Bitcoin Forum
July 22, 2024, 01:35:52 PM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zilliqa Airdrop  (Read 283 times)
OldToken (OP)
Newbie
*

Activity: 140
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 04:29:42 PM

Daha önce açılmış bir başlık bulamadığım için açtım. Bu airdrop Binance de açılan oylama ile ilgili. Toplam da 1 milyon kadar Zilliqa Token dağıtacaklar.

https://zilliqa.club

Sayfasına gidip kayıt olduktan sonra oy vermenizi istiyor. Daha sonra verdiğin oyun ekran görüntüsünü yüklemenizi istiyor. Herhangi bir Ref felan yok.
yuzdeyuzmalt
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

View Profile
February 24, 2018, 04:51:28 PM

Daha önce açılmış bir başlık bulamadığım için açtım. Bu airdrop Binance de açılan oylama ile ilgili. Toplam da 1 milyon kadar Zilliqa Token dağıtacaklar.

Sayfasına gidip kayıt olduktan sonra oy vermenizi istiyor. Daha sonra verdiğin oyun ekran görüntüsünü yüklemenizi istiyor. Herhangi bir Ref felan yok.

Bilgilendirme için teşekkür ederim fakat oylama yapmak için herhangi bir şey gerekiyor mu genelde bnb coin olması lazım diye biliyorum 0.001 falan yalmış bir bilgi değil demi bu?
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
February 24, 2018, 05:04:30 PM

Bilgilendirme için teşekkür ederim fakat oylama yapmak için herhangi bir şey gerekiyor mu genelde bnb coin olması lazım diye biliyorum 0.001 falan yalmış bir bilgi değil demi bu?

0.1 bnb lazım yaklaşık 1 dolar civarında ediyor o da
depecoin
Jr. Member
*

Activity: 294
Merit: 1

View Profile
February 24, 2018, 05:12:14 PM

şartları ne acaba tokenleri oylamayı kazanırsak veririz falan diyorlarsa unutun hayatta kazanamazlar 1 gün kaldı ve elastos önde 2. wepower
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
February 24, 2018, 05:50:48 PM

Oy vermekde paralı binance de malesef parada olmadığından veremiyorum girebilenler girsin boş geçmesinler iyi para edecek zilliqa
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
February 24, 2018, 05:51:57 PM

bunlar ilk başta airdrop yapmıslardı ama airdroba katıldım mı katılmadım mı hatırlamıyorum spreadsheette ise maillerin ilk 3 harfini vermişler ve benım maille başlayan 2 tane var onlarda benım mı o bile belli değil... resmen vermiyoruz diyorlardı o yüzden oylamayacağım..

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
OldToken (OP)
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 08:14:08 PM

Evet 0.1 Bnb olmasını istiyor. WePower bunu gönderiyordu. Ama bunlar da öyle birşey yok. Sadece oy kullanıp göndermenizi istiyor. WePower ve Zilliqa'ya oye verdim bende. Yanlış okumadımsa Önşart yok sadece oy kullanmanızı istiyorlar.
OldToken (OP)
Newbie
*

View Profile
February 24, 2018, 08:18:01 PM

bunlar ilk başta airdrop yapmıslardı ama airdroba katıldım mı katılmadım mı hatırlamıyorum spreadsheette ise maillerin ilk 3 harfini vermişler ve benım maille başlayan 2 tane var onlarda benım mı o bile belli değil... resmen vermiyoruz diyorlardı o yüzden oylamayacağım..

Malseef dediğiniz gibi "ÇAMUR'A" yatanlar var. Bunlardan bir tanesini Envion. Bounty olmasına rağmen şimdi türlü türlü çamura yatıyorlar. Yok şu şöyle oldu yok bu böyle oldu diye diye türlü türlü sebepler sunmaya başladılar. Şimdiye katıldığım en kaliteli Bounty MWAT. 3 hafta kadar kısa bir süre kalmama rağmen verdiği ödül kayda değer. Böyle güvenli olan Kampanyaları bulup takip etmek lazım.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
February 24, 2018, 08:36:16 PM

bu saatten sonra oy vermenin mantığı yok sanırım

BankDex.io  / Decentralized Exchange
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 24, 2018, 08:50:01 PM

Yok daha vakit var. Evet birincilik için şansı yok gibi artık ama en azından kampanyadan faydalanırsınız. Ben katıldım. Bakalım belki bize de beklemediğimiz bir şeyler gelir.

1 - ELA
 2 - WePower
 3 - Zilliqa

Sıralama bu şekilde olacak gibi.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
bgraydin
Newbie
*

Activity: 210

View Profile
February 24, 2018, 08:58:08 PM

Yok daha vakit var. Evet birincilik için şansı yok gibi artık ama en azından kampanyadan faydalanırsınız. Ben katıldım. Bakalım belki bize de beklemediğimiz bir şeyler gelir.

1 - ELA
 2 - WePower
 3 - Zilliqa

Ne kampanyasından faydalanırsınız?

Vote for Zilliqa (ZIL) in the Binance Community Coin competition, and get the chance to win from a 1 million ZIL prize pool if Zilliqa is elected !
JetToken
Jr. Member
*

Activity: 98

WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM

View Profile
February 24, 2018, 08:59:57 PM

1 - ELA
 2 - WePower
 3 - Zilliqa

Ne kampanyasından faydalanırsınız?

Vote for Zilliqa (ZIL) in the Binance Community Coin competition, and get the chance to win from a 1 million ZIL prize pool if Zilliqa is elected !

Bak ben orayı görmemiştim. Birinci olmasına veya seçilmesine imkan yok gibi.

OAX - BRIDGE TO TRADITIONAL FINANCE WORLD
OAX - INTEGRATION OF CRYPTOCURRENCY MARKET
■ oax.org ■ bit.ly/BttANN ■ bit.ly/ActiveBounty ■
0xxxxxx0
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
February 24, 2018, 09:06:13 PM

Hocam paylaşım için teşekkür ederim olsun kardeşim yararlı paylaşımların tekrar tekrar paylaşılması güzel oluyor
UJANR
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 24, 2018, 09:24:35 PM

Peşindeyim Zilliqa Cheesy Heyecan vericiydi fakat birinci olma ihtimali yok malesef  :/
flight666
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

DIWtoken.com

View Profile
February 25, 2018, 12:30:44 AM

Şimdi airdrop'u dağıacaksa bile muhtemelen binance'de listelenirse dağıtır. Yoksa dağıtmaz diye düşünüyorum her oylama yapan için dağıtılırsa tokenin bir anlamı kalmaz fiatı dump yer bence.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Pages: [1]
  Print  

Jump to: