Bitcoin Forum
November 13, 2018, 03:47:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][ICO] 🔥🔥UFan8 - Platforma rozrywkowa do transmisji na żywo🔥🔥  (Read 60 times)
albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
February 22, 2018, 02:28:15 PM
 #1

Niniejszy Anons jest tłumaczeniem. Anons w języku angielskim.
Temat Bounty w języku angielskim.


           BĄDŹ GWIAZDĄ!
Platforma rozrywkowa do transmisji na żywo, gdzie każdy może zostać gwiazdą.
Quote
ICO
            [19 lutego 2018 r. - 19 maja 2018 r]            
Soft cap: $1,000,000 USD
Hard cap: $10,000,000 USD


PRZEGLĄD

Chcemy, aby każdy niezależny artysta i muzyk miał równe szanse na budowanie swojej kariery i zostanie gwiazdą. Tylko nieliczni artyści stają się znani, a my właśnie istniejemy, aby dać każdemu szansę na zajmowanie się tym, co lubi w życiu.
Nasza wizją polega na tym, żeby zmienić sposób poszukiwania artystów i muzyków, i zaoferować nowy mechanizm zarabiania na życie i otrzymania wsparcia. Pozwalając artystom na bezpośrednią interakcję z szerokim i różnorodnym audytorium, uważamy, że zrewolucjonizujemy sposób, w jaki muzyka jest tworzona i rozpowszechniana.


PROBLEMY

Popularny przemysł muzyczny jest w dużej mierze kontrolowany przez kilka korporacji, wytwórnie muzyczne i sieci dystrybucji. Artyści, którzy są przez nie reprezentowane, podpisują umowy z ograniczoną liczbą dużych agencji i firm posiadających platformy do prowadzenia imprez rozrywkowych i organizujące takie imprezy. Tych kilka grup pracuje nad tym, aby ich artyści byli na topie, wykorzystując swoje możliwości w przemyśle wartym miliardy dolarów. Skutecznie więc blokują dostęp milionom niezależnych wykonawców i artystów do potencjalnych fanów i ograniczają ich możliwość zarabiania na życie za pomocą ulubionego zajęcia.ROZWIĄZANIE

PO CO MUZYKOM STREAMING?
To jest nie tylko proste i wesołe. Streaming audio i wideo to także atrakcyjna nowa sieć społecznościowa do komunikowania się z przyjaciółmi i fanami na temat zamiłowania do muzyki i twórczości w ogóle. Artyści i muzycy mogą zarabiać na UFAN8 wyłącznie dzięki swoim programom rozrywkowym, talentom oraz interakcji z publicznością.

DLACZEGO LUDZIE OGLĄJĄ I SŁUCHAJĄ UFAN8?
Wszyscy lubią muzykę. Każdy, kto lubi twórczość. Ludzie lubią patrzeć na profesjonalnych, utalentowanych i niezwykle interesujących artystów, którzy odpowiadają ich zainteresowaniom lub gatunkowi. UFAN8 to uczciwe narzędzie do odkryć muzycznych i twórczych, które udowodniło swój wpływ na decyzję o wsparciu wykonawcy. UFAN8 to coś więcej niż doświadczenie widzów; jest to wideo społecznościowe na żywo, oparte na dźwięku i czacie na żywo, co umożliwia artystom i ich audytorium interakcję we wszystkich dziedzinach, od samej muzyki, po popkulturę lub życie w ogóle.

CO BĘDĄ OGLĄDAĆ I CZEGO BĘDĄ SŁUCHAĆ LUDZIE?
Wybierz dowolny gatunek muzyki, wybierz dowolną formę sztuki i rodzaj twórczości. To wszystko ludzie znajdą na UFAN8. Największą zaletą UFAN8 jest różnorodność ofert, które zadowolą każde audytorium i pomogą mu odnajdywać i wspierać artystów z całego świata.

W JAKI SPOSÓB MUZYCY I ARTYŚCI BĘDĄ OTRZYMYWAĆ ZYSKI?
Choć każdy będzie mógł przekazywać i udostępniać swoje umiejętności, najlepsi i najbardziej ekscytujący artyści będą mogli ubiegać się o zaproszenie, aby zostać partnerem UFAN8. Partnerzy to ekskluzywna grupa najbardziej utalentowanych niezależnych muzyków, osobistości, wirtualnych platform i pokazów talentów. Jeśli uważasz, że masz to, czego potrzeba, aby zostać partnerem UFAN8, wystarczy złożyć wniosek. Przeanalizujemy Twoją twórczość i muzykę, aby zatwierdzić partnerstwo, po czym będziesz mógł uzyskać prawdziwy dochód od swoich fanów.

Będąc partnerem UFAN8, uzyskasz dostęp do takich funkcji, jak:
Monetyzacja Twojej treści: gdyż używasz UFAN8 do zwiększania liczby swoich fanów, otrzymasz także część dochodu uzyskanego z Twojego kanału! Partnerzy mogą określać długość i częstotliwość reklam w trakcie wideo za pomocą paneli informacyjnych.

Subskrypcje na kanale: partnerzy UFAN8 mogą otrzymywać jeszcze większy dochód dzięki subskrypcji na kanałach. Jeśli postanowisz włączyć tę funkcję, widzowie i fani mogą Cię wspierać, kupując miesięczną subskrypcję na Twój kanał w zamian za dostęp do specjalnych przywilejów, takich jak::
• • Niestandardowe symbole czatu
• • Niestandardowe emotikony, które można tworzyć i przesyłać
• • Dostęp do trybu czatu tylko dla subskrybentów
• • Wykluczenie z trybu powolnego czatu
• • Nieograniczony dostęp do archiwów transmisji
• • Nieograniczony dostęp do dyskografii i nagrań dźwiękowych wykonawcy
• • Nieograniczony dostęp do wideo wysokiej jakości
• • Oglądanie bez reklam


Konwersja wideo: partnerzy UFAN8 zawsze będą mieć dostęp do parametrów jakości ich kanału. Parametry jakości pozwalają widzom wybrać jakość wideo, która najlepiej odpowiada parametrom prędkości Internetu.

Oklaski/napiwki: sposób, w jaki widzowie mogą zapewnić dodatkowy dochód i wyrazić swoje stałe wsparcie oraz odnotować momenty, które im się spodobały podczas transmisji w czacie na żywo.

UFAN8

UFAN8 to platforma dla „gospodarki fanów” (Fan Economy Platform - FEP) - platforma do działania w czasie rzeczywistym, łącząca różne funkcje YouTube , Pop Idol , Twitch, MCN, YouTube gwiazd, muzykę i wystąpienia.
UFAN8 pozwala Wykonawcom demonstrować siebie w czasie rzeczywistym, do transmisji na żywo na całym świecie. Odbywa się to za pośrednictwem Internetu i urządzeń mobilnych. Jeden wykonawca może transmitować siebie dla tysięcy widzów jednocześnie, korzystając z naszej platformy FEP. Z kolei nasz komponent handlowy, opisany poniżej, pozwala w łatwy i dowolny sposób wymieniać/sprzedawać wirtualne i rzeczywiste towary. UFAN8 uzyskuje prowizję w wysokości 40-50%.
LIVE-wideo to przyszłość, a UFAN8 to platforma, która może być rozpowszechniona w różnych krajach, zapewniając w każdym zakątku świata telewizję społecznościową.
• UFAN8 koncentruje się na „GOSPODARCE FANÓW” (FAN ECONOMY): społeczność fanów z silnym wyczuciem przynależności do marki, kultywowana i wspierana przez markę, która w rezultacie prowadzi do wzrostu wartości biznesu.
• Tworzenie ekosystemu skoncentrowanego na fanach.
• Tworzenie marki społecznej.
• Ukazanie wartości fanów
Wiemy, że platforma ta szybko zyska popularność na Zachodzie, ponieważ istnieje tam wiele gwiazd LIVE TV, YouTube i MCN.
To działa w Chinach i Indonezji: YY.com zarabia ponad $750 000 000. Niektórzy z nich wydają na to 25% swojego dochodu.
Kto będzie korzystać z UFAN8?

              Wszyscy lubią muzykę. Każdy, kto lubi twórczość.
Ludzie lubią patrzeć na profesjonalnych, utalentowanych i niezwykle interesujących artystów, którzy odpowiadają ich zainteresowaniom lub gatunkowi.
UFAN8 to uczciwe narzędzie do muzycznych i twórczych odkryć, które udowodniło swój wpływ na decyzję o wsparciu wykonawcy.
UFAN8 to coś więcej niż doświadczenie widzów; jest to wideo społecznościowe na żywo, oparte na dźwięku i czacie na żywo, co umożliwia artystom i ich audytorium interakcję we wszystkich dziedzinach, od samej muzyki, po popkulturę lub życie w ogóle.
NASZ AKTUALNY PRODUKT
Nasza Księga biała:
Czytać


Nasze oficjalne grupy i kanały:


1542080876
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542080876

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542080876
Reply with quote  #2

1542080876
Report to moderator
1542080876
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542080876

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542080876
Reply with quote  #2

1542080876
Report to moderator
1542080876
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1542080876

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1542080876
Reply with quote  #2

1542080876
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
February 22, 2018, 02:28:51 PM
 #2

Niniejszy temat Bounty jest tłumaczeniem. Temat Bounty w języku angielskim.

           BĄDŹ GWIAZDĄ!
Platforma rozrywkowa do transmisji na żywo, gdzie każdy może zostać gwiazdą.
Quote
ICO
            [19 lutego 2018 r. - 19 maja 2018 r]            
Soft cap: $1,000,000 USD
Hard cap: $10,000,000 USD

$500,000 USD zostaną przydzielone do Programu Bounty (5% wszystkich sprzedanych tokenów).

Program Bounty Ufan8 rozpocznie się w dniu 19 lutego 2018 r i zakończy się w dniu 19 maja 2018 r.
Wynagrodzenia będą wypłacane w ciągu 60 dni po zakończeniu Token Sale.

Podział wynagrodzenia

Kampania na Facebook: 20% ($100,000 USD w tokenach)
Kampania na Telegram: 10% ($50,000 USD w tokenach)
Kampania artykułów, blogów: 5% ($25,000 USD w tokenach)
Kampania Youtube: 10% ($50,000 USD w tokenach)
Kampania wsparcia społeczności: 5% ($25,000 USD w tokenach)
Kampania sygnatur Bitcointalk: 50% ($250,000 USD w tokenach)Inne języki:

Ogólne warunki

Udziały zostaną podzielone i będą pokazywane w naszej elektronicznej tabeli co tydzień, w poniedziałek o 23:59.
Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia uczestnika dowolnej kampanii w dowolnym czasie, jeżeli uważamy, że jest on nieuczciwy lub spamuje forum.
Zastrzegamy sobie prawa do usunięcia uczestnika dowolnej kampanii bez wyjaśnień.
W przypadku gdy usuwamy uczestnika od udziału w dowolnej kampanii z dowolnego powodu, posiadamy prawo do usunięcia jego udziału.
Możemy zabronić uczestnikowi dostępu do kampanii z dowolnego powodu.
Jeśli ranga uczestnika zmieni się w toku kampanii, należy skontaktować się z menadżerem kampanii, Trugad za pomocą bitcointalk PM.
Zabrania się wykorzystanie kilku kont, dokonywania oszustw i przesyłania spamu. W przeciwnym razie wszystkie konta zostaną odsunięte od udziału w kampanii.
Cotygodniowe sprawozdania zostają sporządzone w temacie w języku angielskim kampanii bounty.
Wszyscy uczestnicy POWINNI być w grupie (Ufan8 w Telegram) przed zakończeniem ICO


W podsumowującym obliczeniu punktów każdej kampanii zostanie wykorzystany system rankingowy. TOP-40 dostanie punkty dodatkowe w zależności od miejsca w rankingu.
Na przykład:
1: + 20.0%
2: + 19.5%
3: + 19.0%
...
40: + 0.5%
 
Wynagrodzenia:
     •   500+ znajomych: 1 udział /repost | 2 udział/post
     •   1,500+ znajomych: 2 udziały /repost | 4 udziały/post
     •   5,000+znajomych: 5 udziałów/repost | 10 udziałów/post
     •   10,000+ znajomych: 11 udziałów/repost | 24 udziałów/post

Wypełnij formularz, aby dołączyć do nas


Jak do nas dołączyć:
     •   Subskrybuj nas na Facebook
     •   Ranga minimalna (bitcointalk) uczestnika: Jr. Member.
     •   4 postów (maksymalnie) za tydzień i repostów wszystkich postów w naszej grupie.
     •   1 post codziennie.  
     •   Posty zrobione przed tym tygodniem raportowania nie zostaną przyjęte.
     •   Wszystkie posty powinny zawierać hashtag #ufan8 #be_a_star #stream #ICO oraz link http://www.ufan8.io.
     •   Twoje konto powinno zostać stworzone nie mniej niż 6 miesięcy temu.
     •   Nie rób reposty, które odpowiadają postom innych użytkowników.
     •   Reposty i posty powinny pozostawać udostępnione do końca kampanii bounty.
     •   Konto w Facebook powinno być autentyczne. Konto nieaktywne lub konto z fałszywymi subskrybentami nie zostanie zaakceptowane.
     •   Publikuj sprawozdania w temacie w języku angielskim w każdą niedzieli do 23:59 UTC. 
Wynagrodzenia:
     •   Subskrypcja: 5 udziałów
     •   Aktywność na poziomie TOP-15: 10-70 udziałów/tydzień

Wypełnij formularz, aby dołączyć do nas


Jak do nas dołączyć:
     •   Subskrybuj kanał Telegram.
     •   Nie powinieneś dyskutować o tematach bounty w grupie Telegramu. Proszę omawiać wszystkie pytania, związane z bounty tylko w tym temacie lub pisać wiadomości osobiste Trugad w Telegramie.
     •   Co najmnie 10 postów w tygodniu.
     •   Zadanie uczestników polega na tym, aby udzielać odpowiedzi konstruktywnych na zapytania innych uczestników w celu stymulacji aktywności "śpiącego" czatu. Jeśli masz możliwość – zapraszaj ludzi do czatu, dziel się swoim pozytywnym doświadczeniem o projekcie.
     •   Pod koniec tygodnia menadżer kanału Telegram będzie oceniać twoją aktywność w czacie. Wynagrodzenie maksymalne, które może dostać uczestnik, wynosi 70 udziałów za tydzień (tzn. 10 stawek dziennie).
     •   Spam i dyskusje niekonstruktywne nie są zaliczane.


 
Wynagrodzenia:
     •   Super jakość: 300-1000 udziałów
     •   Dobra jakość: 100 udziałów
     •   Średnia jakość: 70 udziałów
     •   Normalna jakość: 40 udziałów
     •   Kopiuj/Wklej jakość: 10 udziałów

Wypełnij formularz, aby DODAĆ


Reguły:
     •   Artykuły o niskiej jakości nie są przyjmowane.
     •   Przyjmowane są artykuły w dowolnym języku.
     •   Artykuły powinny być oryginalnymi. Możesz wykorzystywać obrazy oficjalne, logo, grafikę, umieszczoną na stronie internetowej, na stronie ANN (nie bounty), w księdze białej, blogu, Facebooku i Twitterze.
     •   Artykuł powinien zawierać więcej niż 300 wyrazów. Artykuły zawierające mniej niż 300 wyrazów nie są przyjmowane.
     •   "Super" - to artykuł profesjonalny z dużą ilością przeglądów/komentarzy.
     •   Medium, Steemit, Newbium oraz inne dostępne/bezpłatne platformy do blogów są dozwolone.
     •   Przyjmowane są artykuły/blogi opublikowane na stronach internetowych z domenami .com .net .org lub na innych stronach premium i blogach.
     •   W celu potwierdzenia prawa własności na blog należy umieścić link do konta bitcointalk do dolnej stopki swojego blogu.
     •   Umieszczaj następujące linki w końcu artykułu lub w opisie klipu wideo (jeśli nie wykorzystałeś ich wcześniej):
Quote
------------------------------
IСO [19 Feb, 2018 - 19 May, 2018]
------------------------------
Facebook: https://www.facebook.com/UFan8
Telegram: https://t.me/UFan8
Whitepaper: http://www.ufan8.io/wp-content/uploads/2018/02/UFan8-ICO-Whitepaper-3.2.1.pdf
Website: http://www.ufan8.io
 
Wynagrodzenia:
     •   Super jakość: 300-1000 udziałów
     •   Dobra jakość: 100 udziałów
     •   Średnia jakość: 70 udziałów
     •   Normalna jakość: 40 udziałów

Wypełnij formularz, aby DODAĆ


Reguły:
     •   Klipy wideo o niskiej jakości nie są przyjmowane.
     •   Przyjmowane są klipy wideo w dowolnym języku.
     •   Klipy wideo powinny być oryginalnymi. Możesz wykorzystywać obrazy oficjalne, logo, grafikę, umieszczoną na stronie internetowej, na stronie ANN (nie bounty), w księdze białej, blogu, Facebooku i Twitterze.
     •   Klipy wideo powinny trwać nie mniej niż 1 minutę. Wideo o krótszym czasie trwania nie są przyjmowane.
     •   "Super" - to niezwykle kreatywne wideo, krótki film o naszym projekcie i o tym, jak on pomaga.
     •   W celu potwierdzenia prawa własności na blog należy umieścić link do konta bitcointalk do dolnej stopki swojego blogu.
     •   Umieszczaj następujące linki w końcu artykułu lub w opisie klipu wideo (jeśli nie wykorzystałeś ich wcześniej):
Quote
------------------------------
IСO [19 Feb, 2018 - 19 May, 2018]
------------------------------
Facebook: https://www.facebook.com/UFan8
Telegram: https://t.me/UFan8
Whitepaper: http://www.ufan8.io/wp-content/uploads/2018/02/UFan8-ICO-Whitepaper-3.2.1.pdf
Website: http://www.ufan8.io
 
Wynagrodzenia:
     •   Tłumaczenie wątków ANN+bounty: 150 udziałów.
     •   Moderacja/Zarządzanie: 5 udziałów za ważny post.

Reguły:
    • Uzyskaj potwierdzenie rezerwy. Wyślę indywidualną wiadomość zatwierdzonemu uczestnikowi.
    • Po zatwierdzeniu i zakończeniu tłumaczenia opublikuj w temacie linki do przygotowanej pracy.
    • Tłumaczenie powinno być oryginalne i profesjonalne, wykorzystanie google translate lub innych narzędzi spowoduje dyskwalifikację.
    • W jakości moderacji będą zaliczone tylko posty konstruktywne (100 lub więcej wyrazów) użytkowników, którzy zarezerwowali tłumaczenie.
    • Rezerwowanie tematu Anons oraz tematu kampanii Bounty oznacza, że należy je moderować.
    • Rezerwacja tłumaczenia jest ważna 3 dni.

Następujące rodzaje tłumaczeń mogą zostać zarezerwowane:
The ANN thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2960386
The BOUNTY thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2960402

Zarezerwowane języki:
Filipino - Polar91 - zarezerwowane do 23 lutego
Hindi - luv2709 - zarezerwowane do 23 lutego
Portuguese - ismart1 - zarezerwowane do 23 lutego
Arabic - MostafaGamal - zarezerwowane do 23 lutego
Turkish - itscooper - zarezerwowane do 23 lutego
Indonesian - onetoniro - zarezerwowane do 23 lutego
Russian - gslgroup - zarezerwowane do 23 lutego
Polski - gslgroup - zarezerwowane do 23 lutego
German - gslgroup - zarezerwowane do 23 lutego

Temat z jednym postem jest bezużyteczny dla Projektu i nie będzie rozpatrzony. Oczekujemy od tłumaczy wykonania funkcji moderacji przetłumaczonych tematów, ciągle utrzymując ich aktywność i tłumacząc ogłoszenia oficjalne, wiadomości i aktualizacje. Jeśli tłumacz po prostu publikuje temat i pozostawia go bez moderacji i aktualizacji, zostanie on dyskwalifikowany albo uzyska 50% wynagrodzenia. Przewidziane są dodatkowe wynagrodzenia za aktywną moderację. To znaczy, że jest to płatna praca. 
Wynagrodzenia:
     •   Junior Members: 4 udziały \ tydzień
     •   Members: 6 udziałów \ tydzień
     •   Full members: 11 udziałów \ tydzień
     •   Senior members: 15 udziałów \ tydzień
     •   Hero members: 20 udziałów \ tydzień
     •   Legendary members: 22 udziałów \ tydzień
     •   Avatar dodaje 2 udziały \ tydzień

Wypełnij formularz, aby dołączyć do nas


Reguły:
     •   Każdy tydzień Bounty będzie zamknięty w każdą  niedzielę przed 23:59 UTC, udziały zostaną podzielone co tydzień, w poniedziałek o 23:59.
     •   Uczestnicy tej kampanii powinni posiadać rangę minimalną Junior Member, aby mieć nasz podpis.
     •   Minimum 5 postów konstruktywnych w każdym tygodniu kampanii bounty
     •   Jeśli nie opublikujesz 5 postów przed końcem każdego tygodnia kampanii bounty, nie dostaniesz udziału.
     •   Zostaną uwzględnione tylko posty, opublikowane w rozdziale Alternative Cryptocurrencies.
     •   Posty jak np. "cześć", "powodzenia", "podoba się ten projekt", "chcę dołączyć", sprawozdania i posty na temat bounty niniejszego projektu nie będą uwzględniane.
     •   Posty, zawierające mniej niż 100 znaków bez spacji, nie będą uwzględniane.
     •   Uczestnicy z czerwonym wskaźnikiem zaufania nie będą przyjmowani.
     •   Jeśli podczas udziału w niniejszej kampanii bounty zostaniesz zabanowany na forum, będziesz odsunięty od udziału w kampanii.
     •   Zabrania się korzystania z kilku kont, zostaniesz odsunięty od udziału w naszej kampanii.
     •   Aby dostać wynagrodzenie uczestnicy powinni zachować podpis i awatar dopóki menadżer bounty nie pozwoli ich zmienić.
     •   Publikuj sprawozdania w temacie w języku angielskim w każdą  niedzielę przed 23:59 UTC.
albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
February 22, 2018, 02:29:33 PM
 #3

[Avatar]

Junior Member
Quote
UFan8    |   LIVE STREAMING PLATFORM
▬▬▬  ●  ●   JOIN OUR PRE-ICO: FEB 19   ●  ●  ▬▬▬
Code:
[center]UFan8    |   LIVE STREAMING PLATFORM
▬▬▬  ●  ●   JOIN OUR PRE-ICO: FEB 19   ●  ●  ▬▬▬[/center]


Member
Quote
Code:
[center][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][b]UFan8[/b]   |   LIVE STREAMING PLATFORM
▬▬▬  ●  ●   JOIN OUR ICO: FEB 19   ●  ●  ▬▬▬[/url]
[url=http://bit.ly/ufan8_facebookFromBBT]FACEBOOK[/url]   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943942]ANN[/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_wpFromBBT]WHITEPAPER[/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_telegramFromBBT]TELEGRAM[/url][/center]


Full Member
Quote
Code:
[center][b][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][color=#2632b9][b]UFan8[/b][/color]   |   [color=#fc8b50]LIVE STREAMING PLATFORM[/color]
▬▬▬  ●  ●   [color=#2632b9]JOIN OUR ICO:[/color] [color=#2632b9]FEB 19[/color]   ●  ●  ▬▬▬[/url]
[url=http://bit.ly/ufan8_facebookFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9]FACEBOOK[/url]   [url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943942][color=#bdbdbd][color=#2632b9]ANN[/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_wpFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9]WHITEPAPER[/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_telegramFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9]TELEGRAM[/url][/center]


Sr. Member
Quote
Code:
[center][table][tr][td][/td]
[td][font=Arial][size=2px]
[size=28px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][color=#2632b9][b]UFan8[/b][/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][b][size=15px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][color=#4623b3]BE A STAR
[size=15px]LIVE STREAMING PLATFORM[/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][b][size=15px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][color=#2632b9]JOIN OUR ICO[/color]
[size=15px][color=#4f4f4f]FEB 19[/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][size=10px][url=http://bit.ly/ufan8_facebookFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]▬ ● FACEBOOK ● ▬[/b][/url]    
[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943942][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]● ANN ●[/b][/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_wpFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]● WHITEPAPER ●[/b][/url]
[url=http://bit.ly/ufan8_telegramFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]▬ ● TELEGRAM ● ▬[/b]    [/url][/td]
[/tr][/table][/center]


Hero/Legendary
Quote
Code:
[center][table][tr][td][/td]
[td][font=Arial][size=2px]
[size=28px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][glow=#2632b9,0][color=#2632b9]....[color=#FFF]UFan8[/color]....[/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][b][size=15px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][glow=#4623b3,0][color=#4623b3]...................[color=#FFF]BE A STAR[/color]...................[/glow]
[size=15px][glow=#4623b3,0][color=#4623b3]...[color=#FFF]LIVE STREAMING PLATFORM[/color]...[/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][b][size=15px][url=http://bit.ly/ufan8_siteFromBBT][glow=#2632b9,0][color=#2632b9]...[color=#FFF]JOIN OUR ICO[/color]...[/glow]
[size=15px][color=#4f4f4f]FEB 19[/td]
[td]     [/td]
[td][center][font=Arial][size=10px][url=http://bit.ly/ufan8_facebookFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]▬ ● FACEBOOK ● ▬[/b][/url]    
[url=https://bitcointalk.org/index.php?topic=2943942][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]● ANN ●[/b][/url]   [url=http://bit.ly/ufan8_wpFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]● WHITEPAPER ●[/b][/url]
[url=http://bit.ly/ufan8_telegramFromBBT][color=#bdbdbd][color=#2632b9][b]▬ ● TELEGRAM ● ▬[/b]    [/url][/td]
[/tr][/table][/center]


Nasza Księga biała:
Czytać


Nasze oficjalne grupy i kanały:
Facebook  |  Telegram  |  ANN


albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
February 22, 2018, 03:05:29 PM
 #4

albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
March 03, 2018, 08:30:19 AM
 #5

UFAN8 - Platforma rozrywkowa do transmisji na żywo, gdzie każdy może zostać gwiazdą. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj
albermaze
Member
**
Offline Offline

Activity: 182
Merit: 10


View Profile WWW
March 24, 2018, 11:35:05 PM
 #6

$500,000 USD zostaną przydzielone do Programu Bounty (5% wszystkich sprzedanych tokenów).
Program Bounty Ufan8 rozpocznie się w dniu 19 lutego 2018 r i zakończy się w dniu 19 maja 2018 r.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!