Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:53:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: twitter takipçi airdroplar için  (Read 306 times)
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 19, 2018, 12:41:59 PM
Last edit: February 19, 2018, 01:33:53 PM by marn6767

Arkadaşlar bounty bölümüne baktığımda btü kampanyalarda twitter için güzel oran ayrıldığını görüyorum. Bu oranın hem twitter takipçisi hemde bu forumun rütbe mantığına göre de şekillendiğini görüyorum. Bunun için twitterda kolay takpçi kasabileceğim yöntemler bilen veya yolu gösterebilecek birileri varmıdır acaba
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 19, 2018, 01:27:12 PM

Bak sen şimdi buraya böyle konuyu açtın. Managerler görürse seni kampanyalara dahil eder mi sence? Ha hile değilde yöntem dersek #cryptocurrency #bitcoin #ethereum gibi hastagleri gir twittera. Oralardaki kullanıcıları takip et. Karşılıklı takip eden olucaktır illaki.
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 19, 2018, 02:08:26 PM

Hocam yapabileceğin tek şey takip'e takip yaparak kasman olacaktır. Diğer türlü bot alırsan hesabın audit skoru düşecektir ve bountylere kabul edilmeyeceksin. Airdroplar için zaten öyle pek fazla takpipçin olmasında gerek yok. 500-600 işini görür istemiyor onlar fazla birşey.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Cat18
Newbie
*

Activity: 41
Merit: 0

View Profile
February 19, 2018, 02:18:41 PM

Twitter'de surekli bountylere giren giren bul, sonra onun takipci listesindeki takipcilerini takip et(takibe takip), onlar sana geri donerler. Özellikle biosunda "follow back CryptoCurrency" gibi yazanlari takip et. Bu arada gunde 1000 kişi gibi agresif takip yapmamaya özen göster. Eğer öyle yaparsan agresif takip yüzünden hesabın 2-3 gün dondurulabilir
emrears05
Full Member

Activity: 742
Merit: 112

View Profile
February 19, 2018, 02:32:57 PM

Arkadaşlar bounty bölümüne baktığımda btü kampanyalarda twitter için güzel oran ayrıldığını görüyorum. Bu oranın hem twitter takipçisi hemde bu forumun rütbe mantığına göre de şekillendiğini görüyorum. Bunun için twitterda kolay takpçi kasabileceğim yöntemler bilen veya yolu gösterebilecek birileri varmıdır acaba

1- hazır takipçili hesap al. ismini yabancı yap özellikle kripto ile alakalı bir nicke değiştir. twitter bountyle katıl.

2- takibe takip yap. twitterda bununla alakalı 10'larca hashtag var hesabındaki takipçi gelişir ama bunun için çok uğraşman gerekli.

ilk seçeneği uygulamanı öneririm. türk kullanıcı da olsa önemli değil. twitteraudit sorgulaması %90 ve üzerinde olsun yeterli. yani aradıkları organik takipçi.

hesabın var diyelim %10 ve üzeri olan twitterlara katıl. bazı projeler %5 twittera ayırmıştır ama kalitelidir onları da düşünebilirsin. hepsinden sana token gelmeyecek. ico süreci mahvolanlar, tokenleri vermekte geciktirenler, yollamayanlar yani aldıkların yanına kar kalır.
gelgelelim
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
February 19, 2018, 02:40:29 PM

hazır takipci işe yaramaz. bi coğu auditten real takıpcılerıne bakıyor o yüzden elle kasman lazım. dediğin kadar aham şaham birşeyde vermiyor bountylere 1k 2k kişi giriyor bazıları veriyor bazıları vermiyor.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 19, 2018, 04:42:38 PM

hocam takipçi kasacağınıza takipçi satın alın daha kolay kazanırsınız. yoksa tek tek takipçi kasmak çok zaman alan bir şey.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
February 19, 2018, 04:44:16 PM

hocam bu işi yapanlar kendilerini belli ediyorlar sen onları eklersen onlarda seni eklerler yani bu işler benim bildiğim böyle dönüyor

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
batux
Newbie
*

Activity: 98

View Profile WWW
February 19, 2018, 05:03:30 PM

takibe takip yöntemi güzeldir. Özellikle takibe takip yapan hesapları bulup onların kullanıcıları eklenebilir. Böylece büyük geri dönüşler alınabilir. Bu yöntem baya popüler gözüküyor. Arkadaşım tavsiye etmişti. Bir araştırmanı öneririm.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
February 19, 2018, 05:48:23 PM

Konu : https://bitcointalk.org/index.php?topic=2910575

O iş öyle olmaz maalesef. Hızlı takipçi kasmak için aşağıdaki linkteki ve bu gibi hesapları takip edin. Ortalama 20 dkda tweet atıp, tweetleri beğenenler ve rtleyenler takipleşiyor. Tweeti beğenenleri takip ederseniz onlarda sizi takip edecektir. Yalnız her takip ettiğiniz ne yazık ki geri dönmüyor. Gözlediğim kadarıyla %25 falan. Daha kolay olan ise bu hesapların tweetlerini sadece beğenip rtlemek. Oradan sizi takip edenler olacaktır. Onlara geri dönersiniz. Bu tür hesapları çokça takip edin ve tweetlerini beğenin/rtleyin. 3-4 günde 3k takipçi kastım bu sayede.

https://twitter.com/FollowTrickPO
https://twitter.com/BTScures
https://twitter.com/GainTweetOG
https://twitter.com/TaehyungRice
https://twitter.com/Harrys1DEmpire
https://twitter.com/lifebizzles

@entr arkadaşımız gayet güzel anlatmış. takip sitelerinden gelen kişiler genelde bot olduğu için bounty için uygun olmayabilir. burada bahsedileni yaparsanız oldukça yüksek takipçi kazanabilirsiniz. ben 2 günde 700 kişi kadar kastım sonra bıraktım..  bu adresleri takip edin ve duvarınıza düşen mesajları uygulayın ve sonrasında sizi takip edenleri takip edin hepsi bu kadar Smiley
hlk251
Newbie
*

Activity: 45

View Profile
February 19, 2018, 05:58:22 PM

merhabalar,

benim sorum şu olacak,bu programlar için takipçilerin crypto ile alakalı olması gerekiyor mu?
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
February 19, 2018, 08:03:06 PM

Kimse seni boş yere takip etmez. Organik takipçi kazan. Az emek harca. Burda böyle dilenci gibi takipçi dilenmek mantıklı değil

marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 20, 2018, 12:48:12 AM

Kimse seni boş yere takip etmez. Organik takipçi kazan. Az emek harca. Burda böyle dilenci gibi takipçi dilenmek mantıklı değil

herhangi bir yararlı yorumunuz yoksa buraya post atıp post kasmanın ereği yok. Sizde az emek harcayıp postunuzu öyle kasın.

Yorumlarınız için teşekkürler hepinizin görüşlerini dikkate alacağım
cemetin54
Member
**

Activity: 392

View Profile
February 20, 2018, 01:36:40 AM

Twitterda takibe takibi ile çok takipçi kasan gördüm twitter kampanyaları için öyle bi yol deneyebilirsin ama ben twitter kampanyaları için uğraşmıyorum az veriyor ve katılımcısı çok oluyor.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 20, 2018, 01:38:55 AM

Hocam twitter işleriyle uğraşılmaz onun yerine part-time iş bulun 3 dolar 4 dolar getiriyor ancak airdroplar, buradaki kimseye de önermem airdropları.
evergreeen
Jr. Member
*

Activity: 125
Merit: 1

View Profile
February 20, 2018, 03:16:00 AM

ben zeepinden 3 görev yaptım 100 bonus verdi, 15-20 dolar bu da tek airdroptan gelen kazanç, sağlam projelerden yatırım gücü olmayanlar için , iyi bir fırsattır, öğrenciler için özellikle burs niteliği taşır, sıkı takip edenler içinse ciddi bir gelir söz konusu
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 20, 2018, 05:28:27 AM

Twitter icin tum gununuzu ayirmaniz gerekir bence rt bilmemne linki al postala birde twiterdan sizi tatmin edecek miktarda kazanabilmeniz icin en az 10 ayri kampanyaya katil. Artik o kadar cok twitter katilani var ki bir iki ay ayarliyorsun bir bakiorsun 10 dolarlik token gelmis. Arada istisnalar olursa oda cok kampanyaya girerek sansini arttirarak olur.
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 20, 2018, 05:31:44 AM

hocam bu iş zor bir iş öncelikle bu zorluğu göze alarak bu işlere giriniz, twitterda takipçi kasmak için çeşitli hashtagler var, takip edeni takip ederim gibi ingilizce de var.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 20, 2018, 05:42:56 AM

Çeşitli yöntemler ile takipçi kasabilirsin ama ben bunları çok fazla denemedim zamanla oluyor benim kisi zira takipçilerinde kaliteli olmalı bazı bountylerde twitter audit skoruna da bakıyorlar. Sen hesabı fake hesaplar ile doldurursan hem bunların temizlenmesi hemde bountyler de sorun çıkar.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 20, 2018, 05:44:42 AM

Zaten bu kripto projelerinin kampanyalarına katıldıkça rt fav yaptıkça senin gibi düşünen kişiler takip ediyor seni. Bunun en iyi yolu bol bol twitter kampanyasına katılmak Smiley
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: