Bitcoin Forum
June 20, 2024, 11:05:24 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Arsa almak yerine Blockchain e yatirim yapmak.  (Read 647 times)
Mugur2
Jr. Member
*

Activity: 336
Merit: 2

View Profile
February 27, 2018, 08:46:06 PM

Piyasanın artacağını bildiğimiz için çok daha mantıklı bir yatırım olacaktır fakat reelde yaptığımız yatırımların daha az riskli olduğunu da göz önünde bulundurmak gerektiğini düşünüyorum.
kulis0
Member
**

Activity: 132
Merit: 10

"One Token to Move Anything Anywhere"

View Profile
February 27, 2018, 09:32:22 PM

Arkadaslar baslikdan da anliyacaginiz gibi , simdi ben gidip 30 bin dolarim ile arsa alicagima ,30 bin dolar ile NEO ve ETH alsam daha mantikli degil mi ? Yani Arsayi aldik diyelim, degerlenmesi icin yaklasik 20 yil beklemek gerekiyor ki , 20 yil Neo ve ETH de beklesek , 20 yil sonra hangisinden daha cok kar ederiz ? gelin tarisalim.

kardeşim öncelikle piyasa tam anlamıyla bir alt yapıya oturmadı insanların gözünde bu yüzden çoğu kişi saçmalama bukadar para yatırılırmı diyecek ama yanılıyorlar kripto para piyasası kendini kanıtladı ama borsanın ilk kuralı paranı tek bir şeye yatırmamaktır ben yerinde olsam paramın bir bölümüyle arsa bir bölüyle eth alırdım ama tabi kararı gene kendin vermelisin biz ne desek boş

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 27, 2018, 09:45:58 PM

Arsa alırsanız kazanç için uzun süre bekletebilir konumuna göre 2 ye 3e yada daha fazlasına katlayabilir ama kriptoda aynı sabrı gösterebilirseniz belki 20-30-50'ye bile katlayabilirsiniz uzun vadelerde herey piyasanın ayakta kalmasına bağlı yani.risk alırım derseniz kripto tavsiyedir ama riski sevmeyeyim param yavaşta olsa değerlensin diyorsanız arazi mantıklı
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: