Bitcoin Forum
June 16, 2024, 09:35:21 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: AİRDROP VE BOUNTY YAPMAK İÇİN GEREKENLER  (Read 320 times)
hisarardi (OP)
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
February 18, 2018, 01:53:51 AM
Last edit: February 18, 2018, 02:55:43 AM by hisarardi
Merited by hasyurt (1)

Son zamanlarda airdroplarla ilgili forumda bol miktarda başlık var fakat neler yapmak gerektiği hakkında bilgi yok. ÖZELLİKLE YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLAR İÇİN,  ben aklıma gelenleri adım adım anlatayım.

1) Bu yazıyı okuyorsanız zaten ilk adımı atmışsınız demektir. (foruma üyelik anlamında)

2) Bir çok airdrop ethereum altyapısını kullandığı için öncelikle ethereum cüzdanı açmanız gerekir. Kullanımı kolay olduğu için myetherwallet cüzdanı tavsiyemdir. Çok kolay ama hiç beceremem diyenler için link aşağıda ne yapmanız gerektiği basit haliyle anlatılmış. açtığınız bu cüzdanı sadece airdrop yapmak için kullanın. Büyük meblağ ethereum saklamak için kullanmanızı tavsiye etmiyorum. private key çok önemli onu iyi saklayın. bazı airdroplarda private key ister sakın vermeyin. Cüzdanınızı boşaltırlar. Bunun için ASLA PRİVATE KEY VERMEYİN!!!

https://www.youtube.com/watch?v=sc-DTnyazio      

3) Bir çok airdrop tokeni ilk önce etherdelta borsasında işlem görür. O yüzden Etherdelta'yı  nasıl kullanmanız gerektiği de çok önemli. Baya karışık bi borsa türü o yüzden yine video linki ile olayı halledelim.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vzxxk0g7zI    

NOT : yeni adresi     https://forkdelta.github.io   bu adresten girip işlem yapmanız lazım. her şeyi aynı farklı bir şey yok

4) Twitter üyeliği  lazım hem airdrop için hemde bounty ler için. Tabi burda bir ayrıntıyı daha vereyim takipçi sayısı da önemli gerçek takipçi tabi ki de bunun içinde benim tavsiyem twitte rda profil kısmında btc, cryptocurrency, altcoin, airdrop, bounty yazarsanız takipçi sayınızın arttığını görürsünüz. Diyelim ki bounty ye katıldınız yani twitter bounty sine sizden katıldığınız token kendilerinin attıkları twitleri rtwit yapmanızı ister. bu durumda karışıklık olmasın diye takip ettiğiniz o twitter hesabının mobil bildirimlerini açın. oradan gelen twiti rt eder geçersiniz. unutulmamış olur.

5) facebook hesabı lazım facebook içinde 4. madde geçerli.

6)  Aşağıda hatırlatan arkadaşlar olduğu için TELEGRAM ı ekliyorum o unutulmuş. çoğu airdrop için telegram lazım...

7) Bountyler içinde en çok imza kampanyası kazandırır fakat yeni başlayan bi arkadaşın rütbesi yetmiyor. rütbe için zaman gerekli. hele ki merit meselesi geldiği için bu zaman daha da artıyor. kendim uzun süre forumdan uzak durmuştum jr oldum ve yeni imza bounty si yapmaya başladım.

Ayrıca bazı airdroplar instagramda isteyebiliyor nadiren de olsa. Benim ilk aklıma gelen bunlar. Ben kendimce elimden geldiği kadarıyla anlatmaya çalıştım. başka teknik taktik bilen arkadaşımız varsa alta yazabilir. bizde öğrenmiş oluruz. Herkesin rızkı farklı olduğu için ben uyguladığım bütün taktikleri açıkça yazdım. zamanı olan arkadaş önüne gelen airdrop bounty yapsın geçsin. tabir yerindeyse kümes horozu gibi olsun bazen çok değerli coinler gelebilir. ben ekim ayından bu yana airdrop yapıyorum ve şimdiye kadar yalan olmasın 6000 dolar kazanmışımdır. ( btw,capp,storm) bana ciddi kazandıran bu airdroplar oldu .belki içinden sallıyor diyenler olur diye yazdım. taş atıp kolumuz yorulmuyor. ayrıca her katıldığınız airdrop gelecek diye bir kural yok. Saygılar

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
tmskcimen
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 18, 2018, 02:09:14 AM

Valla twitter olsun bitcointalk hesabı ve ethereum adresinin olması %85 kesime yetiyor çogu bu ikisine bakıyor ayrıca telegram şart başkada bi boka ihtiiyaç yok
tmskcimen
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 18, 2018, 02:10:34 AM

Aartı ekim ayından bu yana bu işlerdesinden bountyden hiç çakmadığın belli oluyor neden btt imzalarına girmedin ordan daha çok kazanabilirsin ama şimdi kazanamazsın?
Yani senin bounty için çok fikir vermemen gerekli
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 18, 2018, 02:15:02 AM

bende anladığım kadarıyla twitter facebook ve telegram çok önemli. Bunun dışında facebookta arkadaşlarını gizlersin olur biter ama twitterda takipçi sayısı çok önemli. Ne kadar yüksek olursa o kadar fazla kazandırıyor. Bunun için takip hilesi bilen var mı Cheesy
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 02:31:22 AM

Aartı ekim ayından bu yana bu işlerdesinden bountyden hiç çakmadığın belli oluyor neden btt imzalarına girmedin ordan daha çok kazanabilirsin ama şimdi kazanamazsın?
Yani senin bounty için çok fikir vermemen gerekli

hocam bounty olayını sonradan öğrendim. ben zaten sıfırdan başlayanlar için anlattım. bi ara bırakmıştım forumu. yeni başlayanlar imza kampanyasını nasıl yapsın. newbie için olan imza kampanyalarına katılsan ne katılmasan ne. en az bi member olna lazım ki işe yarasın hatta full olacaksın ki değsin...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 02:36:42 AM

bende anladığım kadarıyla twitter facebook ve telegram çok önemli. Bunun dışında facebookta arkadaşlarını gizlersin olur biter ama twitterda takipçi sayısı çok önemli. Ne kadar yüksek olursa o kadar fazla kazandırıyor. Bunun için takip hilesi bilen var mı Cheesy

Yukarıda belirttim ama yine yazayım profil kısmına btc, altcoin, airdrop, bounty gibi kelimelerle süsle.

cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 18, 2018, 03:21:47 AM

Artık merit geldiğinde yeni başlayanlar foruma ağırlıktan çok airdroplara ve twitter bountlerine ağırlık versin burdan ekmek çıkmaz daha
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 18, 2018, 07:58:47 AM

yeni başlayanlar için çok güzel bir çalışma olmuş. eline sağlık hocam...
cryptodairy
Jr. Member
*

Activity: 70
Merit: 8

View Profile
February 18, 2018, 08:05:48 AM

Son zamanlarda airdroplarla ilgili forumda bol miktarda başlık var fakat neler yapmak gerektiği hakkında bilgi yok. ÖZELLİKLE YENİ BAŞLAYAN ARKADAŞLAR İÇİN,  ben aklıma gelenleri adım adım anlatayım.

1) Bu yazıyı okuyorsanız zaten ilk adımı atmışsınız demektir. (foruma üyelik anlamında)

2) Bir çok airdrop ethereum altyapısını kullandığı için öncelikle ethereum cüzdanı açmanız gerekir. Kullanımı kolay olduğu için myetherwallet cüzdanı tavsiyemdir. Çok kolay ama hiç beceremem diyenler için link aşağıda ne yapmanız gerektiği basit haliyle anlatılmış. açtığınız bu cüzdanı sadece airdrop yapmak için kullanın. Büyük meblağ ethereum saklamak için kullanmanızı tavsiye etmiyorum. private key çok önemli onu iyi saklayın. bazı airdroplarda private key ister sakın vermeyin. Cüzdanınızı boşaltırlar. Bunun için ASLA PRİVATE KEY VERMEYİN!!!

https://www.youtube.com/watch?v=sc-DTnyazio      

3) Bir çok airdrop tokeni ilk önce etherdelta borsasında işlem görür. O yüzden Etherdelta'yı  nasıl kullanmanız gerektiği de çok önemli. Baya karışık bi borsa türü o yüzden yine video linki ile olayı halledelim.

https://www.youtube.com/watch?v=4Vzxxk0g7zI    

NOT : yeni adresi     https://forkdelta.github.io   bu adresten girip işlem yapmanız lazım. her şeyi aynı farklı bir şey yok

4) Twitter üyeliği  lazım hem airdrop için hemde bounty ler için. Tabi burda bir ayrıntıyı daha vereyim takipçi sayısı da önemli gerçek takipçi tabi ki de bunun içinde benim tavsiyem twitte rda profil kısmında btc, cryptocurrency, altcoin, airdrop, bounty yazarsanız takipçi sayınızın arttığını görürsünüz. Diyelim ki bounty ye katıldınız yani twitter bounty sine sizden katıldığınız token kendilerinin attıkları twitleri rtwit yapmanızı ister. bu durumda karışıklık olmasın diye takip ettiğiniz o twitter hesabının mobil bildirimlerini açın. oradan gelen twiti rt eder geçersiniz. unutulmamış olur.

5) facebook hesabı lazım facebook içinde 4. madde geçerli.

6)  Aşağıda hatırlatan arkadaşlar olduğu için TELEGRAM ı ekliyorum o unutulmuş. çoğu airdrop için telegram lazım...

7) Bountyler içinde en çok imza kampanyası kazandırır fakat yeni başlayan bi arkadaşın rütbesi yetmiyor. rütbe için zaman gerekli. hele ki merit meselesi geldiği için bu zaman daha da artıyor. kendim uzun süre forumdan uzak durmuştum jr oldum ve yeni imza bounty si yapmaya başladım.

Ayrıca bazı airdroplar instagramda isteyebiliyor nadiren de olsa. Benim ilk aklıma gelen bunlar. Ben kendimce elimden geldiği kadarıyla anlatmaya çalıştım. başka teknik taktik bilen arkadaşımız varsa alta yazabilir. bizde öğrenmiş oluruz. Herkesin rızkı farklı olduğu için ben uyguladığım bütün taktikleri açıkça yazdım. zamanı olan arkadaş önüne gelen airdrop bounty yapsın geçsin. tabir yerindeyse kümes horozu gibi olsun bazen çok değerli coinler gelebilir. ben ekim ayından bu yana airdrop yapıyorum ve şimdiye kadar yalan olmasın 6000 dolar kazanmışımdır. ( btw,capp,storm) bana ciddi kazandıran bu airdroplar oldu .belki içinden sallıyor diyenler olur diye yazdım. taş atıp kolumuz yorulmuyor. ayrıca her katıldığınız airdrop gelecek diye bir kural yok. Saygılar

Çok detaylı ve güzel bir yazı olmuş. Emeğinize sağlık

BEAT➢ The Crypto Currency for the World of Sports
▀▄▀▄▀▄▀▄       INVEST NOW AND GET 100% BONUS        ▀▄▀▄▀▄▀▄
https://beat.sportalliance.co
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
February 18, 2018, 11:57:18 AM

Yeni başlayanlar için genel hatlarıyla iyi bir yazı olmuş, iyi anlatmışsınız ama detaylarda çok önemli tabi bounty vs sağlam projeler bulup boşa vakit kaybetmemek lazım çöp ICOlarla.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
WaDa
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 251

View Profile
February 18, 2018, 12:06:26 PM

anlatım için teşekkürler forkdelta etherdeltanın mı gerçekten ?
ekinvest
Jr. Member
*

Activity: 95
Merit: 1

View Profile WWW
February 18, 2018, 12:18:13 PM

Yanlış bilgi vermişsin. Forkdelta EtherDelta'Nın yeni sitesi değil. Bi ara EtherDelta kullanıcısı, sitenin yavaş olmasından ve buglardan dolayı sinirlenip gitti ForkDelta yı açtı. Etherdelta ile bir ilgisi yok.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 18, 2018, 12:19:10 PM

Çok güzel yeteri kadar airdrop yokmuş gibi şimdi herkes yapabilecek Smiley .  Nihayetinde paylaştığın şey bilgi emeğine sağlık zira kimse emeğe saygı göstermiyor boş yere hesaplarımıza negatif vermeye veya ban attırmak için iftira atanlar oluyor.

Bundan sonra daha dikkatli olacağız airdrop için desene.
cihangirtuna
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
February 18, 2018, 02:04:29 PM

Teşekkürler kardeş emeğine sağlık.benim için yol haritası olacak
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 18, 2018, 02:20:58 PM

Airdrop yada Bountyler Ağırlıklı olarak Telegram ve Twitter istiyor. Birde Forum da üyelik soranlar oluyor. Ama bazı detaylı olanlar var. Benim karşılaştıklarım şöyle

- Bitcointalk üyeliği
 - Telegram
 - Twitter
 - Facebook
 - instagram
 - Youtube
 - Medium
 - Reddit
 - Discord
 - Slack
 - Linkedin

Bazıları Kampanyaları Earn.com gibi siteler üzerinde yapıyor. Kampanyadan kampanyaya farklı olmakla beraber 1-6 dolar arasında birşey veriyorlar. Orada genelde yaptığın sadece bir iki soruya cevap vermek oluyor.

Şimdiye kadar gördüğüm en başarılı Kampanya CPY oldu. Kendi sistemleri üzerinden RT ve Share yapıyordun. Ondan sonra signals bence çok kullanışlı. signals üye olmadıysanız acele edin bence. isteyen olursa Ref link'i veririm. Bize de yarar.

Bir diğer sistem ise bountyhive. Şuanda 3 tane Kampanya takip ediyorum.

papadoc
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 18, 2018, 02:31:30 PM

bounty ler için twitterde bolbol takipçi kasın
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 04:40:25 PM

Yeni başlayanlar için genel hatlarıyla iyi bir yazı olmuş, iyi anlatmışsınız ama detaylarda çok önemli tabi bounty vs sağlam projeler bulup boşa vakit kaybetmemek lazım çöp ICOlarla.

aynen hocam katılıyorum. zaten airdropla başlayan bir kişi zamanla kendisini geliştirmeli yoksa hep hazıra konarsa zaten avucunu yalar. ayrıca yeni başlayanın rütbesi en az bi 28 gün newbie olacağı için imza olaylarına fazla girmedim.

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
February 18, 2018, 04:44:39 PM

üye olmayan kalmasın. sanırım kalmamıştır ama duymayanlar için hemen paylaşalım.

https://t.co/N2CbzQDYhS

üye olup kimlik ve telefon onayından sonra hesaba hemen geçiyor, zaten borsada işlem görüyor isterseniz hemen satın işterseniz bekletin. şuan 30-40 dolara arası bisy yapıyor

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 04:45:00 PM

Airdrop yada Bountyler Ağırlıklı olarak Telegram ve Twitter istiyor. Birde Forum da üyelik soranlar oluyor. Ama bazı detaylı olanlar var. Benim karşılaştıklarım şöyle

- Bitcointalk üyeliği
 - Telegram
 - Twitter
 - Facebook
 - instagram
 - Youtube
 - Medium
 - Reddit
 - Discord
 - Slack
 - Linkedin

Bazıları Kampanyaları Earn.com gibi siteler üzerinde yapıyor. Kampanyadan kampanyaya farklı olmakla beraber 1-6 dolar arasında birşey veriyorlar. Orada genelde yaptığın sadece bir iki soruya cevap vermek oluyor.

Şimdiye kadar gördüğüm en başarılı Kampanya CPY oldu. Kendi sistemleri üzerinden RT ve Share yapıyordun. Ondan sonra signals bence çok kullanışlı. signals üye olmadıysanız acele edin bence. isteyen olursa Ref link'i veririm. Bize de yarar.

Bir diğer sistem ise bountyhive. Şuanda 3 tane Kampanya takip ediyorum.

ver hocam ref linki ben katılırım. bir de en çok dikkatimi çeken şey. birisi bişey paylaşıyor ve ref link koydu diye insanlar kızıyor ya da ref link kısmını siliyor. ya senin bilmediğin şey de adam paylaşmış ve önüne getirmiş teşekkür edip refli link ile üye olmalı. şimdiye kadar airdroplarda katıldığım çoğu airdroba ref link varsa onunla üye olurum. sen paylaş hocam isteyen katılır. ayrıca bilgilendirme için teşekkürler.

hisarardi (OP)
Member
**

View Profile
February 18, 2018, 04:53:34 PM

anlatım için teşekkürler forkdelta etherdeltanın mı gerçekten ?

onunla ilgisi var mı bilmiyorum ama geçenlerde etherdelta da işlem yapamayınca yukrdıda paylaştığım linki gördüm ve öyle işlem yaptım herşeyi aynı.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: