Bitcoin Forum
June 24, 2024, 03:34:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Sikke Temsilcileri Arıyoruz (Maaşlı)  (Read 958 times)
sikkepara (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
February 28, 2018, 03:54:19 PM

Bu forumlarda çok farklı bir oluşum var. Birileri sözde grup kurmuşlar ve reklam ve tanıtım işleri yapıyoruz diye para istiyorlar.
Para vermeyeni böyle taciz ediyorlar.

Uçuk kaçık (10-15 BTC) ücretler talep edip sözde projeniz için olumlu çalışmalar vs yapıyorlarmış...

Bize hakaret edenlerin, küfür edenlerin (O ekip dışında olanları ve eleştirenleri ayrı tutuyoruz) tüm derdi bu..

Vermeyeceğiz o istediğiniz paraları vermeyeceğiz istediğiniz kadar hakaret edin, dolandırıcı deyin.. Asıl dolandırıcı sizsiniz...

(BU BİLGİYİ SADECE FORUMU TAKİP EDEN VE BU OLAYLARI BİLMEYEN, SIRANDAN KULLANICILARI BİLGİLENDİRMEK VE O KÜFÜR EDEN İNSANLARIN ASIL NİYETLERİNİ AÇIKLAMAK İÇİN YAZIYORUM)
holdmycoins
Member
**

Activity: 294
Merit: 11

View Profile
February 28, 2018, 05:00:57 PM

Sen git kahvede ara maaşlı çalışan burada o derece vizyonsuz birini bulursan projene hizmet edecek zaten ondan ne köy olur ne de kasaba. Şu üsluba bak bireysel coin çıkarsam sizden iyi kriz yönetimi yapardım. Buradaki insanlar para yatırıyor, umut yatırıyor sen de onlara karşılığında bir şey vermezsen hiçbir şey alamazsın. Bir projenin de yatırılabilir olması için belli noktalar olur sizde ise her yerden red flag görünüyor.

Carolinawiestput28
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
February 28, 2018, 06:55:38 PM
Last edit: March 04, 2018, 03:27:38 PM by Carolinawiestput28

sie  Roll Eyes Roll Eyes Cool Cool
natureltiqqy
Full Member

Activity: 420
Merit: 100

View Profile WWW
February 28, 2018, 08:01:41 PM

valla öyle bir toplum öyle bir ülke haline geldik ki malesef işin başında Türk varsa o projede her an her şey olabilir uzak dur anlayışı hakim oldu. Türkler iyi şeyler yapamaz mı tabiki yapar, istese en iyisini yapar ama toplum olarak sıkıntılıyız

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:31:59 PM
Last edit: March 01, 2018, 02:35:27 AM by Vispilio

Bu forumlara bakıp da kafayı sıyırmamak elde değil.
- nexpara gibi hayal peşinde koşmuyoruz
- Turcoin gibi palavralarla kimseye yüksek kazanç vaad etmiyoruz
- Çiflikçiler gibi saadet zinciride kurmuyoruz

--- www.sikke.com.tr gibi ortada çalışan bir cüzdan, 1 saniye işlem süresi , güvenlik vs... çalışan bir proje var

- Proje duyurumuzu yaptık destek olamktan çok küfür ettiniz
- Eleman arıyoruz küfür ediyorsunuz

- Ne yapmamızı bekliyor sunuz? Dilinize sağlık dememizimi....

Biz üçkağıtçı dolandırıcı olsak buralarda ne işimiz var? mantıklı olun biraz kurarız saadet zincirimizi toplarız 10-15 adamı verriz 15-20 bin lira maaş salarız piyasaya

Klavyenin tuşuna basan iki borsada bitcoin alan satan ico uzmanı kesiliyor, varsa teknik eksiğimiz adam gibi iletirsiniz kendimizi check ederiz. Düzeltiriz...

Ama yok işte klavye başında eleştirmek, küfür etmek kolay, bize buradan küfür edenler, dolandırıcı diyenler birleşin hepiniz sikke gibi bir cüzdan, rowBlockChain gibi bir sistem yapın biz kapatalım dükkanı size devredelim... Hodri meydan...
Bir kişi yaw sadece bir kişi üye olsun incelesin sistemi eleştirsin... Yapamaz çünkü türküz.... türk milletiyiz.... biz türklere bu yakışır... bir türkler buna layığız....

Mesajlarımın da sikke veya kurumsalı ile herhangi bir ilgili yoktur...

Kurumsallık için önce bu agresif yapıyı bırakmanız gerekiyor, insanlar böyle nankörce davranabilir size asılsız ithamlarda bulunabilirler, en ufak bir borsayla sorununda falan borsa dolandırıcıdır diye başlık açılıyor burda. Yani müşteriler farklı tipte insanlar ve tabiri caizse gıcık tipler de var aralarında. Ama işin size bakan kısmında siz kurumsal bir yapının temsilcisi olunca işin içine maaş para girince söylemleriniz bütün bu tipitiplere tek bir davranış üslubu sergilemek olmalıdır, sizden çok daha basit proje geliştirenler çok daha kibar cevaplar veriyor servisler bölümünde. Benim bir akrabam var büre işletiyor evinde hanımına çay getir niye gelmedi falan diyen bir tip ama işyerinde bakıyorum kuzu gibi hemen geliyor çayınız buyurun efendim modunda yani iş bunu gerektiriyor ve adam onu kapmış. Siz de tavsiyem agresif biri olsanız ve haklı dahi olsanız yazılı bir ortam sonuçta ergen gibi cevap yazmamanız biraz sabırlı olmanızdır. Yoksa he demeden size dolandırıcı denmesi gerçekten müşteri tarzı bir abukluk ama işte iş ünyası böyle. Her türlü tipe karşı kurumsal duruş oluşturmak lazım. Sizin gerçekten bir temsilciye ihtiyacınız var ama hero legendary hesaplar iyi para kazanmış yada kazanıyor olabilirler ordan adam bulmanız zor ama son zamanlarda post kasıp üyelik yükseltenler var , bir şekilde birilerini bulursunuz yani bulurdunuz biraz daha sakin giderseniz olabilir.
bunun dışında yazdıklarınıza gelecek olursak:
1- rakiplerinizi kötülemek sizi iyi göstermez, neyseniz ortaya koyun görelim kimse domatesim çürük demez.
2-bahsettiğiniz özelliklere sahip birçok koin var belki farkınız vardır ama çok koin var insanlar kolay ilgilenmiyor.
3-proje duyurunuzu yaptınız diye kimse size destek olmak zorunda değil, yani öyle olmalısınız gibi bir yaklaşımınız var
4-siz kim küfür etmiş göremedim ama bu forumda moderasyon küfüre karışmıyor, bimere falan şikayet edin cb dışında hakaretlerle ilgileniyorlarsa tabi
5-agresif mesajlarınızla haklı bile olsanız itici bir tutum sergiliyorsunuz
6-ben sallama bir mesajda bile bu kadar hatalı dilbilgisi kullanmıyorum , kurumsal bir hesaptan sakin ve sabırlı yazıp yazdıklarını gözden geçiren bir tutum bekler insanlar.

Sonuç olarak sizin ciddi bir marketing yönetimine ihtiyacınız var, proje yapmak ayrı iş onu pazarlamak ayrı iş , ben sizin dolandırıcı olduğunuzu falan sanmıyorum onlar çok daha nazik oluyorlar genelde , umarım birini bulursunuz.

Mükemmel bir mesaj olmuş, eğer Türk yatırımcısına hitap eden bir proje olmak istiyorsanız Teramit nickli entelektüel beyefendinin tavsiyelerini harfiyen uygulamanız lazım Smiley

Adam biraz daha devam etse analizlerine gel CHP'yi kurtar reis diyecekler, o derece isabetli yorumlar. Bu arada ücret konusunu ben de merak ettim, görev tanımı nedir nasıl bir teklif vardır, sağlam bir projeyse özellikle Türk girişimcisi olduğunuz için dahil olmak isterim. Başka konularda da iş birliği yapabiliriz Mehmet Ali Talmaç Beyle tanışalım ilginç bir arkadaşa benziyor, bana özelden ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 01, 2018, 06:15:33 AM

Bu forumlarda çok farklı bir oluşum var. Birileri sözde grup kurmuşlar ve reklam ve tanıtım işleri yapıyoruz diye para istiyorlar.

Uçuk kaçık (10-15 BTC) ücretler talep edip sözde projeniz için olumlu çalışmalar vs yapıyorlarmış...

Bize hakaret edenlerin, küfür edenlerin (O ekip dışında olanları ve eleştirenleri ayrı tutuyoruz) tüm derdi bu..

Vermeyeceğiz o istediğiniz paraları vermeyeceğiz istediğiniz kadar hakaret edin, dolandırıcı deyin.. Asıl dolandırıcı sizsiniz...

(BU BİLGİYİ SADECE FORUMU TAKİP EDEN VE BU OLAYLARI BİLMEYEN, SIRANDAN KULLANICILARI BİLGİLENDİRMEK VE O KÜFÜR EDEN İNSANLARIN ASIL NİYETLERİNİ AÇIKLAMAK İÇİN YAZIYORUM)

10-15btc talep edip marketing calışması yapalım diyen ekip kim? Yazarsanız onlarıda öğrenelim.Hem kötüleyip hemde 15btc isteyen tayfa kim herkes bilsin
entegre78
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 5

View Profile WWW
March 01, 2018, 08:19:40 AM

yaw herifler dolandırıcılık için her türlü yolu deniyor
yukardaki laflara bak ya
kir at lekesi kalsın davasına döndürmeye çalışıyor
kim senden para istedi, kendi kendine gelin güvey oluyorsun, burdaki insanları böyle kandıracaksın aklınca
ulan yazı yazmayı bilmezsiniz, 4 işlem bilmezsiniz, kalmış şifrelerle oynayacak, bunu kim inanır. Kadir de inanmaz.

ulan seni ilkokul sınavına soksalar kalırsın be. Bide kalkmış asılsız iftiralarla kendini kurtarabileceğini zannediyor. mal.

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
kingiam52
Newbie
*

Activity: 131

View Profile
March 04, 2018, 12:18:36 PM

ben sikkeye inanıyorum inşallah basarılı olurlar da biraz türklerin coin e yatarım gelir milli olma duygusu bile cok ilgi cekici
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
March 04, 2018, 12:46:11 PM

Bir üst tarafta dolandırıcıdır diyolar sizin için, siz burada iş ilanı veriyorsunuz şimdi biz hangisine inanacağız?

Kimi dolandırmışız? O diyen şerefsizler bir tane dolandırdığımız adam getirsin. sikke.com.tr yi kapatalım.

Her yanı kurumsallık kokan , profesyonelliği aşmış bir cümle.

Birilerini dolandırır mısınız yada böyle bir gayeniz var mı bilmem ama şurada bir tane paribu yada btctürk temsilcisinin milletle bu şekilde yüz göz olduğunu görmedim.

Sizi eleştirenlere karşı üslubunuz, sizi mahalle arası merdiven altı webmaster ı gibi gösteriyor.

Lütfen bu mesajım için bana da çatmayın. sadece fikir beyan ettim.

üslup cidden komedi...kurumsallık 0..hadi güle güle
kirmizicizgimiz
Member
**

Activity: 210
Merit: 10

View Profile
March 04, 2018, 01:02:27 PM

Sikke para açtığınız hesapta millete şerefsizler gibi ithamlarla yağdırırsanız maalesef bu projenin çok gelecek vaat ettiğini söylememiz mümkün değil
buttons252
Full Member

Activity: 406
Merit: 104

View Profile
March 04, 2018, 10:09:42 PM

merhabalar hocam, bu ekip kim acaba, girişimciyim, ileride bende ico yapacağım, bilgi sahibi olayım.
Galacos
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
March 04, 2018, 11:14:11 PM

whitepaper falan biraz gezdim gayet güzelce hazırlanmış. Dondırıcı konusu açan şahıs whitepaper falan olmadığını iddia etmişti.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
March 04, 2018, 11:29:21 PM

Umarım, İnsanlarla iletişimi düzgün bir şekilde sağlayacak kaliteli mesajlar ve bilgilendirme yapabilecek birini en kısa zamanda bulabilirsiniz. Whitepaper'da Sosyal medya uzmanı falan gördüm sanki. umarım bu mesajları bu uzmanlar atmıyordur.
entegre78
Jr. Member
*

Merit: 5

View Profile WWW
March 05, 2018, 06:37:41 AM
Last edit: March 05, 2018, 07:14:53 AM by entegre78

whitepaper falan biraz gezdim gayet güzelce hazırlanmış. Dondırıcı konusu açan şahıs whitepaper falan olmadığını iddia etmişti.
yoktu zorla yazdırdık
ama dikkat et safsata dolu yazdıkları

Gaziantep / Teknopark ofisimizde görevlendirilmek üzere aşağıdaki pozisyonlardan biri için uygun olduğunu düşünüyorsan lütfen cv'ni cv@sikke.com.tr adresine e-posta ile gönder misin?

IOS Developer
En az 3 yıllık tecrübe, markette yayınlanmış en az 1 uygulaman olmalı!
Android Developer
En az 3 yıllık tecrübe, markette yayınlanmış en az 1 uygulaman olmalı!
Frontend Developer
Frontend Developer
Backend Developer
Backend Developer

İlanlara bak a.q. Yazmış olmak için yazılmış. kıçından yazmış.
O kadar yazdık çizdik, bu saatten sonra buraya para yatıran harbi salaktır.

Bak bakalım tekno parkta öyle bir firma var mı?
-----------------------------------------------------------------------
http://www.gaziantepteknopark.com.tr/firmalar.aspx?id=10

www.livecoinprice.tk       www.gamebegin.tk
btcboob
Member
**

Activity: 269
Merit: 20

View Profile WWW
March 05, 2018, 08:16:35 AM

Kimse sizden 10-15 Btc istemez. Burada bir yanlış anlaşılma var diye düşünüyorum.

neolila
Newbie
*

Activity: 73

View Profile
March 05, 2018, 12:22:28 PM

Gerçekten böyle bir proje varsa bu gidişle başlamadan biten ilk proje olucak. Smiley
shariomario
Jr. Member
*

Activity: 120
Merit: 3

View Profile
March 05, 2018, 01:50:44 PM

Bir proje nasıl batırılır? Sorusunun güzel bir örneğini teşkil etmiş başlık. Yönetici dediğin şey nasıl olur, nasıl olmalı ve nasıl davranmalı sorularının cevapları da mevcut tabii ki.
rapmistermone
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 05, 2018, 05:18:31 PM

daha member olmama cok var newbie kabul ediyorsaniz yazin beni
Sectant
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile
March 05, 2018, 05:22:54 PM

Ya Arkadaş sen burada beni temsil etsinler maaşlı adam tutmak istiyorum diyerek konu açıyorsun sonra önüne gelene saydırıp sektiriyorsun,sen daha 10 tane adamın dolandırıcı demesine tahammül edemiyorsun bunca insanın yatırımında riskinde nasıl ayakta duracaksın her konuşana söverekmi ilerleyeceksin ?
amknetwork
Newbie
*

Activity: 59

View Profile
March 05, 2018, 09:08:06 PM

Boş adamlar bunlar boş çok boş
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: