Bitcoin Forum
June 17, 2024, 05:38:24 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Merit Kampanyası !?  (Read 176 times)
onur_simsek (OP)
Member
**

Activity: 196
Merit: 10

Pro Translation Agency, Istanbul

View Profile
February 22, 2018, 11:21:01 AM

Arkadaşlar bu merit olayı neden türkler arasında klasik cimriliğe vurdu yine. Bilen bir arkadaş bizi bilgilendirse olumlu ve verimli bir yapı kursak merit paylaşsak toplu yükseltsek birbirimizi. Ben tam sistematiği oturtamadım kafada! *Yazı kalıitesini ve içerik çeşitliliğini de arttırmış oluruz bu sayede.

selamlar
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 22, 2018, 11:34:16 AM

Arkadaşlar bu merit olayı neden türkler arasında klasik cimriliğe vurdu yine. Bilen bir arkadaş bizi bilgilendirse olumlu ve verimli bir yapı kursak merit paylaşsak toplu yükseltsek birbirimizi. Ben tam sistematiği oturtamadım kafada! *Yazı kalıitesini ve içerik çeşitliliğini de arttırmış oluruz bu sayede.

selamlar
Hıcam kampanyadan tam olarak neyi amaçlıyorsunuz pek anlamadım şahsen. Merit dağıtıcılarının herkese merit atmasıyla içeriklerin gelişmesinin ne alakası var ki ?
onur_simsek (OP)
Member
**

Activity: 196

Pro Translation Agency, Istanbul

View Profile
February 22, 2018, 11:37:04 AM

selamlar
Hıcam kampanyadan tam olarak neyi amaçlıyorsunuz pek anlamadım şahsen. Merit dağıtıcılarının herkese merit atmasıyla içeriklerin gelişmesinin ne alakası var ki ?

dostum meritleri sadece dağıtıcılar değil meriti olan herkes atabiliyor.. hatta atıl kalan smeritlerin geri alınacağı yazılmış bilgilendirme haberinde..ancak çok az paylaşım var türk panosunda.bundan bahsediyorum
vvthd
Member
**

Activity: 194

View Profile
February 23, 2018, 10:07:02 AM

Kimsede doğru dürüst olmadığı için, herkes sonrasını düşünüyor
medine04
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 01:02:22 PM

merti nasıl atılıyor bien varmı tarif edebilen?
zorbey
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
May 24, 2018, 04:12:27 PM
Last edit: May 24, 2018, 05:31:38 PM by zorbey

merti nasıl atılıyor bien varmı tarif edebilen?
smeritin olduğunda konularda quote yazan yerin sağ tarafında +merit tuşu çıkacak. Beğendiğin konuda orayı tıklayarak konu sahibine en fazla 10 en az 1 merit verebilirsin. tabi verebileceğin merit sayısı elindeki smerit ile alakalı. Bu arada smerit kazanabilmek için sana diğer forumdaki arkadaşların merit vermesi lazım. Merit almak için de ilgi çekici, bilgili konu ve yorumlar yapman lazım. Son olarak aldığın her iki merit sana verebileceğin 1 smerit kazandırır.
BurakTurk
Newbie
*

Activity: 70
Merit: 0

View Profile
May 24, 2018, 06:24:56 PM

bu sekilde dagitmak ban sebebi diye biliyorum ben
Pages: [1]
  Print  

Jump to: