Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:50:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Venezuela Kripto Parası PETRO  (Read 622 times)
tayfunay
Member
**

Activity: 103
Merit: 10

View Profile
March 28, 2018, 08:22:41 PM

ilk devlet destekli resmi coin diyoruz ama acaba bu ülkenin ekonomik durumu iyi olsaydı böyle bir şey yaparmıydı ? Tamamen kendilerine kurtaracak kredi potansiyeli yaratmaya çalışıyorlar ama birşey olcağını sanmıyorum.
Payitaht
Member
**

Activity: 182

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
March 28, 2018, 08:29:19 PM

Bu adamın sadece petro adına Tr forumda sürekli başlık açılmasına dayanarak Tr den yatırım cekeceğine inanıyor olabilir. Hatta muhtemelen başlıkları da kendisi falan acıyordur

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
March 28, 2018, 10:46:46 PM

Vebezuella batmış bir ülke olarak sarıldı bu kripto ipine ıco ya falan katılmak bana hiç mantıklı gelmemişti çünkü resmen bizden kredi sağlayacaklar diye düşündüm.
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
March 29, 2018, 03:37:28 AM

En son tl ile girilebilecek diye okudum haberlerde bu kripto paraya girermiyim girmem benlik değil iyi para toplamıştı ama
Osmanli42
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 29, 2018, 03:42:31 AM

Dünyanın petrol rezervlerinden hatırı sayılır bir kısmı bu ülkede ama şerefsiz abd bunlara da gün yüzü göstermiyor karşı gelip sömürgesi olmadıkları için. En son o sarışın dingil trump petroyu yasaklamıştı.
Yıkılışın beter olacak abd !

yobit.net is banned from signatures
xxxgr
Member
**

Activity: 336

Metahash

View Profile
March 29, 2018, 10:43:26 AM

Baskanlarinin koltuga oturusu bir ara baya gundem olmustu. Bu para ile ambargo asmaya calisacaklar ama ABD direk yasak getirdi, bunun icin hatta yasak geldiginde btc asagiya dogru hareket etti

▮▮█ # metahashYour Gate to Decentralized Internet# metahash █▮▮
#TraceChain#MetaApps#MetaGate#MetaHashCoin
▮▮█▬▬▬▬▬❰Facebook❱▬❰Twitter❱▬❰Telegram❱▬❰Ann thread❱▬▬▬▬▬█▮▮
zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 11:47:48 AM

Venezuela Kripto Parası PETRO piyasaya girdi.ve bence petro alıp bekleyen arkadaşlar guzel kazanım elde edecektir ıcosuna girmek istedim ama giremedim ben biraz alıp uzun vade için saklicam
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
March 29, 2018, 12:52:41 PM

Diğer ülkelerin de dijital dönüşüm adımlarını atmaları gerekiyor bence kripto para piyasasına küresel anlamda bir güven sağlanması için, tabi sadece bu tek etken olmaz
donotlean
Full Member

Activity: 182

View Profile
March 29, 2018, 03:30:12 PM

çok haberini duydum venezuelada ev araba gibi çoğu şeyi bu para birimiyle alabilecekmişiz fakat borsalarını supplyını ya da fiyat dalgalanmalarını nasıl ayarlayacaklar bilmiyorum

usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
March 29, 2018, 03:45:36 PM

En azindan bir ulke bu ise resmi anlamda giris yapti.  Venezuella geri kalmis bir ulke olabilir ama,  atiyorum brutan,  yesil burun,  fiji gibi adi pek duyulmamis ulke degil.  Bu bakimdan kripto paralarin bilinirligi acisindan katki saylayacagini dusunuyorum.  Tam olarak su kotu durumda buna ihtiyacimiz yok mu zaten,  yeni kana.

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
https://t.me/rsfofficial
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
March 29, 2018, 04:01:04 PM

Neredeyse hiç bir anlamı yok borsaya bir şey katacağını veya zarar vereceğini bile düşünmüyorum bir şey çıkmaz bundan bence.
jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
March 29, 2018, 04:54:49 PM

ilk devlet destekli resmi coin diyoruz ama acaba bu ülkenin ekonomik durumu iyi olsaydı böyle bir şey yaparmıydı ? Tamamen kendilerine kurtaracak kredi potansiyeli yaratmaya çalışıyorlar ama birşey olcağını sanmıyorum.

Sadece ekonomiyi canlandırma amacıyla yapıldıysa orjinal bir fikir ya da ihtiyaca cevap verecek bir teknoloji yoksa ilerleyen zamanda eriyip gidebilir ya da venezuela'nın haricinde çok rağbet görülmeyen bir altcoin olur ve küresel piyasada kendine bir yer edinemeyebilir.
mehmetkorkrek
Newbie
*

Activity: 154
Merit: 0

View Profile
March 29, 2018, 06:45:40 PM

Bir coin/Token tutmaya görsün. Geçen gün bir bakayım dedim. Acaba Petro kaç tane var diye. Evlerden uzak. Tam 3 sayfa petro ile alakalı eth token çıktı. Çok kötü, daha fazla denetim & kontrol olmalı

https://etherscan.io/tokens?q=petro
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
March 29, 2018, 06:58:47 PM

Petro'nun piyasada nasıl yer edineceğini bende merak ediyorum, ana sayfasında fiyat hesaplaması ile ilgili formüller vardı.

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 29, 2018, 07:08:36 PM

Bir coin/Token tutmaya görsün. Geçen gün bir bakayım dedim. Acaba Petro kaç tane var diye. Evlerden uzak. Tam 3 sayfa petro ile alakalı eth token çıktı. Çok kötü, daha fazla denetim & kontrol olmalı

Birileri dex borsalardan sahtesini alsın veya var olan popülariteyle dandik borsalarda işlem görsün diye yapılan saçmalıklar.
Crypto Koala
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile WWW
March 29, 2018, 07:28:10 PM

Petro'nun piyasada nasıl yer edineceğini bende merak ediyorum, ana sayfasında fiyat hesaplaması ile ilgili formüller vardı.

Petro fiyatı ham petrol fiyatına sabitlenmeye çalışıyor. (atıyorum 60$ gibi)
Borsalarda işlem görmeyen bir coin olmayabilir.

JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98
Merit: 1

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
March 29, 2018, 08:38:17 PM

Birileri dex borsalardan sahtesini alsın veya var olan popülariteyle dandik borsalarda işlem görsün diye yapılan saçmalıklar.

Bir çaba sarf edip, orjinal birşeyler çıkarmak yerine böyle yollarını seçenleri anlamıyorum. Belki de kopyasını yapan, daha iyisini yapabilecek bir yetenektir. Ama gelde insanlara anlat bunu. Heryerde aynı sorunlar. Birşeyler sarf etmeden hemen olsun.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
March 29, 2018, 08:41:10 PM

Umarım Maduro eline yüzüne bulaştırmaz petroyu valla ordan gelicek kötü haberleri kaldıracak durumum kalmadı zaten hergün kötü haberler geliyor insanın iyice canı sıkılıyor
koleskok
Member
**

Activity: 140

View Profile
March 29, 2018, 08:43:11 PM

petro siyasi çekişmelere kurban gidebilir uzak doğudan destek alması halinde olumlu olur.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
March 29, 2018, 09:08:49 PM

Ne olacak bilmiyorum ama başlangıçta iyi para topladıklarını düşünüyorum. PETRO arkasında ilk defa bir devletin gerçek anlamda bulunduğu bir coin bu yüzden çok ilgi çekecektir.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄