Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:10:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: BCPT Blockmason Credit Protokol  (Read 588 times)
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
March 28, 2018, 07:57:59 PM

haha. çok güldüm la. adam mason coini demiş. la arkadaş giydiğin elbisenden yediğin yemeğe adamlar heryerde. ve bayıla bayıla bu adamlara para kazandırırken coinini mi alma diyorsun yani Smiley
1715447425
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715447425
Reply with quote  #2

1715447425
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715447425
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715447425
Reply with quote  #2

1715447425
Report to moderator
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
March 28, 2018, 08:16:08 PM

16 bin satoshi leri gördü ama ben tek bcpt bile satmadım benimde beklentim yüksek fakat 16 binlerden buraya kadar inmez deim ama o yine deindi. buralardan da satılmaz artık. mecburen hodl yani. inşallah boğa sezonu gelince ciddi yükselişe geçer yoksa beklemeye devam edeceğim. yapacak bir  şey yok

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
March 28, 2018, 08:21:06 PM

16 bin satoshi leri gördü ama ben tek bcpt bile satmadım benimde beklentim yüksek fakat 16 binlerden buraya kadar inmez deim ama o yine deindi. buralardan da satılmaz artık. mecburen hodl yani. inşallah boğa sezonu gelince ciddi yükselişe geçer yoksa beklemeye devam edeceğim. yapacak bir  şey yok

bak işte kardeşim bu senin yaptığın klasik bir hata hold yap ama çok yükselince de sat elde tutmak salaklık neden mi şöyle boğa sezonunda tekrar yükselecek elbette ama 5 binden alan adam 3x yapacak sen satmak istesen bile kar edemeyeceksin ha zarar da etmeyeceksin ama şu an alan adam 3x yapacak olay bu yükseldi mi sat çık elbet yine inecek bırakın şu saçma sapan hold olayını
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
March 28, 2018, 09:04:01 PM

Son günlerin hype coinlerinden. Kısa bir sürelik arbitraj fırsatı yakalayanlar yapıştırmış olabilir bu fırsattan. Gerçi artık bittrexin ben altcoin piyasasında çok bir söz hakkı kaldığını düşünmüyorum. Binance hepsini tokatlayıp geçti. Ama yine de pump yarattırmayı başarıyor.

huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 28, 2018, 09:51:10 PM

bence de büyük hata ama nerden aldığını bilmiyorum. 10 bin satoshilerden alıp 16 binden zaten gidiyor diye tuttuysan bir şey demem ama oradan satıp tekrar düşünce alırım deseydin daha sağlam kazanırdın madem artık elinde tutuyorsun tutmaya devam et. artık yapacak bir şey yk. tabi aldığın yeri bilmeden bu yorumları yapıyorum
smdnxt
Newbie
*

Activity: 82
Merit: 0

View Profile
March 28, 2018, 09:55:41 PM

Şuan neredeyse ico fiyatında. Al-sat yapanlara daha şimdiden çok güzel kazandırdı. Piyasalar düzeldiğinde holderlara da kazandıracaktır. Şuan için al-sat yaparak eldeki bcpt miktarını attırmak lazım.
ascakan
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 255

View Profile
March 28, 2018, 10:01:20 PM

Bu coinde beklenti kaç sat olacağı yönünde 16binden alanları biliyorum şuanda 6 bine çıkmayı deniyor 2 gündür :/ ama 16 da satmayanların yüzde 85 i 10+ binde satıp yine dumplamayacak mı ... buradan okuduklarıma bakılırsa alım fırsatı gibi görünüyor ama bilemedim
diderdrogba
Member
**

Activity: 406
Merit: 47

View Profile
April 22, 2018, 04:08:24 PM

Bitcoinin sabit olduğu bu dönemlerde kesinlikle alınması gereken bir coin aşırı pump ve dump yiyor dalganın doğru tarafında yer alabilirseniz çok güzel karlar elde etmek mümkün  Grin

Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
April 22, 2018, 04:47:47 PM

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir ara Hiro bundan bahsetmişti şimdi yine konuyu güncel görünce ne oldu acaba diye merak ettim. O dönemden bu yana pek detaylı takip edememiştim Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
April 22, 2018, 07:50:06 PM

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bir ara Hiro bundan bahsetmişti şimdi yine konuyu güncel görünce ne oldu acaba diye merak ettim. O dönemden bu yana pek detaylı takip edememiştim Smiley

Evet hiro söylemişti bu coini onun yüzünden almıştım almaya da devam ediyorum boğa aylarında 4-5x yapacaktır olmadı en kötü 2x yapar gibime geliyor göreceğiz
furkantugra
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
April 22, 2018, 08:25:21 PM

oradaki masonu görünce aslında yatırım yapmam gerektiğini biliyordum pehh pehh es geçtik Cheesy güzel borsalarda listeleniyor ekibini tebrik etmek lazım
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
April 22, 2018, 10:50:35 PM

Ben açık konuşayım, bu token a hiç bir şekilde kanım ısınmadı, ileride illaki bir şey olacaktır. ama ben almayacağım. çünkü anti patik buluyorum takımdakileri
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: