Bitcoin Forum
May 22, 2024, 04:45:21 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: 2025'ten geliyorum  (Read 464 times)
emirsener (OP)
Member
**

Activity: 557
Merit: 24

@coindunyasii

View Profile WWW
February 23, 2018, 09:59:45 PM

Malumunuz geçen günlerde reddit'te ve sosyal platformlarda falan ortalık yıkıldı. Konu da 2030'dan gelen bi elemanın salladığı teranelerdi. Adam yalan söylüyor çünkü bende 2025'ten geldim ve o çocuğu tanımıyorum Smiley İşin şakası bi yana şimdi sizlere 2025'te 1 Bitcoin kaç dolar olur gibi bir klişe sormayacağım. Bundan 5 sene sonra sizce BTC kalır mı yoksa yerini yeni bir kriptoya bırakıp pul olur mu? Kusura bakmayın ya, forumda HODL kültürünü oturtmak için bunu sosyal bir deney olarak görebilirsiniz. Belki bu başlığa yazan/okuyan dostlarımın uzun vade coin tutma konusunda çakraları açılır diye düşünüyorum
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
February 23, 2018, 10:18:40 PM

Al-sat'ta kritik durum kazandıktan sonra hep kazancagınızı zannediyorsunuz hep planladığınız gibi gidecek diyorsunuz ama öyle olmuyor işte tüm planlarınız alt üst olabiliyor düşücek diye satarsınız sattıktan sonra yükselir veya tam tersi vs. vs. o yüzden HODL ve kafanız cidden rahat olsun

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
February 23, 2018, 10:27:41 PM

Bunun cevabını vermek için gerçekten gelecekten gelmiş olmak lazım,ha şunu da söylemek gerek eğer 2025 te kripto piyasası var olacaksa Bitcoin kesin olacak.
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
February 23, 2018, 10:38:18 PM

bitcoin aslında bi fırsat kapısı .. yap icoları parayı al kaç , ciddiyim. Böyle fırsatlar mevcut.

Ama arkadaşında dediği gibi kripto para olacaksa bu kesinlikle bitcoin olacaktır. Ethereum, keza olacaktır. (bence)

Ama fiyatları ne olur bilemem..
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
February 24, 2018, 01:53:21 AM

2025 te nakit paraların pek kalacağını sanmıyorum.Btc ripple ethereum dışında da pek para kalmayabilir.Ülkeler kendi paralarının digital şeklinide yakında kullanıma açacaklardır diye düşünüyorum.Doların euronun digital halde çıkmasını hükümetler daha çok ister bence.Çünkü merkez bankaları tek yerden herşeyi yönetmeyi ve görmeyi çok severler.Ayrıca vergi kaçırmak,sahte para basmak ve kayıtdışılık tamamen bitmiş olur.Böyle olunca şu anki bir çok paraya ihtiyaç duyulmayabilir.7 yıl uzun bir zaman sonuçta herşey olur.
valek55
Member
**

Activity: 380
Merit: 31

View Profile
February 24, 2018, 03:34:51 AM

Bu bir teknoloji. Yeni bir buluş gibi.

Çok büyük avantajlarının yanında eksiklikleride var. Daha emekleme döneminde ve yavaş yavaş bu eksiklikler gideriliyor.

Bence çok büyük çıkışlar ve çöküşler yaşanacak olsada en sonunda bir düzen gelecek.

Tüm dünya bu geleceğin teknolojisine uyum sağlayacak.

Bence tabi
patrona7
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 04:30:28 AM

Ülkemizde telefon çekmediği için telefon kullanamayan insanlar var bir de internetin halini düşünün.

Elon Musk'ın tüm dünyaya internet projesi, blockchain vs. bunların hepsi bağlantılı şeyler bağlantılı olmasada bağlanacak gelişmeler.

2025 aslına bakarsanız çok yakın bir tarih paranın kalkması için, teknolojinin bütün dünyayı tam olarak çevrelemesi lazım.İyi ve hızlı teknolojinin.Bu gerçekleşene kadar kripto paralar da ulaşabilecekleri potansiyellere ulaşmış olurlar.Şu anda çok erken herşey için.
ankara44
Member
**

Activity: 434
Merit: 14

View Profile
February 24, 2018, 05:03:15 AM

Bu işte en uzun vade bir haftadır. Kimse kazancını öyle 5 sene gibi bir süreyle riske atmaz. Atılmamalı da. Bu işlerin yarın ne olacağını kimse kestiremezken ileri gitmenin alemi yok.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 24, 2018, 06:37:19 AM

Forumda 2017 başında açılmış bir konu okudum herkes sallıyordu 1.000$ olur mu , 2.000 $ olur mu Smiley bir arkadaş en isabetli yorumu yapmış 2.500$ üstü falan demişti galiba Smiley . Diğerleri de daha neler... Sen ne yaptın?.. falan gibi serzenişte bulunuyor du umarım ilerleyen yıllarda bu satırlara bakıp gülebiliriz.

Şimdi benden bir tahmin bekliyorsunuz dimiii.. Ben kendime güldürmem arkadaş Smiley Smiley Smiley
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 24, 2018, 07:08:26 AM

aslında bu tarz söylemler insanların tepkilerini ölçmek için kullanılır.  kimse gelecekten yada geçmişten gelmez bunlar safsata ama bitcoin tahminleri üzerinden konusulur 2030 yılında bitcoin boyleydi eth söyleydi diye pek inanmamak gerekir.
Sampix
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

“Innovation Powered by Crypto”

View Profile
February 24, 2018, 07:11:14 AM

Bunun cevabını vermek için gerçekten gelecekten gelmiş olmak lazım,ha şunu da söylemek gerek eğer 2025 te kripto piyasası var olacaksa Bitcoin kesin olacak.

Bitcoin bu piyasanın lideri. o zamana kpipto dünyası olursa bitcoinsiz olmaz zaten

Midesiz
Member
**

Activity: 378
Merit: 20

View Profile
February 24, 2018, 07:15:29 AM

Forumda 2017 başında açılmış bir konu okudum herkes sallıyordu 1.000$ olur mu , 2.000 $ olur mu Smiley bir arkadaş en isabetli yorumu yapmış 2.500$ üstü falan demişti galiba Smiley . Diğerleri de daha neler... Sen ne yaptın?.. falan gibi serzenişte bulunuyor du umarım ilerleyen yıllarda bu satırlara bakıp gülebiliriz.

Şimdi benden bir tahmin bekliyorsunuz dimiii.. Ben kendime güldürmem arkadaş Smiley Smiley Smiley

Dostum çok güzel yazmışsın, çok güldüm. Gerçekten kendimize güldürmeyelim değil mi?

rasputincoin
Full Member

Activity: 266
Merit: 148

View Profile
February 24, 2018, 07:21:27 AM

Ben btc nin bir kaç yıl içinde evrim geçirip başka bir yapıdaki para birimine dönüşeceğine inanıyorum, btc fiyatının spekülatif oluşu şu anda bir çok devlet ve piyasa yapıcı açısından çok büyük gelir olarak görülüyor. Ancak ileri ki yıllarda elektronik para biriminin daha fazla tabana yayılacağını ve bunun da ancak spekülasyonlardan fazla etkilenmeyerek gerçekleşebileceğine inanıyorum.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 24, 2018, 07:28:02 AM

btc nin 5 sene sonra kalıp kalmayacağı hükümetlere bağlı. trilyon dolarlık market hacmine ulaşabilecek kriptolardan yeterince vergi alırlarsa düzenleme yaparlar onlar da keyif içinde merkez bankalarına para girmenin mutluluğunu yaşarlar. yok şu an öngöremediğimiz hadiseler oluşur da bitcoini bitirmek isterlerse birkaç dominant ülke bir araya gelir aldığı karar ile piyasayı tuz buz ederler.

trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
February 24, 2018, 07:32:13 AM

Bence yavaş yavaş kripto yok olacaktır, bir çok altcoin perişan olacaktır. Bitcoin tabiki kalacak ama şu andaki popularitesini tekrar mumla arayacak, zaten piyasa bir türlü toplayamıyor artık
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
February 24, 2018, 08:27:36 AM

Bence yavaş yavaş kripto yok olacaktır, bir çok altcoin perişan olacaktır. Bitcoin tabiki kalacak ama şu andaki popularitesini tekrar mumla arayacak, zaten piyasa bir türlü toplayamıyor artık

Allah aşkına neye dayanarak yazıyorsunuz bunları? Tamam anladık post kasıyorsunuz ama hiç düşünüyor musunuz acaba "saçmalarsam hesabım tehlikeye girer" diye? Kripto yok olacakmış. Peeh!

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
February 24, 2018, 08:46:38 AM

bitcoin beş sene sonra kalıp kalamayacağını bilemem. bu na devletler ve onlarıda yöneten para babaları karar verecek.
fakat bitcoin yok olmuşsa merkezsiz tüm kripto paralar yok olacaktır zaten btc hapşursa alt lar kanser oluyor piyasada.
zenfo
Full Member

Activity: 364
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 09:23:31 AM

2025 te 2000 satoshi icin asgari ucretle calisan insanlar falan olursa sasirmamak lazim. bu sektor niye olsun kardesim. bu saatten sonra imkansiz bir sey. hersey bu sektore uym saglamak zorunda kalacak
 ekonomik dengeler degisecek.
sametsahin
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 3

View Profile
February 24, 2018, 09:24:25 AM

Eğer Kripto Paralar ileride var olacaksa Bankalar iflas edecektir, kepenk kapatacaktır. Para tekeli tamamen merkezsiz bir şekilde insanların elinde olacaktır. Daha çok yıllar alacak gibi görünüyor ama biz dede olduğumuz zamanlar inanıyorum ki bütün alışverişler dijital paralar üzerinden olacaktır. Ekmeği bile alırken telefonunuzdaki bakiyeden düşebileceksiniz. Benim öngörüm bu. İnşallah da böyle olur. İnsanlar bankalara gebe olmaktan kurtulurlar umarım. Torunlarımıza inşallah parlak gelecekler bırakırız. Smiley

▅ ▉  Alt.Estate  ▉ ▅ TRADE TOKENIZED REAL ESTATE ▐ ▌ Build Your Own Global Portfolio. Become a Real Estate Tycoon.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
February 24, 2018, 09:30:28 AM

2025 yılında bence şu anda geleceğin teknolojisi dediğimiz blockchain yerini başka teknolojilere bırakmış olabilir. Bu aşamada yeni teknolojiye geçerken altyapısını buna göre şekillendiren kalır piyasada diye düşünüyorum. dolayısıyla şu andaki coinlerden şu kalır bu kalır gibi düşünmek için biraz erken
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: