Bitcoin Forum
June 28, 2024, 07:05:34 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: BCPT Blockmason Credit Protokol  (Read 593 times)
HighLine (OP)
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 22, 2018, 07:06:13 PM
Last edit: February 24, 2018, 02:12:49 AM by HighLine
Merited by Discovery06 (2)

Block mason Credit Protokol bilindiği gibi Binancede işlem görüyordu.Şimdi ise Bittrex gibi imkanları geniş bir borsada işleme açıldı.
Edit:BCPT önce Airdrop sonra Bittrex hamlesinden sonra şimdide G.Korenin en büyük Borsalarından UPBIT te listelendi.
Gerçekten gelişmeler güzel hızına yetişemiyoruz. Cheesy
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
February 22, 2018, 08:15:30 PM

bittrex e girer girmez yüzde 50 yaptı bile zamanla daha da yukarılara gider bence fiyatı, bir de şuan coinler dip yapmış durumda olduğu için gidecek çok yolu daha var.

marn6767
Member
**

Activity: 252
Merit: 13

View Profile
February 22, 2018, 08:24:14 PM

desenize airdropları başladığında airdroptan ilk ödemesini alacak olanlar sağlam vurgun yapacak
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
February 22, 2018, 08:39:08 PM

BCPT takip ettiğim altcoinlerin başında geliyor. Bittrexde listelenince çok güzel fiyatlandı bir anda. şu bitcoin bir rahat dursa zaten çoktan roketlemişti fiyatını. Piyasa toparlanır toparlanmaz bugünküne oranla çok daha fazla artacaktır.
Millennium_blue
Member
**

Activity: 266
Merit: 10

View Profile
February 22, 2018, 08:56:49 PM

BCPT takip ettiğim altcoinlerin başında geliyor. Bittrexde listelenince çok güzel fiyatlandı bir anda. şu bitcoin bir rahat dursa zaten çoktan roketlemişti fiyatını. Piyasa toparlanır toparlanmaz bugünküne oranla çok daha fazla artacaktır.

Artacaktır ama boğa dönemindeki kadar bir artış beklemiyorum ben.Bu arada böyle kucoin tarzı fiyat uçuracak borsalara şu dönemde girenlerin piyasa düzelince normal dönemdeki gibi yükselişe geçmesini bekliyormusunuz ? Zira bana iş işten geçti gibi geliyor bazıları çok şanssız bir döneme denk geldi.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
February 22, 2018, 09:06:05 PM

takibindeydim ama almamıştım fiyatında iyi artış olur bu tokeninde bizimkilerden alanlar varsa inşallah iyi kazanırlar bu tokenden
lifeislife68
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
February 22, 2018, 09:07:14 PM

gelişmeleri bekliyoruz
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
February 22, 2018, 09:16:15 PM

Bu nedir kardeşim bir token bu kadar mı süpekülatif olur.Resmen vampir bunlar.3-4 gün önce Btcnin düşeceğini bilerek Pumpladılar 2x kadar.Ertesi gün başladığı yere döndü.Şimdi yine neredeyse %50 pumpladılar 1 saatte balon yine söndü. Birşeyin değeri 1 saatte olsun durmaz mı?.Bu tarz zihniyettekilerin malını alırken dikkatli olun derim.Tron faciasınıda unutmayın.

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
btcpara
Member
**

Activity: 182
Merit: 22

View Profile
February 22, 2018, 09:17:49 PM

hakkında ne biliyoruz arkdaşlar hiç takip edemedim bunu.varmı bounty veya duyuru konuları . inceleyeyim biraz.
veya bilen varsa 3-4 cümle ile neler biliyoruz.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
February 22, 2018, 09:20:29 PM

Volume (24h)
$26.466.400 USD
2.617 BTC
32.362 ETH

Bu kadar hacim ile herşeyi yapabilir . Birgün %90 çıkar 2. gün %90 düşer . Normal yani .
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 22, 2018, 09:22:24 PM

Hem binance hem bittrexte bulunması güzel haber tabiki. Hacim olarak en yüksek borsalar bunlar.Keşke önceden haberimiz olsaydı.

oxonhu
Full Member

Activity: 336
Merit: 111

View Profile
February 22, 2018, 09:39:25 PM

çok iyi tokendır kendisi. Team çok iyi. Hardvarlı var içinde ve diğerleri de hep amerikanın iyi unilerinden mezunlar.. Developerları sağlam. Roadmapa uygun gidiyolar. Supply az 45milyon. bugünki volume şahaneydi $26.4m ki bu nerdeyse marketcapin ($36milyon) %75ine denk geliyor nerdeyse. Binance ve bittrex gibi iki tane büyük volumeli exchange te olması güzel. Geleceği olan bi token. bu düşüşte bile bu kadar yükseliyosa btc yükselişe geçtiğinde fiyatı uçabilir.

nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 22, 2018, 09:42:26 PM

Bende bi anda fırladığını görünce ne oluyor acaba dedim . Meğer haber buymuş . Daha önce 2.5$ Ları görmüştü . Deprem bittiği anda güzel etki yaratır .

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
February 23, 2018, 08:53:17 AM

Vay anam vay . zira fiyatın artmasını anlamlandıramıyordum. Bittrex hepten akıl almaya devam ediyor . Işığı görmüş olmalı ki direk olarak almış market kısmına . Airdrop konusunda bir gelişme yok sanırım halen ?
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
February 23, 2018, 08:56:27 AM

Tahminim parayı bastırıp soktular. Coin nedir ne işe yarar hiçbir fikrim yok. hacmide yeni giriş coinler icin bence normal. Yeni giren coinler hareketli oldugundan genelde 2-5k arası 24saat hacim oluşuyor.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 23, 2018, 09:02:23 AM

BCPT yi Binancede tutanlar Bittrexe girmesiyle birlikte iyi kar satışları yapmış olmalılar. Zaten son zamanlarda popüler bir koindi bu hareketle birlikte iyice değerlenmiş oldu. Yine de BTC hareketlerine dikkat etmek lazım.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 23, 2018, 09:09:08 AM

BCPT Airdrop yapacağını açıklamasını beklediğim token olması lazım öyle hatırlıyorum kşeke alım yapsaydım bittrex'e eklendi fiyatı nasıl arttı hemen üzülmedim değil yahu..
megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 23, 2018, 09:10:37 AM

iki günde iki kez pump yedi. Dün dusukken alim yaptım.  Tepeye yakın bir noktada da satış yapıp çıktım. Çok iyi kar bıraktı bana. Bittrex e girmesinin etkisiydi galiba dünkü yükselme.Ama dahada degerlenecektir.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
February 23, 2018, 09:26:31 AM

Benimde yatırımım olan bir coin geçenlerde 5900 lere sarkmıştı sanırım. ETC'den bu ay sonunda çıkma planlarım vardı. Duruma göre 5-6binlere sarkarsa bir miktar daha alacağım bcpt
Xday123
Member
**

Activity: 490
Merit: 16

View Profile
February 23, 2018, 09:30:11 AM

Bir miktar alim yaptim bende binance ile. Bcpt gerek supply gerek proje olsun guzel seyler vaadediyor. Iyi yerlere gelecegini dusunuyorum tabii airdrop bozmazsa.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: