Bitcoin Forum
May 22, 2024, 03:45:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Nba 2018 All-Star LeBron Team - Stephen Team  (Read 87 times)
max1616 (OP)
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 19, 2018, 12:31:47 AM

Yayın saati olarak 4 görünen ama tahminim biraz daha uzayacak olan maç uyumayan arkadaşlar için güzel bir seçenek.
Bu sene All-Star'da çok büyük değişikliklere gidildi ve takımlar Doğu-Batı olarak değil LeBron Team - Stephen Team olarak karşılaşıyor.
İlk 5'lerini antrenörlerin seçtiği takımların kalan oyuncuları LeBron James ve Stephen Curry tarafından seçildi.
Çok zekli bir maç ve görsel şölen bizleri bekliyor..Tahminim Russell Westbrook ve Kyrie Irving etkisi ile LeBron'un kazanacağı yönünde.

Maç S Sport adlı kanaldan yayınlanacak.
Digitürk      : 85.Kanal
D-Smart     : 78.Kanal
Turkcell Tv  : 77.Kanal
Tivibu        : 74.Kanal

(Bu kanallardan izleme imkanı olmayanlar kanal ismi ile web üzeri yayın bulabilirler..
Takılmayan güzel yayınlar mevcut..Ben yasak olabilir düşüncesi ile paylaşmıyorum..

grknondr
Member
**

Activity: 182
Merit: 20

View Profile
February 19, 2018, 12:47:28 AM

Özellikle geçen sene all star maçı smaç yarışmasına dönmüştü. Çekişme olmuyor diye bu sene ciddi değişiklikler yaptılar. Takım kaptanının takım seçmesiyle birlikte 100 bin dolar kazanan takım oyuncularına verecekler. (bu para onlar için yıllık sakız parası tabi Smiley ) çekişmeli geçerse keyif alırız. Yok birbirlerine smaç yapmaları için önlerini açarlarsa yine çok bir anlamı olmaz. Zaten Lebron takımında 3 kişi sakatlıktan devre dışı kaldı.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 19, 2018, 09:26:43 AM

Beklendiği gibi LeBron takımı kazanmış ama keşke izleme fırsatım olsaydı. Güzel bir göz banyosu olurdu eminim ki  Cheesy

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Pages: [1]
  Print  

Jump to: