Bitcoin Forum
May 21, 2024, 11:36:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Venezuela Kripto Parası PETRO  (Read 618 times)
tinywestler
Full Member

Activity: 308
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 08:56:54 AM

Petro bana deli petroyu hatırlattı, rusyayı rusya yapan bir yöneticiydi deli petro, çok büyük işler yapmıştı, petrogradı kendisi sıfırdan kurmuştu.
Bitcoinsturk (OP)
Jr. Member
*

Activity: 109
Merit: 5

View Profile
February 21, 2018, 10:03:39 AM

Türkiye'de yatırım yaptı.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 21, 2018, 10:24:21 AM

Venezuela kripto parası Petro Venezuela içindeki siyasi çalkantılardan ve Amerika'nın Venezuela'ya karşı uyguladığı ekonomik ambargodan mutlaka etkilenir. Bence Petro satın almak mantıklı bir yatırım değil, fiyat politik gelişmeden sert etkilenir.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
kacakkipri
Full Member

Activity: 350
Merit: 171

View Profile
February 21, 2018, 10:38:09 AM

Nerededir bu petro ? nereden yatırım yapılabilir ? 750 milyon doları ne ara topladı ? Bu tarz sorulara cevap olacak bir kaynak var mıdır internette ?

▀▄▀  T E M C O ~ Supply Chain Powered by Bitcoin Network, RSK ▀▄▀
  Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP). 
Website   ★   Facebook   ★   Twitter   ★   Telegram   ★   Medium   ★   Reddit
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
February 21, 2018, 10:39:48 AM

Valla adamlara Venezuela devlet yönetmene ve hükümetine Helal olsun dediklerini yaptılar ,kendi kripto paramızı çıkaracak dediler ve çıkardılar ,Dış ülkelerden gelen tehdit ve baskılara boyun eğmediler.Türkiye ,Katar dan yatırım alacağına inanıyorum bende ,fakat ABD ve diğer Avrupa ülkelerinden bilemiyorum .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 21, 2018, 10:45:17 AM

Venezuela guzel adim atmis ama yerel paralari bile bu kadar kotuyken sanmiyotum petro'nun iyi yerlere gelecegini. Ek olarak sonucta bir devletin parasi bu diger devletlere öncülük edebilir buda guzel tarafi
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 21, 2018, 02:48:37 PM

aslında onun ıcosuna girmek lazım çünkü arkasında devlet var sonuçda devlet oldugu için ilerde çok yokselecektir bence o yuzden biraz almak lazım
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
February 21, 2018, 03:29:55 PM

Gayet başarılı bir çalışma. Binance'a girsede biz de alsak.
Büyük markaların ve devletlerin işin içine girmesi kripto devrimini daha da hızlandıracaktır.
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 03:38:45 PM

Ben yatırım yapmadım. Belki ilerde borsadan alırım ancak çok sağam bir proje gelmedi bana hele XEM ile işe girmeleri Japonya da ki hırsızlık falan baya şüpheli durumlar. Neyse ne oldu ne bitti tam bilemiyoruz. Sonuçta bir devlet mecburen de olsa resmen girdi bu işe. Piyasaya daha da şenlecek gibi.
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
February 21, 2018, 03:46:09 PM

Yapıldı yapılacak derken nihayet uygulamaya geçirdiler demek. Ben bu coine yatırım yapmayın derim, bir ülkenin bu şekilde kalkınmasına kimse razı olmaz düşüncesindeyim

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
February 21, 2018, 03:49:37 PM

Bugunkü düşüsün sebebi bu bence milleti tırtıkladılar venuzella kim kripto gelecek kim adamlar gecekonduda yasıyorlar ee devlet gördü parayı bırakırmı piyasadan parayı geçikyor bence. 5-6 ay proje proje diye oyalarlar parayıda bitirirler sonra bir şey olur hacklendik derler piyasanında içine ederler. Denetim yok rüşvetin gırla gittiği yer.
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 21, 2018, 05:31:42 PM

Bugunkü düşüsün sebebi bu bence milleti tırtıkladılar venuzella kim kripto gelecek kim adamlar gecekonduda yasıyorlar ee devlet gördü parayı bırakırmı piyasadan parayı geçikyor bence. 5-6 ay proje proje diye oyalarlar parayıda bitirirler sonra bir şey olur hacklendik derler piyasanında içine ederler. Denetim yok rüşvetin gırla gittiği yer.

750M $ para bu piyasayı gıdıklamaz bile düşüke ne alakası var. Düşüşün sebebi belli segwit ayağına btcden geçirecekler millete. Hep aynı senaryo.
mediation
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 21, 2018, 05:40:00 PM

Venezuela insanı bu piyasa için oldukça heycanlı ve girişken iken devletin de bir adım atması gerçekten çok büyük bir adım. Venezuela bildiğiniz üzere uzun süre sömürülmüş bir ülke belki böyle bir adım ile kendilerini geliştirebilir feraha kavuşabilirler.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
February 21, 2018, 05:44:04 PM

750M $ para bu piyasayı gıdıklamaz bile düşüke ne alakası var. Düşüşün sebebi belli segwit ayağına btcden geçirecekler millete. Hep aynı senaryo.

Petro coin alanlar ortaya cıkmaya baslamıs
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 21, 2018, 05:53:30 PM

Klasik olarak her yeni coin gibi kötülenmeye başlamış. Adamlar zaten ana sayfaya yazmışlar 4 yıldır ekonomik kriz içindeyiz diye.
Çok akıllıca bir iş yapıyorlar, kendilerine kaynak yaratıyorlar.

jourban
Member
**

Activity: 94

View Profile WWW
February 21, 2018, 06:17:01 PM

Batının ekonomik ambargosu ve içerideki siyasi çalkantılarla uğraşan ülkenin bu güncellikte kripto para çıkarmasını alkışlıyorum. Venezuela karşılık olarak petrol gelirlerini gösteriyor. Yatırım yapılabilir mi incelemek lazım.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
February 21, 2018, 07:46:21 PM

Valla bir ülkenin milli kriptoparasına neden başka bir ülkeden yatırım yapılır anlam vermek mümkün değil. Ben hiçbir şekilde milli kriptoparaları desteklemiyorum eğer her ülke kendi kriptopara birimini çıkartacaksa direkt olarak tüm ülkeler kendi kriptopara birimini çıkartmalı. Yani şu anki paralar blokzincir üzerine taşınmalı.
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 21, 2018, 07:52:44 PM

böyle bir coin çıksa bile neden değerlenecek anlamış değilim. değerlenmesi için ne sebep olabilir ki? varsa bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 21, 2018, 07:55:25 PM

Sayfanın altında bir hesaplama var. Fiyat belirleme için herhalde Petrol fiyatına ve kendi ülke para birimlerini içeren bir formül var.

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
February 21, 2018, 08:37:14 PM

Petro coin alanlar ortaya cıkmaya baslamıs

Çok önemliyse söyleyeyim ben almadım almamda. 2 ICO ya katıldım şimdiye kadar ikiside scam çıktı desem yalan olmaz.Bir daha kesinlikle ICOlara katılmıycam ne olursa olsun.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: