Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:20:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: [Ankara] 1. Ulusal Blokzincir Çalıştayı 2018  (Read 438 times)
perfectinvest3
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile WWW
February 24, 2018, 06:33:12 PM

Devlet Kurumları ve özel derneklerin Japonya'da olduğu gibi bir araya gelerek görüş alışverişi ve topluma yeni gerçek para olan elektronik parayı tanıtma çabası takdire değer. Akademik çevrenin Bitcoin'e yoğun ilgisi var.
mariogomer
Member
**

Activity: 462

View Profile
February 24, 2018, 07:11:14 PM

Takip ettiğim ve son derece değer verdiğim iki girişimin temsilcilerini getirmişler. TÜBİTAK'tan beklenmeyen ataklar, devamını dileyelim bu ilginin

S T R A Y   ███  ANIMAL TOKEN -  CHARITY AND INVESTMENTS
─ ───── ─    BUY NOW       ─ ───── ─
WEBSITE     TWITTER     TELEGRAM     REDDIT     WHITEPAPER
Haymac
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 07:33:05 PM

En beğendiğim 3ncü coin olan neo Smiley (diğer ikisi btc ve eth) takımından birisini Türkiyede bir konferansta görmek çok heyecan verici. Tübitak çalışmaya başlamış iyiye işaret var Smiley
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
February 24, 2018, 09:51:59 PM

Tamam konferans verseler okey derdim ama adamlar gerçekten en iyi kriptoparaların takımından adamlar getirtiyor Türkiye'ye.. Bunu nasıl başardılar merak ediyorum acaba araya devlet desteği mi girdi?
zhongzy (OP)
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
February 24, 2018, 10:39:29 PM

Tamam konferans verseler okey derdim ama adamlar gerçekten en iyi kriptoparaların takımından adamlar getirtiyor Türkiye'ye.. Bunu nasıl başardılar merak ediyorum acaba araya devlet desteği mi girdi?

Bende Bilgem'in bu iki ismi Türkiye'ye nasıl getirdiğini düşünüyordum bence bir devlet desteği söz konusu çünkü bilet fiyatları da böyle bir organizasyona göre oldukça düşük gözüküyor.. Öğrenciler için indirimli bilet satılması iyi bir ortam oluşturur, gençlerin blokzincire ve kriptoparalara olan ilgisi son zamanların en yüksek seviyesinde.
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
February 24, 2018, 10:40:58 PM

Bu forumdaki herkesin gitmesi gereken bir oturum bence. Gerçekten sevindim iyi isimler geliyormuş kaçırırsam çok üzüleceğim.

birfincankahve
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 4

View Profile
February 25, 2018, 12:57:35 PM

bunlar ülkemiz için çok çok geç ama gene de olumlu bulduğum adımlar, yani gene de bir şeyler yapılıyor, dostlar alış verişte görsün.
tatanga54
Newbie
*

Activity: 238
Merit: 0

View Profile WWW
February 25, 2018, 01:01:33 PM

Ülkemiz için bu tür girişimlerin artması, blockchain teknolojisi hakkında meetup yapılması konuyu halka duyurma çabaları ve insanların hem crypto paralara hemde blockchain teknolojisine gösterdiği ilgi son derece önemli .Konuşmacalardan cardano dan yetkili olması da ayrı bir güzellik, 2018 yılı cardano için çok katlı yıl olacağı söyleniyor.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
February 25, 2018, 01:35:15 PM

Block chaine ile ilgili ülkemizde yapılan bu araştırma meetup lar ülkemizin ve mllletimizin teknolojiye ve kripto paralara gösterdiği ilginin en güzel örneği, yakın gelecekte ekonomik ve teknolojik gelişmelerin en önemli ayağı blockchainin ders  olarakta yakında okullarda yer almaya başladığını göreceğizdir.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
globaturcana
Full Member

Activity: 182

“Decentralized Transportation Economy”

View Profile
February 25, 2018, 03:41:27 PM

Bence çok güzel bir haber. Türkiye'de de böyle güzel organizasyonlar olmaya başladı demektir. Hem de böylesine önemli isimlerin katıldığı bir konferans olacak daha ne olsun. Katılmak isterdim.

Gwerimos
Member
**

Activity: 210

View Profile
February 25, 2018, 05:05:22 PM

Bu tur etkinlikler blockchain yapisini ve akilli kontratlarin ne oldunu bilmeyen kisilere tanitma acisindan cok iyi umarim universiteler genel olarak bu alana yonelir.
Atumn
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
February 25, 2018, 10:50:34 PM

Akademisyenlerin ve kripto para birimi ekibinden insanların gelip konuşma yapması faydalı olur. Ama bizim asıl toplumunun her kesimine kripto para birimlerinin geleceğin tek para birimi olacağına dair bilgileri sunmamız gerekiyor.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
February 25, 2018, 10:54:08 PM

Akademisyenlerin ve kripto para birimi ekibinden insanların gelip konuşma yapması faydalı olur. Ama bizim asıl toplumunun her kesimine kripto para birimlerinin geleceğin tek para birimi olacağına dair bilgileri sunmamız gerekiyor.

Hocam nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun? Aralık ayında yabancı borsalara girişlerin %10'u Türklerdendi ve Türkiye'den giriş %3800 artmıştı bunu forumda biri paylaştı.. Türklerin eline 20k dan verdiler bitcoin'i neden insanlara anlatıp akıllarını çelelim? bizim insanımız sadece kısa yoldan zengin olma hayali kuruyor, arkasındaki teknoloji umrunda değil, umurunda olanlar zaten burada.
ogul
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 26, 2018, 05:17:18 AM

haber ve yapılan iş güzel ama insanlara birden blok zincir anlatırsan ne kadar anlaşılır orasıda farklı bir konu .  bu tür çalışma ve konferasların sürelli hale gelmesi gerekmektedir.
kmlkkl
Member
**

Activity: 196

View Profile
February 26, 2018, 05:39:41 AM

Keşke istanbul da olsaydı kesinlikle katılırdım. Umarım oraya bu konuyu iyice arsştırmış kişiler gider. İleride bizim için fayda sağlar.

adile
Member
**

Activity: 252

View Profile
February 26, 2018, 06:04:30 AM

tebrikler konumaçı olarak ve düşünce olrak çok güzel olmuş bu tarz seminer veya konferasların sürekli olması gerekiyor. özellikle bizim ülkemizde olması ayrı bir sevinç kaynağı olmuş.
hrsyrk
Newbie
*

Activity: 224

View Profile
February 26, 2018, 07:01:59 AM

ülkemizde böyle güzel çalışmaların yapılması güzel.geç kalmış sayılmayız, pazarda ne kadar çok bilinçli insan olursa o kadar iyi.devamının gelmesi dileğiyle..
thewarriors
Full Member

Activity: 350

EndChain - Complete Logistical Solution

View Profile
February 26, 2018, 07:03:53 AM

Keşke ankarada yaşıyor olsaydım da gidebilseydim epey uzağım cardano ya ufak yatırımım var onun azından dinlerdik ileride ne olacak neler yapacak böyle insanların gelmesi çok iyi.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
February 26, 2018, 07:55:11 AM

Oldukça sevindirici bir haber gerçekten. Getirilen 2 isim de işinin ehli insanlar . Eğer ki Türkçe desteği verirlerse mutlaka katılmayı isterim . en azından sağlam bir bilgilendirme ve akılda ki soru işaretleri tamamen giderilecektir.
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
February 26, 2018, 07:21:25 PM

Bana göre kriptoparalardan daha çok blokzincir teknolojisi ve ona alternatif olan tangle ağından bahsedilmesi gerekiyor. Bizim insanimiz kisa yoldan yüksek kâr elde etmeyi sever, etkilenir.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: