Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:17:55 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Gas varmı gas.GAS yoksa tuz da olur.  (Read 385 times)
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
February 23, 2018, 05:43:42 PM
Last edit: February 25, 2018, 12:46:37 PM by HARDCRACKERS
Merited by chn2z (1)

Son günlerde görünen herkes gas derdine düşmüşte.
Şunu sormalı çok kişide yorumlarda bunları yazanlara dolandırıcı gözü ile bakıyor.
Herkes saf değil saftirik değil.Yani kimse yemiyor bu numaraları.
Gas lazım olmadı tuz lazım.Biri gene yazmıştı adam eth adresini vermiş 130-eth lik tokeni var dendi  ama arkadaşın 1-2 USD lik gas ı yok. Huh
Zaten o zaman coin işinde yerin yok derler adama....
Yani Hasan mezarcı bir arkadaşımız. Grin gas bekleyen çok.pamık eller cebe..

Biride twitter da takibe almış buda yeni trend harabe ev fotosu çekip evi tamir edicezde.İşte adam maşallah tüm coin adresileini vermiş bekliyor yollacak ağaları.ama yollayan yok tabiiki yemiyor kimse  hesaplar inceleyince 0 da hala bekliyorlar bağışçıları.. Shocked

https://twitter.com/Bnayrdmedermisn

Gerçekten ihtiyacı olan inanın utancından isteyemez ben bunu bildim bunu söylerim...

sözkonusu kişi 20 mesajda açıklaması Grin Grin mutlaka inceleyin. Grin Grin

1714879075
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714879075
Reply with quote  #2

1714879075
Report to moderator
The network tries to produce one block per 10 minutes. It does this by automatically adjusting how difficult it is to produce blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714879075
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714879075
Reply with quote  #2

1714879075
Report to moderator
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 24, 2018, 07:25:40 AM

polo 0.50, binance 0.10 minimum ether withdraw limiti. zaten 0.01 ve aşağısındaki değerlerde gas parası veriliyor bunları çekmek için. MEW, metamask ve diğer türevlere en azından 0.05-0.10 arasında ether atmalı ki o gas parasını tam olarak karşılasın. exchange sitesi de gas isteyebiliyor. ideex örneğin oraya da 0.05 uzun süre yeterli olacaktır.

sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 24, 2018, 10:41:31 AM

fakire yardım etmek isteyen varsa beni bulsun Cheesy  Roll Eyes gas çok masraflı olmuyordur umarım

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
February 24, 2018, 01:43:27 PM

ETH yollamadım kimseye ama waves / digilira cüzdan eşleştirme muhabbetinde epey kişiye waves göndermiştim, hiçbirini de tanımıyordum. Hepsi de sagolsun sonradan geri göndermişti.
desciglio2
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 24, 2018, 02:37:12 PM

GAS ücretleri son zamanlarda iyice el yakmaya başladı. Dilenmek yerine 400-500 liralık coin almak tabii ki daha onurlu olur  Smiley

HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 24, 2018, 03:11:50 PM

Kardeşim Allah kimseye düşürmesin el açtırmasında.İşte bazısı artık resmen kasıtlı olarak işi dilenmeye dökende var yok değil.Adamın senden benden fazla parası var ama niye vereyim nasılsa birinden tırtıklarız zihniyeti yani. Tongue
Birde gerçekten ihtiyacı olan varsa artık onada herkes acaba budamı tırtıklayacak gözüyle bakıyor.
İşte yukarıda dedim adamın hesaba baktılar şu kadar eth var diyor token moken herneyse yani 3 usd lik zımbırtı token  gelmişte gas lazımda işte bana gas atın.İşi meslek haline getirmiş varyemezler çok. Cheesy Roll Eyes
Ben şahsen daha reklam imza işine girmedim hatta ana eth cüzdan yoktu dün açtım coinbase hesaptanda demin eth attım.İşte imza reklam twitter token bounty işine girersek hesapta şimdiden eth miz hazır olsun yani.her zaman 3 adım sonrasını düşünmekte fayda var.saygılar.. Shocked

Hatta bu transfere verdiğim  ücretde  
Fee    0.00042000 ETH     1.30 kuruş gibi.
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 24, 2018, 04:25:17 PM

Valla işleri öyle bir noktaya getiriyorlar ki, artık inanın insan kimseye güvenemiyor. GAS fiyatı bayağı el yakmaya başladı. NEO wallet da 210 ZLQ gelmişti. Onlara bakayım dedim 27 dolar ediyor. Onları çekmek için ayrıca GAS yüklemek lazım. Bende karışmadım öyle dursun. Zamanı gelince GASLAR gönderirim bir yere. MEW de ise GAS daha da can sıkıcı. Orada transfer işlemleri çok daha yüksek. Bir de acele işiniz var ise o zaman yandı gülüm keten helvası. Gelen çoğu Token'a karışamıyor bile. Zaten gönderme parasını ancak çıkaracak durumda.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
ecnnn
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
February 24, 2018, 05:11:21 PM

aslında yurtdışı platformlarda biririne karşılıksız yardım eden gerçekten çok kişi var. ama yalan söylenmesi kimsenin hoşuna gitmiyor tabi ki. bbence biraz yaşan koşulları ve beraberinde getirdkleriyle de alakalı.
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
February 24, 2018, 05:19:28 PM

https://twitter.com/Bnayrdmedermisn bu ne amk bildiğiniz kentsel dönüşüme girecek harabe evin fotolarını çekip yardım adı altında para toplamaya çalışıyor eleman. Zekasını tebrik eder alnından öperim liseli kardeşimizin  Grin

Beginner85
Newbie
*

Activity: 247
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 05:26:50 PM

Şaka maka bi yana da bu kentsel dönüşüm gibi duruyor.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 24, 2018, 05:33:35 PM

https://twitter.com/Bnayrdmedermisn bu ne amk bildiğiniz kentsel dönüşüme girecek harabe evin fotolarını çekip yardım adı altında para toplamaya çalışıyor eleman. Zekasını tebrik eder alnından öperim liseli kardeşimizin  Grin

belkide istanbul fikirtepede bile olabilir oralar kentsel dönüşümde. Grin
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 05:36:34 PM

Hocam bunedir yahu .İnsanlar var ama çok güldüm donate adresi yokmuydu biraz bişeyler atalım Cheesy yoksa sadece dm yolu ile herkese farklı eth adresimi veriyor ki Cheesy
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
February 24, 2018, 06:48:46 PM

İnsanların iyi niyetlerinden faydalanmak tam bir aşağılık insan hareketidir. Bildiğiniz gibi banka hesabı ile izinsiz para toplamak yasak olduğu için bitcoin yayıldıkça bu tarz insanları daha çok göreceğiz.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
February 24, 2018, 06:55:11 PM

Bide bizimkiler birşey bilmeyen dolandırıcılar yabancılar mis gibi milyon dolarları götürüyor, herifin tekide benden düğün yapacaz abicim varsa 2-3 btc atar mısın? diyor. Twitterdan yazmış birde gerçek profili  dedim hemen 5 btc atıyorum :3

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 24, 2018, 07:48:12 PM

Bide bizimkiler birşey bilmeyen dolandırıcılar yabancılar mis gibi milyon dolarları götürüyor, herifin tekide benden düğün yapacaz abicim varsa 2-3 btc atar mısın? diyor. Twitterdan yazmış birde gerçek profili  dedim hemen 5 btc atıyorum :3

Grin Grin Grin

3 btc ne ediyor lan lale diyecektin kardeşim  Grin
 bozuk isteyenler oluyor yollarda varsa abi 1 tl versene hesabı.
Lan 3 btc desen 30.000-USD yavşak sanki 1 TL istiyor. Grin Grin Grin Grin
millet iyice yavşaklaştı bu işlerde yakında diğer platformlardada bolbol bağış wallet kodları  görürüz gibime geliyor.
zaten kaza ile 3-5 kişi yatırsa kısa günün net karı hesabı. Grin Grin
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 25, 2018, 01:12:00 AM

Grin Grin Grin

3 btc ne ediyor lan lale diyecektin kardeşim  Grin
 bozuk isteyenler oluyor yollarda varsa abi 1 tl versene hesabı.
Lan 3 btc desen 30.000-USD yavşak sanki 1 TL istiyor. Grin Grin Grin Grin
millet iyice yavşaklaştı bu işlerde yakında diğer platformlardada bolbol bağış wallet kodları  görürüz gibime geliyor.
zaten kaza ile 3-5 kişi yatırsa kısa günün net karı hesabı. Grin Grin
Hocam bana yardım eder misin? ethereum adresimi vereyim banada ateşleyin 3-5 bişeyler ne olacak satış yapmam lazım ama gas price için param yok Smiley kasjfasd çıldırıyorum resmen şu konuyu gördükçe
fikoley
Jr. Member
*

Activity: 139

View Profile
February 25, 2018, 06:44:16 AM

Hayatın her alanında oluyor bu tarz şeyler.Nasıl yüz eğiyorlar anlamak mümkün değil.At yarışı tutturursun kapıdan çıkmadan tanımadığın 10 kişi yapışır..İddaa bulursun aynı şekil (maçkolik forumu ayrı bir olay:) ) Konuyu açan arkadaşın dediği gibi gerçekten ihtiyacı olan utancından isteyemez zaten.

■ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ■  Blackjack.fun ■  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ■
Bitcoin - Litecoin - Dash
https://blackjack.fun
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
February 25, 2018, 06:57:10 AM
Last edit: February 25, 2018, 07:07:29 AM by mdikmetas

etg gastan bahsediyorsanız eğer nasıl çok yüksek anlayamadım en fazla 10 cente 2 -3 dakikada gidiyor bu coinler.... amaç bedavadan gelsin
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
February 25, 2018, 07:28:05 AM

Arkadaşlar şu zamanda artık kimse kimseye güvenemiyor maalesef. Ama şu da var ki , Allah kimseyi muhtaç hale getirip, el açtırmasın gerçekten çok kötü bir durum. Bu zamanda kimin doğru kimin yanlış olduğunu anlamakta çok zor. Çünkü insanların iyi niyetini akıl almaz yöntemlerle sömürmeye çalışanlar da var.

Size bu konuda akıl almaz bir hikaye anlatayım. Olay memleketimizde geçiyor ve gerçek ;

Adamın birinin arabası çalınıyor. 3 gün sonrada araba bıraktığı yerde terkedilmiş olarak bulunuyor. Adam, tabi arabası geri geldiği için çok seviniyor. Hemen
biniyor arabasına bakıyor ki içinde bir not. Notta aynen şöyle bir yazı : " Kusura bakmayın, bir ihtiyacımız vardı arabanızı aldık. Fakat özür olarak depoyu fulledik. Haftasonu bizim için gezin."

Adam tabi hem şaşkın hem de sevinçli. Haftasonu gerçekten biniyolar arabaya geziyorlar.

Eve bir dönüyorlar ki evi tamamen boşaltmışlar. Adamlar haftasonu kamyon dayayıp evi boşaltmışlar.

Şu aklı başka yerlerde kullansak şimdiye aleon musk tan önce marsta koloni kurmuştuk.
HARDCRACKERS (OP)
Full Member

Crypto Trader

View Profile
February 25, 2018, 12:30:40 PM

https://ethplorer.io/address/0xde84306b798cde1bebe371203f10bc1673531815

adamın kaç eth si var 131.4 ETH ve kaç token 2.39 usd için eth dileniyor?alttaki konuda gas lazım ağalar. Shocked

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2977955.0

birde sonradan yazdığı cevapta enteresan yani milletle daşşak geçiyor.. Grin Grin

Her kim ki olursa bu sırra mazhar Dünyaya bırakır ölmez bir eser.

Ölürmüsün öldürürmüsün olayı amk.. Grin Tongue
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: