Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:02:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥INS - Bilgilendirme ve İnceleme Yazısı(YENİ anlaşmalar + video) 11.08.2018  (Read 1572 times)
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:16:56 AM
Merited by avalonn (1)

Ellerine sağlık avalonn, meritlerimi ilk günlerde harcadığım için seni faydalandıramıyorum. Bana INS'ye yatırım yapmak için attığınız ilk mesajı hatırlıyorum da şimdiki gelişiminizle arasında dağlar kadar fark var. Başarılar diliyorum. Umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz INS ve ekibi.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
February 28, 2018, 12:40:34 PM

İns güzel alım fırsatı veriyor.Coin adetinin az olması ve projelerinin güzel olması nedeni ile düştükçe almayı planlıyorum.Biraz amanı var piyasanın toparlanması için.Piyasa toparlandığında bu fiyatları görmemiz zor.Başarılı olacağına inanıyorum.İlerleyen süreçte nerelere geleceğini bu başlıktan takip ederiz.
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 03, 2018, 06:56:05 AM
Merited by seje (1)

INS'te hareket yok umarım bozdurmadığımıza pişman olmayız.
coingainer01
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
March 03, 2018, 06:59:49 AM

Sabırlı olun hocam bu piyasada bir ayda olmaz herşey, bir tarih belirleyin en az 4-5ay olcak şekilde, ozaman bakın INS'nin fiyatına, 10 dolarları geçicek çok rahat ve bence bu 3-4 ay içinde olucak, ilk boğa sezonunda bu hareketi bekliyorum INS'den.

sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
March 03, 2018, 08:36:36 AM

hocam elimizde ölü coin var o bile btc artıyor diye yeşilleniyor ama INS tersine hareket ediyor.Önceden BTC'ye göre hareket ediyordu.Bir kaç gündür moral bozuyor.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
March 03, 2018, 09:21:11 AM

hocam elimizde ölü coin var o bile btc artıyor diye yeşilleniyor ama INS tersine hareket ediyor.Önceden BTC'ye göre hareket ediyordu.Bir kaç gündür moral bozuyor.
Hocam pazarın %60-70i düşüşte moral falan bozcak bişey yok rahat olun, ufak tefek düşüşlerden bişey olmaz burda 5-10 kat para kazanmaktan bahsediyoruz, sabırlı olmanız lazım ha diyince olmuyor gerçekten, aylardır tek gördüğüm 5-6 ay sabredenler kazanıyor ama sabırsızlar 1-2 ayda çıkıyor ve kaybediyor, düzgün her projede böyle bu.

avalonn (OP)
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 03, 2018, 12:38:04 PM
Last edit: April 10, 2018, 09:41:59 PM by avalonn

öncelikle yorum ve meritler için tekrar teşekkürler arkadaşlar

Ellerine sağlık avalonn, meritlerimi ilk günlerde harcadığım için seni faydalandıramıyorum. Bana INS'ye yatırım yapmak için attığınız ilk mesajı hatırlıyorum da şimdiki gelişiminizle arasında dağlar kadar fark var. Başarılar diliyorum. Umarım beklentilerimizi boşa çıkarmaz INS ve ekibi.

yaa evet baktım o mesaja da o zamanlar yeniydik tabi  Smiley teşekkür ederim yorum için

açıkçası ben kimseye satın ya da alın diyemem yanlış olur..kendi düşüncelerimi ve yaptığımı söyleyebilirim sadece...ben bekleme taraftarıyım..GVT örneğine bakarsak ödüllerin dağıtılmasından sanırım 2 ay sonra şaha kalktı...millet 3$ dan sattı..bi dönem 50$ ı gördü şu an 35 civarlarında..

ins içinde aynısı olabilir..tabi burda bi fark var gvt nin arz adeti 4 milyon...ins 27 milyon..bunun haricinde bi btc çakılması yaşandı ve piyasa yarı yarıya eridi..şimdi yeni yeni toparlanmalar var gibi..btc kararlı hale gelip güven verdiği zaman ve bununla birlikte yeni para akışları da gelmeye başladığında ister istemez fiyat yükselecek diye düşünüyorum...

bütün hacimli sağlam borsalarda yer aldı ins...15 ocakta borsaya girdi ve kısa sürede 10$ı gördü..ardından btc krizi ve sonrasında 500k token dağıtımı oldu...dağıtımdan alanların bir kısmı sattı ama bir kısmı da satmadı bence..en azından 6-10$ seviyeleri bekleniyor olabilir...

biraz sabır ve zaman lazım ne yazık ki..ekipten ve platformdan yeni haberler gelirse ve altlarada para akmaya başlarsa güneşli günler görebilirz

2018 1.çeyrek  platform inşaası yazıyor yol haritasında mart için iyi haberler bekliyorum artık şunlardan ..bakalım nolacak

bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır.YTD
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
March 04, 2018, 03:05:03 PM

Gerçekten şu ana kadar gördüğüm herhalde en ayrıntılı proje anlatısı olmuş. Konu sahibine teşekkür ediyorum. INS'i araştırırken çok yararlı bir yazı oldu benim için. Şahsen projeyi beğendim ve geleceği konusunda güven veren bir mantığı olduğunu düşünüyorum.
avalonn (OP)
Full Member

View Profile
March 08, 2018, 01:19:28 AM
Last edit: April 10, 2018, 09:42:14 PM by avalonn

teşekkürler.

bugün yeni bir haber geldi INS'den.

Peter Fedchenkov'un (CEO) daha önce ico dönemine ait şu video'da bahsettiği PostNL ile ortaklık anlaşması yapılmış. https://www.youtube.com/watch?v=s-Xj_3MkZrM  
Bir sürü lojistik operatörüyle konuştuk. Örneğin Hollanda'da PostNL ülkenin en büyük lojistik sağlayıcılarından biri. onlar ilgili sorunları halledebilir ve ekosisteme katılabilirler.

kaynak: https://blog.ins.world/ins-ecosystem-announces-partnership-with-postnl-netherlands-largest-fulfillment-operator-e39bd9bed293

Bu ortaklığı, INS Ekosisteminde satılan malları dağıtacak olan Hollanda'nın önde gelen e-ticaret lojistik sağlayıcısı PostNL ile duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. PostNL, INS Ekosistemi'n 2018'de Hollanda'da büyük bir rol oynamasını sağlayacak. Hollanda'da market pazarı cirosu 35,7 milyar €

Peter Fedchenkov: "Üreticilerin dünya çapında ilk tercihi modeli haline getirmek için doğrudan tüketiciyle olan etkileşimde devrim yaratmak için malların amaçlanan hedeflerine ulaşmasını ve tedarik zincirini olabildiğince doğru ve verimli bir şekilde yönetmesini sağlamalıyız. PostNL, hafta içinde Benelüks boyunca ortalama 675.000 parsel ve 8 milyon mektup göndererek mükemmellik düzeyini geliştirmektedir. Bu olağanüstü bir organizasyonla ortaklığı hayranlıkla izliyoruz, lansman tarihini bekliyoruz "

PostNL Hakkında:

Posta ve lojistik çözümleri sağlayıcısı PostNL, tüketiciler ve şirketler arasındaki iletişimi kolaylaştıran fiziksel ve çevrimiçi dünya arasındaki bağlantıdır.

Organizasyon, akıllı ağlar, dijital uygulamalar ve doğru iletişim kanalları aracılığıyla daha fazla yeni hizmet sunuyor.

İlk listelenen posta şirketi olarak, Benelux ülkelerinde mektuplar için en büyük ve en modern elektronik ağı vardır.

PostNL, Benelüks'te gıda lojistik sağlayıcısı olmayı hedefliyor. Şirket, toplam 44.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

(Benelüks; Belçika (Belgium), Hollanda ( Netherlands) ve Lüksemburg ( Luxembourg) ülkelerinin ilk hecelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir isimdir.)

ilgili video
https://www.youtube.com/watch?v=5IyKu55R2Sc

bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır.YTD
Dogan86
Full Member

Activity: 742
Merit: 140

View Profile
March 08, 2018, 03:12:12 AM

Eline sağlık harika bir başlık olmuş çok aydınlatıcı.

Benim elimde yok ama bir miktar yatırım yapabilirim fiyatı oldukça uygun görünüyor.

Holderlara airdrop yapılması güzel ama miktar çok az.

Bitcoin / Ethereum / Monero
DrMsEr
Hero Member

Merit: 501

View Profile
March 08, 2018, 04:12:35 AM

teşekkürler.

bugün yeni bir haber geldi INS'den.

Peter Fedchenkov'un (CEO) daha önce ico dönemine ait şu video'da bahsettiği PostNL ile ortaklık anlaşması yapılmış. https://www.youtube.com/watch?v=s-Xj_3MkZrM  
Bir sürü lojistik operatörüyle konuştuk. Örneğin Hollanda'da PostNL ülkenin en büyük lojistik sağlayıcılarından biri. onlar ilgili sorunları halledebilir ve ekosisteme katılabilirler.

kaynak: https://blog.ins.world/ins-ecosystem-announces-partnership-with-postnl-netherlands-largest-fulfillment-operator-e39bd9bed293

Bu ortaklığı, INS Ekosisteminde satılan malları dağıtacak olan Hollanda'nın önde gelen e-ticaret lojistik sağlayıcısı PostNL ile duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. PostNL, INS Ekosistemi'n 2018'de Hollanda'da büyük bir rol oynamasını sağlayacak. Hollanda'da market pazarı cirosu 35,7 milyar €

Peter Fedchenkov: "Üreticilerin dünya çapında ilk tercihi modeli haline getirmek için doğrudan tüketiciyle olan etkileşimde devrim yaratmak için malların amaçlanan hedeflerine ulaşmasını ve tedarik zincirini olabildiğince doğru ve verimli bir şekilde yönetmesini sağlamalıyız. PostNL, hafta içinde Benelüks boyunca ortalama 675.000 parsel ve 8 milyon mektup göndererek mükemmellik düzeyini geliştirmektedir. Bu olağanüstü bir organizasyonla ortaklığı hayranlıkla izliyoruz, lansman tarihini bekliyoruz "

PostNL Hakkında:

Posta ve lojistik çözümleri sağlayıcısı PostNL, tüketiciler ve şirketler arasındaki iletişimi kolaylaştıran fiziksel ve çevrimiçi dünya arasındaki bağlantıdır.

Organizasyon, akıllı ağlar, dijital uygulamalar ve doğru iletişim kanalları aracılığıyla daha fazla yeni hizmet sunuyor.

İlk listelenen posta şirketi olarak, Benelux ülkelerinde mektuplar için en büyük ve en modern elektronik ağı vardır.

PostNL, Benelüks'te gıda lojistik sağlayıcısı olmayı hedefliyor. Şirket, toplam 44.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

(Benelüks; Belçika (Belgium), Hollanda ( Netherlands) ve Lüksemburg ( Luxembourg) ülkelerinin ilk hecelerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir isimdir.)

ilgili video
https://www.youtube.com/watch?v=5IyKu55R2Sc

Bu tarz büyük haberlere rağmen Ins token fiyatı neden düşüyor anlamak mümkün değil diyordum ama attığınız video linki yeni bir şey değil kasım 2017 ye ait bence eski gelişmeleri yeni olmuş gibi aktarmamak gerekiyor.
avalonn (OP)
Full Member

View Profile
March 08, 2018, 11:20:10 AM
Last edit: April 10, 2018, 03:30:09 PM by avalonn

Bu tarz büyük haberlere rağmen Ins token fiyatı neden düşüyor anlamak mümkün değil diyordum ama attığınız video linki yeni bir şey değil kasım 2017 ye ait bence eski gelişmeleri yeni olmuş gibi aktarmamak gerekiyor.

(bence okuduğunu anlamadan yazmamak gerekiyor)

peter, ico döneminde postnl den bahsetmiş..ve dünde anlaşma duyurusu yayınlandı..

galiba Türkçe sıkıntılı..hemen bu cümlenin altındaki resimle konuyu anlatmaya çalışacağım umarım başarılı olurum.

https://i.resimyukle.xyz/Q6C8aG.jpg

**

@Dogan86, teşekkürler. airdrop olayı sadece icodan alanlar  ile sınırlı
Güncelleme:
1 nisandan itibaren bu kural değişti.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
March 19, 2018, 06:40:45 AM

INS şuan alım için harika fırsat veriyor. Eminim piyasanın ilk düzeltme hamlesinde 30k civarlarına gelecektir.

avalonn güncellemerini takip ediyoruz. Teşekkürler.
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
March 19, 2018, 07:39:29 AM

Emek verilerek çok güzel bir yazı olmuş. INS e gelince kendi adına harika alım fırsatı veriyor. Sonradan keşke denilcek coinlerden kendisi.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
April 10, 2018, 04:55:25 PM

adamlar çalışıyolarda hiç etki etmiyor ki piyasada onu anlamış değilim bu proje kadar çalışan bi ekipte görmedim şuana kadar.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
April 10, 2018, 06:13:59 PM

Çok teşekkür ederim bu güzel paylaşım için. Piyasada yeniyim ve çok kısıtlı bilgimle ve kısa araştırmalarım sonucu yatırım yaptığım bir coin INS. Sebebini bilmiyordum ama çok güveniyordum. Bu paylaşımla birlikte sebebini de öğrenmeye başladım.
beklenmeyenmisafir
Member
**

Activity: 210

View Profile
April 10, 2018, 07:02:23 PM

INS valla milleti gaza getirdi ama sonrasında bir şey çıkmadı,  baksanıza ana ekranda kosla vanish bile var 50 ayrı yerden reklam almışlar
tallbutshort54
Full Member

Activity: 280
Merit: 102

View Profile
April 10, 2018, 07:33:02 PM

INS gerçekten de beklenen yere gelemedi, buradakilere kalsa resmen 10 dolar olacaktı
ama olmadı,

bakalım ileri de neler olacak?
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
April 10, 2018, 08:02:58 PM

ben INS holder ım yani INS token tutuyorum, ama bakalım ileride ne olacak, yakından takip ediyorum INS yi, hiç bir haberi kaçırmıyorum
gedor
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 255

View Profile
April 10, 2018, 09:14:45 PM

Bu coin için kendime 4 yıl verdim hatta sorun olmayacağına emin olsam contract'da kitlerim tokeni. 4 yıldan önce ne olursa olsun satmayacağım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: