Bitcoin Forum
May 24, 2024, 10:10:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Borsalarda kazanmak için yapmanız gerekenler!  (Read 2197 times)
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
February 28, 2018, 01:22:55 AM

Zengin olma hikayelerine kapılan insanlar %10 kazanma fikrine sıcak bakmıyor. 6 ayda x20 yapabilecek koin bulma yarışı tarihte gerçekleşen altına hücum belgeselini anımsatıyor. Madencilik cihazı üreten firmalar dışında kazanan yok.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
ubeyd.y
Newbie
*

Activity: 196
Merit: 0

View Profile WWW
February 28, 2018, 08:54:05 AM

Butun yeni yatirimcilarin hatta daha tecrube kazanamamis eski yatirimcilarinda bu yaziyi ve bu turdeki yazilari okuyup daha bilincli bir sekilde ise girmesi gerekiyor bence. Bu size kazanmayi ogretecektir.
dumrul88
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

View Profile
February 28, 2018, 10:08:09 AM

Bu is tamamen sabirla alakali bir durum. Iyi analizler yapip alim satim yerlerini iyi secip sabrettikten sonra kazanirsiniz bence.
cabbarhasan
Newbie
*

Activity: 238

View Profile
February 28, 2018, 10:45:20 AM

Son 3 secenek oldukca mantikli ve yararli olacaktir. Asla ac gozlu olmayin buyuk paralarla riskinizi arttirmayin ve kimsenin yatirim tavsiyesini arastirmadan ciddiye almayin.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 28, 2018, 05:05:29 PM

Başkalarının aklı ile iş yapmayın!araştırın araştırın araştırın.kazanırsınız ya da kaybedersiniz bazı şeyler elinizde olmayabilir ama elinizde olan bilgi işini tam yapın..
mikewirth
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 06:32:32 PM

''Zararın neresinden dönersin kârdır diyebilmelisiniz.'' Özellkle bu seçeneği çok önemsiyorum ben. Benim seçtiğim koin token her neyse X.. yapacacaktı, nasıl zarar ederim diye gurur yapmıyorum.  Belli bir zaman tanımışsam ve durum düzelecek gibi değilse onu gönderip baska koine geçmekte zarardan k^ar demektir. İnatlasmanın faydası olmaz.
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 28, 2018, 07:28:57 PM

gerçekten bu bahsettiklerinizi yapabilin birisi bu piyasada güzel paralar kazanabilir. özellikle karı gördüğün zaman fazla hırs yapmama konusu çok önemli. bizzat yaşayarak tecrübe edinmiş olmaktayım. daha fazla kar ederim diye satmadığım coin aldığım fiyattan da aşağı düşerek zarar ile çıktım.

CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
February 28, 2018, 11:10:48 PM

Borsada yapmanız gereken hiçbir şey yok, teknolojisine güvendiğiniz fazla şişmemiş bir coin satın alın ve onu cüzdana atın.. günün birinde mutlaka pump yiyecek, yediği anda okutun ve bu iş bitsin. bu kadar kolay.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
March 02, 2018, 01:35:58 AM

''Zararın neresinden dönersin kârdır diyebilmelisiniz.'' Özellkle bu seçeneği çok önemsiyorum ben. Benim seçtiğim koin token her neyse X.. yapacacaktı, nasıl zarar ederim diye gurur yapmıyorum.  Belli bir zaman tanımışsam ve durum düzelecek gibi değilse onu gönderip baska koine geçmekte zarardan k^ar demektir. İnatlasmanın faydası olmaz.

"Zararın neresinden dönersen kardır " kesinlikle çok doğru bir söz. Bir çok borsacının da yaptıkları trade mantığında bunu bende görebiliyorum.  Bu mantık gerek bu kriptopara gerekse borsa da  trade yaparken çok yararlı bir davranış oluyor.
Geçmişe şöyle dönüp baktığımda %10 zararı göze alıp satmak yerine kumar oynayıp beklediğim durumlardan %50 ye yakın zarar yazdığı çok durumla karşılaştım. Üstelik %10 zararı göze alıp satmadığınızda o kötü pozisyona paranızı bağladığınızdan sadece orda kaybetmekle kalmıyor yeni fırsatları kaçırdığınız için muhtemel karlardan da oluyorsunuz.
    Halbu ki %10 zararı kabul edilip başka seçenekte değerlendirilseydi %20 kara bile geçilebilirdi. Bu gibi örnekler çoğaltılabilir.
vvthd
Member
**

Activity: 194
Merit: 10

View Profile
March 02, 2018, 06:32:17 AM

Risk faktörünün farkında olunması gerekiyor, risk edilmeyecek miktarlar yatırım aracı olarak kullanılmamalı. Psikolojik faktörler çok önemli
Hidrofor
Member
**

Activity: 189

View Profile
April 22, 2018, 08:11:03 PM

Borsaya kaybetmeyi riske alabileceğiniz parayla girin kısa zamanda çok para kazanıcam hevesinde olmayın sabırlı davranın yoksa çok yıpranırsınız

Swap, Earn, Bridge, Mint Crypto & NFT in Multiple Chains
▬▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬ ▬▬ ▬     ❶ ❷ ❸ s w a p     ▬ ▬▬ ▬▬▬ ▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬ ▬▬▬▬▬▬
[   M V P   L I V E   ]   -   9 Blockchains Integrated Already
sopromat
Full Member

Activity: 353

View Profile
April 22, 2018, 10:26:46 PM

Verilen her tavsiyeye katılıyorum en çokta bu kısmana 'Demir gibi bir iradeniz olsun. Duygusal Davranmayı bırakın' Borsada duygular hisler en son kaale alınacak şeylerdir, gönül neler ister ama olmaz, mantık elden bırakılmamalı bir an bile.
AkFon
Member
**

Activity: 182
Merit: 11

View Profile
April 22, 2018, 10:55:18 PM

En önemli nokta bir coini alırken kar hedefi koymak galiba çünkü İnsan doyumsuz olabiliyor ve kazandıkça bu yükselişin daima devam edeceğini düşünüyor
mamiko
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
April 22, 2018, 10:57:56 PM

yani ben de katılıyorum bu söylediklerinize hocam. öncelikle kişilik özellikleri olarak sağlam durmalıyız kendimizi teselli etmeyi bilmeliyiz hep gözümüz yukarılarda olmamalı bazen ders almalıyız.

afgan355
Member
**

Activity: 201

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
April 22, 2018, 11:39:42 PM

doğru söylemişsiniz hocam ben de katılıyorum bu konuya. para kazanmak isteyen biri sağlam olmalı iradeli olmalı sabırlı ve güçlü olmalı bunları başaramazsa kaybeder.

sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
April 23, 2018, 05:18:30 PM

Borsalar da kazanmak için borsayı iyi takip etmek gerekir borsanın düşdüğü zaman yatırım yapmak birazda yatırım yaparken cesaretli olmak gerekli bunlara dikkat ederseniz borsada kazanırsınız
RTE
Full Member

Activity: 294
Merit: 103

View Profile
April 23, 2018, 06:09:51 PM

Bunlar iyi güzelde be abi bu devirde amatörlere hiç bir işe yaramaz neden mi düzgün coin veya token seçemiyecekler hatta en büyük hata olarak başkalarından akıl isteyecekler yarın da zarar edince vah efendim öyle böyle  kısacası risk almak istiyorsanız alın yoksa bu mecralar size göre değil.

matrixturk
Full Member

Activity: 476

View Profile
April 23, 2018, 09:15:13 PM

Tavsiyeler güzel bence en önemlisi kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın. Bir çok insan çok kazanacağım hırsıyla bu dünya ya giriş yapıyor ve sonunda hüsrana uğruyor. Bu tavsiyeyi dikkate almak lazım.
ozcanucler
Member
**

Activity: 238

One Token to Move Anything Anywhere

View Profile
April 23, 2018, 09:19:14 PM

Tavsiyeler güzel bence en önemlisi kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını yatırmayın. Bir çok insan çok kazanacağım hırsıyla bu dünya ya giriş yapıyor ve sonunda hüsrana uğruyor. Bu tavsiyeyi dikkate almak lazım.

Tek sorun biziz bence o sorun da hep açgözlü olmamızddan kaynaklanıyor insana ne verirsen ver hep daha fazlasını ister İşte tek sorunumuz bu .

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
April 23, 2018, 09:19:21 PM

Sürekli takip etmek gerekir. Aceleci olmamak, doğru zamanda yatırım yapmak lazım. Çok büyük miktarda piyasaya girmeyin, beklentiler genelde ters sonuçlanır. Psikolojik boyutu da var tabi aklınız borsada  yatırdığınız parada kalıyorsa sürekli bu işlere bulaşmak en iyisi.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: