Bitcoin Forum
June 21, 2024, 10:36:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: uzun vadede Ethereum yatırımı  (Read 852 times)
major3444 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
February 22, 2018, 12:57:42 PM

Uzun vadede etherin zarar ettirecegini dusunmuyorum pos sonrası değeri dahada artacaktır. Burda etken btc cok değer kaybederse o zaman etherde bir kayıp olabilir. haricinde 2 yıl icin ben kazanc saglayacagınızı dusunuyorum.

Bende uzun vadede kar yapacağı düşüncesindeyim bu yüzdende ethereum a yöneldim umarım yanılmayız hiç birimiz yaptığımız yatırımlarda. çok uzak değil 1 sene önce iyi bir yatırım yapan bitcoin e ethereum a vs. çok iyi paralar kazandılar bizimde onlardan olmamız dileğiyle
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 22, 2018, 01:53:43 PM

Ethereum  tabiki en güvenilir altcoin şu an.yatırım düşünmek gayet doğal. ama ben şu an risk kazanç oranına göre yatırım yapıcak olsam neo ya yatırım yapardım.
risk olarak eth den çok yüksek değil. ama potansiyel olarak eth ye göre gidebileceği çok yol var. eth nin market cap belli.
uzun vadeli yatırımı kesinlikle borsada vs tutmayın ledger nano s tarzı donanım cüzdan kullanın.

neo yu hiç araştırmadım inanın, uzun zamandır Ethereum u inceliyorum birde uzun vadeli düşündüğüm için alıp kenarda tutarsam kazanç elde ederim diye ümidim var bir çok kişide Ethereum için iyi düşünüyor araştırmama göre, donanım cüdanım şuan yok ama en kısa zaman da edineceğim. teşekkür ederim fikirleriniz için Neo yuda inceleyeceğim

Birde bu cüzdan iyimidir sizce yorumlarda iyi diye okudum https://www.hepsiburada.com/digital-bitbox-bitcoin-cuzdani-p-HBV000009Y5CM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAiA8bnUBRA-EiwAc0hZk6hQKlH1vN9t8M_lpBewchaTQ_8qsLTih-XLbiVC80fOu_XZWI295xoCgqYQAvD_BwE

nerhaba. ben olsam ledger nano s den şaşmazdım. piyasanın en yaygın ürünü o zaten o yüzden ledger nano s den şaşmayın derim.
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 22, 2018, 02:21:57 PM

Bu kadar uzun süreler söz konusuysa ben Bitcoin kararını daha doğru bulurum. Her zaman en garanti ve en güvenli coin bence Bitcoin olacak.

zaza4700
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 02:25:51 PM

ethereum uzun vadede çok güzel kazantırır ethereum alıcısını vazla üzmezde o yüzden benim tahminimde uzun vadede etheerum fena çıkar alın ve bekleyin
major3444 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2018, 05:00:15 PM

Bu kadar uzun süreler söz konusuysa ben Bitcoin kararını daha doğru bulurum. Her zaman en garanti ve en güvenli coin bence Bitcoin olacak.

Bitcoin de mutlaka yükselecektir ama Ethereum daha karlı gibi geliyor bu yüzden de tercihim Ethereum dan yana oldu, teşekkür ederim fikirleriniz için bol kazançlar dilerim
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 22, 2018, 05:09:25 PM

Ethereum  tabiki en güvenilir altcoin şu an.yatırım düşünmek gayet doğal. ama ben şu an risk kazanç oranına göre yatırım yapıcak olsam neo ya yatırım yapardım.
risk olarak eth den çok yüksek değil. ama potansiyel olarak eth ye göre gidebileceği çok yol var. eth nin market cap belli.
uzun vadeli yatırımı kesinlikle borsada vs tutmayın ledger nano s tarzı donanım cüzdan kullanın.

neo yu hiç araştırmadım inanın, uzun zamandır Ethereum u inceliyorum birde uzun vadeli düşündüğüm için alıp kenarda tutarsam kazanç elde ederim diye ümidim var bir çok kişide Ethereum için iyi düşünüyor araştırmama göre, donanım cüdanım şuan yok ama en kısa zaman da edineceğim. teşekkür ederim fikirleriniz için Neo yuda inceleyeceğim

Birde bu cüzdan iyimidir sizce yorumlarda iyi diye okudum https://www.hepsiburada.com/digital-bitbox-bitcoin-cuzdani-p-HBV000009Y5CM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAiA8bnUBRA-EiwAc0hZk6hQKlH1vN9t8M_lpBewchaTQ_8qsLTih-XLbiVC80fOu_XZWI295xoCgqYQAvD_BwE

Kesinlikle katılıyorum. Şu an bence eth en iyi coinlerden biri bence yatırım yapılabilir. Ama size önerim sadece eth almayın, yanında arkadaşımızın dediği gibi neo yu da şiddetle tavsiye ederim, üstelik fiyatıda iyi. Ayrıca muhakkak bir miktar da btc ye yatırım yapın. Çünkü bu piyasayı btc yönetiyor. Ralliye başladımı ister aşağı ister yukarı olsun, tüm altların anasını ağlatıyor.
major3444 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2018, 05:10:50 PM

Bitcoin de mutlaka yükselecektir ama Ethereum daha karlı gibi geliyor bu yüzden de tercihim Ethereum dan yana oldu, teşekkür ederim fikirleriniz için bol kazançlar dilerim
major3444 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2018, 05:18:43 PM

Kesinlikle katılıyorum. Şu an bence eth en iyi coinlerden biri bence yatırım yapılabilir. Ama size önerim sadece eth almayın, yanında arkadaşımızın dediği gibi neo yu da şiddetle tavsiye ederim, üstelik fiyatıda iyi. Ayrıca muhakkak bir miktar da btc ye yatırım yapın. Çünkü bu piyasayı btc yönetiyor. Ralliye başladımı ister aşağı ister yukarı olsun, tüm altların anasını ağlatıyor.

şüpesiz Bitcoin bu işin kralı neo yu hiç araştırmadım onada bakıcam mutlaka fikirlerinizi değerlendireceğim teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için sizlerede bol kazançlar dilerim
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 05:27:43 PM

Kendi cüzdanınızda tutmanın çok daha mantıklı olacaktır BtcTürk ne kadar iyi bir borsa olsa da sonuçta batma ihtimali var her borsa gibi. Ethereum konusunda sizinle aynı fikirdeyim uzun vadede güzel paralar kazandırabilecek bir coin fakat btc'den az almanız ondan az kar edeceğiniz anlamına gelmiyor % de kaçlık bir artış gösterir ise size de aynısı gibi yansıyacaktır. 

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 22, 2018, 05:44:17 PM

1 2 yıl alıp saklayabilirsin cüzdanınızda myetherwalletda  veya desktop ethereum cuzdanda tutabilirsiniz paranızı mantıklı bir yatırım olur ethereum tercih etmeniz başka şeylerde alabilirsiniz bana göre tek bir şeyde yatırımınızı tutmak çok akıl karı değil.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
Zagor Tenay
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 22, 2018, 06:25:11 PM

Bitcoine göre Ethereum seçeneğinde volatilitenin ve spekülasyonun daha az olduğu aşikar. Ethereum üzerinde balinaların manipüle edici operasyonlarını görmek mümkün değil.
Rkc Trader
Member
**

Activity: 406

View Profile WWW
February 22, 2018, 06:36:13 PM

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar dilerim, ben uzun vadede ( 2 ya da 10 yıl arası ) Ethereum'a yatırım yapmayı düşünüyorum Btcturk den. sizce mantıklımıdır bu yatırım Ripple de düşündüm aslında ama yorumları okuduğumda pek tavsiye edilmiyor uzun vadede bende Eth. de karar kıldım Bitcoin şuan çok pahalı beni aşar alsamda çok fazla alamam o da uzun vadede ne kadar daha kar yapar kestiremiyorum. birde Btcturk üzerinde yaptığım yatırımı cüzdanamı aktarayım yada Btcturk cüzdanımdamı kalsa daha mantıklı olur saygılarımla iyi günler dilerim.

Hocam bitcoinin pahalı olması kısmını anlayamadım. Atıyorum 1 ethereum alacağınıza 0.1 bitcoin alabilirsiniz.

Tercih kısmına gelirsek ethereum da bitcoinde mantıklı ve riski az bir yatırım olur. Btcturkte durmasındansa cüzdanda durması daha mantıklı.  

aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
February 22, 2018, 06:43:04 PM

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar dilerim, ben uzun vadede ( 2 ya da 10 yıl arası ) Ethereum'a yatırım yapmayı düşünüyorum Btcturk den. sizce mantıklımıdır bu yatırım Ripple de düşündüm aslında ama yorumları okuduğumda pek tavsiye edilmiyor uzun vadede bende Eth. de karar kıldım Bitcoin şuan çok pahalı beni aşar alsamda çok fazla alamam o da uzun vadede ne kadar daha kar yapar kestiremiyorum. birde Btcturk üzerinde yaptığım yatırımı cüzdanamı aktarayım yada Btcturk cüzdanımdamı kalsa daha mantıklı olur saygılarımla iyi günler dilerim.

ethereum çok mantıklı. şu an btcden bile mantıklı.

sakın exchange sitelerinde bu kadar uzun coin tutma. myetherwallet da saklı coinlerini.
Sampix
Member
**

Activity: 98

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 22, 2018, 06:44:42 PM

10 yıla çok şey değişecektir bu sistemde. Neler olacağını kimse bilemez. Ama daha kısa zamanlar için kazançlı olunabilir neden olmasın

Koioss
Member
**

Activity: 364

View Profile
February 22, 2018, 06:47:02 PM

Ethereum'u uzun vadede mantıklı buluyorum ancak 10 yıl çok uzun bir süre bana kalırsa. 1-2 yıl içinde Etheruem'dan güzel kar elde edileceğini düşünüyorum. Ancak tek bir coine bağlı kalmaktansa diğerlerine de küçük miktar olsa da şans verilebilir bence.

●   KEEP CALM & HODL   ●
 ❰❰❰❰❰❰  KCH  ❱❱❱❱❱❱ 
● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●●●    ●  token  ●    ●●● ▬▬▬▬▬ ● ▬▬▬▬▬ ●
clex_us
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
February 22, 2018, 08:53:35 PM

Ethereum yatırımı değil alttan gelen yeni coinleri yakalayarak yatırım yapabilen ekonomik geleceğini sağlama alır. Eth sınır fiyata yaklaştı. X20 bekleyen hayal kırıklığına uğrar. Eth güvenli liman olur, yatırım aracı değil.
major3444 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2018, 09:16:05 PM

Hocam bitcoinin pahalı olması kısmını anlayamadım. Atıyorum 1 ethereum alacağınıza 0.1 bitcoin alabilirsiniz.

Tercih kısmına gelirsek ethereum da bitcoinde mantıklı ve riski az bir yatırım olur. Btcturkte durmasındansa cüzdanda durması daha mantıklı.  

Pahalı kısmını yanlış telaffuz etmişim, yani asıl düşüncem Etereum un daha fazla pirim yapacağı kanaatındayım dostum, Bitcoin bana sanki pastanın büyük dilimleri alınmış kırıntıları kalmış gibi geliyor, birde uzun vadede düşündüm için tercihim Etereum oldu. fikirlerin için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim sizede
major3444 (OP)
Newbie
*

View Profile
February 22, 2018, 09:31:07 PM

Ethereum yatırımı değil alttan gelen yeni coinleri yakalayarak yatırım yapabilen ekonomik geleceğini sağlama alır. Eth sınır fiyata yaklaştı. X20 bekleyen hayal kırıklığına uğrar. Eth güvenli liman olur, yatırım aracı değil.

Hocam x10 yapmaz mı 1-2 yıl içinde, benim gibi yatırımlık Etereum düşünen çok insan var umarım boşa çıkmaz kısmet artık Smiley
tadzio
Full Member

Activity: 344

View Profile
February 22, 2018, 10:46:51 PM

Bitcoin pahalı değil. Bitcoin değeri 50.000 dolar olduğunda pahalımı değilmi tartışırız. Uzun vadede Ethereum yatırımı seçenekler arasında ön plana çıkar. Eth tabanlı Ico projelerinin sayısı Eth ye yarayacak.
dewildance
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 22, 2018, 11:07:38 PM

Öncelikle dediğin gibi uzun vadede tutacaksan btctürkte durmasın kesinlikle kendine mew adresi aç offline bir şekilde sakla bana kalırsa. Ethereum yatırımı bence güzel fikir.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: