Bitcoin Forum
June 21, 2024, 02:46:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Dragon Coin nedir?  (Read 592 times)
Xday123 (OP)
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 21, 2018, 11:21:28 AM

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle sürekli takip ettiğim icodrops sitesine bugün baktığımda dragon coin adlı bir coin gördüm. 407.5 milyon dolar hedefi var ve 320 milyon dolarlik satis gerceklestirmis gorunuyorlar. Erc-20 tokeni olarak piyasaya cikisi gorunuyor ve 1 drg=3.77usd civarindan fiyatlanmis. Incelemek isteyenler icin

https://icodrops.com/drg-token/     

Takip etmekte fayda var herhalde. Daha once konusu acilmis mi bilmiyorum. Belki faydalanan olur diye yazdım
thew3apon
Hero Member

Activity: 784
Merit: 500

View Profile
February 21, 2018, 11:47:19 AM

İsmi karizma olsada bildiğimiz bir kumar projesi diye biliyorum. Edgeles ve funfair' in rakibi gibi .
RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2170
Merit: 1073

View Profile
February 21, 2018, 11:52:02 AM

Güzel yatirim toplamis. Daha 22 gun var bitmesine satisin. Muhtemelen hardcap yapacaklar 1drg nin fiyati da cok yuksek neye guvenerek bu kadar cok para istemisler bilmiyorum. Projeyi takip eden varsa bilgilendirirse seviniriz. Muhtemelen bounty yapmadiklari icin cok duymadik. Bu arada dock.io direk hardcap yapmis. Onda bounty programinda olan arkadaslar varsa bilgisi olsun.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
emirsener
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 21, 2018, 11:58:21 AM

Arkadaşlar merhabalar. Öncelikle sürekli takip ettiğim icodrops sitesine bugün baktığımda dragon coin adlı bir coin gördüm. 407.5 milyon dolar hedefi var ve 320 milyon dolarlik satis gerceklestirmis gorunuyorlar. Erc-20 tokeni olarak piyasaya cikisi gorunuyor ve 1 drg=3.77usd civarindan fiyatlanmis. Incelemek isteyenler icin

Takip etmekte fayda var herhalde. Daha once konusu acilmis mi bilmiyorum. Belki faydalanan olur diye yazdım
bi yanlışınız olmasın dragoncoin zaten kucoin borsasında bi kac aydır satılıyor. Walt Disney'in coini olacagı falan soylenen coin. al sat yapmışlıgım bile var Smiley
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
February 21, 2018, 12:11:24 PM

bi yanlışınız olmasın dragoncoin zaten kucoin borsasında bi kac aydır satılıyor. Walt Disney'in coini olacagı falan soylenen coin. al sat yapmışlıgım bile var Smiley

Hocam arkadas sanirim dragon tokeni kastediyor sizindediginiz dragonchain olmasin? Cunku bu farkli bir proje  daha ico asamasinda oldugunu gorebiliyoruz. Ayrica bu fiyatlardan 320 milyon dolar toplandiysa gayet insanlarin guvendigi bir proje. Ama nasil olurda  daha tr de konusu acilmamis hayret.  Bende gormedim bir yerde scam olabilme ihtimali var mi acaba gecenlerde cikan telegram icosu gibi  fake fiyat falan
The Rose Rain
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 12:51:42 PM

evet dragon coin ile dragon chain koini bir birine karıştırmamak lazım ikisi çok farklı koinler, hatta ekiplerinde ortak insanlar bile yok,
polatcelil
Member
**

Activity: 322
Merit: 31

View Profile
February 21, 2018, 01:15:58 PM

Güzel yatirim toplamis. Daha 22 gun var bitmesine satisin. Muhtemelen hardcap yapacaklar 1drg nin fiyati da cok yuksek neye guvenerek bu kadar cok para istemisler bilmiyorum. Projeyi takip eden varsa bilgilendirirse seviniriz. Muhtemelen bounty yapmadiklari icin cok duymadik. Bu arada dock.io direk hardcap yapmis. Onda bounty programinda olan arkadaslar varsa bilgisi olsun.

Hocam Bounty programları mevcut.Bende geçen hafta girdim. 5 RT / 1 T olayı var haftalık. Ancak takip sayfası güncellenmiyor. Böyle bounty programlarının ödeme yapması çok nadirdir. Bakalım bende bekliyorum ne olacak.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294
Merit: 10

View Profile
February 21, 2018, 04:36:34 PM

Bounty si var 3 farkli donem olarak gerceklestirildi. Ben ikinci doneminde signature kampanyasina girmistim. Sanirim su an da 3. donem olarak yine bountie si acik. Macau kumar piyasasinda varolmaya calisan bir coin gibi duruyor. Yatirim olarak bilemem ama bountie sine girilebilir.
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
February 21, 2018, 04:49:37 PM

Arkada bir community yok, adminle konuştum nerden geldi bukadar para diye, 4 büyük zenginden 300 milyon toplamıslar, kalan 20yı de normal insanlar vermısler, borsaya cıkınca ıs yapar mı bılmem ama kımsenın haberı bıle yok sırf buyuk bıkac zengın yatırım yaptı dıye ıs yapar mı bılemem.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
February 21, 2018, 07:47:21 PM

kucoin de ki dragonchain ile karıştırmamak lazım. zaten bu airdrop olaylarını yapanlar genelde tanıdık coinlerin adını seçiyor ki yakın isimle karıştıranlar da alım yapsın.daha önce eth nin ve ltc nin türevleri bol miktarda çıktı. en son ethereum soft çıkmıştı o da gümlemiş akşam akşam haberini aldım. umarım yatırım yapan olmamıştır.en çok o tarz durumlara üzülüyorum...
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
February 21, 2018, 07:52:59 PM

300 milyon dolar toplaması bana hiç mantıklı gelmiyor.
Böyle bir projenin hardcap ı bile maksimum 10 milyon dolar olur.

Sekon
Full Member

Merit: 100

View Profile
February 21, 2018, 07:55:42 PM

Projeye biraz bakma fırsatım oldu aslında muallakta bir proje gibi gözüküyor iş yapmaz desek neden iş yapmasın,ama biraz dar kitlede kalmış gibi, güzelde toplama yapmışlar
Xday123 (OP)
Member
**

Merit: 16

View Profile
February 21, 2018, 07:56:24 PM

Arkada bir community yok, adminle konuştum nerden geldi bukadar para diye, 4 büyük zenginden 300 milyon toplamıslar, kalan 20yı de normal insanlar vermısler, borsaya cıkınca ıs yapar mı bılmem ama kımsenın haberı bıle yok sırf buyuk bıkac zengın yatırım yaptı dıye ıs yapar mı bılemem.

hocam o vakit 4 kişiden 300 milyon dolar topladıysa bu resmen balina topluluğunun elinde falloş olacak bir tokendir uzak durun gencolar aman atlamayın benim şahsi düşüncem. Tamam dikkat çekti başta 320 milyon dolar toplamasıyla ama o para ile 10 tane adam akıllı proje üretilir. bunlarda başka bir pislik var bence
bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
February 21, 2018, 08:24:37 PM

Herifler kendi parasıyla yatırım yapılmış gibi gösterip yeni yatırımcıları kendine teşvik etmeye çalışıyor. Bana pek güvenilir bir projeymiş gibi gelmedi zaten yaptıkları yatırımla bedava token kazanacakları gibi yatırım yaptığı para yine onlara dönecek.. Hem Ether'ler onlara geliyor hemde bedava token kazanmış oluyorlar.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
February 21, 2018, 08:36:29 PM

Kim tarafından yapıldığı belli olmayan bir yatırımla kendi reklamını yaptıkları birkaç züppenin çıkarttığı coin. Bana göre arkasında topluluğun olmadığı hiçbir coin gelecekte değerlenemez, Dragoncoin'e pekte yatırım yapmanızı tavsiye etmiyorum.
token10250
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
February 21, 2018, 09:43:58 PM

Proje bana pek güven vermedi neden derseniz bir kaç zengin kişinin girişimiyle hazırlanan bir proje ise, toplanan miktar ile yatırım çekip karlarını alıp çekilebilirler, yatırımcısınız üzecek bir proje olabilir. Dikkatlı olmak lazım.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 21, 2018, 10:00:27 PM

320 Milyon dolar toplamışlar çok çok iyi bi rakam toplamışlar helal olsun adamlara valla yok böyle bi olay kumarla alakalı bi projenin bu kadar toplamasını beklemiyordum
cacoin
Full Member

Activity: 322
Merit: 112

View Profile
February 21, 2018, 10:41:12 PM

Daha demin bende icodrops sitesinde denk geldim ve 320 milyon doları görünce ağzım açık kaldı desem yeridir.bence toplanan tutarı kendileri manipüle etmiş olabilirler daha fazla yatırım toplamak için şahsen yatırım yapmayı falan düşünmüyorum.yatırım yapmayı düşünen varsa 3 5 sefer değil bence 10 sefer düşünüp öyle yatırım yapsın derim heleki bu piyasada
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 24, 2018, 06:19:21 PM

takımın linkedin profilleri baya bi prof olduklarını gösteriyorlar lakin bu rakkamla bırakın çip üretmeyi bissürü kumarhane açarsınız bu rakkam bana güven vermiyor acıkcası hem kontrat adreslerıne baktıgınız zamanda anlarsınız rakkamı...

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
ekber0101
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 06:20:18 PM

İsimden tutar bu coin Cheesy
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print