Bitcoin Forum
May 22, 2024, 02:19:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: forumdaki bekarlar sevgilisi olmayanlar  (Read 188 times)
anonymous3x (OP)
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
February 19, 2018, 03:10:29 PM

bekarim sevgilim yok. bahtim mi kara acaba. ahh kara bahtim ne olacak bu halim Cry
thetis
Member
**

Activity: 322
Merit: 14

View Profile WWW
February 19, 2018, 04:07:37 PM

Sen yoluna bak yanına birisi gelirse beraber gidersiniz. yok gelmezse yapacak bişey yok. hedefine yalnız başına yürürsün.

▀▀▄▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   SOBIT   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▄▀▀
█    the FIRST USER-OWNED DIGITAL ASSETS EXCHANGE    █
Markets  ]   Telegram   Twitter   Facebook   Whitepaper   [  Free Token  ]
püsür
Hero Member

Activity: 1246
Merit: 679

View Profile
February 19, 2018, 08:27:09 PM
Merited by EFS (1)

Bu işin iki yolu var. 1- Kendini geliştirmek. (spor, kitap okumak, kültür sanat) 2- Standardını düşürmek.

Denklemin çözümü kesin. 1. adımı yapıp hala kız bulamayan standardını düşürecek. Standardı düşürmenin de tabi ki bir miktarı var. Standardı nefes alsın yeter seviyesine düşürmeden hala kız bulamayan daha sıkı spor yapacak ve kafayı da daha çok çalıştıracak.

Six pack'li ve çok kitap okumuş, kafası çalışan birinin kız bulamama imkanı yoktur.
vvthd
Member
**

Activity: 194
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 07:04:08 AM

Seni forumdan everelim ozaman Smiley
hugoworld
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 251

View Profile
February 20, 2018, 08:35:45 AM
Merited by mhanbostanci (1)

Bu işin iki yolu var. 1- Kendini geliştirmek. (spor, kitap okumak, kültür sanat) 2- Standardını düşürmek.

Denklemin çözümü kesin. 1. adımı yapıp hala kız bulamayan standardını düşürecek. Standardı düşürmenin de tabi ki bir miktarı var. Standardı nefes alsın yeter seviyesine düşürmeden hala kız bulamayan daha sıkı spor yapacak ve kafayı da daha çok çalıştıracak.

Six pack'li ve çok kitap okumuş, kafası çalışan birinin kız bulamama imkanı yoktur.

Kadınların çok fazla six pack'i umursadığını düşünmüyorum. Bir kadını ancak ve ancak zeka ve para ile tavlayabilirsin. Yani, benim etrafta gördüklerim bu tarz ilişkiler. Six pack kimde var ki bu ülkede. O zaman herkes abazan gezmek zorunda kalırdı , kaslı olmak kız tavlamada işe yarasaydı.

EMP

▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬▬ ◥ ◤ ▬▬▬▬

ICO START:
10 SEPT 2018
Pages: [1]
  Print  

Jump to: