Bitcoin Forum
June 26, 2024, 09:39:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Arsa almak yerine Blockchain e yatirim yapmak.  (Read 648 times)
eucalyptus
Member
**

Activity: 280
Merit: 71

View Profile
February 25, 2018, 09:23:43 PM

Piyasa şuan depresyon döneminde. Eğer hacim artarsa ve bitcoin tekrar 19k seviyelerine gelirse sonrası zaten büyük çıkış olur. Çünkü bitcoin bir daha kendini ispatlamış olur. Kripto paralara yatırım yapmak riskli olduğu gibi iyi kar da getirir. Çünkü piyasalar çok dalgalı. Ama blockchaine yatırım yapmak demişsiniz. O apayrı bir konu oluyor o yüzden cevabı kripto paralar başlığı altında cevapladım. Blok zincire yatırım çok kapsamlı bi konu olur.

jeda2000
Full Member

Activity: 392
Merit: 101

View Profile
February 25, 2018, 10:07:34 PM

Arsa elbette daha elle tutulur bir yatırım ancak arsa yatırımı yapaca kadar sermaye yoksa ve ihtiyaç duyulan bir para da değilse bence Kripto piyasa iyi kazançlar sağlayabilir.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560
Merit: 1

View Profile
February 25, 2018, 10:13:26 PM

Bu piyasa hala çok yeni tapusuz köy senetinden arsa almaya benziyor tapu şimdilik çok daha güvenilir Smiley
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 25, 2018, 11:24:55 PM

Tapu güvenilir ancak bu piyasada coşabilir sonra yine uzaktan izlemek istemiyorum. Kendimi zora sokmadan bazı yatırımlar düşünüyorum yapıyorum, bountylere katılıyorum. Değerlendirmek lazım.

Hopewithmoney
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
February 26, 2018, 08:41:23 PM

Bu kripto dünyasının o kadar uzun yıllar süreceğini düşünüyorsan yap yatırımını ama ben 30 yıl sonra buralarda ne olur ne biter kestiremiyorum şahsen. Benim amacım biraz burdan kar sağlayıp yine gayrimenkule yatırım yapmak.
gulypz
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 11:55:18 PM

Türkiye de yatırımcı desek zaten ne oluyor iş adamı dediklerimize bir bakın elini sallasan inşaat sektöründe. Bırakın kardeşim başka projelere yönelin. Elon Musk dünyanın en zengin adamı falan değildi hatta silkelesen belki bizim bazı iş adamlarından daha çok para çıkar ancak bir yerde ufuk meselesi.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 27, 2018, 12:12:45 AM

Bu piyasanın şu an ki hali eskilerin deyimiyle devede kulak.

300-500 milyar dolarlar yakında bir hiç olacak bu piyasa 2-3 trilyon dolarları görürse şaşırmam.

Baksanıza 1 ay önce balon lale dedikleri teknolojiye tek tek yatırım yapmaya başladı şirketler.

En yakın örneği goldman sachsın dolaylı yoldan poloniexi alması.

Zengin olmak mı istiyorsunuz bir coin belirleyin elinde ürünü olan projesi sağlam olan.

Yatırımınızı yapın ve unutun 1-2 sene.

Trade e bulaşmayın trade bizim işimiz değil.

Ben güvendiğim bir coine yatırımımı yaptım bekliyorum. Kafam daki rakama gelirse çeker evimide alır arabamıda alırım.

Banada yeter.

40 yıl çalışsam bir araba alacak para biriktiremem.

Ama siz siz olun borçla harçla krediyle bişeyleri satarak kesinlikle bu piyasaya girmeyin.

Size koymayacak kaybetsenizde aramayacağınız bir parayla yatırım yapın ki bir ters durumda üzülmeyin.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 27, 2018, 06:36:45 AM

Ben artık çok uçuk marketcap değerlerine ulaşılacağını düşünmüyorum insanlar korktu artık, özellikle çok fazla fud yapıyorlar hack falan veya scam projeler insanları uzaklatırıyor daico projelerinin çok olması gerekiyor.
hakuna42
Newbie
*

Activity: 50
Merit: 0

View Profile
February 27, 2018, 06:39:25 AM

Yatırım yapacaksanız coinlerinizi borsalar yerine fiziksel cüzdanlarda tutmanızı tavsiye ederim
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 27, 2018, 07:13:20 AM

Bu piyasanın şu an ki hali eskilerin deyimiyle devede kulak.

300-500 milyar dolarlar yakında bir hiç olacak bu piyasa 2-3 trilyon dolarları görürse şaşırmam.

Baksanıza 1 ay önce balon lale dedikleri teknolojiye tek tek yatırım yapmaya başladı şirketler.

En yakın örneği goldman sachsın dolaylı yoldan poloniexi alması.

Zengin olmak mı istiyorsunuz bir coin belirleyin elinde ürünü olan projesi sağlam olan.

Yatırımınızı yapın ve unutun 1-2 sene.

Trade e bulaşmayın trade bizim işimiz değil.

Ben güvendiğim bir coine yatırımımı yaptım bekliyorum. Kafam daki rakama gelirse çeker evimide alır arabamıda alırım.

Banada yeter.

40 yıl çalışsam bir araba alacak para biriktiremem.

Ama siz siz olun borçla harçla krediyle bişeyleri satarak kesinlikle bu piyasaya girmeyin.

Size koymayacak kaybetsenizde aramayacağınız bir parayla yatırım yapın ki bir ters durumda üzülmeyin.

Hocam yazınıza sadece şu cümle haric ''Ben güvendiğim bir coine yatırımımı yaptım bekliyorum. Kafam daki rakama gelirse çeker evimide alır arabamıda alırım.'' katılıyorum.Tüm yatırımı tek bir coine bağlamak bence ilerde üzebilir tabi takdir sizin
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
February 27, 2018, 07:55:37 AM

arsa alırsan al sat yapması zor kar elde etme süresi uzun olur ama coinlere yatırım yaparsan çok daha çabuk ve fazla kazanacağını düşünüyorum

Farkimifarket
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 09:22:28 AM

arsa alacağınıza, arsalarınızı satıp, btc ye yatırın ne kadar ev arsa, taksi, varsa satın btc de bekleyin, uçacak hocam fiyatı,
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 27, 2018, 09:47:16 AM

arsa alacağınıza, arsalarınızı satıp, btc ye yatırın ne kadar ev arsa, taksi, varsa satın btc de bekleyin, uçacak hocam fiyatı,
işine karışmak gibi olmasın bu ve benzer yorumlar büyük vebal gerektirir. Yarın bigün ahirette aklında olmayan şeylerin hesabını vermek zorunda kalabilirsin
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
February 27, 2018, 09:51:12 AM

bu yaptıgın tamamen yatırım tavsiyesi vermek ve türkiye şartlarında suç sayılıyor bu. bu kadar eminsen sen sat al arkadaşım.
Farkimifarket
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 09:56:21 AM

bu yaptıgın tamamen yatırım tavsiyesi vermek ve türkiye şartlarında suç sayılıyor bu. bu kadar eminsen sen sat al arkadaşım.

kahve muhabbeti yapma burada, aç bakayım spk kanununa, spk nın çıkardığı yönetmeliklere böyle bir şey var mı,

burada okuduğu şeylere göre, yatırım yapacak kişide, mouse kadar beyin yoktur. merak etme vebal falan da olmaz, zorla aldırmıyorum, herkes öneri vermiş ben de verdim.
Farkimifarket
Newbie
*

View Profile
February 27, 2018, 09:57:44 AM

işine karışmak gibi olmasın bu ve benzer yorumlar büyük vebal gerektirir. Yarın bigün ahirette aklında olmayan şeylerin hesabını vermek zorunda kalabilirsin

emir kardeş, sen de yukarıda öneri vermişsin, sonra sonuna tabi sen bilirsin diye eklemişsin, onu yazında işler değişmiyor, biz yazınca da adam bilecek, sen yazınca da adam bilecek
hacidasi
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 27, 2018, 10:42:10 AM

arsa alırsın 3 yılda 2 ye katlarsa süper yatırım olur. kriptoya yatırım yaparsın 2 ye katlayanı değersiz yatırım olarak görürsün ancak arsaya yatırdığın paranın sıfırlanma imkanı yokken kriptoda her an herşey olabilir.

▐▐▐ UNCLOAK™ - Cyber Threat Detection Powered by EOS™ ▌▌▌
┨PRE-SALE  : 25th MAY - 25th JUNE ▌MAIN-SALE: 26th JUNE - 03rd JULY┠
LinkedIn Twitter Facebook Telegram Medium Reddit
birfincankahve
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
February 27, 2018, 11:36:15 AM

bence arsa yatırımı çok daha mantıklı mis gibi toprağın olur bir köşede.
Reyiz
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 2

Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus

View Profile
February 27, 2018, 03:19:39 PM

Eğer yaşın genç ise(30 dan küçük) bence bu riski alabilirsiniz ama tam tersiyse evdekileri de işin içine katmak gerekiyor 😄

Astorgame.com | eSports & Gambling | ICO is LIVE | Get Your Bonus (http://Astorgame.com)
argurbuz
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
February 27, 2018, 03:21:24 PM

Bende arsa yerine altkoinlere veya bitcoine yatırım yapmak isterdim sonuçta aynı sürede altkoinler veya bitcoin daha fazla değer kazanıyor güzel kazanç sonrası çıkıp arsa alsan kafadan %50 si belki bedavaya gelcek.

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: