 05:16:25 PM

Arkadaş emeğini aradıysan hakkını vermıyorlar ise scam iddaaları ortaya atmayın şahsen kendım arastırıp sonucuna kendım karar verecegım kulaktan dolma bilgiler ile insanları yanıltmayın lütfen fikir atıyorsunuz ortaya kanıtı ıle bırlıkte sunun.

Bana yaptıkları yanlışı eksik olsa da düzelttiler. Şuan için bir şey söyleyemem belki o konuda fakat yatırımcıların dikkatli olmasında fayda olduğunu tekrar belirtiyorum.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 22, 2018, 08:41:35 PM

Twitter ve Facebook bounty sine katıldım 2 hafta . Rapor larinida yaptım ama ne gelen var ne giden. Bı ara 8 tane yollamislar o da çok az bir değere sahip. Dev in eli sıfır tuşunda biraz basılı kalaydi iyi para kazanırsın ama nasip kismet
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
March 23, 2018, 04:51:45 PM

Twitter ve Facebook bounty sine katıldım 2 hafta . Rapor larinida yaptım ama ne gelen var ne giden. Bı ara 8 tane yollamislar o da çok az bir değere sahip. Dev in eli sıfır tuşunda biraz basılı kalaydi iyi para kazanırsın ama nasip kismet

Ether cüzdanınıza 8 adet olsun gönderim yapıldı mı yoksa 8 stake mi kazandınız?
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
April 08, 2018, 02:32:35 PM

Dostum cevap verir misin soruma lütfen?
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 08, 2018, 02:53:36 PM

ben gifcoinin scam olduğunu düşünüyorum, çok çok riskli buluyorum, yatırımcılar dikkatli olsunlar

Ben yatırım yapmayı düşünüyorum dostum.Neden scam buluyorsun açıklama şansın var mı?Eğer açıklarsan belki şu kardeşini zarardan kurtarırsın scamsa.Şimdiden teşekkürler
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: