Bitcoin Forum
June 24, 2024, 11:06:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Blockchain & Bitcoin Konferansı Türkiye  (Read 271 times)
NickBesedin (OP)
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 08:00:06 AM

1 Mart Istanbul'da Blockchain & Bitcoin Konferansı Türkiye gerçekleştirilecektir. Etkinlik, kripto paralar, Blok Zincirinin gelişmeleri ve bu sektörlerdeki yatırımlar hakkında olacaktır. 

Konferansın programı üç basamaklı olacak: Blok Zinciri, FinTech ve ICO. Türkiye'den ve baska ülkelerden (Bulgaristan, ABD, Singapur) gelen sektörlerin uzmanları bu konularda olan konuşmalarını sunacaklardır.

Konuşmacılar, Blok Zincirini kullanmak için en uygun sektörler (finans hizmetleri, eğitim, etkinlikler, sigorta) hakkında anlatacak ve aktüel konularla ilgili konuşacaklardır: Blok Zincirindeki güvenlik, sektörün mevzuatı, ICO sektörünün gelişmesi, Blok Zinciri projelerine yatırım.

Uzmanların konuşmalarının dışında konferansın programında iki panel konuşması olacaktır. Paneller sırasında konuşmacılar kripto paranın evrensel anlamını ve onun dünya ekonomisine etkisini, FinTech sektörünün geleceğini konuşacaktır.

“Blok Zinciri” konusundaki konuşmalar
Konu, “Kripto paranın ve Blok Zinciri teknolojisinin dünya çapındaki anlamı ve etkisi". Uzmanlar, Blok Zinciri ve kripto para alıştığımız dünyayı birkaç yıl içinde nasıl değiştirebilir diye konuşmak için toplanacaktır.
Uzman olarak konuşmaya katılanlar:
-Mahir Çipil, Ray Sigorta şirketinin pazarlama müdürü.
-Cemil Şinasi Türün, ‘Blockchain Evangelist’ ve kripto para ile Blok Zinciri teknolojisini kullanan ilk Türk projelerinin kurucusudur.
-Onur Baran Çağlar, finans, telekomünikasyon ve Blok Zinciri teknolojileri danışmanı.
-ABD’den Gordon Einstein, CryptoLaw Partners hukuk şirketinin yönetici ortağı.

“FinTech” konusundaki konuşmalar
Konu, “Finans teknolojileri sektörünün geleceği”. Panel konuşmacıları, Blok Zinciri açısından FinTech sektörünün muhtemel gelişme yollarını konuşmak için buluşacaklardır.
Konuşmaya katılanlar:
-Patrick Bosteels, Stage-Co girişiminin ve katılımcıları yetenekli çocuklara programalama öğreten CoderDojo gönüllü ağının ortak kurucusudur.

-Bülent Tekmen, Colendi isimli Türk FinTech girişiminin ortak kurucusudur.
-Stefano Virgilli, bu günlerde Singapur'da çalışan Italyan girişimcisidir. Stefano, Copernicus Gold isimli FinTech şirketinin pazarlama müdürü, iş kuluçka merkezinin danışmanı ve küçük işletmelerin rehberidir.

Blockchain & Bitcoin Konferansı Türkiye'nin katılımcısı olun, ve Blok Zinciri sektörü ile ilgili uzman fikirlerini canlı öğreneceksiniz!
Konferansa 28 Şubat tarihine kadar kayıt olun ve BBCpromo promosyon kodunu kullanıp -%20 indirim fırsatını kaçırmayın.

http://turkey.bc.events/

NEXT BLOCK Conference - Kyiv, May 18th - Unlocking Blockchain Technology
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 22, 2018, 12:20:14 PM

İstanbul'daymış Sad daha yakın bir yer olsa kaçırılmayacak bir konferans

BankDex.io  / Decentralized Exchange
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 22, 2018, 06:04:07 PM

Tübitak'ta düzenleyecekti bi konferans. Bu o mu ?

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 22, 2018, 07:26:57 PM

Yetkin kişilerin katkılarıyla faydalı bir konferans olacak gibi görünüyor. Bu konferanslar ne yazık ki sadece İstanbul'da düzenleniyor diyebilirim, çeşitlilik de sağlanırsa daha çok kişiye ulaşılabilir ve süper olur.

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
tombulgil
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 07:34:32 PM

Payment on the day of event 01.03.2018 - 2500 TRY

2500 liraya yol konaklama yiyecek masrafları da dahil olacak.

o kadar paraya alt coin almak daha mantıklı. Muhtemelen dili de ingilizcedir.

Bana hiç mantıklı gelmedi.
by rallier
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1334

just in case

View Profile WWW
February 22, 2018, 09:53:38 PM

bu etkinlikler ücretlerinden de anlaşılacağı üzere dogrudan kurumsal kişilere hedef oluyor daha güzel bi etkinlik sunayım ben size ücretsiz olanını adını bulup atayım ona gelirsiniz.

signature not found.
cagcug
Newbie
*

Activity: 95

View Profile
February 22, 2018, 10:39:29 PM

Çok iyi yavaş yavaş bu sektörün değerini anlıyor insanlar . Gelişen dünyaya gelişimin şart olduğunu kabul etmek şart. ))
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
February 22, 2018, 11:47:11 PM

Fiyatlar oldukça pahalı ama değer diye düşünüyorum. 2500 TL den 1500 TL ye indirmişler.

Conference. 25 % discount
Includes full access to all conference sessions and demo/networking area, as well as coffee breaks and a luncheon.
This Early Bird offer is valid until February 23, 2018. 2500 1500 TRY only.
coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
February 23, 2018, 08:44:17 PM

Bu tarz büyük konferans etkinlikleri, yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi daha çok kurumsal kişilerin katıldığı ve iş dünyasındaki diğer kurumsal kişilerle ilişkilerini geliştirmeleri için bir fırsat olarak gördüğü etkinliklerdir.

Bu kadar yüksek fiyatlı olmasının sebebi, içerideki kitlenin demografik yapısını belli bir gelir düzeyi üzerinde tutmak içindir. Nasıl ki, havaalanında vip lounge bölümüne her elini kolunu sallayan giremiyorsa, burada da giremesin diye fiyatı abartmışlar. Kripto para dünyası hala gelişmekte ve ülkemizde ileride çok seminerler olacaktır. Kısacası param yoktu da buna katılamadım diye hayıflanmanın anlamı yok.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 09:44:09 PM

Tubitak'ın 2-3 Nisan'da yapacağı konferansa Cardano ve Neo'nun ekibinden isimler gelirken ve ücret olarak 150 lira ile 450 lira arasında ücret istenirken adını bile duymadığım isimlerin olduğu bir konferansa neden 1500-2500 tl para vermeliyim? Bundan amacınız para kazanmak mı yoksa insanları bilgilendirmek mi?
kutsal_money
Member
**

Activity: 154

View Profile
February 23, 2018, 10:01:22 PM

Payment on the day of event 01.03.2018 - 2500 TRY

2500 liraya yol konaklama yiyecek masrafları da dahil olacak.

o kadar paraya alt coin almak daha mantıklı. Muhtemelen dili de ingilizcedir.

Bana hiç mantıklı gelmedi.
zaten piyasaya para tuzağı gözüyle bakan birisi iç bu girişim bile bir para tuzağı gibi gelecektir ama şu bir gerçek ki o parayala altcoin yatırımı yapmak sizin de dediğiniz gibi daha mantıklı
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 23, 2018, 10:51:17 PM

Tubitak'ın 2-3 Nisan'da yapacağı konferansa Cardano ve Neo'nun ekibinden isimler gelirken ve ücret olarak 150 lira ile 450 lira arasında ücret istenirken adını bile duymadığım isimlerin olduğu bir konferansa neden 1500-2500 tl para vermeliyim? Bundan amacınız para kazanmak mı yoksa insanları bilgilendirmek mi?
Ben o para kismini basta farketmemisim ne guzel konferans yapiyorlar diyordum Cheesy yani ben sahsen hem orda konusacak kisiden daha bilgili olupta birde ustune para odemek istemezdim sanirim.
muteahhit
Member
**

Activity: 364
Merit: 20

View Profile
February 24, 2018, 12:32:30 AM

Konferans olması iyi güzelde 1500 lira yine bu iş için çok fazla gibi geliyor. İçerideki konuşmaya başka şekilde ulaşamaz miyiz. Adamların paha biçtigi işi daha ucuza bulunduğunda büyük oranında adamların emeğinin çalınması söz konusu ama yinede 1500 lira çok fazla

Daha uyguna olan konferanslara da katılmak isterim ama İzmir Ankara ve İstanbul'dan başka yerde çok zor olacağı için benim gitmem biraz zor
M.aksak
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
February 24, 2018, 11:22:28 AM

Konferans hostur ama 1500 daha hoş. Büyük çapta iş yapanlar için belki gidilebilir ama benim için o kadar çok önemli değil gibi duruyor.

AirsaveTravel.com    [ PRE ICO BEGINS ON 10TH SEP 2018 ]
─────   A Decentralized Social Saving Travel DApp   ─────
Kripto_Betul
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
February 24, 2018, 06:23:55 PM

Cok pahali degil mi?
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
February 24, 2018, 06:39:47 PM

Bu tip çalışmaların çok nadir olması nedeniyle fahiş fiyatlar da normal görülebilir bana kalırsa. Bu tip organizasyonlar arttıkça daha makul fiyatlara katılımlar gösterebiliriz

simonzenke55
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
February 25, 2018, 09:08:24 AM

Herkes giremesin belli bir gelir üstü kitle oluşsun diye yapılan network sağlamak için kurumsal kişiller tarafından tercih edilen bir ortam biraz sanki burası. Fiyatların bu kadar yüksek olma sebebi bu
mecazherif
Newbie
*

Activity: 280

View Profile
February 25, 2018, 12:06:33 PM

Ben de bu konferansa katılmayı düşünüyorum, konusu oldukça ilgimi çekti.
silenticx
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 25, 2018, 08:10:12 PM

daha uygun fiyatlarla izmir de görmek süper olurdu..
Zakkaya
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
February 25, 2018, 09:49:47 PM

Bu tipteki konferans gelişme vb şeyleri takip etmeye çalışıyorum ama çok fazla denk gelmiyor. Geldiğinde de şehir uzak kalıyor veya pahalı oluyor. Zamanla daha iyileri olur diye bekliyorum
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: