Bitcoin Forum
May 03, 2024, 05:18:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bittrex XEM (NEM) Deposit Ettim 3 Aydır Bakiyeme Yansımadı.  (Read 185 times)
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Activity: 205
Merit: 10

Coming Soon

View Profile
February 18, 2018, 11:24:44 AM
Last edit: May 05, 2018, 09:29:09 PM by TuRKoSiM

Poloya tövbe ettikten sonra bittrexle çalışmaya başladım. Her şey güzel gidiyor derken türlü sıkıntılar üst üste gelmeye başladı. Son olarak ise hesabıma yatırdığım bir miktar NEM coin 4 gün geçmesine rağmen hala bakiyeme yansımış değil. Aynı gün açtığım ticketa da herhangi bir dönüş olmadı henüz.

Bu konuda yardımcı olabilecek veya benzer sıkıntılar yaşamış arkadasların yorumlarını bekliyorum.

NoT : Nem i yatırdığım an hesabım donduruldu ve bu durumun pasif hesapla alakalı olabileceğini düşünüp önceliği hesabımı aktifleştirmeye vermiştim. Ve dün itibariyle hesabım tekrar aktifleşti ama söz konusu Nem ler hala bakiyeme yansımış değil.
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714713508
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714713508
Reply with quote  #2

1714713508
Report to moderator
1714713508
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714713508
Reply with quote  #2

1714713508
Report to moderator
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 18, 2018, 10:59:33 PM

Dostum kusura bakma yanlış anlamada seni bu forumda ilk gördüğüm günden beri burnun b*ktan kurtulmuyor. Geçmiş olsun tekrar Cheesy Ciddi bir konu bu, desteğe muhtemelen mail atmışsındır fakat sosyal medyadan da yazmayı denemelisin. Belki başına gelen arkadaşlarda vardır. Asıl cevap yazma amacım, konuyu tekrar başa taşımam. Ayıptır sorması fakat bu transfer olmayan paranın mahiyeti nedir?

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 20, 2018, 01:09:59 PM

bittrexte bu doğrulanmamış hesaplar ile sıkıntı yaşayanları iki üç ay öncesinde görmeye başlamıştık. bittrex kullanacaksan sıkıntı yaşamamak için hesabı doğrulamak şart

binbash
Full Member

Activity: 294
Merit: 101

View Profile
February 20, 2018, 03:39:22 PM

Şu hesabı bir doğrulat sana zahmet ondan sonra birşey olursa yazarsın benimde hesabım var doğrulandı ve bu zaman kadar 1 sorun yaşadım onuda çözdüler 2 gün içersinde .

TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
February 20, 2018, 04:51:15 PM

Hesabım cok uzun zamandır zaten onaylı ve 100 btc gunluk cekim limitim var. Bu konuda bir sıkıntım yok. Not olarak da hesabımın pasiflestirildiğini ve akabinde aktiflestigini de yazdım yukarıda. Yani hesap olarak bir sıkıntım yok. Buradaki sıkıntı söz konusu xem lerin bakiyeme yansımaması.
Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350

View Profile
February 20, 2018, 09:29:07 PM

Bittrex xem hesaplarını bakıma almış olabilir. Pump yapılıyorsa kısa süreliğine hesabı kilitlemiş de olabilir. Hesabın onaylandıktan sonra coinlerin gelmediyse tek sebebi bu bence. Veya coinler bittrex ana wallete düşmüştür hesabın donuk olduğu için yollanmamıştır sana. Ticket açarsan kısa sürede hallederler txid paylaşmayı unutma
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
February 21, 2018, 03:06:05 PM

Bittrex xem hesaplarını bakıma almış olabilir. Pump yapılıyorsa kısa süreliğine hesabı kilitlemiş de olabilir. Hesabın onaylandıktan sonra coinlerin gelmediyse tek sebebi bu bence. Veya coinler bittrex ana wallete düşmüştür hesabın donuk olduğu için yollanmamıştır sana. Ticket açarsan kısa sürede hallederler txid paylaşmayı unutma

Ben coini gönderdikten hemen sonra xem walletları kapattılar. Ben de benzer sekilde dusunuyorum sizinle. Ticketı aynı gun actım ama 8 gündür yapılan herhangi bir işlem yok.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
February 21, 2018, 03:08:33 PM

Slack kanalından ya da baska bir yerden iletişime gecebilecek varsa #1169751 ticket numaram.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 21, 2018, 07:20:16 PM

bir sekilde cozulur elbet ama uzun surer. beklemekten baska yapacak bir sey yok malesef.
stewart2012
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 255

View Profile
February 21, 2018, 07:24:09 PM

Borsalar birçok kişiye aynı işlemi yapıp destek sistemiyle uğraştırıyor, bana göre bu paraları cepliyorlar ve kendileri satıyorlar. Ben HitBTC'de takılan paramı 2 aydır alamadım ve destek sistemine dönüş yaptıklarında sorununuz çözülmesiyse tekrar bize yazın demişlerdi.. 1 ay sonra sorununuz çözülmediyse tekrar yazın diye tickete cevap vermek nedir ya
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
May 05, 2018, 09:06:47 PM

neredeyse 3 ay olmasına ragmen hala soz konusu nemlerimi bakiyeme yansıtmadılar. Actıgım hicbir ticketa da cevap verme tenezzulunde bulunmuyorlar maalesef. Dun gece canlı sohbet bolumunden kendilerine ulasabildim haftalar sonra. Mike adındaki musteri temsilcisi konuyla ilginecegini beyan etti ve ticket numaramı aldı. Ardından ticketıma cevap geldi. Soz konusu cevapta artık art niyetinden suphe duymadıgım Joseph adlı musteri temsilcisi sahsımla dalga gecer mahiyette bir seyler yazdı.

Hi Turkosi

I am having trouble locating the deposit in question. Could you please provide more information so that I can investigate further?

Türkcesi kısaca depositinizi bulamıyorum daha fazla bilgi verebilir misiniz ?

Söz konusu cevap aleni bir dalga gecme ve alaydan baska bir sey degil. Cunku zaten ticketı actıgımda her turlu ayrıntıyı coinin adı, transfer tarihi, miktarı, tx adresi... butun bilgileri en ince ayrıntısına kadar verdim. Zaten ticket acınca sistem kendisi bunları bizden istiyor. 3 ayın sonunda bir cevap veriliyor ve onda da dalga geciliyor.

Bu konuda sahsıma bir yol gosterip yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
May 06, 2018, 10:30:55 AM

merhaba siz zaten gerekeni yapmışsınız. adamla depozitinizi vermemkte ısrarcıysa malesef çok yapacak bir şey yok. eğer sosyal medya hesapları varsa orda durumu ifşa etmeye çalışabilirsiniz ki ordanda sonuç alma ihtimaliniz düşük.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
May 06, 2018, 07:31:58 PM

neredeyse 3 ay olmasına ragmen hala soz konusu nemlerimi bakiyeme yansıtmadılar. Actıgım hicbir ticketa da cevap verme tenezzulunde bulunmuyorlar maalesef. Dun gece canlı sohbet bolumunden kendilerine ulasabildim haftalar sonra. Mike adındaki musteri temsilcisi konuyla ilginecegini beyan etti ve ticket numaramı aldı. Ardından ticketıma cevap geldi. Soz konusu cevapta artık art niyetinden suphe duymadıgım Joseph adlı musteri temsilcisi sahsımla dalga gecer mahiyette bir seyler yazdı.

Hi Turkosi

I am having trouble locating the deposit in question. Could you please provide more information so that I can investigate further?

Söz konusu cevap aleni bir dalga gecme ve alaydan baska bir sey degil. Cunku zaten ticketı actıgımda her turlu ayrıntıyı coinin adı, transfer tarihi, miktarı, tx adresi... butun bilgileri en ince ayrıntısına kadar verdim. Zaten ticket acınca sistem kendisi bunları bizden istiyor. 3 ayın sonunda bir cevap veriliyor ve onda da dalga geciliyor.

Bu konuda sahsıma bir yol gosterip yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

Müşteri temsilcileri genel de bilgisi az insanlardan oluşuyor. Poloniex işyeri IP adresimi Bloke etti. yaklaşık 5 ayrı ticket açtım. Hepsinde de sorununuz giderildi dediler. En sonra açtığım ticket e biraz sitem vari birşeyler yazdım. Daha yetkili veya bilgili birine yönlendirmiş olmalılar ki adam "Tekrar ticket açmanıza gerek yok. Bu ticket üzerinden sorunuzu en ksıa sürede çözeceğiz" dedi ve birkaç güne çözdüğüne  dair mesaj attı. Bu süreç yaklaşık 6 ay. Kısacası : denemeye devam edin. Çözersiniz.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
May 08, 2018, 10:09:08 PM

az önce canlı destek kısmından Brittany isimli bir musteri temsilcisiyle gorustum ve olayı kısaca anlattım. Ayrıca bu josephin resmen dalga gectigini de yazdım. Bir dakika bekleyin bakayım dedikten sonra şaka gibi Brittany de depozitinizi bulamıyorum dedi. Nem explorer da acıkca yazan ve blockchain teknolojisinde yok olması mumkun olayan bir transferi inkar etmelerine bir anlam veremiyorum.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
May 12, 2018, 02:18:25 AM

Bittrex kullanmayın hocam ya bu kadar guvenlık zaafiyeti olan bır borsa dahi görmedım hacklenme olayınız dıgerlerıne göre cok yuksek sorunları bıtmez.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
May 12, 2018, 10:21:16 AM

3 ay geçmiş, hala çözülmemiş olması ilginç. Transfer yok olacak bir şey değil, geri dönmüş olsa belki diyeceğim. Elinizde tx adresi ya da benzer bir şey var mı? Nasıl bir argüman sunarak desteğe yazdınız acaba?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
May 13, 2018, 08:46:06 PM

Hi Turkosi

tx adresinizi paylaşırsanız bizler de bakarız. belki gözden kaçan kısım vardır falan. Bittrex adresiniz ile gönderdiğiniz adresinizi falan kontrol ettiniz mi? Uzun zamandır bittrex kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım.
TuRKoSiM (OP)
Member
**

Coming Soon

View Profile
May 13, 2018, 09:18:08 PM

Support Canlı Sohbet bölümünden ısrarla ve son bir haftada online yakaladıkca yazdım. Her seferinde benzer seylerle oyaladılar. En sonunda bir insan evladına denk geldim. Ben bu işin takipçisi olacağım dedi ve nihayetinde aylardır yatmayan Nem lerim bakiyeme yansıdı.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: