Bitcoin Forum
June 21, 2024, 08:15:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Yuksek Potansiyelli Altcoinler (Bonpay?) vs. ETH  (Read 331 times)
smart_money (OP)
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 02:20:14 PM

Bugunden yarina zengin olmak gibi degil de, orta vadede (3-12 ay) 20x-50x gibi getiri potansiyeli olan altcoinler, biz fakirler icin, riske girmeye degmez mi sizce de? ETH ve BTC, borsanin kriptopara karsiligi degil mi? Yani, bu ikisi, bence, para kazanmaktan ziyade parayi korumak icin alinan degerler. Zenginlerin para kazanmak icin degil, paralarini korumak icin borsada yatirim yapmalari gibi.

Bana gore, analizi cok iyi yapilmis, kucuk market capli altcoinlere yatirim yapmak en mantikli olan. Sosyal medyada, bu tur analizler yapip sonucunu yayinlayanlar var. Twitter'da su elemani kesfettim mesela:

https://twitter.com/undervalued_alt

Bonpay (BON) demis, haftanin en cok kazandiran kriptoparasi olmus.

Bu tur hesaplardan bildiginiz varsa ve yazarsaniz cok guzel olur. Takip ederiz.
ecnnn
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 2

View Profile
February 24, 2018, 05:25:47 PM

tam olarak şu adres ya da şu altcoin diyemiycem ama aralıktan beri btcdeki düşüşler ve dalgalanmalardan dolayı benim takip ettiğim pek çok kanal kısa vadeli takaslar için düşük sermayeli coinleri tavsiye ediyor. mesela sen orta vadeli demişsin, ben haftalık, günlük hatta saatlik takaslardan bahsediyorum. insanlar düşük volüm bilmem ne diye küçük borsalara bile burun kıvırıyor ama bir saatlik alım satımda eglencelik karlar edebiliyorsun. aksi halde cidden sırf btc eth ripple gibi liste başı coinlerle ve bbüyük borsalarla çoook sıkıcı piyasalar..
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 24, 2018, 06:06:55 PM

https://twitter.com/Haejin_Crypto bende bu admaı bılıyorum

BankDex.io  / Decentralized Exchange
dedoleec
Newbie
*

Activity: 126

View Profile
February 24, 2018, 06:33:54 PM

Bizim memleketten de https://twitter.com/RCBtrading var. Tamam 40x-50x olmasada 8x 10x lik potansiyelli coinleri iyi tespit ediyor.
kartalgiunti
Member
**

Activity: 490
Merit: 13

BIB Exchange

View Profile
February 24, 2018, 06:51:26 PM

Değiş tokuş işlerine bir türlü girmeye cesaret edememiş birisi olarak bu hesapları takip etmek belki biraz yürek verebilir. Fırsat bulduğumda bu kullanıcıları ben de izleyeceğim

███     WHITEPAPER  |    TELEGRAM    ███ █     BiB Exchange     █ ███     TWITTER     |   INSTAGRAM     ███
S e t   O f f   t h e   W e b 3   G e n e r a t i o n   N o w
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄   ►► Powered by BOUNTY DETECTIVE   ▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
aquaris19
Newbie
*

Activity: 16

View Profile
February 24, 2018, 07:05:49 PM

https://twitter.com/davidgokhshtein önerileri oldukça iyi, piyasanın iyi olduğu zamanlar ortalamanın üstünde çok para kazandırdı. Şu sıralar yorumları fazla tutana rastlamadım; zaten düşecek zamanı bilsek düşerken de yükselirken de bu işten kar ederiz.
Kripto_Betul
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
February 24, 2018, 08:05:17 PM

Bu undervalued_alt da Bonpay de iyiymis yalniz. Arastirdim, alicam.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 25, 2018, 12:24:43 PM

hocam ben olsam ETH de kalırım, macera aramayın, maceraya hiç gerek yok, ama risk alırım diyorsanız çok çok farklı tabi. o zaman istediğinizi alabilirsiniz.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
heirinch
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

Bountyhive.io

View Profile WWW
February 25, 2018, 03:08:16 PM

Mix coin hakkında ne düşünüyorsunuz? Birkaç gündür bu coini mining ediyorum. Hangi borsalardan nasıl bozdururum? Değeri ne kadar ? Tam net bilgiler bulamadım yardımcı olurmusunuz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2807568.0   

https://www.mix-blockchain.org/
Kripto_Betul
Newbie
*

View Profile
February 25, 2018, 03:39:34 PM

Mix coini hic duymamistim. Ilk izlenimim olumsuz ama detayli bir analiz yapmak lazim tabii. Satin almazdim fakat mine etmek OK bence.
misfitair
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 25, 2018, 03:44:28 PM

alt coinlerin büyük çoğunluğu maalesef scam. çabuk zengin olma hayali sunan herşeyden uzak durmanız iyi olacaktır.
faatipoke
Full Member

Activity: 321
Merit: 100

Token That Will Transform The Venture Capital Mark

View Profile
February 25, 2018, 04:00:57 PM

eğer çok çok az bitcoininiz var ise ve kumardan biraz daha az riskli yatırım arıyorsanız bu tarz altcoinler sizin için ideal. Açıçası Ethereum veya Bitcoindeki yükselişler beni tatmin edecektir. Bu tarz çok düşük fiyatlı altcoinlere çok az yatırım yaparım yada yükseldiğini görünce girip az kar ile çıkarım. Kumar sevmiyorum

Altcoinistic
Newbie
*

Activity: 51

View Profile
February 26, 2018, 02:03:48 AM

Şu an için o coinler arasında Substratumu görebiliyorum. Projesi, takımı, fikri, alfa tesleriyle sınıfı coktan geçmiş bir altcoin. Public betayı cıkarmak üzereler ama sanırım market crash'ten dolayı askıya aldılar. Normalde price prediction'ı 20-25 dolar arasında görülüyordu beta çıkacağı zaman. Ama ertelenince ve market crashla beraber yerinde saymaya başladı. Şu an 50 centte alınmaya kesinlikle değer bir coin.

Not: Kendi araştırmanızı kendiniz yapmayı unutmayın.
rafsa
Member
**

Activity: 252
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 05:29:37 AM

en güzel araştırma kendi yaptıgınızdır arkadaşlar adamlar kendı ellerınde kı coinlerin genelde araştırmasını yapıyorlar bunun içinde onları değerli gösterim sizinde lamanızı sağlıyorlar. genel için konusmadım ama yapılanlar böyle..
DC Comics
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 26, 2018, 10:19:02 AM

Agalar valla bu sılaral genellikle insanların dilinde NEO var INS var GVT adlı tokenler var bunlarıda bir araştırmanzı isterim genesis çok yükseldi gerçi ICO fiyatının üstüne.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
risinqsun
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 273

-

View Profile
February 26, 2018, 10:24:15 AM

Yeni başlayanlar için bence böyle konular kötü hep kısa vadede  nasıl zengin  oluruz bunun peşindeler daha biz olamadık Cheesy legendary'ler daha sürünüyor biraz yavaş.

Sizi bilmem ama belki çöp uğruna 700$ civarı dentacoin yatırdım Cheesy nedenini bende bilmiyorum çok ucuzdu 2 sene beklerim dedim belki 0.20$ görürde bir şeyler kazanırız hesabı Cheesy
zhrsltn
Newbie
*

Activity: 112

View Profile
February 26, 2018, 10:25:59 AM

bonpay gibi coin istiyorsan piyasada çok 6 ay 1 sne sürünür sürünür hacim azken bi yükselir milletin kucagına verir ve sonra sürünmeye devam örneğin gibi arıyosan herhangi birine girsen yeterli..
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
February 26, 2018, 10:40:12 AM

Bu tip projelerde pump sırasında kar etmişken biraz daha yükselir beklentisiyle satmadığın her projeden dump gelince zarar etme potansiyeli artıyor. İkinci kez yükselecek diye bekler durursun. Özellikle tecrübesiz yeni yatırımcının X10 lar, X20 ler dikkatini çekecektir fakat piyasayı bilmeyenlerin uzk durması gerektiği kanaatindeyim. Böyle çok kazandıran kripto paralar diğer taraftan birilerine çok kaybettirebiliyor. Bir kripto paranın fiyatı aşırı yükselip sonra birden düşmüşse birileri fena zarardadır. Bu tip yatırımları tecrübeli ve risk alabilecek kişiler yapabilir, kısıtlı imkanları olanlar bulaşmasın bence.
Kripto_Betul
Newbie
*

View Profile
February 26, 2018, 11:00:31 AM

undervalued_alt'tan sonra piyasa uzerinde fikir anlaminda cok etkili bir youtuber da bu hafta Bonpay'i tanitacak soylentisi var. Market capi cok dusuk oldugu icin, fiyatin bu tur gelismelerden olumlu yonde etkilenmesi kuvvetle muhtemeldir.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
February 26, 2018, 01:58:56 PM

Yüksek potensiyelli coin çok istemediğin kadar ama fiyatı ileriye gidecek diye bi durum yok malesef.herşey ekibe çalışkanlıklarına bağlı misal stk bana göre çok iyi ve gelecek vaadediyor ama yarın öbürgün ekip dağılsa veya projeyi boşlasa diyelim ne olacak? fiyat dibe inecek.coin piyasasında her zaman şans faktörünün çok büyük etkisi vardır.o yüzden çok çok uzun vade plan yapmamak lazım
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: