Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:16:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: İMZA KAMPANYASINDA TWİTTER,FACEBOOK,YOUTUBE  (Read 142 times)
ekber0101 (OP)
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 02:40:33 PM

Merhaba arkadaşlar;

Bazı imza kampanyaların da bizlerden ek birşey ister ya hani twitter da şunun la ilgili bunu paylaş-facebook da bununla ilgili şunu paylaş-youtube da bunu çek paylaş gibi...

-Bazı imza kampanyaları bunları yapmamızı istiyor benim sorum şu bunları yapmasak da kazancımı za etki edermi ?
-Yoksa bazıların da zorunlu mu? (ki zorunlu olduğunu biliyorum)
-Takipcilerimize,izlenme sayımıza,abone sayımıza bakıyormu imza kampanyası?

F_ala
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
February 20, 2018, 03:03:21 PM

Örnek gösterseydiniz daha iyi olurdu ama sorduğunuz soruya bu şekilde gelecek olursak;
kurallar bellidir. o kurallar yerine gelmezse o hafta veya o video paylaşımından herhangi bir stake alamazsınız.
bazı bountylerde kuralların haricinde ek olarak bazı kurallar daha vardır. (örnek vermek için baktım da göremedim şimdi) der zaten orada bunları da yaparsanız iki katı kazanırsınız veya %50 daha fazla kazanırsınız gibi.
ekber0101 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2018, 03:05:43 PM

Örnek gösterseydiniz daha iyi olurdu ama sorduğunuz soruya bu şekilde gelecek olursak;
kurallar bellidir. o kurallar yerine gelmezse o hafta veya o video paylaşımından herhangi bir stake alamazsınız.
bazı bountylerde kuralların haricinde ek olarak bazı kurallar daha vardır. (örnek vermek için baktım da göremedim şimdi) der zaten orada bunları da yaparsanız iki katı kazanırsınız veya %50 daha fazla kazanırsınız gibi.

hımm tmm anladım benim rütbeme göre imza kampanyasına baktım da bana uygun birşey bulamadım eğer rütbeme ait bi imza kampanyası önerseydiniz hangisini önerirdiniz ?
B.aksoy
Member
**

Activity: 308
Merit: 11

View Profile
February 20, 2018, 03:50:36 PM

hımm tmm anladım benim rütbeme göre imza kampanyasına baktım da bana uygun birşey bulamadım eğer rütbeme ait bi imza kampanyası önerseydiniz hangisini önerirdiniz ?

benim imza kampanyasını bi inceleyebilirsiniz veya kryll var ona da bir bakabilirsiniz.
ekber0101 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 20, 2018, 04:46:28 PM

benim imza kampanyasını bi inceleyebilirsiniz veya kryll var ona da bir bakabilirsiniz.
Baktım saolun yinede bana uygun değil ama teşekkür ederim.
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 20, 2018, 05:56:33 PM

İmza kampanyası sadece bu forumda haftalık mesaj atmanı ister diye biliyorum. Örnek 20 post der sen 20 post atarsın ve ödülünü alırsın çoğu bountyde signature ayrı facebook ayrı twitter ayrı instagram youtube vs hepsi ayrı olarak ödüllendirilir. Mesela ben imza olarak diw tokendeyim ama facebook ve twitter olarak 12 ayrı kampanyadayım. Bide bunun haricinde referral olarak 5 ayrı kampanya daha var artık voleyi nerden vurursak Smiley https://bountyhive.io  yu incele derim mesela aynı anda 5 6 kampanyanın twitter ve facebook telegram ödüllerini kontrol edebilirsin. Bu social medya kampanyalarında takipci sayın önemlidir mesela twitter da 10 k takipcin varsa bazı kampanyalarda legendary üyenin signature kampanyasından aldığı stakeyi sen twitterdan alabilirsin çoğunda olmuyor ama bazılarında denk geliyorum yanlış hatırlamıyorsam blok.network da öyleydi. Onada başladım doğal olarak Smiley
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 20, 2018, 06:06:41 PM

imza kampanyas için yapılacaklar belli zaten hocam. bizim gibilere zaten uzun süre uygun proje zor denk gelir. vaktin varsa gözünü karart dal birisine. eğer o da tutarsa belki bişey olur. zaten bizim member olmamız zaman alacak. sağdan soldan tanıdık varsa merit topla ve member ol. yoksa daha çok uygun bounty beklersin.istersen benim bounty yi de bi incele derim...
chn2z
Full Member

Activity: 350
Merit: 105

View Profile
February 20, 2018, 06:29:16 PM

imza kampanyas için yapılacaklar belli zaten hocam. bizim gibilere zaten uzun süre uygun proje zor denk gelir. vaktin varsa gözünü karart dal birisine. eğer o da tutarsa belki bişey olur. zaten bizim member olmamız zaman alacak. sağdan soldan tanıdık varsa merit topla ve member ol. yoksa daha çok uygun bounty beklersin.istersen benim bounty yi de bi incele derim...

Kardeş 10  merit toplanır o kadar karamsar olma biz ne yapalım 100 tane nasıl toplayacaz Smiley Ben bu bounty için twitter hesabı instagram hesabı para vererek aldım. Deli gibi uğraşıyorum bakalım akı bokunu geçiçek mi ha şu an maliyeti çıkardım o da airdropla bountyler daha bitmedi yani onlardan ne gelicek bilmiyorum ama ben bu işle ugrascam diyorsan 300 500 kıy al social media hesapları uğraş illa imza olması şart değil ki ayrıca social media ile aynı anda zamanın varsa 20 30 kampanyaya da katılabilirsin.  Buda şansını daha çok arttırır düşüncesindeyim. Girdiğin kampanya ya fos cıkarsa ne yapıcaksın  ? Yada tokenleri gönderdiler para etmedi ? Yani her kampanya para edecek diye bir kural da yok. Açıkcası ben önemsemiyorum rütbe olayını ha olsa daha iyi olurdu ama yok diye de bırakıcak değilim. Mesela senin imza kampanyanın ben social medya kampanyasını yapıyorum şu an. O kadar takmayın bence yapışın social medyaya.
udonmez
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 359

View Profile
February 21, 2018, 07:15:40 AM

Twitter kampanyalari cok rahat hocam. Mesela oax da haftada 5 tane retweet yapmaniz isteniyor sadece. En fazla 5 dk ni aliyor.
ekber0101 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 06:17:41 PM

Kardeş 10  merit toplanır o kadar karamsar olma biz ne yapalım 100 tane nasıl toplayacaz Smiley Ben bu bounty için twitter hesabı instagram hesabı para vererek aldım. Deli gibi uğraşıyorum bakalım akı bokunu geçiçek mi ha şu an maliyeti çıkardım o da airdropla bountyler daha bitmedi yani onlardan ne gelicek bilmiyorum ama ben bu işle ugrascam diyorsan 300 500 kıy al social media hesapları uğraş illa imza olması şart değil ki ayrıca social media ile aynı anda zamanın varsa 20 30 kampanyaya da katılabilirsin.  Buda şansını daha çok arttırır düşüncesindeyim. Girdiğin kampanya ya fos cıkarsa ne yapıcaksın  ? Yada tokenleri gönderdiler para etmedi ? Yani her kampanya para edecek diye bir kural da yok. Açıkcası ben önemsemiyorum rütbe olayını ha olsa daha iyi olurdu ama yok diye de bırakıcak değilim. Mesela senin imza kampanyanın ben social medya kampanyasını yapıyorum şu an. O kadar takmayın bence yapışın social medyaya.
Ya abi bizden kaliteli yorumlar bekliyorlar da benim zamanım yok kaliteli birşey yazmadan önce o bilgiyi edinmen lazım bende sadece temel var böyle profesör değilim konularda merit de toplamak zor oluyor o yüzden.
S_akarsu
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 5

View Profile WWW
February 24, 2018, 08:05:19 PM

Ya abi bizden kaliteli yorumlar bekliyorlar da benim zamanım yok kaliteli birşey yazmadan önce o bilgiyi edinmen lazım bende sadece temel var böyle profesör değilim konularda merit de toplamak zor oluyor o yüzden.

bir süre daha merit sıkıntısı çekeceğiz. biz öğrenip anlatmaya başlayınca da ortalıkta doğru dürüst smerit kalmayacak. olanlar da saklayacak.
ben meriti unuttum artık düşünmüyorum bile.

▄▀▀▀▀▀▀▄ PLATIO ▄▀▀▀▀▀▀▄
█   Smart Banking Ecosystem   █
▀▄▄▄▀[https://platio.io]▀▄▄▄▀
huzurdangolgeler
Jr. Member
*

Activity: 92
Merit: 4

View Profile
February 24, 2018, 08:25:14 PM

bunlar artık kazandırmıyor hocam
Pages: [1]