Bitcoin Forum
May 14, 2024, 11:58:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  
Author Topic: 🔥🔥 Bountyhive Resmi Soru Cevap Alanı 🔥🔥  (Read 6110 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
April 08, 2018, 07:56:57 PM

Mossland imzalarımızı yarın çıkarabilir miyiz, yoksa beklememiz gerekiyor mu?

Twitter ile alakalı abuk bir soru soracağım.
Katılımın az olması nedeniyle en yüksek payı 250-750 arasında takipçisi olan twitter hesapları almaz mı? (%10 ayrıldığını biliyorum)

Kampanya bittiği anda imza kampanyalarından çıkabilirsiniz. Herhangi bir uyarı beklemenize gerek yok. Finished Campaign olarak bountyhive panelinde programın görünmesine dikkat edin. Bitmemiş kampanyalardan son gün de olsa çıkmayın.

Twitter katılımı konusunda bir çok üyemiz bounty programlarına yeni girdiğinden takipçi sayıları tier 1 de. o sebeple ilk 3 tier hemen hemen birbirine yakın değerlerde ödüller verecektir.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715687933
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715687933
Reply with quote  #2

1715687933
Report to moderator
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
April 08, 2018, 08:10:50 PM

Siteye bounty eklenince oluşan 502 hatasının çözülmesi güzel olmuş 2-3 saat bekliyorduk bir bountye girmek için ayrıca bounty katılımcısının da artırılması cabası Smiley
gurcelik31
Newbie
*

Activity: 68
Merit: 0

View Profile WWW
April 09, 2018, 01:47:47 AM

Müsadenizle birkaç kelam etmek isterim. Geçenler de 'Bountyhive' türkçe telegram grubuna girdim. Giriş amacım yönetimdeki beyefendiye birkaç bir şey sormaktı. Henüz bu başlıktan haberdar değildim. Sorduğum şey ise çeviri yapmak için resmi bir döküman beyan edilip edilmediğiydi. Lakin yönetimde ki 'Fatih' beydi sanırım cevap alamadan grup içerisinde bulunan üyelerin yaklaşık 10 kadarı içinde küfür barındırmayan fakat son derece rahatsız edici , moral bozucu hakaret vari söylemlerde bulundular. Talep edilirse gerekli ekran görüntülerini ilgili arkadaşa aktarabilirim. Samimi olmak gerekirse insanların bu denli artniyetli olmasına anlam veremiyorum. Bakınız ciddi yatırım alan, belirli bir kitleye ulaşmış projelerden bahsediyoruz, Ödül,para vs önemli değil , ben sırf cv de belirtmek adına çeviri yaparım dostlar. Bu beni ilgilendirir, benim türkiye şartlarında iyi derece de ingilizce bilgim de olabilir , bu da beni ilgilendirir esasında. Yardımcı olmanın dışında kişisel haklara,yetkinliklere saygılı olmalıyız zira kimse taktir beklememekte.

Burdan Fatih beye gerekse tüm bountyhive türk yönetimine sesleniyorum, grupta bu tarz söylemlere muamma verilmemeli, benim gibi dostlar maalesef uzak kalıyor bu yüzden.

Teşekkürler.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
April 09, 2018, 02:11:47 AM

Katılımın az olması nedeniyle en yüksek payı 250-750 arasında takipçisi olan twitter hesapları almaz mı? (%10 ayrıldığını biliyorum)

spreadsheet olsa sayıları görsek daha net cevap bulabiliriz aslında ona ama ben en yüksek o olacağını düşünmüyorum çünkü katılımcıların diğer yarısında giriş yapılırsa tieri bir alttan hesaplanıyor. yani 750-1500 kişi diğer yarıda 250-750 tierine dahil ediliyor.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
April 09, 2018, 07:21:35 AM

Müsadenizle birkaç kelam etmek isterim. Geçenler de 'Bountyhive' türkçe telegram grubuna girdim. Giriş amacım yönetimdeki beyefendiye birkaç bir şey sormaktı. Henüz bu başlıktan haberdar değildim. Sorduğum şey ise çeviri yapmak için resmi bir döküman beyan edilip edilmediğiydi. Lakin yönetimde ki 'Fatih' beydi sanırım cevap alamadan grup içerisinde bulunan üyelerin yaklaşık 10 kadarı içinde küfür barındırmayan fakat son derece rahatsız edici , moral bozucu hakaret vari söylemlerde bulundular. Talep edilirse gerekli ekran görüntülerini ilgili arkadaşa aktarabilirim. Samimi olmak gerekirse insanların bu denli artniyetli olmasına anlam veremiyorum. Bakınız ciddi yatırım alan, belirli bir kitleye ulaşmış projelerden bahsediyoruz, Ödül,para vs önemli değil , ben sırf cv de belirtmek adına çeviri yaparım dostlar. Bu beni ilgilendirir, benim türkiye şartlarında iyi derece de ingilizce bilgim de olabilir , bu da beni ilgilendirir esasında. Yardımcı olmanın dışında kişisel haklara,yetkinliklere saygılı olmalıyız zira kimse taktir beklememekte.

Burdan Fatih beye gerekse tüm bountyhive türk yönetimine sesleniyorum, grupta bu tarz söylemlere muamma verilmemeli, benim gibi dostlar maalesef uzak kalıyor bu yüzden.

Teşekkürler.

ben yaklaşık bir aydan fazladır gruptayım, ama şu ana kadar kiminse kimese karşı rahatsız edici, hakaret vari söylemlerde bulunduğunu görmemişim. öncelikle Fatih hoca, sonra ise grup üyeleri soruları severek yanıtlıyorlar. eğer sadece translate ile ilgili bişey yazıpta böyle bişeyle karşı-karşıya kaldıysanız, Fatih hocayla irtibata geçin. o icabına bakar.

bakın, arkadaşlar. şimdi yalakalık ediyor falan diyenler ola bilir. öncelikle biraz eski postları okusunlar, ne dediğimi anlarlar. iyiye iyi, kötüye de kötü demek gerekir. evet, bountyhive`in eksi yanları var, ama bu dediğinizle karşılaşmadım.
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
April 09, 2018, 08:34:53 AM

fatih bey 7/24 orada değil er geç cevap veriyor hatta özelden yazın yine ilgileniyor argo hakaretvari konuşmalar için birşey diyemem isimlerini fatih beye verirseniz gerekli uyarıyı yapar saygılar.
Night Trader A
Member
**

Activity: 406
Merit: 10

View Profile WWW
April 09, 2018, 09:17:16 AM

Kampanya bittiği anda imza kampanyalarından çıkabilirsiniz. Herhangi bir uyarı beklemenize gerek yok. Finished Campaign olarak bountyhive panelinde programın görünmesine dikkat edin. Bitmemiş kampanyalardan son gün de olsa çıkmayın.

Twitter katılımı konusunda bir çok üyemiz bounty programlarına yeni girdiğinden takipçi sayıları tier 1 de. o sebeple ilk 3 tier hemen hemen birbirine yakın değerlerde ödüller verecektir.

Fatih hocam merhabalar.
Mossland Finished Campaign bölümüne taşındı. Başka imzaya geçmek istediğimde "Aynı anda iki imza kampanyasına katılamazsınız, lütfen yeni bir imza kampanyasına katılmak için öncekinin bitmesini bekleyin" benzeri bir mesaj veriyor.

Dinct
Full Member

Activity: 434
Merit: 101

View Profile
April 09, 2018, 10:32:29 AM

Iconic ve Skychain odemeleri 7 Nisan son gun olarak gorunuyordu. Bana gelen bir sey yok hala. Sorun nedir?
marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
April 09, 2018, 10:50:21 AM

Teşekkürler.

samimiyet kavramı ile rencide edici dediğiniz üslup birbiriyle ne kadar çelişiyor bu yoruma gülüp geçiyorum sadece. Gruba yeni katılan biri olarak öncelikle şu boş önyargınızı kırın. O gruptaki insanların çoğu telegram grubunun ilk açıldığı tarihten beri neredeyse oradalar ve aralarında ki samimiyet farklı herhangi bir telegram grubunda olamayacak kdar fazla. O konuşmayı hatırlıyorum ve aralarında bende vardım şaka niyetiyle yapılmış insanların gülmek için yaptığı basit bir konuydu Hoş size laf bile atılmadı geyiği kendi aramızda yaptık. Asıl İnsanların basit şeylere gebe kalıp birde üstüne afralı tafralı konuşması rahatsız edici bir durum. Biraz şu kafanızı dışarıya çıkarın sosyallik kavramının ve şaka kavramlarının ne demek olduğunu öğrenin. Son olarakta telegram grubunda kimse kimseyi ayırt etmeden, sorusu önemli önemsiz demeden birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Gereksiz polemik yaratıp grubun huzurunu bozmaya hiç gerek yok.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
April 09, 2018, 12:03:27 PM

Bu ne ciddiyet ya insanlar dalga geçebilir şaka yapabilir ne olmuş yani, benle dalga geçtiler diye şikayette blunmak ayrıca komik bi durum bence. Bu durumla da ayrıca dalga geçilebilir, ben şimdiden şimdiden belirteyim üzülmeyin. Grin Grin Ciddi olmak gerekirse bence ekran görüntüleriyle birlikte savcılığa başvurun.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
Rhego
Sr. Member

Merit: 278

View Profile
April 09, 2018, 12:17:23 PM

Teşekkürler.

Kardesim derdini ne bu baslıkta nede telegram grubunda anlatamazsın malesef senle aynı seyi bende bir kampanyada yasamıstım kampanya bitti baktım 30 40 token vermişler ulan dedim gidip su arkadasa bir sorayım hani görevleri eksikmi yaptık acaba sonucta spreadsheet yayınlanmıyor adama rica edeyim bir baksın falan girdim gruba dedim
"fatih dostum böyle böyle bir kampayaya su zaman girdim bu kadar token gelmiş normalmi acaba yoksa ben görevleri tam yapamadımmı biraz az gibi bakma sansın varmıdır falan demeye kalmadı"

Hemen bountyhive yancıları basladılar yazmaya "begenmiyorsan girme günde 2 rt atiyon noldu kolunmu yoruldu bir junyor memberin isyanı" falan aldı chat basını gitti. Sonra buraya gelip aynı senin ki gibi durumu izah eden bir mesaj yazmıstım yine bounty hive yancıları yine aynı cevapları burdan dösedi. Hatta birkac arkadas bana destek cıkıp adam isyan cekmiyor durumu soruyor deyip yazmıslardı onlarada lince baslattılar.

Uzun lafın kısası koyunluk yönetim, o kadar icinize ruhunuza islemiski artık her yönetime soru soranı ahkam kesen isyan ceken falan zannediyorsunuz. İnsallah tez zamanda bu koyunluk piskolojisinden cıkarsınız hem bu bountyhive platformu rahat eder ordanda memlekete kadar uzanırda biraz ufkunuz acılır.
bitfather
Member
**

Activity: 98
Merit: 28

View Profile
April 09, 2018, 12:50:18 PM

Iconic ve Skychain odemeleri 7 Nisan son gun olarak gorunuyordu. Bana gelen bir sey yok hala. Sorun nedir?
hocam, bu geceye kadar sayımları bitirip dağıtıma başlamayı planlıyorlar.

Dinct
Full Member

View Profile
April 09, 2018, 12:59:29 PM

Tesekkurler cevabin icin Smiley
bitfather
Member
**

View Profile
April 09, 2018, 01:18:13 PM

Tesekkurler cevabin icin Smiley
rica ederim.

Crypto Koala
Member
**

Merit: 12

View Profile WWW
April 09, 2018, 01:44:18 PM

Benim gibi geç fark edenler için, halen katılım devam eden üç tane telegram kampanyası var.

Digitize Coin
Velix ID
SSOT Health

murado
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 2

View Profile WWW
April 09, 2018, 03:34:35 PM
Merited by mahoni2100 (2)

bountyhivedeki imzalara katıldığımızda o hata sayılan stakeleri nereden kontrol edebilirz?

Vertex   |   A UNIQUE ECOSYSTEM FOR INVESTORS, THE COMMUNITY AND ICOS
╚═════  'The worlds first ICO aftermarket'  ═════╝
C3Sector
Jr. Member
*

Activity: 58

View Profile
April 09, 2018, 03:53:44 PM

ben yeni kayıt oldum ve açıkçası çok faydalı buldum. . işinizi kolaylaştırıyor ve gözden kaçan projeleri buluyorsunuz .. ama baktım tüm projelerin bana göre olan kısımları hep dolu .. ama bundan sonra hep takipte olacağım.
bitfather
Member
**

View Profile
April 09, 2018, 04:11:02 PM

bountyhivedeki imzalara katıldığımızda o hata sayılan stakeleri nereden kontrol edebilirz?
bountyhive-de stakeleri kontrol ede bileceğiniz bi yer yok.

ben yeni kayıt oldum ve açıkçası çok faydalı buldum. . işinizi kolaylaştırıyor ve gözden kaçan projeleri buluyorsunuz .. ama baktım tüm projelerin bana göre olan kısımları hep dolu .. ama bundan sonra hep takipte olacağım.
bountyhive duyuru kanalına https://t.me/bountyhiveio katılın ve sesini açık tutun. yeni kampanya gelince ilk burada duyuruluyor.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 09, 2018, 05:27:58 PM

yeni duyuru gelecek mi acaba ayrıca arkadaşlara tavsiyem özellikle telegram grubu bountysine girerken ilk yarıdan önce girsinler çünkü mavi harfle küçük bir i harfi var ona tıklarsanız göreceksiniz ki atıyorum telegramına 4000 kişi kabul eden proje ilk giren 2000 kişi ye dağıtılacak tokenin %70 ini  sonraki 2000 kişiye de %30 unu dağıtacak.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kesh.zombie
Full Member

View Profile
April 09, 2018, 05:34:41 PM

yeni duyuru gelecek mi acaba ayrıca arkadaşlara tavsiyem özellikle telegram grubu bountysine girerken ilk yarıdan önce girsinler çünkü mavi harfle küçük bir i harfi var ona tıklarsanız göreceksiniz ki atıyorum telegramına 4000 kişi kabul eden proje ilk giren 2000 kişi ye dağıtılacak tokenin %70 ini  sonraki 2000 kişiye de %30 unu dağıtacak.
24 saat içinde yeni kampanya eklencek yazıyordu telegramda ama henüz eklenmedi,takip etmek lazım.en iyisi bountyhive duyuru kanalına katılıp ara ara  oradan takip etmek.en hızlı öğrenme yöntemi bu gibi duruyor.

,........
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 »
  Print  

Jump to: