Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:44:03 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Limit Olmadan Hızlı Bir Şekilde BTC Alabileceğim Borsa?  (Read 161 times)
sergen34 (OP)
Sr. Member

Activity: 449
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 07:15:55 PM

Merhaba arkadaşlar,

İstediğim zaman, anında hesaba yansıyacak şekilde, güvenilir, hızlı ve limit anlamında sorun yaşamayacağım bir borsa arıyorum. Öneriniz var mı? Btcturk denedi arkadaşım 1 gün sonra hesaba para geçti. Daha hızlı bir şekilde bu işlemleri yapan bir borsa var mı? Arkadaşım toplu BTC almak istiyor.

Veya borsa ile yüzyüze görüşüp nakit ile alınan bir borsa var mıdır?
1715071443
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715071443
Reply with quote  #2

1715071443
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715071443
Hero Member
*

Ignore
1715071443
Reply with quote  #2

1715071443
Report to moderator
1715071443
Hero Member
*

Ignore
1715071443
Reply with quote  #2

1715071443
Report to moderator
1715071443
Hero Member
*

Ignore
1715071443
Reply with quote  #2

1715071443
Report to moderator
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
February 23, 2018, 07:40:52 PM

Daha hızlı bir şekilde yapan bir borsa şu an için yok ilerde çıkarmı sanmam ama Paribuda hızlı genelde 1 gün değil ama gün içerisinde hesaba geçirdiğide oluyor.
BLACKASUS
Sr. Member

Activity: 505
Merit: 252

View Profile
February 23, 2018, 07:42:08 PM

BTCTurk borsasında papara ile para yatırma ve çekme işlemleri anında gerçekleşiyor sadece ilk yüklemede 24 saat bekliyorsunuz ardından hiç beklemeden Papara ile para çekip yükleyebilirsin BTCTurk üzerinden Papara cüzdanına para çekmen ve Papara cüzdanından banka hesabına parayı göndermen 2 dakika filan sürüyor hafta sonları'da aynı şekilde işlemlerini yapabilirsin
Defloration
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
February 23, 2018, 07:43:02 PM

Çok büyük miktarda alım yapacaksanız koinim btcturk paribu gibi türk borsalarıyla iletişime geçin. Bankada buluşun hesaplarına parayı yatırın onlarda size bitcoin sağlasınlar. Tabi işlemlere başlamadan önce anlaştığınız borsadaki hesabınızı onaylatmayı unutmayın zaman kaybedersiniz onaylatmazsanız
HartmaniAbit
Member
**

Activity: 224
Merit: 12

View Profile
February 23, 2018, 07:51:41 PM

Çok büyük miktarda alım yapacaksanız koinim btcturk paribu gibi türk borsalarıyla iletişime geçin. Bankada buluşun hesaplarına parayı yatırın onlarda size bitcoin sağlasınlar. Tabi işlemlere başlamadan önce anlaştığınız borsadaki hesabınızı onaylatmayı unutmayın zaman kaybedersiniz onaylatmazsanız

Bu şekilde işlem yapacaklarını pek sanmıyorum. Borsalar bu işe girmez bence, riskli olarak algılayabilirler
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 23, 2018, 08:00:14 PM

Eğer swift yapabilirim diyorsan Kraken'de bir defa 3 gün bekletiyorlar ondan sonra yatırdığın parayı 3 saat içerisinde yatırıyorlar.. Yani sabah yatırdığın bir para gün içerisinde garanti hesabına geçiyor. Borsa da paranı USD/EUR paritelerinde saklayabiliyorsun bana göre Tether'den daha güvenli.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 23, 2018, 08:55:26 PM
Last edit: February 23, 2018, 09:27:11 PM by motors

Hocam bankada buluşun nedir Allah aşkına. "Borsa" mantığının dışındaki görüşünüzden dolayı tabrik ediyorum. Smiley

Arkadaşa tavsiye vereyim. Ben Paribu ile çalışıyorum, şu son 1 aya, bitcoin durulana kadar arbitraj yapıyordum. Haftalık 500.000TL kota açmalarını istedim sağolsunlar açtılar, her hafta kotamı dolduruyordum, problem olmuyordu. Yatırımlarım oldu yüksek meblağda (@sergen34 meblağ detayı için özelden yazabilirsiniz.) yarım saat içinde hesabıma geçti para. Zaten paranız yüksek meblağda ise yüksek hacimli bir borsa tercih etmelisiniz. Şimdi gidip günlük 50BTC hacmi olan Koinim'e, Koineks'e yatırırsanız Bitcoin alıp satmanız akşamı bulur. Hacim itibariyle Paribu tavsiyem olur. Paribu günlük hacmi ortalama 1700BTC, BTCTurk ortalama hacmi 650BTC. Siz değerlendirin. (Not: Son 3 haftadır para yatırmadım içerideki parayı çeviriyorum fakat 3 haftada da herhalde hizmet aksamaz)

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
February 23, 2018, 09:16:47 PM

Bankada buluşun diye bir konu söz konusu değil böyle bir şey olmaz. Paribu Koinim,Btctürk bu tarz sitelerden işlem yapmanız gerekir diğer türlü çok hızlı bir şekilde yapabilmek için iletişim kurmanız lazım.
emregungor
Full Member

Activity: 475
Merit: 127

View Profile
February 23, 2018, 10:15:45 PM

Merhaba arkadaşlar,

İstediğim zaman, anında hesaba yansıyacak şekilde, güvenilir, hızlı ve limit anlamında sorun yaşamayacağım bir borsa arıyorum. Öneriniz var mı? Btcturk denedi arkadaşım 1 gün sonra hesaba para geçti. Daha hızlı bir şekilde bu işlemleri yapan bir borsa var mı? Arkadaşım toplu BTC almak istiyor.

Veya borsa ile yüzyüze görüşüp nakit ile alınan bir borsa var mıdır?

Toplu derken mesela ne kadar alıcaksınız TL yada BTC olarak
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
February 24, 2018, 06:15:15 PM

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Kendime ait bir para değil arkadaşım aradı büyük firmaları var ve teknolojiden pek anlamıyorlar. Bende kendi çapında mining yapan birisiyim, borsa olayını söyledim de pek anlamadılar. Bende bunun üzerinden para kazabileceğimi düşünerek olur dedim. Hem yatırım yapmayı hemde işe dökmeyi planlıyorlar, meblağ olarak 50-100 bin liralık değil daha fazla şeylerden bahsediyorlar.

Bende bunun için araştırayım, daha doğrusu sizlerden fikir alayım dedim. Bende bankada öyle transfer yapmayacaklarını biliyorum; hatta kafama takılan şeyler var. Nakit olarak götürüp elden teslim etme gibi birşey olsa veya yüz yüze görüşsek sonrasında bizi bunlarda para var diye takip etme durumları falan olabilir.

Bunun yanında hesabıma haftalık 500.000 lira girse, ben bunu borsaya eft/havale yapsam banka veya maliye hayırdır kardeşim olayına girecek. Bu da kafamı karıştıyor.

Açıkcası benim yapmak istediğim; mesela 100 BTC alacaklarsa parça parça, anlık satın aldığım fiyata 500-1000 lira kar koyup işi yapmak.
emregungor
Full Member

View Profile
February 24, 2018, 07:25:10 PM

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Kendime ait bir para değil arkadaşım aradı büyük firmaları var ve teknolojiden pek anlamıyorlar. Bende kendi çapında mining yapan birisiyim, borsa olayını söyledim de pek anlamadılar. Bende bunun üzerinden para kazabileceğimi düşünerek olur dedim. Hem yatırım yapmayı hemde işe dökmeyi planlıyorlar, meblağ olarak 50-100 bin liralık değil daha fazla şeylerden bahsediyorlar.

Bende bunun için araştırayım, daha doğrusu sizlerden fikir alayım dedim. Bende bankada öyle transfer yapmayacaklarını biliyorum; hatta kafama takılan şeyler var. Nakit olarak götürüp elden teslim etme gibi birşey olsa veya yüz yüze görüşsek sonrasında bizi bunlarda para var diye takip etme durumları falan olabilir.

Bunun yanında hesabıma haftalık 500.000 lira girse, ben bunu borsaya eft/havale yapsam banka veya maliye hayırdır kardeşim olayına girecek. Bu da kafamı karıştıyor.

Açıkcası benim yapmak istediğim; mesela 100 BTC alacaklarsa parça parça, anlık satın aldığım fiyata 500-1000 lira kar koyup işi yapmak.

Paribudan günlük 1.000.000 TL 'Lik alım yapabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yaşamadan İNG Bank ile yatırım yaparsanız para 10 15 saniyede geçiyor tabi banka limitlerinde önemli 250 bin İNG 250Bin Enpara ve diğerleri olmak üzere bölerek kullanabilirsiniz. Yüzyüze görüşmeye gerek olduğunu sanmıyorum günlük 1.000.000TL yatırım yeterli gelirse paribudan direk alabilirsiniz bu sıra alımlara başlayabilirsiniz fiyatlar baya bir düştü.
sergen34 (OP)
Sr. Member

View Profile
February 24, 2018, 08:15:32 PM

Paribudan günlük 1.000.000 TL 'Lik alım yapabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yaşamadan İNG Bank ile yatırım yaparsanız para 10 15 saniyede geçiyor tabi banka limitlerinde önemli 250 bin İNG 250Bin Enpara ve diğerleri olmak üzere bölerek kullanabilirsiniz. Yüzyüze görüşmeye gerek olduğunu sanmıyorum günlük 1.000.000TL yatırım yeterli gelirse paribudan direk alabilirsiniz bu sıra alımlara başlayabilirsiniz fiyatlar baya bir düştü.

Banka ve maliye kaynaklı sorun yaşadınız mı peki? Mesela kaldırıp bu kadar fazla para akışı yapılırsa doğal olarak soracaklar, bunun savunması ne olabilir?
emregungor
Full Member

View Profile
February 24, 2018, 08:22:00 PM
Last edit: February 25, 2018, 10:56:58 AM by emregungor

Bankalar bana çok soruyor çokta misafir ediyorlar yanlış anlamayında bu para girişleri neyin nesi diyorlar bende bitcoin alıp satıyorum ondan sürekli girdi çıktı var diyorum enpara ve diğer şubeli tüm bankaların hepsi ile çalışıyorum hiçbir sorun yaşamadım günlük girdi çıktılarım bazen günlük xxxTL ye kadar çıkabiliyor hiç sorun yaşamadım.

Maliyeye gelince buyursun gelsinler geldilerde bizmi vermedik  Cheesy
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
February 24, 2018, 08:51:57 PM

Hocam fikir almak konusunda iyi yapmışsın. Seninle kaç liralık işlem yaptığımı birazdan özelden paylaşacağım, sende ona göre kendine bir yol çizersin. Burada maliyeden incelenen oldumu bilmiyorum fakat bana bir kişi bile soru sormadı. Sadece banka temsilcim aradı, ona da öğrettim bu işleri mutludur sanırım şuan.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 08:59:06 PM

Dediğiniz gibi hızlı çalışan bir borsa yok. parayı aktarıyorsunuz bekliyorsunuz keyiflerini.
emregungor
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 10:05:27 AM

Dediğiniz gibi hızlı çalışan bir borsa yok. parayı aktarıyorsunuz bekliyorsunuz keyiflerini.

Bence o borsayla değil banka ile alakalı ben paribuya akbank ile yollarsam 1 saat içinde geçiyor İNG bank ile atarsam 10 saniyede hesabıma geçiyor.
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
February 25, 2018, 05:41:56 PM

Bence o borsayla değil banka ile alakalı ben paribuya akbank ile yollarsam 1 saat içinde geçiyor İNG bank ile atarsam 10 saniyede hesabıma geçiyor.

paylaştığınız bilgi için teşekkürler İNG nin yolunu tutayım bende.

emregungor
Full Member

View Profile
February 25, 2018, 05:43:57 PM

Yanlız paribuya desteğe mail atıp öncelikli bankamı ing yapın yazacaksınız akbank falanda var onlarda ing'yi birincil banka yaparsanız 7/24 10 saniyede geçiyor.
Tasmonid
Member
**

Activity: 109
Merit: 10

Decentralized Transportation Economy

View Profile
February 25, 2018, 06:13:28 PM

Yanlız paribuya desteğe mail atıp öncelikli bankamı ing yapın yazacaksınız akbank falanda var onlarda ing'yi birincil banka yaparsanız 7/24 10 saniyede geçiyor.

O konuda bilgim var hocam. yinede bilmeyen arkadaşlar için iyi bir bilgilendirme teşekkürler.

spastikss
Full Member

Activity: 434
Merit: 107

View Profile
February 25, 2018, 09:10:01 PM

yerli borsalardan sadece paribu ile ilgili deneyimim var. çok yoğun zmanlarda aksama dışında herhangi bir sorun yaşamadım. mesai saatlerinde yatırdığım paralar genelde 10dk içinde hesabıma yansıdı.mesai saatleri dışında denemedim. yabancı borsalardan ise bitstamp ve bittrex ile işlem yapıyorum. bittrex le sorun yaşamadım. bitstamp 2 kez depozitomu bekletti ve zarara uğradım.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: