Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:10:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Subliminal mesaj mı veriyolar?  (Read 144 times)
GodGave (OP)
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
February 20, 2018, 07:29:16 PM

Az önce Justice league izleyeyim dedim can sıkıntısından filmi açtım daha ilk sahnedeyken dikkatimi yanan bir binada ki işaret çekti Blockchain in simgesine benzettim simgeyi acaba bi mesaj falan mı verdiler diye düşündüm sizin düşüncenizi merak ettim. SS aldığım link aşağıda.

https://prnt.sc/ihhh8v
1714857001
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714857001
Reply with quote  #2

1714857001
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714857001
Hero Member
*

Ignore
1714857001
Reply with quote  #2

1714857001
Report to moderator
1714857001
Hero Member
*

Ignore
1714857001
Reply with quote  #2

1714857001
Report to moderator
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
February 20, 2018, 08:02:41 PM

filme odaklan boşver mesaj kendilerine kalsın.
Republicofizmir
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
February 20, 2018, 08:33:03 PM

Evet subliminal mesaj bir çok dizi/filmde veriliyor. Ve sen de dikkat ettiysen amaçlarına da ulaşıyorlar demektir. Çünkü subliminal mesajlara herhangi bir yasak ya da engelleme getirilemiyor.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
February 20, 2018, 08:37:57 PM

Versinler hocam Smiley blockchain ne kadar gelişirse kazanç olarak biz daha iyi seviyeye gelebiliriz.
tokrat
Member
**

Activity: 172
Merit: 15

View Profile
February 20, 2018, 10:31:20 PM

Az önce Justice league izleyeyim dedim can sıkıntısından filmi açtım daha ilk sahnedeyken dikkatimi yanan bir binada ki işaret çekti Blockchain in simgesine benzettim simgeyi acaba bi mesaj falan mı verdiler diye düşündüm sizin düşüncenizi merak ettim. SS aldığım link aşağıda.

https://prnt.sc/ihhh8v

evet dostum subliminal mesajlar reklamcıların senelerdir kulandığı bir teknik açıkçası bu coinde yatırımcı çekmek için bu tekniğe başvurmuş gibi görünüyor bu demek oluyorki sağlam yatırımcı çekicek yani kar getirebilir

salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
February 22, 2018, 10:16:38 AM

Çizgi filmlerde bile olan subliminal mesajlar neden yetişkinlere yönelik filmlerde de olmasın ki. Blockchainle ilgili mesaj verilirse bizim için iyi olur daha çok kazanırız.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
ecnnn
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
February 22, 2018, 05:12:43 PM

subliminal mesaj muhabetlerine de hastayım. yok 25. kareymiş yok, çizgi filmlerde illuminati sembolleriymiş çok saçma değil mi arkadaşlar?

vardır yoktur onu tartışmıyorum ama sanki bütün bunlar dikkati başka yöne kaydırmak, gerçekleri hafife almak, romantikleştirmek gibi geliyor bana. yazan arkadaşlar hiç böyle bir şey kastetmemiş olabilir, abartıyor olabilirim ama: nedir şimdi amaç? superman de blockchain simgesini görünce tek dünya devletine daha mı kolay ikna olucaz? tek dünya dvletinin para birimi blockchain teknolojisinden çıkıcak da gözümüze daha mı sevimli gelecek? 25. karede hamburger görünce biliçaltımız mcdonalds istiyor ama her gün kolayı içerken bilincimiz çok mu olaylara hakim..

zaten hali hazırda zengini zengin fakiri fakir yapan bi düzen var, dünya ekonomisi karşılıksız basılan dolar, alternatifleri ve zararı köpek gibi bilinen petrol ve fosil yakıtlar, ve biraz aklınızı kullanınca içinde hep bir oyun/sömürü olduğunu rahatca görebileceğiniz tüm diğer emtialar üzerinden dönüyor. size yeni birşeyler dayatıcağınızı düşündüğünüz o gölge kişiler zaten açıktan düzenini kurmuş.. bilinçaltına seni ikna etmeye falan ihtiyacı yok ki .. var mı buna yönelik hali hazırda yaptığınız/yapabileceğiniz her hangi bir şey?
dammedonut
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 05:48:48 PM

Bırakın ne yapıyorlarsa yapsınlar. Zaten Blockchain ile Bitcoin'in bu kadar üzerine gidilmesi ve her yerde karşımıza çıkması güzel gibi görünse de kabak tadı verdi. Artık her şeyin altında bir şeyler arar olduk. Bu teknolojiyi takip edenler yatırım yapanlar kazanacak. Diğerleri ise artık kendi hesaplarına bakacak.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: