Bitcoin Forum
July 04, 2024, 06:28:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: hydrogenplatform  (Read 846 times)
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
April 02, 2018, 08:40:29 PM

Weekly Update: Mercatox Added, Coinex Vote, Raindrop App, and Events
Last week Token Store added Hydro and this weekend Mercatox added Hydro based on the community's demand!

Now Coinex, one of the largest platforms, added Hydro to their community vote - https://www.coinex.com/vote.

If you missed our last airdrop, then you are in luck. Each person who votes will receive 1,000 Hydro tokens airdropped as a bonus from Coinex!

Bugün eposta geldi. Bu şekilde mercatox borsasına eklendiği coinex borsasına girmek içinde oylamaya açılmış. Açık ara önde..
Geleceği hakkında fikriniz var mı arkadaşlar?
Bir ara airdroptan 222,222 adet alanlar olmuştu. Ben de dahil...

argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 02, 2018, 08:44:23 PM

Hep aynı hikayeler ya ben ekibin yerinde olsam şimdi dağıtmazdım airdropları beklerdim veya kilitler piyasa düzelince atardım billeteki ticareti daha fazla olsun neyse gelen arkadaşlara tebrikler

Sobe038
Full Member

Activity: 252
Merit: 103

View Profile
April 02, 2018, 09:10:19 PM

ahaha bence fazla birşey bekleme ama genede havadan para gelmiş takma bukadar yani piyasada sürekli böyle şeyler dönüyor banada bir sürü geliyo ama çoğunun geleceği yok hata bu airdrop işinde hiç gelecek yok benceya neyse
KarateSensei
Jr. Member
*

Activity: 82
Merit: 2

View Profile
April 02, 2018, 09:28:18 PM

HYDRO için üstüne basa basa borsalara girmeyeceğiz diyorlardı, bir kaç borsaya girmişler. Proje developerlar için deniliyordu. Nasıl olacağını bilmiyorum ama geliştiriciler kullanacakmış. Para edeceğini sanmıyorum. Mercatox'da adam 222k Hydro'yu 17 dolara satmış. Para etmesi için geliştiricilerin sanırım atomu falan parçalaması lazım kodlarla.
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
May 10, 2018, 11:12:40 AM

HYDRO için üstüne basa basa borsalara girmeyeceğiz diyorlardı, bir kaç borsaya girmişler. Proje developerlar için deniliyordu. Nasıl olacağını bilmiyorum ama geliştiriciler kullanacakmış. Para edeceğini sanmıyorum. Mercatox'da adam 222k Hydro'yu 17 dolara satmış. Para etmesi için geliştiricilerin sanırım atomu falan parçalaması lazım kodlarla.

İlk yorumları okuyunca gördüm ki bu piyasada neyin ne olacağını kesitmrk çok zormuş.
Adamların atomu parçalamasına gerek yok. Proje üretsinler yeter ki o da fazlasıyla var. Ekip harika çalışlıyor.
Şimdiden 600$ ediyor. Seneye bu zamanlara kaç eder Allah bilir.

Hydrogen platform, Güzel bir proje.kamusal bir blok zinciri üzerine oturtulmuş güvenlik, kimlik yönetimi, yapay zeka ve makine öğrenimi kullanarak kusursuz bir ekosistem kurmak .Şu anda üzerinde çalıştıkları 3 ayrı uygulama  var. bunlardan en önemlisi ve ilki olan RAINDROP(2fa authentication) uygulaması son testlerinde ve 2-3 hafta içerisinde appstore’da yayınlanacak. şirketin yöneticileri yaptıkları açıklamada bu uygulamayı şu anda 50 kadar şirketin kullanacağını öngörüyorlar. Ana odağını finans kapital ve fintech olarak belirleyin şirketin diğer uygulaması ATOM ise yine fintech alanında birçok araç ekleyebileceğiniz bir sistem. sitelerine girip product kısımlarına baktığınızda tüm bunların açıklamaları var ve bu sistemler aracılığı ile neler inşa edebileceğinizi size anlatıyorlar. 3. uygulamaları  ise ION adını verdikleri, aı (yapay zeka) ve ml (makine öğrenimi) tabanlı veri düzenleme uygulama programlama arayüzü.
Bounty proğramları ise çok cömertce.tavsiye ederim.
Ekibin exchange kaygısı yok,ilk platform oluştuğunda dağıtılan token'lar uygulama geliştiricilerine test amaçlı vermişlerdi.Sonradan fikir değiştirip verdikleri token kadar airdrop olarak gönderdiler.
Şu an Mercatox ve Coinex'de işlem görüyor.
Ayrıca yeni başlayan bir bounty programı devam ediyor.
Proje olarak takipte olan arkadaşların ilgilenmesi gereken bir platform.

devotional
Member
**

Activity: 336
Merit: 13

View Profile
May 10, 2018, 11:46:02 AM

redditte falan da iyi ilgi var buna bakalim uzun vadede pisman olmayiz insallah.
usakli64
Full Member

Activity: 1022
Merit: 152

View Profile WWW
May 10, 2018, 11:49:28 AM

Airdrop işi artık kazandırmıyor diycem ama çok klişe bir cümle olacak. İşin gerceği tam olarak bu ama. İnanıp inanmamakta özgürsünüz, sadece referans toplayanlar azıcık para kazanıyor gerisi 1er 2şer dolar ancak kazanıyor. O da bozdurulmuyor çoğu zaman, yan bir işe yaramıyor

NE MUTLU TÜRK'ÜM DIYENE
Notcoini kacirdiysaniz Time oyununu şiddetle tavsiye ediyorum.
https://t.me/TimeFarmCryptoBot?start=GMlVFAxvqLOnjyWv
start
Member
**

Activity: 141

View Profile
May 10, 2018, 12:07:29 PM

Saglam bir airdrop bulmak önemli yoksa piyasada şuanda dolaşımda çok airdrop var ama çöpler.Arkadaşlar belirtmiş referans olması lazım yoksa 1 veya 2 dolar kovalamanın anlamı yok.Önceden daha iyiydi airdroplar ben gecen sene dönüşümlü airdroptan bozdurduguma ufak tefek sepetler yaparak ilerliyordum.
SERKAN73MS
Newbie
*

Activity: 126
Merit: 0

View Profile
May 10, 2018, 12:11:03 PM

o kadar airdropa başvururum bu ara boşlamıştım eskisi gibi gelmiyor artık diye hata etmişiz resmen pişman etti beni. gerci girdiğimde basvurdum görnüyor telegramına filan ama gerekli özeni göstermemişim Cheesy
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
May 10, 2018, 01:26:30 PM

piyasadaki bütün airdroplara girerim genelde ve bunada girdm fakat hesap bağlamak gerekiyormus galiba baglamadık hesabını 500-600 dolar aldı herkes bu airdroptan bide havvenda telegrama girmeyi unutmuşum ondada güzel referansım wardı oda gitti. para etcek airdropları hep kacırıyorum nerde scam 5 para etmez airdroplar hep ordayım Cheesy
Sakaleyn_40
Member
**

View Profile WWW
May 12, 2018, 08:48:57 PM

......... Mercatox'da adam 222k Hydro'yu 17 dolara satmış. Para etmesi için geliştiricilerin sanırım atomu falan parçalaması lazım kodlarla.

Şimdi 1200$ ediyor. Satanlar pişman satmayanlar şokta Smiley Son üç günde 3'e katladı... 2018 yılında iyi bir yükseliş yapar gibi..
Elinden tutanlar iyi düşünsün...

ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
May 13, 2018, 12:10:56 AM

Airdroplar kazandırmıyor klışesinden kurtulun arkadaşlar artık. 2016'da bu forumda atıyorum 1.000 kişi vardı. Adam airdrop yaparken 10k 20k gönderiyordu,şimdi 1.000.000 kişi var ve herkese ulaşması lazım,napıyor az az gönderiyor.
vuslatgelir
Member
**

Activity: 195

-

View Profile
May 13, 2018, 05:19:10 AM

bana güzel bir proje gibi geldi, ama henüz ayrıntılı araştırmadım, bunlar ön görü sadece, öyle bir baktım,  genel anlamda cezbetti, tabi bir şeye yatırım yaparken her şeyini incelemek gerekiyor
marn6767 (OP)
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
May 13, 2018, 08:06:20 AM

adamların gönderdiği token şuanda 700 $ para yapıyor ve hızlada artmaya devam ediyor. Projeye çöp diyenler tekrar düşünmeli bence Smiley
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
May 13, 2018, 08:37:19 AM

Kripto dünyasında her zaman fırsat vardır. Basit bir airdrop bile yeri geliyor 1000 dolar kazandırıyor. Airdropda cömertce dağıtmışlar. Başkaları gibi bir iki tane daığıtıp, saçma bir borsaya girip, yok olup gitmediler. Hem kendileri kazandılar hem airdrop kovalayanlara kazandırdılar.
ArdaDag
Full Member

Activity: 420
Merit: 108

View Profile
May 13, 2018, 10:44:39 AM

18 sats iken almadım ve 70 sats gördü..
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 12:05:35 PM

Hocam pek de bir işe yarayan bir proje değil, yani çok fazla da önemsemeyin derim, bana kalırsa hiç işe yaramaz gibime geliyor
exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
May 13, 2018, 12:36:00 PM

Bunun airdrobuna katılmışım. Telegram grubuna falan üye olmuşum ama mail aktivasyonu yapmadığım için sanırım token gelmedi. Bu tipy üksek token veren projeleri ciddiye almıyordum bugüne kadar ama sanırım ciddiye almak lazımmış.
Alanlara hayırlı olsun
crazy1204
Full Member

Merit: 100

View Profile
May 13, 2018, 01:48:20 PM

Bir airdrop tokeni daha uçmuş gitmiş.Artık her airdropu ciddiyetle takip etmek gerektiğini düşünüyorum.Başka çaresi yok.Yoksa boşa zaman hacıyoruz 5-10 dk yapılacak işler.

SRKNGL
Member
**

Activity: 476

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
May 13, 2018, 02:25:15 PM

Girdiği borsalar bir halta yaramasa da çok güzel artış yaşadı.ozellikle coinmarketcapa girdikten sonra oldu bu artış

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: