Bitcoin Forum
July 04, 2024, 05:44:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İngiltere kripto paralara ilişkin inceleme başlatıyor!  (Read 161 times)
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
February 23, 2018, 11:58:01 PM

ingiltere gibi bir ülkenin yasaklaması beklenmez inceleme için kurul olşuturulduğuna göre destek yada vergilendirme sonucu çıkacaktır.
kribati7
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 12:08:43 AM

Yasaklamak ya da engellemeye çalışmak yerine böyle incelemeler yapmak yerinde olur. Devletler bu hamleleri ile sanki Bitcoin ile olan savaşı tatlıya bağlamaya çalışıyorlar gibi. Her şeye rağmen böyle olumlu haberler piyasayı hareketlendiriyor yukarı doğru.

designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
February 24, 2018, 06:14:53 AM

Bence haberi olumsuz karsilamamak gerekiyor. Ingiltere'nin bu tutumu bana cok yapici geldi. Bu arastirma komitesi ne gibi bir rapor yayimlayacaklar ilerleyen gunlerde simdiden merak ettim. Akli basinda bir devlettir Ingiltere. Insanlari magdur edecek bir karara yada  duzenlemeye basvuracaklarini sanmiyorum..
sejem
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile
February 24, 2018, 07:24:43 AM

direk olumsuz bir haber diye algılamamak lazım.kripto paranın farkında olmalarını istiyorduk.önce farkedecekler sonra gelişmeler gelecek haliyle.
hayratposta
Newbie
*

Activity: 182
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 07:28:35 AM

Ben buradan hakkında gerekli düzenlemelerin getirilmesiyle birlikte kullanılabilir onayının çıkmasını bekliyorum. Ki adamlar araştırma yapıyorsa illa olumsuz olacak değil ya çok fazla korkmamak lazım
karaleke
Jr. Member
*

Merit: 3

View Profile WWW
February 24, 2018, 10:44:52 AM

İlk başta korktum diyebilirim ama sonrasinda mantıklı olarak düşününce niçin olumsuz bir sonuç çıksın diye düşündüm. Olumsuz çıkması için bir nedeni yok en fazla teröre yardım kara para aklama denir. Ki bunu da beklemiyorum

█ CURAIZON █
We are Improving Healthcare, Reducing Costs, Saving Lives!
https://curatoken.curaizon.com
Ketea
Jr. Member
*

Activity: 126
Merit: 2

View Profile
February 24, 2018, 11:16:35 AM

Avrupada henüz bu algı daha tam anlamıyla oturamadı. Kripto paralar ile ilgili dengeli adımları genel olarak şuana kadar asya tarafı atmakta. Gidişat olumlu yönde gibi olduğu için İngilterenin de olumsuz bir harekette bulunup farklı şekilde değerlendirme yapacağını sanmam.
lighterkek
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
February 24, 2018, 12:53:29 PM

büyük avrupa ülkelerini kripto paralara bakışı olumlu sonuç verecek diye düşünmekteyim ilerde çok sık kullanılacak teknolojiler olduğunu düşünüyorum
EUROPEANTURK
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 251

View Profile
February 24, 2018, 04:41:36 PM

Bankacılık sistemini geliştiren ingilizler kripto paralar konusunda önyargılı ve kötü niyetli değiller ki araştırma girişiminde bulunmuşlar bu bence yapıcı bir yaklaşım, kripto dünyayı sarsacak bir olay o yüzden ingilizlerin araştırma sonucu da pozitif olacaktır.
tatanga54
Newbie
*

View Profile WWW
February 24, 2018, 05:00:18 PM

İngilterenin kripto paralara ilişkin inceleme başlataması şahsi kanaatime göre ,incelemeden sonra İngilterenin kısmen resmi olarak kripto paralara geçeceğinin sinyali olduğunu düşünüyürum.Ekonomik değişimin başlangıcı olarak bu süreci değerlendirmek lazım.
btc_turk
Member
**

Activity: 322
Merit: 12

View Profile WWW
February 25, 2018, 11:26:22 AM

Ingilterenin bitcoin ile ilgili gelismeler ortaya cikaracagini dusunuyorum guzel sonuclar dogurabilir. Bugunlerde oldukca artmaya basladi ulkelerin bitcoinle ilgili haberleri. Cikis icin umutlandiriyor.
selfymenu
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 25, 2018, 12:12:26 PM

Sürekli kripto para üzerinde baskı yaratmaya çalışılıyor ama ne olursa olsun kağıt paranın somu yaklaşıyor
deliedenpsikolog
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile
February 25, 2018, 12:40:04 PM

Muhafazakar Parti'den kanun yapıcı ve aynı zamanda komitenin başkanı olan Nicky Morgan

bu tip ünvanlardan vs oldum olası nefret ettim, bu adam önce insan olsun, sonra makamla kanun yapıcılığıyla vs tepeden bakmasın kimseye
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: