Bitcoin Forum
May 14, 2024, 04:36:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: Ne olacak bu altcoinlerin hali?  (Read 3562 times)
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 21, 2018, 07:59:40 PM

Şuan halen ayı sezonunu sonuna kadar hissetttiğimiz bir zamandan geçiyoruz, bitcoin de halen normale dönmüş değil, nisan gibi umut ediyorum ki piyasa genel bir yükselişe başlar inşallah.

Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 21, 2018, 08:43:21 PM

Bitcoin düşüyor altlar yine düşüşte.Çıkıyor altlar yine düşüşte.Piyasanın tam oturmaması güven gelmemesi altcoinlere yatırımı bekletiyor.Yatırımcı kolay kolay girmiyor herkes suların durulmasını bekliyor.Tabi bu düşüşleri fırsat bilip çaktırmadan toplayanlar var.Kademeli olarak toplanabilir.Mart çıkış yapacak gibi gözüküyor.Şubat ayını iki ileri bir geri geçireceğiz heralde.

Altlar ancak bitcoin çıkışını bir süre yataya çevirir işte o zaman hareketlenir. Ama tabiki sağlam olanlar. Eğer bu düşüşte çöp bir altcoinde kandırılıp kaldıysanız, allah sizlere yardımcı olsun. O yüzden sakın yükselecek diye çürük tokenlere kapılmayın.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
February 21, 2018, 08:46:06 PM

Altlar ve btc yatay seyrediyor btc biraz yükselse bile anlık tepki vermiyor şu anda düşüş oluyor ve altlar çok fazla etkileniyor bu süreçte.
Paramedic48
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 08:47:49 PM

Şu düşme dönemini en haz hasarla atlatan sanırım GVT USD olarak düşmüş olabilir ama btc olarak nerdeyse aynı yerinde sayıyor bazı coinler btc olarak 3-4 kat düştügü halde bile gvt nerdeyse %20%30 bandında seyretti piyasadaki sayısı az oldugunan alanların hepsi uzun dönemli HODL için almıs olmalıki panik satısı cok az oldu
zdrovie
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 09:45:46 PM

Altcoinler galiba ilk defa bu kadar sıkıntıya düştüler.eskiden olsa btc ile birlikte artışa geçer coşarlardı.şimdiki piyasada ise btc yükseldiği halde birçoğu aynı seviyesinde kaldı.Bununda sebebi insanların artık güvenli görmüyor olması olabilirmi acaba diye düşünüyorum.karamsar olmak istemiyorum ama son görülen athleri bi daha göremeyeceğiz diye korkuyorum açıkçası

▀▀▀▀▀▀     SWIPE  │ Monetizing mobile engagement data, on the blockchain    ▀▀▀▀▀▀
▄▄▄▄         Whitepaper       Telegram       Twitter       Medium       Reddit          ▄▄▄▄
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 04:56:53 AM

altların geleceği parlak ileride her türlü artacaktır hocam, yani biraz sabır etmek gerekiyor para kazanmak için, kolay para hiç bir yerde yok
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
February 22, 2018, 05:39:56 AM

Altların yoğun bakımlık haline bakınca bunlardan ne köy olur ne kasaba olur hissiyatına kapılıyorum. Şamar oğlana dönüler. İnerken de düşüyorlar çıkarken de. Bunun bu makul yolu olmalı.

rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 05:40:58 AM

buna anlam vermek imkansız gibi bir şey altcoinler bitcoin bağlı değil sanki btc artıyor altcoin düşüyor . btc çıkıyor alt coin çıkacak yerde iyice düşüyor bunun sebebi nedir . ne yapacağımızı şaşırdık.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 22, 2018, 06:18:32 AM

Altcoinler çok kaybettirdi bu son hareketlerde. Aslında BTC hareketleri tahmin edilebilir nitelikteydi. Ancak müdahale edildiğinde takip zorunluluğu doğuyor. Takip edenler korudu. Benim gibi takip etmeyenler de epeyce eridi.
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
February 22, 2018, 12:56:58 PM

ne güzel hepsinin fiyatı çakıldı...şimdi potansiyelli olanları ucuzdan toplayıp vurgun yapma zamanı..sabır sabır diyerek çatladık ama bu bahar aylarından herkes umutlu neden umutlu onu da bilmiyorum bilenler aydınlatırsa güzel olur
devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 01:04:26 PM

kar mar kalmadi 1 ayda 6x ten 1.5 2x arasina  dustum. üstüne bitgrailden 23 nanom calindi.
uzun sure unutmak lazım sanki.
triclinics21
Member
**

Activity: 378

View Profile
February 22, 2018, 01:07:56 PM

böyle çakıla çakıla bir gün sıfırlanacaklar diye korkuyorum, yeter artık bc ye bu nasıl bir bağımlılık herif düşüyor bızıkıler duşuyor, adam çıkıyor bizimkiler yine düşüyor. Sırf btc alacagım yavas yavas
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 22, 2018, 01:15:49 PM

Altlar dipte sürünüyor..Btc nin durumu hiç iyi değil.Yine 10 bin altına verdiler 9000 tutarmı tutmaz mı belli değil.Arkadaş bir çok altcoini ve btc yi bu kadar hızlı alıp 10x yaptırırsanız olacağı bu.Forexe döndü bu iş. İşin garip yani 130 milyar dolardan 840 milyar dolara çıkan piyasa 270 e kadar satıldı. 600 milyar dolar satış yiyen bir piyasa bıraktılar elimize.Bu piyasa kolay kolay düzelmez gibi duruyor. En az 6-8 ay daha süründürürler. Her kafa kaldırışında çakarlar.Sahte breakoutlarl çarpmadık kimseyi bırakmazlar.Eğerki 15 gün felan daha düzelme belirtisi göstermez ise ben 6-7 ay tamamen çıkmayı düşünüyorum.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
February 22, 2018, 01:27:27 PM

endişe etmeyiiiin, seve seve çıkacak hem altlar hem btc, ne yapcaklar kaymağını yiyemeden bitirirler mi piyasayı, ilerde "ulen ne karın ağrısı günlerdi, 10 cente satacam diye kafam zonklamıştı" falan dersiniz...çok azı hariç hepsi de çıkacaktır. artık bu düşüşleri gördükçe gülüyorum, arabayı ilana koydum, satabilirsem onu da koyucam artık nasip, ya reno broadway ya da mercedes  Cheesy

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
February 22, 2018, 03:56:54 PM

bu aolt coinlerin hali btc nin 14500 gelip o fiyatlarda beklemesi lazım yoksa alt coinlerin hali boyle devam edecek ama bence mart ayı alt coinlerin ayı olacak
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 22, 2018, 04:02:38 PM

Altcoinlerin ayakta kalanlarıda olacaktır yıkılanlarıda olacaktır elbette , onun için dikkatli olmanız lazım . Şu sıralar Yeşil enerjili coinler hem revaçta hemde günlük hayatta aktif .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
MarcosCr
Member
**

Activity: 215
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 05:16:32 PM

Projesi sağlam olan, gerçekten iyi bir düşünceye dayanan, gerçek dünyaya bir yenilik getirebilen her altcoin uzun vadede başarılı olacaktır.
dewilboys
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
February 22, 2018, 06:17:22 PM

Bitcoin e yönelik yapılan arz talep ilişkisi bitcoini etkilediği gibi devletlerin bu kripto paraları kabul etmesine yönelik direnişleri seyrini kestirmekte problem. Ama gelişmelerden kimse kaçamaz.  Grin er ya da geç kabullenecekler. Ne kadar çabuk o kadar Lehler’ine olacak. O zamanda bizler kendi nasibimizi alacaz inş 😬
ytibrahim
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
February 22, 2018, 06:19:16 PM

O kadar düştüler ki btc ye göre 2 3 kat artış lazım ki eski seviyelere gelsinler
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 22, 2018, 06:23:00 PM

Altcoinler arasında sivrilerek, proje ürününün gerçek hayatta karşılığı olan coin türleri var. Bunların piyasa içinde gidecek yol bulması muhtemel. Diğer altlar için problemli bir dönem var.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: