Bitcoin Forum
May 07, 2024, 05:05:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6110 times)
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 28, 2018, 11:16:54 PM

katılımcıların ve havuzdakılerın gorulmemesı gerçekten buyuk dezavantaj . ama genel olarak baktıgınız zaman gerçekten güzel yapılmıs basit ve anlasılır ellerinize sağlık

hocam bence işin içinde bir iş var, yani insan koyar oraya bir tane liste herkes görür, çok mu zordur yani
1715058334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715058334
Reply with quote  #2

1715058334
Report to moderator
1715058334
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715058334
Reply with quote  #2

1715058334
Report to moderator
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
karayaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:29:54 PM

bence şüpheli olacak bir durum yok adamlar çoğu şeyi şeffaf yapıyorlar her ne kadar raporlar görünmese bile gayet güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum umarım zamanla daha fazla geliştirirler
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:33:00 PM

Merhaba,
Benim sorum şu; bazı kampanyalarda haftada 5 retweed şartı var ve bunu günde 1 kere yapabiliyoruz. Peki mesela gece 00:01' bir twiti retwetledik diyelim aynı günün akşamı tekrar retwetlesek sıkıntı olur mu ya da sonra ki geceyi mi beklememiz gerekiyor? Birde tr saatiyle ab saati uyumlu değil bu durum neye göre sorgulanıyor?
Teşekkürler.

Merhaba günde maksimum 2 retweet yada tweet paylaşabilirsiniz. Haftada en az 5 retweet yada tweet yeterli, diyelim 5 paylaşımı geçtiniz fazla paylaşımda herhangi bir problem yok ama ekstra puan da yok.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 28, 2018, 11:33:47 PM

Bountyhive gibi özelleşmiş yapıları kesinlikle desteklemiyorum. Her şey Bitcointalk üzerinden yapılmalı ve Bitcointalk üzerinde tamamlanmalı ayrıca ortada bir spreadsheet olmadığından dolayı şeffaf olduklarını düşünmüyorum insanoğlu kesinlikle şeffaf bir varlık değil.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:37:59 PM

katılımcıların ve havuzdakılerın gorulmemesı gerçekten buyuk dezavantaj . ama genel olarak baktıgınız zaman gerçekten güzel yapılmıs basit ve anlasılır ellerinize sağlık

hocam bence işin içinde bir iş var, yani insan koyar oraya bir tane liste herkes görür, çok mu zordur yani

Spreadsheet Bounthive sistemimizde yok, sistem tamamen otomatik olarak sayım yapıyor. Kısa süre içerisinde bir çok menejer de bu sisteme geçecek. Centralized bir sistem kullanılıyor ve tüm hesaplamalar ona göre yapılıyor.

Pindify kampanyasına katılan ve PDI kazanan arkadaşları tebrik ederim toplam 9 milyon token dağıtıldı, ayrıca yeni ICO bounty anlaşmaları üzerinde sürekli görüşmelerimiz var. Önümüzdeki hafta yeni kampanyalar açmayı hedefliyoruz. Bol kazançlar herkese.
Kennedy
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 11:39:09 PM

Spreadsheet Bounthive sistemimizde yok, sistem tamamen otomatik olarak sayım yapıyor. Kısa süre içerisinde bir çok menejer de bu sisteme geçecek. Centralized bir sistem kullanılıyor ve tüm hesaplamalar ona göre yapılıyor.

Pindify kampanyasına katılan ve PDI kazanan arkadaşları tebrik ederim toplam 9 milyon token dağıtıldı, ayrıca yeni ICO bounty anlaşmaları üzerinde sürekli görüşmelerimiz var. Önümüzdeki hafta yeni kampanyalar açmayı hedefliyoruz. Bol kazançlar herkese.

Bountyhive'nin sizinle ne alakası var? Yani Türkçe tercüman olarak mı görev alıyorsunuz yoksa başka bir bağlantınız mı var? Centralized sistemlere bende karşıyım zaten Theymos'un globalde centralized sistemler hakkında emin olmadığı hakkında bir yazısı var. Yani bunların kullanımına izin verilip, verilmeyeceği belli değil.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:55:00 PM

Bountyhive'nin sizinle ne alakası var? Yani Türkçe tercüman olarak mı görev alıyorsunuz yoksa başka bir bağlantınız mı var? Centralized sistemlere bende karşıyım zaten Theymos'un globalde centralized sistemler hakkında emin olmadığı hakkında bir yazısı var. Yani bunların kullanımına izin verilip, verilmeyeceği belli değil.

Merhaba. Bountyhive kendi global telegram adresi dışında 4 farklı dilde de Telegram grubu açtı. Ben Bountyhive Türkiye ve ayrıca Global'de de adminim, platformu kuranlar arasında değilim ama bunu söylemek istiyorum.

Bountyhive spreadsheetsiz tasarlanmış durumda, bu sebeple Bitcointalk'ta Bounty Programları için bir Spreadsheet yaptırımı olmadığı sürece sistem bu şekilde devam edecek. Son olarakta bir ICO bounty programı sonunda dağıtımdan önce kimin ne kadar token kazandığı her üyenin kampanya panelinde yazıyor.

Dağıtılacak miktar ve katılımcı sayısı belli olan sistemlerde küçük bir hesaplamayla ortalama token kazancı hesaplanabiliyor. Bountyhive'de katılımcı sayısı ve her kampanya için dağıtılacak token miktarları tek tek yazılmış durumda.

Teşekkürler.

tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
March 01, 2018, 04:42:45 AM

Ben kesinlikle bountyhive'i destekliyorum. Çok güzel bir  uygulaması var. Bilidirim yapılmaması ayrı bir güzel. Eleştiriler hep spreadsheet olmadığı yönünde. Ama ileride başkasının değil ama kendi yaptığımız işleri gösterecek kişiye özel bir spreadsheet gelecektir.Katılımcının takip etmesine gerek yok herşeyi sistem zaten hallediyor. Öküz altında Buzağı aramaya gerek yok gayet tıkır tıkır işleyen bir platform ve ekip çok iyi çalışıyor. Katıldığım kampanyalarda hiçbir problem görmedim.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
March 01, 2018, 07:20:07 AM

telegram bountylerine katılıyorum, henüz gelen giden olmadı, heralde mew adresimi tanımlamamışım, tanımladıktan sonra umarım eski bountyler de geri gelir ya yoksa çok üzülürüm haa
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 01, 2018, 07:51:29 AM

telegram bountylerine katılıyorum, henüz gelen giden olmadı, heralde mew adresimi tanımlamamışım, tanımladıktan sonra umarım eski bountyler de geri gelir ya yoksa çok üzülürüm haa

Merhaba. Cüzdan numaranızı mutlaka kaydedin, cüzdanınız olmazsa ödül kazansanız da gönderilecek yer olmayacağı için sistem sizin tokenlerinizi eşit olarak tüm kullanıcılara dağıtacaktır.

Ben kesinlikle bountyhive'i destekliyorum. Çok güzel bir  uygulaması var. Bilidirim yapılmaması ayrı bir güzel. Eleştiriler hep spreadsheet olmadığı yönünde. Ama ileride başkasının değil ama kendi yaptığımız işleri gösterecek kişiye özel bir spreadsheet gelecektir.Katılımcının takip etmesine gerek yok herşeyi sistem zaten hallediyor. Öküz altında Buzağı aramaya gerek yok gayet tıkır tıkır işleyen bir platform ve ekip çok iyi çalışıyor. Katıldığım kampanyalarda hiçbir problem görmedim.

Tarangogu size de bol kazançlar dilerim. Gelecekte kişinin kendi panelinde bazı güncellemeler elbette olacaktır, hergün sistemde yenilemeler oluyor.

KORA ve diğer bazı ICO kampanyalarına katılım sınırlaması getirilmiştir. Bundan sonra her ICO için panelinizde bu tip sınırlamalar göreceksiniz.

chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
March 01, 2018, 08:11:56 AM

Bence sistem güzel. Şeffaflık konusunda güvenmek dışında yapacak bir şey yok. Aynı anda 10 tane kampanyayı bitcointalkda takip edelim desek 1 saat kopyala yapıştır onu al bunu al oraya at buraya at zaman kaybı. Adamlar biter bitmez ödülleri dağıttılar. Günde 10 dakika ayırıp 10 kampanya yapıyorsun tutar mı tutmaz mı bilmiyorum en azından şansın çoğalıyor bir tanesi tutar en azından. Şimdi ben 7 haftadır diw tokendeyim oldu da tutmadı diyelim 7 haftam çöp olacak. En azından facebook twitter telegram kampanyaları için bulunmaz hint kumaşı diye düşünüyorum.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
March 01, 2018, 08:34:14 AM

Sistemi gerçekten başarılı buldum. Pindify kampanyasından ilk ödülleri de sorunsuz olarak aldık. Türkçe telegram sayfasından ve buradan da arkadaş gereken desteği veriyor. Teşekkürler.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

chn2z
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 09:05:12 AM

Yalnız şöyle bir durum var. Aşağıda tüm kampanyaların ödül olarak verdiği eth miktarını yazdım. Lakin mesela çok iyi bir proje bu sistemi bence kabul etmez Pindifyde nasıl kabul etmiş onu anlamadım. Ben şahsen etmezdim neden derseniz;  Skychain 90 ETH bu nedir abi ? Kime ne düşücek Pindify ile ne alakası var diyeceksiniz. Biz de damlaya damlaya göl olur mantığı olduğu için  ilerde belki para yapar bunu da yapalım diyoruz ama asıl amaçımız pindifydi. Şahsen benim öyleydi ama diğerlerini de yaptım. Pindifynin burda hakkı yenmiş gibi geldi bana amaç pindifydi ama diğer dandik projelerde bundan fayda sağladı. Kora için birşey demiyorum ödülleri normal ama diğerleri cidden çok kötü. Burda bence denge olması lazım proje kabul edilirken. Gerekirse tek kampanya ile anlaşın. Bu yüzden ben şimdi yeni bir proje sahibi olarak gelsem bunu da düşünürüm açıkcası neden kendimden faydalandırayım ki bu da başka bir bakış açısı ama bence önemli bir detay. İleride alacağınız yeni projeler bu detay yüzünden olumsuz sonuçlanabilir.

StealthCrypto 450
Skychain 90
Moosland 225
Kora 2300
Iconic 435
Familypoints 250
Doctailor 500
Dbrain 770
Bitcoinus 585
Pindify 4500
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 01, 2018, 10:32:25 AM

Yalnız şöyle bir durum var. Aşağıda tüm kampanyaların ödül olarak verdiği eth miktarını yazdım. Lakin mesela çok iyi bir proje bu sistemi bence kabul etmez Pindifyde nasıl kabul etmiş onu anlamadım. Ben şahsen etmezdim neden derseniz;  Skychain 90 ETH bu nedir abi ? Kime ne düşücek Pindify ile ne alakası var diyeceksiniz. Biz de damlaya damlaya göl olur mantığı olduğu için  ilerde belki para yapar bunu da yapalım diyoruz ama asıl amaçımız pindifydi. Şahsen benim öyleydi ama diğerlerini de yaptım. Pindifynin burda hakkı yenmiş gibi geldi bana amaç pindifydi ama diğer dandik projelerde bundan fayda sağladı. Kora için birşey demiyorum ödülleri normal ama diğerleri cidden çok kötü. Burda bence denge olması lazım proje kabul edilirken. Gerekirse tek kampanya ile anlaşın. Bu yüzden ben şimdi yeni bir proje sahibi olarak gelsem bunu da düşünürüm açıkcası neden kendimden faydalandırayım ki bu da başka bir bakış açısı ama bence önemli bir detay. İleride alacağınız yeni projeler bu detay yüzünden olumsuz sonuçlanabilir.

StealthCrypto 450
Skychain 90
Moosland 225
Kora 2300
Iconic 435
Familypoints 250
Doctailor 500
Dbrain 770
Bitcoinus 585
Pindify 4500

Merhaba. Yukarıdaki ödül miktarlarını bounty başlığıda dağıtılan ICO ödülleriyle karşılaştırın. Bir çok manager ortalama bu rakamlarda anlaşmalar yapıyor. Kampanyaya girip girmemek zaten tamamen sizin insiyatifinizde, dilerseniz o kampanyayı pas geçin, zorlama yok kesinlikle.

Pindify ile yaptığımız anlaşma hardcap yada softcap ne olursa olsun 4.5 milyon dolarlık tokenin bountyhive üyelerine dağıtılmasıydı. Bir ICO'ya biz nasıl haksızlık yapabiliriz anlayamadım doğrusu. 9 milyon token gerekmez 900 bin verin yeter mi deseydik. Smiley Takip ettiğiniz gibi anlaştığımız token miktarını da üyelere dağıttık. Bugün bountyhive üyeleri, Pindify piyasaya çıktığında akıllı davranıp ellerindeki tokenlerin değerini bilirse, sert satışlarla Pindify'nin token değerini, borsalardaki dengesini bozmazsa ilerde çok daha değerleneceğini düşünüyorum.

Bu arada dağıtım tamamlanmak üzere. Üyelik panelinde xxx token kazandığı görünen fakat cüzdanına herhangi bir ödül gelmeyen arkadaşlar yarından itibaren bana özelden yazabilir.

chn2z
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 11:44:10 AM

StealthCrypto 450
Skychain 90
Moosland 225
Kora 2300
Iconic 435
Familypoints 250
Doctailor 500
Dbrain 770
Bitcoinus 585
Pindify 4500

Merhaba. Yukarıdaki ödül miktarlarını bounty başlığıda dağıtılan ICO ödülleriyle karşılaştırın. Bir çok manager ortalama bu rakamlarda anlaşmalar yapıyor. Kampanyaya girip girmemek zaten tamamen sizin insiyatifinizde, dilerseniz o kampanyayı pas geçin, zorlama yok kesinlikle.

Pindify ile yaptığımız anlaşma hardcap yada softcap ne olursa olsun 4.5 milyon dolarlık tokenin bountyhive üyelerine dağıtılmasıydı. Bir ICO'ya biz nasıl haksızlık yapabiliriz anlayamadım doğrusu. 9 milyon token gerekmez 900 bin verin yeter mi deseydik. Smiley Takip ettiğiniz gibi anlaştığımız token miktarını da üyelere dağıttık. Bugün bountyhive üyeleri, Pindify piyasaya çıktığında akıllı davranıp ellerindeki tokenlerin değerini bilirse, sert satışlarla Pindify'nin token değerini, borsalardaki dengesini bozmazsa ilerde çok daha değerleneceğini düşünüyorum.

Bu arada dağıtım tamamlanmak üzere. Üyelik panelinde xxx token kazandığı görünen fakat cüzdanına herhangi bir ödül gelmeyen arkadaşlar yarından itibaren bana özelden yazabilir.

Benim yazımı farklı anlamışsınız. Yada ben düzgün yazamadım. Bir çok manager ortalama bu değerlerde anlaşma yapıyor derken skychain gibi bir projeyi nasıl dahil edebildiniz anlamadım. Pindify ; 4500 ETH * 872$ = 3924000 $ ediyor. Şu an ki fiyat bu.
Şimdi bir de Skychaini inceleyelim ;90 ETH * 872$ = 78480 $ ediyor.
Şimdi siz bu iki projeyide aynı platformda sunuyorsunuz doğru dimi ? Şimdi gelelim katılımlara : Skychain projesine 9539 kişi  katılmış. Pindifye ise 5378 kişi katılmış. Bizim insanlarımız ödülün ne kadar olduğuna bakmaz. Ben onu anlatmak istiyorum ha şu da var pindifye az katılım olması tabiki katılanlar için daha iyi ödül miktarı doğal olarak daha fazla oluyor. Ama bu kısa vadede iyi ben sitenin açısından düşünüyorum. Şimdi mesela yeni bir proje aldınız diyelim ve ödül 5000 ETH  1 hafta sonra da başka bir proje daha aldınız ödül 50 ETH  bu iki projeyi aynı ptlatformda sunarsanız kalite düşer.  Kalitenin düştüğü yerde ise geri dönüş olacağını sanmıyorum ben. Mesela dropil katılımcı almıyor şu an ama Skychain hala alıyor katılanlar ne alabilir ki skychainden hadi aldığını farzedelim projenin tutacağıda muamma. Benim anlatmak istediğim ödülü yüksek olan projelerle ödülü düşük olan projeleri aynı platformda buluşturmayın çünkü ister istemez iki projede birbirini etkiler. Birisi ödül miktarını yüksek tutarken ödül miktarını düşük tutan proje diğerinden faydalanmasın. Yada ödül miktarı düşük ise site yönetimi olarak katılımcı sayısına sınırı siz belirleyin ki düşük ödülü olan projelerin kampanyalarına katılanlar mağdur olmasın ve ayrıca düşük ödül tutan proje de fazla ödüllü projeden faydalanmasın. Yani kısacası Adalet..
Diexis
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile
March 01, 2018, 12:01:03 PM

Yalnız şöyle bir durum var. Aşağıda tüm kampanyaların ödül olarak verdiği eth miktarını yazdım. Lakin mesela çok iyi bir proje bu sistemi bence kabul etmez Pindifyde nasıl kabul etmiş onu anlamadım. Ben şahsen etmezdim neden derseniz;  Skychain 90 ETH bu nedir abi ? Kime ne düşücek Pindify ile ne alakası var diyeceksiniz. Biz de damlaya damlaya göl olur mantığı olduğu için  ilerde belki para yapar bunu da yapalım diyoruz ama asıl amaçımız pindifydi. Şahsen benim öyleydi ama diğerlerini de yaptım. Pindifynin burda hakkı yenmiş gibi geldi bana amaç pindifydi ama diğer dandik projelerde bundan fayda sağladı. Kora için birşey demiyorum ödülleri normal ama diğerleri cidden çok kötü. Burda bence denge olması lazım proje kabul edilirken. Gerekirse tek kampanya ile anlaşın. Bu yüzden ben şimdi yeni bir proje sahibi olarak gelsem bunu da düşünürüm açıkcası neden kendimden faydalandırayım ki bu da başka bir bakış açısı ama bence önemli bir detay. İleride alacağınız yeni projeler bu detay yüzünden olumsuz sonuçlanabilir.

StealthCrypto 450
Skychain 90
Moosland 225
Kora 2300
Iconic 435
Familypoints 250
Doctailor 500
Dbrain 770
Bitcoinus 585
Pindify 4500

Benim yazımı farklı anlamışsınız. Yada ben düzgün yazamadım. Bir çok manager ortalama bu değerlerde anlaşma yapıyor derken skychain gibi bir projeyi nasıl dahil edebildiniz anlamadım. Pindify ; 4500 ETH * 872$ = 3924000 $ ediyor. Şu an ki fiyat bu.
Şimdi bir de Skychaini inceleyelim ;90 ETH * 872$ = 78480 $ ediyor.
Şimdi siz bu iki projeyide aynı platformda sunuyorsunuz doğru dimi ? Şimdi gelelim katılımlara : Skychain projesine 9539 kişi  katılmış. Pindifye ise 5378 kişi katılmış. Bizim insanlarımız ödülün ne kadar olduğuna bakmaz. Ben onu anlatmak istiyorum ha şu da var pindifye az katılım olması tabiki katılanlar için daha iyi ödül miktarı doğal olarak daha fazla oluyor. Ama bu kısa vadede iyi ben sitenin açısından düşünüyorum. Şimdi mesela yeni bir proje aldınız diyelim ve ödül 5000 ETH  1 hafta sonra da başka bir proje daha aldınız ödül 50 ETH  bu iki projeyi aynı ptlatformda sunarsanız kalite düşer.  Kalitenin düştüğü yerde ise geri dönüş olacağını sanmıyorum ben. Mesela dropil katılımcı almıyor şu an ama Skychain hala alıyor katılanlar ne alabilir ki skychainden hadi aldığını farzedelim projenin tutacağıda muamma. Benim anlatmak istediğim ödülü yüksek olan projelerle ödülü düşük olan projeleri aynı platformda buluşturmayın çünkü ister istemez iki projede birbirini etkiler. Birisi ödül miktarını yüksek tutarken ödül miktarını düşük tutan proje diğerinden faydalanmasın. Yada ödül miktarı düşük ise site yönetimi olarak katılımcı sayısına sınırı siz belirleyin ki düşük ödülü olan projelerin kampanyalarına katılanlar mağdur olmasın ve ayrıca düşük ödül tutan proje de fazla ödüllü projeden faydalanmasın. Yani kısacası Adalet..

Aslında yeni gelen 3 projede katılım sınırı da getirilmeye başlandı sanırım yavaş yavaş da bu katılım sınırını optimize ederler. Bir de şöyle de bir bakış açısı mevcut, piyasa airdroba katılan insan kaynıyor ve bu insanların sayısı gittikçe artmakta. Bir çoğu bilinçsizce önüne gelene başvuruyor, bir kısmı da dağıtılacak ödülden tutun projenin neler yapabilieceğinin araştırmasına giderek katılıyor. Ama bu airdrop işleri gün geçtikçe daha fazla insana hitap etmesinden dolayı ve aslında bountyhive da farklı bir platform sunduğu için popülaritesi zamanla daha da artacaktır.

Demek istediğim kaliteye çok takılmayan bir çok insan sayesinde Bountyhive zaten büyüyecek. Kaliteye önem verenler için ise zaten biraz okumak yeterli oluyor. Şu an aktif Kora Network var ödülü yüksek olanlardan, benim görüşüm yine o tarz projeler eklenecektir de. Belki belirttiğiniz gibi ileride minimum havuz şu kadar olmalıdır gibi bir kural da getirir Bountyhive orasına yönetim karar verir ama kalite konusundan iyi ve güvenilir hizmet daha öncelikli olmalı.
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
March 01, 2018, 12:06:31 PM

Arkadaşlar site daha yeni. Ekipleride gayet iyi her kullanıcıyla sabırla uğraşıp sorularını cevaplıyorlar. KAmpanya ücretine gelirsek haklısınız pintify ve kora bonkör davranıyor ama zamanla daha iyi kampanyalarda gelecektir diye düşünüyorum. Birde şu acıdan bakmak lazım. Site yeni olduğu için kullanıcı sayısı ortalarda bir yerde ama forumda girdiğimiz herhangi bir bounty'den daha fazla gelir bırakması daha çok. O yüzden şimdilik payımıza düşeni kapalım zamanla daha iyi hardcap'ların gelmesini bekleyelm
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
March 01, 2018, 12:58:25 PM

Yavaş yavaş geliştireceklerdir diye düşünüyorum baya adam toplanmış 10k kişiye gelmişti en son telegramdaki grup, listeleri vesaire public yayınlamaları gerek onu yapmadıkları sürece ben girmeyi düşünmüyorum ama şimdilik güzel gidiyorlar gördüğüm kadarıyla.
chn2z
Full Member

View Profile
March 01, 2018, 01:50:29 PM

Şeffaflık konusunda diğer arkadaşlar zaten söylediler. Yapar mısınız bilmem ama benim söylediğim ise sadece bir tavsiye şahsen bir proje sorumlusu olsam bu nedenden dolayı bu sistemi tercih etmem. Adam 100 eth koyacak ödüle ben 500 neden koyayım ki ? Bu durumda kaliteli ve yüksek ödüllü projelerin gelmesi biraz zor olur. Ben sadece ilerisi için konuştum. Malum telegram grubu 10k kişiye hitap ediyorsa ki ben grupta değilim demek ki benim gibi olmayanlarda var pasta büyük demektir. Bu pastayı da sadece kaliteli projelere sunun diyorum. Belki ilk zamanlar fark etmez ama ilerde tercih sebeplerinizden biri bu dediğim olay olabilir. Ve bu nedenden dolayı tercih edilmeyebilirsiniz. Belirli bir kriter koymalısınız ki kalite düşmesin örnek a proje ödül miktarı 500 eth diyelim size gelen b projesi için ödül miktarının diğer projelerin üstünde ve altında olma oranlarını siz belirlemelisiniz ki kalite düşmesin. Gelen kişiye şunu diyebilirsiniz bizim kampanyalarımız ortalama ödül olarak 400 ETH ve katılımcı sayısı ise şu kadar kişi ile sınırlı veya katılımcıyı sınırsız istiyorsanız ödül miktarını fazlalaştırmalısınız bu tarz kriterler kaliteli projelerin gelmesini sağlar. Projeyi size veren ekip en azından şunun bilincinde olmalı a projesi için gelen kişiler ister istemez bizim projeyide görecekler ödül miktarını aynı ayarda yaparsak o kişileri de projemize dahil edebiliriz. Ki zaten şu anda durum bu. Üye olan kullanıcılar seçici değilse bile sizin seçici olmanız gerekir diye düşünüyorum.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

View Profile WWW
March 01, 2018, 01:56:45 PM

Şeffaflık konusunda diğer arkadaşlar zaten söylediler. Yapar mısınız bilmem ama benim söylediğim ise sadece bir tavsiye şahsen bir proje sorumlusu olsam bu nedenden dolayı bu sistemi tercih etmem. Adam 100 eth koyacak ödüle ben 500 neden koyayım ki ? Bu durumda kaliteli ve yüksek ödüllü projelerin gelmesi biraz zor olur. Ben sadece ilerisi için konuştum. Malum telegram grubu 10k kişiye hitap ediyorsa ki ben grupta değilim demek ki benim gibi olmayanlarda var pasta büyük demektir. Bu pastayıda sadece kaliteli projelere sunun diyorum. Belki ilk zamanlar fark etmez ama ilerde tercih sebeplerinizden biri bu dediğim olay olabilir. Ve bu nedenden dolayı tercih edilmeyebilirsiniz.

Önerilerinizi dikkate alacağız. Teşekkürler.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: