Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:03:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: uzun vadede Ethereum yatırımı  (Read 852 times)
major3444 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 07:51:38 PM

Arkadaşlar değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bende Ethereum uzun vadede kar yapacağı düşüncesindeyim ve bu piyasada bana göre zamanla devletlerde işin içine girdiğinde bir çok coin piyasadan gidecektir ve büyük olanlar yani alt yapısı güçlü olanlar teknik ekibi güçlü olanlar ayakta kalacak ve devletlerde büyükler ile yola devam edecektir bu yüzden de Etereum günü geldiğinde Bitcoini bile geçebilir kaanatindeyim çünki Bitcoin belirli sayıda üretileceği için belkide piyasaya yetmiyecek ama tabi yatırım aracı olarak devam edecektir mutlaka bu benim düşüncem tabi yanlışda düşünüyor olabilirim ama ucu açık bir sistem yarın ne olacağı hiç belli değil
Eflatun
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
February 24, 2018, 08:23:41 PM

Ethereumun uzun vadede doğru bir tercih olduğuna inanıyorum. Bu sene içerisinde bile büyük bir yükseliş yapacak gibi ancak 10 yıllık bir plan yapmak bu piyasa için fazla riskli bana kalırsa.

Aynen olaya 1 yıldan fazla bakmayın arkadaşlar. Eth şu an için en sağlam coin. Bu yıl içerisinde çok güzel yerlere gelecektir. Bu seneyi bitirelim duruma göre tekrardan hangi coin önümüzdeki sene için daha iyi olacak konuşuruz...
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
February 24, 2018, 10:00:12 PM

Uzun vadede yatırım yapacağım iki coinden birisi birisi bu biriside neo dur bana çok sağlam coinler geliyolar ikiside bunların
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 24, 2018, 11:02:48 PM

Ethereum piyasanın neredeyse yarısı demek zaten fee olarak (gas) dahi Ethereum'a mahkum piyasa. Ethereum mantıklı bir yatırımdır bence heleki uzun vadeli bir yatırım ise.

yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
February 24, 2018, 11:13:50 PM

bence kardeşim bu sıralar alt coin tam sırası ne kadar gelecek vaad eden coin varsa topla bence şuan dibin dibin deler birdaha bu fiyatlara zor gelirler yatırımın tam sırası bence

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
major3444 (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 11:14:53 PM

Ethereumun uzun vadede doğru bir tercih olduğuna inanıyorum. Bu sene içerisinde bile büyük bir yükseliş yapacak gibi ancak 10 yıllık bir plan yapmak bu piyasa için fazla riskli bana kalırsa.

Aynen olaya 1 yıldan fazla bakmayın arkadaşlar. Eth şu an için en sağlam coin. Bu yıl içerisinde çok güzel yerlere gelecektir. Bu seneyi bitirelim duruma göre tekrardan hangi coin önümüzdeki sene için daha iyi olacak konuşuruz...

Umarım herkesin kazanacağı bir yıl olur ve her zaman herkes kazanır
gulypz
Member
**

Activity: 476

View Profile
February 24, 2018, 11:28:13 PM

Ethereum sağlam adımlar ile ilerliyor. Ethe bu piyasanın artık resmen gerçeğidir. Ve benim umudum Bitcoin den bağımsız hareket edebilecek ilk proje olduğudur. Fiyat bazında söylüyorum.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 25, 2018, 07:21:23 AM

Hocam öncelikle 2 ila 10 yıl demişsin. Zaten güzel projelerden herhangi birine yatırım yapıp bu kadar beklesen mutlaka paranı katlarsın (bence). Senin yerinde olsam NEO veya ETH arasında seçim yapardım. Ha bitcoin'de çok yükselecektir ama parayı katlama açısından ETH daha güvenli liman.
frarslan
Member
**

Activity: 140

View Profile
February 25, 2018, 07:54:33 AM

herkes söylemiş zaten 10 yıl çoook uzun bir süre. ama 2 yıl yeterli güzel bir zaman. düşüşler olduğunda panikleyip param hiç oldu satayım demezsen güzel kazandırır. ama  alıp unutacaksın. her gun açıp eth ne kadar olmuş diye kontrol etmeyeceksin Smiley

SafeKeet ICO: A new cryptocurrency for a Simple, Smart & Secure digital safe deposit box
—————— ■  ICO SALE FEBRUARY 1, 2018  ■ ——————
WhitepaperBitcointalk ANNTelegramTwitterFacebookLinkedIn
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
February 25, 2018, 07:58:06 AM

ethereum'a yatırım şöyle rekabet içerisinde olduğu kripto paraları bir analiz ettiğinizde bayağı mantıklı. uzun vadede de kısa vadede de, her şekilde mantıklıdır. üzerinde dönen ico potansiyeli ve çalışma hızına bakarak kolaylıkla bunu anlayabiliriz.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
bney
Full Member

Activity: 333

View Profile
February 25, 2018, 10:20:10 AM

Ethereum'un Bitcoin'den bağımsız hareket edecek ilk altcoin olacağını ben de düşünüyorum. Bunun ne zaman gerçekleşeceğini bilmiyorum ama piyasa Bitcoin fiyatından kurtulmalı artık. Yoksa pazar büyümez.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 10:25:39 AM

ethereum uzun vade için mantıklı bir tercih ama 10 yıl çok uzun bir süre.coin'in ne olacağından çok borsanın da ne olacağı önemli, parayı yatırdığın borsaya bir şey olabilir..
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
February 25, 2018, 10:30:17 AM

Ben ethereum ile neo'yu karşılaştırdığımda neo'yu tercih ederdim edebileceğim kar açısından, fakat sonrasında ondan da vazgeçip neblio'ya yatırım yapma kararı aldım, edeceğiniz kara göre ve güvenilirliğine göre karar verin derim.
CLS63
Legendary
*

Activity: 1778
Merit: 1688

View Profile
February 25, 2018, 10:32:07 AM

ethereum bana göre usd olarak güvenli limanlardan biri. coinmarketcaptaki tokenlerin bir çoğu ethereum altyapısını kullanıyor. bu sebeple öleceğini düşünmüyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Sundiego
Newbie
*

Activity: 274
Merit: 0

View Profile
February 25, 2018, 01:14:16 PM

Risksiz ve kesine yakın kazanç isteniyorsa, ethereum gerçekten çok iyi bir yatırım olur uzun vadede.
Solarminer
Hero Member

Activity: 826
Merit: 502

View Profile
February 25, 2018, 06:19:02 PM

Ethereum uzun vadelik en güven verici . Gelişen altyapısı ve erc20 tokenlerinin çoğalmasıyla ileri dönemde tamamen tercih sebebi olacaktır . ETH tutmak herkes için faydalı olacak.
KoinGuru17
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 25, 2018, 06:37:24 PM

Ethereum almak hem uzun vade de hem kisa vade de mantikli. Gercketen uzun bir sure dokunmayacaksan yatiriminin bir kismini da Neo icin de dusunebilirsin. Su an ki ucreti Ethereum a gore cok daha dusuk ve artis potansiyeli yuzde olarak ETH dan daha fazla gorunuyor. Ama dedigim gibi Ethereum almak kisa ve ya uzun vade de mantikli.
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
February 25, 2018, 08:00:35 PM

Ethereumun yatırım olma kısmı geçti bence, 15 20 dolarken manyak yatırımmış okey ama bundan sonra o katlamalar artık yok, daha güvenli liman arayanlar için okey ama kazanç olarak getirisi daha düşük, en azından neo alırdım eth alıcama.

kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 25, 2018, 09:04:16 PM

Hocam eth gibi bir coine yatırım yapıp bunu uzun yıllar sonra cekerim diye salmak bence mantıksız sadece eth içinde değil tüm coinler için mantıksız geliyor bana. Takip edersin çok sık olmasa da duruma güncel anlara göre hareket edersin gerisi unutmak falan bunların hepsi tehlikeli bencee
henrybek3
Full Member

Activity: 546

View Profile
February 25, 2018, 09:29:29 PM

Hocam eth gibi bir coine yatırım yapıp bunu uzun yıllar sonra cekerim diye salmak bence mantıksız sadece eth içinde değil tüm coinler için mantıksız geliyor bana. Takip edersin çok sık olmasa da duruma güncel anlara göre hareket edersin gerisi unutmak falan bunların hepsi tehlikeli bencee

Bence mantıksız değil. Hatta mevcut enflasyon karşısında belkide en etkili direnç bu şekilde sağlanabilir. Her zaman her yatırımda risk vardır. Buna katlanabileceksen girmek lazım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: