Bitcoin Forum
May 26, 2024, 11:56:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ether deltaya hala ulaşamıyorum  (Read 369 times)
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 06:15:27 AM

etherdelta tam bir hayal kırıklığı ama onu arar olduk resmen idex.market i kullanayım dedim ama onda da herhalde bilinmediğin den hacim yok. Etherdeltanın şu güzelliği var d , token henüz listelenmemiş bile olsa onun contract bilgisinden ulaşabiliyorduk. idex te bulmadım öyle bir şey.
sweerty1
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
February 21, 2018, 08:03:37 AM

Etherdelta coini çıktığından beri piyasa iyice öldü. İşlem yapılmaz artık. Dönse bile güvenmek mümkün değil. IDEX in kullanmanızı ben de öneririm iyi bir alternatif olacak, hem görünüşü de delta dan daha iyi.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
February 21, 2018, 08:31:09 AM

Etherdelta coini çıktığından beri piyasa iyice öldü. İşlem yapılmaz artık. Dönse bile güvenmek mümkün değil. IDEX in kullanmanızı ben de öneririm iyi bir alternatif olacak, hem görünüşü de delta dan daha iyi.

IDEX gerçekten de deltadan sonra piyasaya ilaç gibi geldi bencede... Etherdeltada her alış satışta gas kesiyordu. IDEX'te istediğiniz kadar alış satış emri verebilirsiniz gas kullanmadan hem de. Mesela ben alış emri veriyorum. Beğenmiyorum ya da benden daha düşük alış emri girilmişse emrimi silip onun altında bir emir daha giriyorum gas harcamadan hem de...Saniyesinde de görebiliyorsunuz işleminizi delta gibi bekletmiyor da...Halen daha IDEX'in hacminin uçmamış olmasına şaşıyorum açıkçası. Gerçi son 2-3 haftadır inanılmaz bir hacim artışı var ama yine de olması gerektiği kadar değil henüz bence.

IDEX'in tek sıkıntısı şu ki, sadece orada ekli olan ETH Tokenlarını alıp satabiliyorsunuz, deltadaki gibi Contrat adresi girip istediğinizi satamıyorsunuz, ama yine de IDEX candır... Cool
gustavroy (OP)
Full Member

Activity: 450
Merit: 122

View Profile
February 21, 2018, 05:14:37 PM

idea daha iyi tabi de mesela ben sadece etherdeltada işlem gören bir tokenin yüklü bir yatırımcısıyım,idexte de yok üzdü beni
hasyurt
Full Member

Activity: 602
Merit: 118

View Profile
February 21, 2018, 05:26:12 PM

herkese iyi günler,etherdeltada kaç gündür volume sorunu vardı hala gideremediler mi?ben hala ulaşamıyorum

kardeş sende bir şey satacaksan bu adresten yapabilirsin. ben de bağlanamıyordum hatta elimde coss vardı satmak istedim satamadım. sonra bi arkadaş şu linki verdi ve ordaki borsada satış alış yapıyorum... aynı işlemleri yaparak alış satış yapıyorum. güvenip güvenmemek senin bileceğin bir şey
https://forkdelta.github.io
dewildance
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 05:28:04 PM

etherdelta'yı 5 günlüğüne durdurduklarını, sorunları düzelteceklerini söylemişlerdi fakat 5 gün 10 gün oldu daha da uzamaya devam ediyor, acaba ekip ico'dan kırdıklarınıda alıp küçük bir ülkeye falan mı kaçtı?
Hiç güven olmaz bunlara.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 21, 2018, 06:15:43 PM

Ben şuanda etherdeltaya girş sağlayabiliyorum ve herhangi bir sıkıntıda görmedim açıkcası yalnış bilgi vermek istemem ama direk etherdelta yazdım girdim site orjinal site fake falan değildi. Ne gibi sorun var sizde?
gokhan17
Sr. Member

Merit: 264

View Profile
February 21, 2018, 06:19:30 PM

Bir ara ico yapıyorlardı ne oldu o olay, yoksa topladılar pılıyı pırtıyı uzadılarmı. Neysek idex geldi ama ordada hala bir çok token yok, delta faciasından kurtulduk umarım
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 21, 2018, 06:44:42 PM

Ben dünde bugunde sıkıntısız bir şekilde girebiliyordum withdraw, deposit vs. bir sıkıntı olmamıştı birdaha deneyin.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266

View Profile
February 21, 2018, 07:15:48 PM

Bende deposit ettim gas ücreti gönderildi ama tokenler gitmedi.İyice mahvettiler hangi emre tıklasam satıldı ama ekrana yansımadı diyor.Bu tamamen bitse de forkdelta kullanılsa artık keşke.
Lewan
Member
**

Activity: 1008
Merit: 19

Backed.Finance

View Profile
February 21, 2018, 07:58:45 PM

Etherdelta kendini bozdu,hatta hiç toplayamamıştı belkide. Sanırım el değiştirmesi etkili oldu umarım en yakın zamanda rayına oturur

CryptoBey
Full Member

Merit: 107

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:55:53 PM

etherdelta sizlere omur. Yeni sahipleri toparlayamadı. 10 gündür sorun var. Sorun cözülse bile idex artık kitleyi kaptı.
EtherDelta v.2 güncellenip açılsa kitlesi tekrar gelecektir. Fakat sonu meçhul artık ne olacak durum belli değil.

Geliştirici adminin son mesajı:

"Here is what happened. The Original creator Zack Who created Etherdelta has the etherdelta personal contract private account keys. He sold etherdelta to us for Several million's of dollars. We took over the etherdeta contract's and the platform from zack. After that transaction took place Zack is no longer apart of etherdelta 2.0 but he does support us in improving the platform. Our team have been driving forward the beta release of etherdelta 2.0 as we have stated in the road map we have sent out. There are external forces that is trying to hack and break our platform during this transition. We spend every hour fighting these hacks for our investors and to secure the future platform etherdelta 2.0 where you will be able to trade BTC with ETH tokens."

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
Sync485
Full Member

Activity: 252

View Profile
February 21, 2018, 11:01:51 PM

Twitter'dan gelişmelerle ilgili bitince duyuru yapacaklar. API ile ilgili sıkıntı var ki DNS hack olayından sonra bu tür aksaklıklar ister istemez güveni sarsıyor. https://forkdelta.github.io aynı altyapı ama giriş işlemleri için sağlam mı kullanan var mı ? En azından içeri de kalanları cüzdana çekme konusunda yardımcı olacaksa forkdelta milletin işine gelir.

içerde kalanları çekmekte zaten problem yok sanırım. en azından ben çekmiştim bir kaç gün önce. forkdeltayıda araştırmak lazım.
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 21, 2018, 11:34:34 PM

Etherdeltanin artik kolay kolay toparlayabilecegini dusunmuyorum forkdelta sonradan olusturulmasina ragmen ondan daha fazla guven veriyor hem github domainini kullaniyor.
koin_34
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 22, 2018, 03:05:20 AM

valla allah korusun ether deltaya bir şey olursa, çünkü binlerce insanın parası var içerde herkes de pvt keyini saklamış da değil. çok ehemmiyet arz eden bir konu.
Calipson
Newbie
*

Activity: 65
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 07:48:12 AM

Forkdelta da Etherdelta ile aynı kişilerin olabilir. Siteler birebir aynı ve Etherdelta da olan depozitimin aynısı Forkdelta da gözüküyor.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
February 22, 2018, 08:03:13 AM

Ne kadar forkdelta işlem yapılabiliyor olsada ağır bir darbe olacak etherdelta için . Yeni alternatif lere geçiş olacaktır.
acmrl
Full Member

Activity: 392

View Profile
February 22, 2018, 08:08:46 AM

ben de aynı şekilde etherdeltaya ulaşamıyorum... günlerdir de ulaşılmıyor zaten sıkıntılı bir siteydi daha cok sıkıntılı hale getirdiler durumu ve ilginctir ki hic bir acıklama yapılmıyor konu ile alakalı. şu aralar forkdelta dan işlemleri yürütmeye çalışıyorum herhalde geçici olarak onu actılar
Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 22, 2018, 10:45:38 AM

ben de aynı şekilde etherdeltaya ulaşamıyorum... günlerdir de ulaşılmıyor zaten sıkıntılı bir siteydi daha cok sıkıntılı hale getirdiler durumu ve ilginctir ki hic bir acıklama yapılmıyor konu ile alakalı. şu aralar forkdelta dan işlemleri yürütmeye çalışıyorum herhalde geçici olarak onu actılar
Forkdelta etherdeltadaki sorunlardan dolayi baska bir kisinin github uzerinde olusturdugu ve baska programcilarinda destek oldugu bir yer ama etherdeltadan daha guvenilir bence  Cheesy
coinmarketcap sonunda ekledi zaten
https://coinmarketcap.com/exchanges/forkdelta/
bravia
Full Member

Activity: 224

View Profile
February 23, 2018, 02:28:40 PM

Etherdeltada gün geçmiyor ki bi sıkıntı olmasın. Etherdelta satıldı mı yeni sahipleri falan demiş arkadaşlar ama benim daha yeni haberim oluyor. Etherdelta yerine başka bi merkezsiz borsa çıksa bence iş yapar gibi. Deex vardı herhalde yeni çıkmaya hazırlanan eğer yanılmıyorsa.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: