Bitcoin Forum
June 25, 2024, 10:01:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 🌟 Yararlı başlıklar ve yazılar (DERLEME) 🌟  (Read 472 times)
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
March 02, 2018, 06:16:50 PM

bence de eline sağlık kardeş çok faydalı başlık ama malum merit yüzünden bizde de yok bende merit meselesini yanlış analadığım için ilk başlarda 1-2 kişiye yolladım hatta birisine 2 tane attım. fakat bir gün atamayınca meritin ne olduğunu anladım meğersem belli bir gönderim sayısı varmış. zaten bana da gelen birşey yok. eğer forumda üst düzey olsaydım kesin atardım 1 tane. bence hakediyor meriti...
legaltrk (OP)
Member
**

Activity: 700
Merit: 56

View Profile
March 02, 2018, 06:22:04 PM

bence de eline sağlık kardeş çok faydalı başlık ama malum merit yüzünden bizde de yok bende merit meselesini yanlış analadığım için ilk başlarda 1-2 kişiye yolladım hatta birisine 2 tane attım. fakat bir gün atamayınca meritin ne olduğunu anladım meğersem belli bir gönderim sayısı varmış. zaten bana da gelen birşey yok. eğer forumda üst düzey olsaydım kesin atardım 1 tane. bence hakediyor meriti...

Düşünmen yeter hocam ne demek elimden geldiğince güncelleyeceğim içeriği
Fırsat buldukça yeni şeyler ekleyeceğil
Şimdi yeni birkaç şey paylaştım.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 02, 2018, 06:25:16 PM

Ico konusunda faydalı olduğunu düşünüyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2963745.0
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 06:40:30 AM

Ico konusunda faydalı olduğunu düşünüyorum.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2963745.0

Ekledim hocam Sizin yazınız galiba. Kaçırmadan ekledim dün. Emeğinize sağlık
BtcBlack
Member
**

Activity: 295
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 06:48:41 AM

Kesinlikle sabitlenmesi gereken bir konu olmuş. Bunun için teşekkürler. Ayrıca madencilik bölümüne de böyle bir konu açarsanız çok iyi olur. Özellikle igotek arkadaşımızın madenciler için yarar sağlayacak birçok konusu var. Tabii bu emek ve zaman isteyen bir durum. Vakit ayırabilirseniz çok faydalı bir iş çıkarmış olursunuz.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 07:43:52 AM

Kesinlikle sabitlenmesi gereken bir konu olmuş. Bunun için teşekkürler. Ayrıca madencilik bölümüne de böyle bir konu açarsanız çok iyi olur. Özellikle igotek arkadaşımızın madenciler için yarar sağlayacak birçok konusu var. Tabii bu emek ve zaman isteyen bir durum. Vakit ayırabilirseniz çok faydalı bir iş çıkarmış olursunuz.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.
Şuan çeviri kampanyaları ile uğraştığımdan fırsat bulamadım çok fazla.
Ama Tamamladım bundan sonra biraz fırsatım olabilir.
İnşallah en kısa zamanda Madencilik bölümü için de bir konu derlemesi yaparım.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 03, 2018, 09:32:31 AM

Kardeş eline sağlık kesinlikle faydalı bir paylaşım ama malum merit meselesi bende de sorun. Şimdiye kadar bir hayırsever yolladı. Zaten bu gidişle member olmak neyse de full member olmak hayal benim için. Umarım gören yardımseverler seni merit le desteklerler

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
Hoenir
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
March 03, 2018, 09:36:56 AM

Güzel konu kardeşim,olsa da versek merit te Jr lara bişey yok sen de biliyorsun:) Emeğine sağlık
gkyldz
Member
**

Activity: 137
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 09:42:14 AM

Hocam konu çok güzel olmuş elinize sağlık bir çok aradığım konuya değinmişsin. pylaşım için teşekkürler. Bir çok yeni kullanıcının ihtiyacı olan konular bunlar.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 01:51:35 PM

Kardeş eline sağlık kesinlikle faydalı bir paylaşım ama malum merit meselesi bende de sorun. Şimdiye kadar bir hayırsever yolladı. Zaten bu gidişle member olmak neyse de full member olmak hayal benim için. Umarım gören yardımseverler seni merit le desteklerler

Düşünmen yeter hocam ne demek.
İnsanlar alışamadı daha merit sistemine bu yüzden çok fazla kazanamıyoruz merit.
Daha zaman gerekiyor gibi.

Güzel konu kardeşim,olsa da versek merit te Jr lara bişey yok sen de biliyorsun:) Emeğine sağlık

Jr.ler bu forumun üyesi ama evet çok fazla tınlanmıyoruz.
Olsun elbet içerikler vasıtası ile tınlanırız.  Smiley

Hocam konu çok güzel olmuş elinize sağlık bir çok aradığım konuya değinmişsin. pylaşım için teşekkürler. Bir çok yeni kullanıcının ihtiyacı olan konular bunlar.

Bilgi paylaştıkça çoğalır. Faydalı olduysak ne mutlu Smiley
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2254
Merit: 1257

View Profile WWW
March 03, 2018, 02:56:31 PM

Cok güzel bir konu olmuş hakkını vermişşin sonuna kadar emek harcamıssın eline saglık benim işime yarıyan şeyler oldu heleki yeni başlıyanlar için büyük bir nimet olmuş

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 06:07:50 PM

Cok güzel bir konu olmuş hakkını vermişşin sonuna kadar emek harcamıssın eline saglık benim işime yarıyan şeyler oldu heleki yeni başlıyanlar için büyük bir nimet olmuş

İşinize yaradıysa ne mutlu hocam. Elimden geldiğince daha fazla içerik ekleyeceğim.
Fırsat buldukça gördüğüm önemli şeyleri koyuyorum. Kolay ulaşılsın.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
March 03, 2018, 09:26:06 PM

harika bir derleme olmuş, emeğiniz için teşekkür ederim. faydalı konular bazı zamanlarda forumda geri sayfalara düşebiliyor. bu konuyu sık kullanılanlara ekledim ve sayenizde çok işime yarayabilir.
Euphrates
Full Member

Activity: 602
Merit: 120

View Profile
March 03, 2018, 10:01:48 PM

Önce eline koluna sağlık olsun en azından oturup bir şeyler yazmışsın bunu yapmayan insanlar bile var ama şu cümle aslında bu konunun yardımdan ziyade sana merit lazım olduğu için açıldığını gösteriyor. " Konuyu Anlamlı buluyorsanız Merit vermekten çekinmeyin Merit verenlere küfür değil teşekkür ediyoruz Smiley " genelde bizim insanımızda teşekkür etme algısı yoktur bu bende de böyle hal böyle olunca meritler dağılmıyor.. Blog ayzıyorsun adamlar konuna giriyor okuyor gfaydalanıyor ama bir teşekkür mesajını hiç bir  zaman bulamazsın.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 03, 2018, 10:38:13 PM

Önce eline koluna sağlık olsun en azından oturup bir şeyler yazmışsın bunu yapmayan insanlar bile var ama şu cümle aslında bu konunun yardımdan ziyade sana merit lazım olduğu için açıldığını gösteriyor. " Konuyu Anlamlı buluyorsanız Merit vermekten çekinmeyin Merit verenlere küfür değil teşekkür ediyoruz Smiley " genelde bizim insanımızda teşekkür etme algısı yoktur bu bende de böyle hal böyle olunca meritler dağılmıyor.. Blog ayzıyorsun adamlar konuna giriyor okuyor gfaydalanıyor ama bir teşekkür mesajını hiç bir  zaman bulamazsın.

Forumda ki her vatandaş gibi bende rütbe atlama uğraşları içerisindeyim.
Hal böyle olunca merit olmadan olmuyor. Merit alabilmek için paylaşımlar yapılması gerek.
Ama bende şöyle bir durum söz konusu. Merit sisteminden önce de karşılık beklemeden dolu dolu paylaşım yaptığım çok şey var.
Ben forumda arama butonunun kullanılmaması ve forumun çöp olmasından müzdarim. Hergün mutlaka airdrop başlığı görüyorum.
Bazen 5 dk ara ile paylaşılanlar var. Ya tamam güzel insanlar faydalansın ama tek bir başlıkta toplansa daha temiz ve kolay olmaz mı?

Yani sadece merit için değil aynı zamanda forum için de uğraşıyorum. Belki biraz daha düzene girebilir.
ve ayrıca şu konuyu hergün güncelliyorum eklemeler yapıyorum toplam gelen merit 3. Ya aman diyip kenara atmak yerine yazmaya devam ediyorum. Çünkü forumun temizliği hepimizin işine yarar.

Yorumun için Teşekkürler.
acensavainta
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
March 04, 2018, 02:22:19 AM

eline saglik hocam merit olayinin gelmesi bir yandan iyi oldu ama meriti olanlar resmen gizliyor Cheesy
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 04, 2018, 08:34:25 PM

eline saglik hocam merit olayinin gelmesi bir yandan iyi oldu ama meriti olanlar resmen gizliyor Cheesy

Sağlık olsun hocam. Biz faydalı olmaya çalışalım yine de  Smiley
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
March 04, 2018, 09:35:07 PM

Yazdığım yazıları yararlı gördüğünüz için teşekkür ederim. Hep birlikte bu yeni sistemi öğreniriz umarım.
legaltrk (OP)
Member
**

View Profile
March 04, 2018, 11:12:57 PM

Yazdığım yazıları yararlı gördüğünüz için teşekkür ederim. Hep birlikte bu yeni sistemi öğreniriz umarım.

Yararlı gördüğüm her paylaşımı eklemeye çalışıyorum hocam.
Siz de paylaşımlarınıza epey emek verip resimler ekleyip güzelce anlatmışsınız emeğinize sağlık.
itsmamedoff
Newbie
*

Activity: 154

View Profile
March 04, 2018, 11:55:39 PM

hocam, bu topic de sonuçta bounty ile alakadar. inceleyin, uygunsa bounty kısmına eklersiniz: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3064810.0
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: