Bitcoin Forum
May 12, 2024, 07:15:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  
Author Topic: Airdroplar ve imza kampanyası müzdaripleri buraya...  (Read 1274 times)
ozm0823
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

Borderless for People, Frictionless for Banks

View Profile
April 01, 2018, 07:43:59 PM

Airdrop lar her zaman gercek olmuyor maalesef. Cogu zaman kaydoldugunuzla kalıyorsunuz. Ama iyi bir proje bulup imza kampanyasına katilabilirsen getirisi güzel olabiliyor.

T r a x i o n                                                            TRADE AND EARN DURING PRE-ICO
TRANSITIONS YOU TO A CRYPTO-READY SOCIETY       Pre-Sale starts April 15, 2018
Github     Telegram     Medium     Facebook     Twitter     Reddit     Youtube
1715541356
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715541356
Reply with quote  #2

1715541356
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715541356
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715541356
Reply with quote  #2

1715541356
Report to moderator
Tadic
Full Member

Activity: 434
Merit: 100

View Profile
April 01, 2018, 08:20:39 PM

airdroplardan pek umutlu değilim kazandıracağı da kesin değil güvenilir değiller kısacası. imza kampanyaları da ne olduğu belli olmayan adamlarla dolu aslında son kampanya hala ödeme yapmadı.
belhanda
Full Member

Activity: 196

View Profile
April 01, 2018, 09:58:05 PM

İmzalardan şuana kadar güzel bir şey kazanamadım.Şuan Sylon'un yönettiği bir kampanyaya katıldım.Açıkcası kendisine güveniyorum.Umarım güzel bir kazanç elde etme şansı yakalarım.
Cafex
Member
**

Activity: 392

View Profile
April 01, 2018, 10:36:25 PM

Bir umutla doldurulan tüm airdrolar bountyler artık zaman kaybı olarak dönüyor hanemize başka bir şekilde bir şey yapamıyoruz ya da ben öyle düşünüyorum.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
April 01, 2018, 10:37:09 PM

İmzalardan şuana kadar güzel bir şey kazanamadım.Şuan Sylon'un yönettiği bir kampanyaya katıldım.Açıkcası kendisine güveniyorum.Umarım güzel bir kazanç elde etme şansı yakalarım.
Hocam sylonun kampanyaları genelde çok para kazandırmaz. Yani bountye ayrılan yüzdeyi yüksek tutarlar ama proje dandik olduğu için para da pul olur sana gelecek. Sylon sadece disiplinli bir bounty managerdı şuanda o da kalmamış gibi duruyor.

sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
April 02, 2018, 08:49:00 AM

Açıkçası kripto piyasasında yeniyim henüz 2 aydır bu işlerle uğraşıyorum, daha öğrenecek çok şey var ama şunu söyleyebilirim ki, gördüğün her projeye katılma. Sağlam projeler kendini gercekten belli ediyor. Adamlar konferans düzenliyor, ekibe bakıyorsun adamların geçmişleri muazzam ama başka bir projeye bakıyorsun adamların ne düzgün bir sitesi ne de adam akıllı whitepaper.i var. O projeden ne bekleyebilirsin ki?

wcx vardı bu şekilde,birde ethereum soft
sejem
Jr. Member
*

View Profile
April 02, 2018, 08:50:30 AM

Hocam sylonun kampanyaları genelde çok para kazandırmaz. Yani bountye ayrılan yüzdeyi yüksek tutarlar ama proje dandik olduğu için para da pul olur sana gelecek. Sylon sadece disiplinli bir bounty managerdı şuanda o da kalmamış gibi duruyor.

sylon projelerinde yüksek takipçi vs istiyor jr ve member kabul etmiyor bende bu sebeple iyi para dağıtıyor herhalde diye düşünmüştüm.desene deadly candır,deadly takip etmek lazım.
sejem
Jr. Member
*

View Profile
April 02, 2018, 08:52:48 AM

Son vurgunu Cappasity (CAPP) yaptı. Binlerce kişiye erişildi ve neredeyse kimseye airdrop kazançları gönderilmedi. Yakında bunanla ilgili detaylı bir konu açacağım.

ona bende girmiştim :/
tayfunerolll
Newbie
*

Activity: 26
Merit: 0

View Profile
April 02, 2018, 10:20:39 AM

beklemek gerekir diye biliyorum. Bende 1 aydır kovalıyorum 100 tane airdropa girmişimdir tahminen daha 3 tanesi gönderdi (1 ayda) ama bazı airdropların 5-6 ayı bulduğunu biliyorum. Bu işte geleceğini umarak hangi airdropu gördüysen yapıştıracaksın bence...
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
April 02, 2018, 12:58:25 PM

bence an itibariyle airdroplar cok zor kazandıracaktır cunkı refli linkler piyasayı ele geçirmiş durumda ama güzel imza bulabilirsen kazanabilirsin forumda bunları paylaşan arkadaşlar var duyurularda var istersen bak bi oralara.

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1043

View Profile
April 02, 2018, 01:09:20 PM

bence an itibariyle airdroplar cok zor kazandıracaktır cunkı refli linkler piyasayı ele geçirmiş durumda ama güzel imza bulabilirsen kazanabilirsin forumda bunları paylaşan arkadaşlar var duyurularda var istersen bak bi oralara.

imza işi de yalan oldu be hocam. artık projesine güven taş...lı şirketler bounty açmıyor bile. girin bugün icodrops.com a bakın aktif icolara hardcap yapamıyor artık projeler. bakalım neler olacak ilerleyen günlerde ama şimdilik imzanında bir tadı yok bak 13 haftadır repuxdayım gelecek miktarı söyleyim sana 300 350 dolar. 13 hafta abi 3.5 ay dile kolay emeğini karşılığı olmuyor yani

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
April 02, 2018, 01:18:11 PM

100 tane airdrop tan sadece 10 tane kazandırabilir . Yani 90 tane karavana olacaktır . Vaktin yettiği sürece şansını denemek önemli.

Ben de öyle düşünüyorum, Şayet sağlam bir ICO bulayım onun airdrop kampanyasına katılayım diye araştırma yapayım dersen çok vaktini alır onun yerine imza kampanyasına devam et hem post atar yazılanları görür bir fikir edinirsin.
carlzec
Full Member

Activity: 616

View Profile
April 02, 2018, 02:25:29 PM

Hocam boş zamanlarında kendine bir etkinlik olarak gör airdrop olayını. Çok fazla ümit bağlama ama cüzdanında bir sürpriz de görürsen tadını çıkar Smiley Eskiye nazaran daha az gelir getiriyor o yüzden çok fazla da zaman ayırmamak gerek
ForsetiSpaghetti
Newbie
*

Activity: 9

View Profile
May 18, 2018, 09:01:05 AM

Şans bu arkadaşlar arkadaşıma 1250 dolar değerinde airdrop geldi. Ama bunun gelmesi 2 ayı geçkin bir süre olmuş. Form doldurmaya ve walletları kontrol etmeye devam edelim. günde 1 saat ayırmak yeterli arada bir de telegrama göz atalım gerisi şans dostlar.
captaincoco
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
May 18, 2018, 09:29:38 AM

150 ye yakın airdrop a katıldım sitelerden buradan twitterden

3  tanesinden geldi 2 si scam 1 i 10 dolar ediyor Cheesy
tursucutembelvampir
Member
**

Activity: 196

View Profile
May 18, 2018, 10:13:43 AM

envion diye bir olaya katılmıştım, adamlar resmen dolandırıcı SCAM ci çıktılar, ilk bount im di, hiç bir şey alamadık, pislik herifler. milletin parasını eöeğini çalıp gitmişler diye duydum
TheDreadPirateDickstein
Member
**

Activity: 140

View Profile
May 18, 2018, 10:34:59 AM

Airdrop şans işi hocam elden bırakmayın karşınıza gelen airdroplara katılın siz yinede. Kazananlar oldu bende kazanmışımdır herhalde net hatırlamıyorum airdrop geçmişimi. Bi EBTC vardı ondan ii almıştım ben

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    delicia | delicia.io    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Decentralized Global Food Network | World's Only Solution to Food Wastage | Join Whitelist Now, Get 30% Bonus
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | FB | ANN    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
turkmachiavelli
Full Member

Activity: 434

View Profile
May 18, 2018, 10:41:30 AM

Belirli bir süredir malesef airdrop gelirleri kesilmiş durumda fakat imza kampanyalarından nasıl hiç para alamadığın şaşırtıcı açıkcası. Yanlış bir bilgi vermiyorsan eğer büyük ihtimal scam ıco ların peşinden koşmuşsun bunca zaman.

Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
May 18, 2018, 11:18:01 AM

airdroplar şu tarihlerde tamamen çöp, yani airdrobu yapan adamın amacı para kazanmak, reklam yapmak değil, tamamen, scam olan projesini insanlara yutturmak, yani başkasının parasını başkasına peşkeş çekiyorlar, ciddi projeler olmadığı içinde bu şekilde bir fiyat düşüşü gerçekleşiyor
medlucky
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile WWW
May 18, 2018, 12:16:58 PM

ben şimdiye kadar 100 e yakın airdrop 80-100 arası da bountye katıldım airdroplardan 10 bountylerden 10 tanesi anca geldi çoğu çöp zaten bunları bilerek giriyoruz bounty ve airdroplara serzenişte bulunmaya gerek yok

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 »  All
  Print  

Jump to: