Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:56:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: Ne olacak bu altcoinlerin hali?  (Read 3562 times)
Rahip
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
March 13, 2018, 10:36:07 PM

Bahar dönemi geliyor havalar ısındı piyasalar buz gibi. Balinalar alttan topluyor şuan ben bu mesajı yazarken. Hepimiz göreceğiz geçen senede aynısı olmuştu haziran ve sonrası hep yeşil olarak geçer düşüşler her zaman borsacılık sektöründe vardır sabreden derviş muradına ermiş Wink
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1513

View Profile
March 13, 2018, 10:46:58 PM

Yeni yükseliş dalgasının gelmesine biraz daha var gibi. Milleti bezdirip düşük fiyatlara ellerinden coinlerini almadan yükseltmezler. Bir süre daha yavaş yavaş hafif aşağı yönlü yatay seyir devam edebilir.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
March 13, 2018, 10:54:44 PM

Bi dönem ne altcoinler ne de bitcoin hepsi de birbirinden beter oluyor ama o dönemler fırsata da çevrilebiliyor zaten amaç da bu değil mi bildiğin kumar işte
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
March 13, 2018, 11:04:45 PM

Tanıdığım herkes Altcoinlerde btc bazlı en az %50,dolar bazlıda %75-80 cibarında zararda.Tabi bu söylediklerim Hodl olanlar.Traderleri piyasanın ne kadar düştüğü asla ilgilendirmez.Kısa süreli ölü kedi çıkışları görülecek olsada en az 4-5 ay daha alt party felan olacağını düşünmüyorum.Hacimler ve caplar yerlerde sürünüyor,neredeyse aylardır para girişi yok.Toparlanma içinde en ufak bir sinyal yok.Normalde alt partynin başlaması için btcnin yükselmesi,dominancenin en az %60 olması ondan sonra altlara sıra gelmesi şeklinde..Ancak bilindiği üzere btc yükselirsede altlar zarar görecek.Böyle olur ise daha düşecek yerleri varmı bende bilmiyorum.Alçaklık yapıp aralıkta hiç nefes almadan piyasayı çok fazla uçurdular.Şimdi de bunu sindirmek için aylar geçmek zorunda.Yani 1 yıllık yükselişi 20 günde yaparsan,düşüşte 1 yıla yayılır..Uyanık 20 günde 1 yılda kazanacağını kazanır alır gider parasını,uyanık olmayanlarda 1 sene bekler durur,tiksinir,usanır zararına satar gider.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 13, 2018, 11:06:09 PM

Bu borsa hiçbirimize banka gibi aydan aya şu kadar katlıcak diye vaat etmiyor. Yaptığınız yatırım ölçüsünde bir miktar risk alıyorsunuz ve karşılığında kazanıyor ve kaybediyorsun. Tek kasık suda dünyanızı boğmayın arkadaşlar
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 13, 2018, 11:59:36 PM

Ben eğer Ether ya da Satoshi bazlı kârdaysam direkt çıkış yapiyorum şu an elimde kayda değer miktarda ethereum ve bitcoin var açıkcasi gerçek dünyada 100 bin dolar bile etmemesi gereken şirketlerin 100 milyon dolar hacmi var.
hekimogluburaketem
Member
**

Activity: 168

View Profile
March 14, 2018, 12:07:19 AM

Hacim konusu gerçekten can sıkıcı mesela kucoin çok reklam oldu ama çoğu coinde hacim 5 btc bile değil. Bir boğa sezonu gelsin istiyor
insan istemsizce. Herşey kısmet Smiley
skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
March 14, 2018, 01:48:37 AM

Yorumlardan gözlemlediğim kadarıyla bir çok insan hodl yapan-yapabilecek insanlar. Acil paraya ihtiyacımız yok bir çoğumuzun çok stres yapmamak lazım o yüzden arkamıza yaslanalım sakin bir şekilde neler olup bitiyor bakalım bu kadar arkadaşlar. Hatta zamanında aklımıza yatan ama fiyatı yüksek gelen coinleri almamız için de bir fırsat olmuş oldu bu düşüşler pozitif yandan bakmak lazım
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 14, 2018, 04:44:41 AM

vallah bu alt coinlerin hali btc kemdi rayına oturmayana kadar boyle olacak ama bence alt coinleri bu fiyatlardan almak şu an fırsatır alın ve beklemeye gecin
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
March 14, 2018, 07:03:07 AM

Şu an için her hangi bir altcoin hakkında zarar ettirmez demek yanlış olur şahsi fikrim, Bitcoinle ilgili olabilecek kötü bir gelişme tüm piyasada her şeyi berbat edebilir, en iyisi çok az miktarda altcoin bırakıp, kalanı nakite geçmek ya da kötü senaryo yaşanırsa başımıza gelebilecekleri metanetle karşılamak, herkesin kendi seçimi.
Mugur2
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 14, 2018, 08:43:04 AM

Direk altlar her zaman mağdur gözünde bakmamak gerek aslında, boğa sezonlarında çok küçük bir zaman diliminde bile olsa altlar çok iyi kâr getirebiliyor bu sırada cmc'nin başındaki coinler ufak ufak artışlar yaparken.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
March 14, 2018, 08:54:29 AM

Altcoinlerde hold yapmaktan başka seçenek yok.Ne zamana kadar bu böyle sürer belli değil.Geçen seneyi hatırlıyorum da Haziran ayında x10 yapmıştım.Bir ayda müthiş bir patlama gerçekleştirmişti altcoinler.O yüzden yükselme döneminde satıp kar realizasyonu yapmak en doğrusu.2-3 ay gibi bir süreç var önümüzde düzeldi düzeldi düzelmedi bu sene böyle iki ileri bir geri gider piyasa.
Laedri
Newbie
*

Activity: 98

View Profile
March 14, 2018, 09:08:50 AM

Merhaba. Piyasanın geçmiş yıllara dönük hareketleri üzerinden konuşmanın zamanı geçmiş olabilir, bilinirliğinin artması medya denen rezil organın gazlamaları yanlış şekilde ivme kazandırdı bu dünyaya. Bu yüzden geçmiş alışkanlıklar üzerinden yorum yapmak hataya düşürecek özellikle bu sene. Çoğu arkadaşımız bunun farkında bu da sevindirici tarafı çünkü büyük beklentilerden uzak durmak gibi reel yaklaşımlar elzem. Herkese başarılar.
KemalSayar
Newbie
*

Activity: 118

View Profile
March 14, 2018, 01:15:37 PM

altcoinler her geçen gün daha kötüye gidiyor. bakalım nerede duracağız
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
March 14, 2018, 01:20:51 PM

Bahar dönemi geliyor havalar ısındı piyasalar buz gibi. Balinalar alttan topluyor şuan ben bu mesajı yazarken. Hepimiz göreceğiz geçen senede aynısı olmuştu haziran ve sonrası hep yeşil olarak geçer düşüşler her zaman borsacılık sektöründe vardır sabreden derviş muradına ermiş Wink

işi kötüsü bitcoin düşünce düşen altoinler; yükselirken hiç oralı olmuyor. o yüzden ben mayıs ayındaki olası yükselişe kadar pek bir şey beklemiyorum.düşmesin yeter.
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714

View Profile
March 14, 2018, 04:14:12 PM

Düştükçe topladım ama düşmesin artık yeter sınıra dayandım, son küçük bir miktar btc m kaldı elimde onunlada gireceğim bu gidişle ve dönsün artık piyasa.
kubra68
Member
**

View Profile
March 14, 2018, 05:50:48 PM

btc biraz ilerlemeszse ve adım atmazsa altcoinlerdn bir şey beklemek biraz zor gibime geliyor.Çünkü millet btc den korkar oldu bundan dolayı da btc alış satışları durugan ve balinaların tuzakları da göz önüne alınırsa bu biraz daha düşüşler devam eder gibi ama btc<artış gösteröeye başlarsa altcoinlerde baş göstermeye başlayacak btc paralel olarak diye düşünüyorum.

Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 14, 2018, 06:01:29 PM

Bitcoinin toparlanması lazım ki  altlarda toparlansın. Ne güzel tam toparlanıyordu. Binancedeki sorun herşeyi altüst etti.

yobit.net is banned from signatures
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
March 14, 2018, 06:02:37 PM

Neolacak sats bazinda daha fazla dusmeyecek bircogu cunku son sinira vardilar subat yukselisindan onceki hallerine dondu hepsi, Birdaha yukseldiklerinde ama satip dolara gececegim. batarsa usdt batsin yapacak bise yok.
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
March 14, 2018, 09:17:28 PM

Btcninde Altcoinlerinde diğer coinlerinde amk demek istiyorum artık bu nedir allah aşkına arkadaş bu nedir yaw zarar olmuş kol gibi artık.hayır bi anlasam neden düştüğünü eyvallah diyeceğim ama yok amk hiçbir sebep yok şuanda düşmesi için.milletin güveni kalmadıda artık piyasadan mı çekiliyor nedir yani biri izah etsin artık.amk mtgox satacağını satmış zaten, e binanceda düzeldi.bu kodumun piyasası hala neden toparlanmaz anlamıyorum.tamam dip deyip alım yaptığım noktalarda bile daha dibe battım.tesellim piyasadan anaparamı ve bir miktarda karımı çekmiş olmam ama eldekilerin erimeside koydu be arkadaş

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: