Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:34:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  
Author Topic: WePower Binance Anket Airdrop Programı  (Read 760 times)
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 24, 2018, 04:32:20 PM
Last edit: February 24, 2018, 04:47:20 PM by vipganyan

Merhaba arkadaşlar az önce şu şekilde bir duyuru gördüm. Faydalı olabilir düşüncesiyle başlık açmak istedim. Başlık umarım doğru yerdedir.

Arkadaşlar Ücretsiz 200 adet WePower Dağıtılıyor.
Şu anki WePower fiyatı 0.16$ toplamda 32$ gibi bir para ediyor.
Bunun için tek yapmanız gerek WePower topluluğuna katılarak aşağıdaki forumları doldurmanız.
Binance hesabınız ile yapacağınız her oylama için hem oylama ücreti olan 0.1BNB hemde 200 WePower kazanabilirsiniz.
Forumlar ve gerekli bilgiler burada:
Binance BOUNTY
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScAPoPzobnaPw0li6CaF0AnIhivKA8wKeci4-TJEl2ub0VW1g/viewform
BOUNTY REPORT FORM
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWAMsJ1xauCH9rZYWzmvpbASz8IjnKoX9gEPsTfSi2X1gQdA/viewform
Ayrıca telegram gruplarına katılmanız gerekiyor.
Destekleriniz bizim için önemlidir.
 Vote for Wepower!Vote for Green Energy Platform!

Konu ile ilgili bir açıklama da yapılmış Medium'da. Doğruluğu konusunda Telegram grubunda adminler de pinned message olarak geçmiş.

https://medium.com/wepower/support-wpr-in-community-coin-of-the-month-voting-on-binance-da4f6a48f301

İlgilenen arkadaşlara gönderimin olup olmayacağını garanti etmemekle birlikte incelemelerini öneririm. Herhangi bir refli link söz konusu değildir.

İyi akşamlar.
1715268844
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715268844
Reply with quote  #2

1715268844
Report to moderator
1715268844
Hero Member
*

Ignore
1715268844
Reply with quote  #2

1715268844
Report to moderator
Bitcoin mining is now a specialized and very risky industry, just like gold mining. Amateur miners are unlikely to make much money, and may even lose money. Bitcoin is much more than just mining, though!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715268844
Hero Member
*

Ignore
1715268844
Reply with quote  #2

1715268844
Report to moderator
1715268844
Hero Member
*

Ignore
1715268844
Reply with quote  #2

1715268844
Report to moderator
tempest298
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
February 24, 2018, 05:31:31 PM

ankete katıldım oy kullanabilmemiz icin gerekli olan 0.1 bnb coinin binance adresime gonderdiler oy kullandım fakat 200 adet coini vermeyi garanti  degil binance borsasına girersek verecegiz gibi ibaretleri var bilginize
fakat bu yaptıkları üçkagıtcılık şuan ELA coin acık ara önde gidiyor.
vipganyan (OP)
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
February 24, 2018, 09:26:42 PM

ELA da emin olun başka bir yerlerde aynı kampanyayı yapıyordur. Her borsa giriş anketlerinde bu tarz kampanyalar oluyor.
sagul
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
February 24, 2018, 09:35:47 PM

millet wepowerdan bnb alıp elaya vermiş Cheesy bana da gönderdiler. verdim wepowera

BankDex.io  / Decentralized Exchange
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
February 24, 2018, 09:42:54 PM

Bence wepower ciddi emek ve para harcadı bu işe.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
February 25, 2018, 08:22:23 AM

Wepower ın hakkı yendi bence. O listedeki en iyi proje wpr dir şüphesiz. Binance dan bir açıklama bekliyoruz.Belki wpr de listelenebilir Binance de öyle yorumlar yapılıyor yabancı mecralarda.
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 25, 2018, 09:12:49 AM

ne zaman bitiyor oylama acaba ya da bitti mi

skcdaking
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 5

View Profile
February 25, 2018, 09:47:25 AM

Bizim saatimize göre öğlen 1 de yani 15 dk sonra bitmesi gerekiyor. Gruplarda WPR adminleri de dahil olmak üzere ELA nın botlarla oylamaya katıldıkları söyleniyor ne kadar doğru bilmiyorum. Binance sitesine girerken bot koruması da var aslında ama nasıl oldu bilmiyorum öyle konuşuluyor. Gerçekten öyle bir şey olduysa yazıklar olsun. Bu arada ELA da kampanya yaptı ama onlarınki çekiliş gibiydi herkese böyle dağıtım yoktu ve bence WPR nin kampanyası kadar başarılı değildi. Yine de ELA aldı götürdü hayırlı olsun şimdiden
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
February 25, 2018, 11:30:15 AM

Hocam Wpr binance anketinde ikinci sıraya geriledi ve birinci ile arasını iyice açtı. Bu birinci sıradaki eos mu ne onun hakkında en ufak bilgim yok fakat WPR az çok tanıdığımız token. Manipüle edildi ise bu oylamalar gerçekten wpr için yazık edilmiş oluyor. Sonraki oylamalarda şansına devam edebilir tabi.

ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
February 25, 2018, 12:28:02 PM

Bu şekilde anketlere fesat karıştırmak doğru değil, bu tip şeyler kripto paralara olan güveni uzun vadede düşürüyor.

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
sagul
Jr. Member
*

View Profile WWW
February 25, 2018, 01:19:57 PM

hayırlısı bakalım wepower a oy verdik kaybetti Smiley elimizi nere atsak kuruyor  Roll Eyes

bitfinance
Newbie
*

Activity: 20

View Profile
February 25, 2018, 05:04:29 PM

wepower kaybetmesine rağmen oy atanlara minnet olarak 50 token dağıtacağını açıkladı. eğer her duruma karşı eklenirlerse 200 token vereceklermiş.
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
February 25, 2018, 05:32:32 PM

Kötü kaçırmışız . 200 WPR yerine 50 WPR dağıtmaları da züğürt tesellisi olacak .
En azından oylama yapanlara küçük bir güzellik olmuş .
İleride değerlenecek bir token. Tutulmasında fayda var.
Quite
Full Member

Activity: 448
Merit: 157

View Profile WWW
February 26, 2018, 07:09:52 AM

Oylamasına katıldım başarısız olmasına üzüldüm. Binance gibi bir borsaya girdiğinde milyonlarca kullanıcıya görünecek ve alım satım olacaktı. Bence şansız bir an idi. Rakibi çok sağlam oylar aldı. 200 yerine 50WPR gelecek olması da ayrı bir travma. Keşke kazanmasa da 200 atsalardı.

Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
February 26, 2018, 07:18:00 AM

Oylamada başarısız oldular ama benim ilgimi kazandılar. Birçok kişi için de böyle olduğunu düşünüyorum. Ekip gerçekten uğraştı ve onlarla birlikte olanlara bu kadar yatırımın sonrasında bile teselli ödülü verdi. Yaptıklarını takdir ettim

tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
February 26, 2018, 07:29:43 AM

ilerleyen zamanlarda binance gibi borsalarda her türlü işlem görür bu coin daha tam olarak oylamanın ne olacağı belli değil.50 tane teselli olarak göndermeleri ayrıca bir güzellik olmuş olacak.

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
WillBeOk
Full Member

Activity: 168
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
February 26, 2018, 07:34:35 AM

50 WPR ' de fena sayılmaz. Tamamen boş da gönderebilirlerdi . En azından ekip iyi niyetini ortaya koymuş durumda . Alanlara afiyet olsun demek düşüyor . Sanırım yükselişe geçtiğinde yüz güldürür 50 tanesi de ..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
February 26, 2018, 08:40:15 AM

Oylama da bayağı geri düştü ama nasıl birden bu kadar fark yediler onu da anlamadım. Neyse iyi proje bir yerden yürür burası olmazsa başka bir yerden. Şayet hacmi yükseltirse binance ye girme ihtimali yine var derim.
OldToken
Newbie
*

Activity: 140

View Profile
February 26, 2018, 09:23:15 AM

Bu kadar çabalamasına rağmen nasıl giremedi bende ona şaştım. Ciddi anlamda hem emek hemde para harcadırlar. Muhakkak bu işlerde de birşeyler dönüyordur. Acaba Pump grupları buna da müdahil oluyormu diye aklımda deli sorular dönmüyor değil.
Ihlamurcubaba
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 26, 2018, 09:27:13 AM

Bu kadar uğraşacaklarına basacaktı parayı direk girecekti ama bunlar havadan uğraştı yazık ettiler en temizi girmek istiyorsan parayı basıp girmek bana göre uğraşılmaz anket ile falan
ayeaye87
Member
**

Activity: 322
Merit: 15

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8

View Profile WWW
February 26, 2018, 09:27:35 AM

Oylama da bayağı geri düştü ama nasıl birden bu kadar fark yediler onu da anlamadım. Neyse iyi proje bir yerden yürür burası olmazsa başka bir yerden. Şayet hacmi yükseltirse binance ye girme ihtimali yine var derim.

Benim şahsi fikrim Pump gruplarının bu işe de el atmış olduğu yönünde. Bunu daha önce ki oylamada da gördüm. XP çok hızlı giderken birde yerinde sayıp geriye düşmüştü. O arada katlar yaptı tabi. 2 Sat iken 20 Sat oldu birden. Sonra tabii yine diplere düştü. WePower da aynısı oldu mu, ya da ELA'da takip etmedim bu sefer. Ama benzer hareketler olmuştur diye tahmin ediyorum.

megadeth1992
Member
**

Activity: 350

W12 – Blockchain protocol

View Profile
February 26, 2018, 10:01:41 AM

wepower ondeyken birden farkı açtı ELA. Büyük ihtimal şuan giremeyecek binanceye. Ama güzel proje şimdi olmasa bile yakında girecektir diye düşünüyorum. Bende girdim oylamaya ama bnb de gelmedi bana kendimden harcadim.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
ParaHerif
Full Member

Activity: 238
Merit: 102

View Profile
February 26, 2018, 10:04:58 AM

Yuh bee wepowerden BNB tokeni alan elastice verdi arkadaş. Adamlar bayağı uğraştı girebilmek için ama giremediler. Ama ilerde kesin larak girecektir Elastic nedir yahu WePower'İn yanınında.
agacsizkoala
Member
**

Activity: 294

View Profile
February 26, 2018, 10:30:42 AM

Bunlar bu iş için hem para harcadılar hem de gereken başarıyı elde edemediler, çok kötü bir durum
Tamukur
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
February 26, 2018, 10:32:48 AM

Ela sağlam bütçe ayırdı. millete dağıtacağına takipçisi olanlar ile anlaştı. Ayrıca ela nedir diyenlere tek birşey projenin arkasında NEO var. Partners ve advisorlarını inceleyin derim. Binance onların ilk düzgün borsası. trade için makul
Cryptorianx
Full Member

Activity: 411
Merit: 134

View Profile WWW
February 26, 2018, 10:47:00 AM

İyi tarafından bakacak olursak en azından 2. olarak başarılı bir katılım sağlanmış oldu.Elastos gibi bir günde %30 oy oranlarından %60 küsür oy oranlarına çıkmak gibi manipülatif bir yola başvurulmadı.O listede Wpr'den daha iyi bir proje yoktu işin gerçeği ki şahsi fikrim, herkesin oyuna saygımız sonsuz tabi.Wepower yeşil energy söylemiyle yola çıkmış bir oluşum ve her geçen büyümekte.Ben Binance'a 7. etkinlikte kesinlikle gireceğine inanıyorum.

Velhasıl kelam bu piyasada Wepower gibi yeşil enerji,Bitdegree gibi kültürel&eğitim odaklı vb. projelere ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Her şeye para veya token kazanmak olarak bakmamak gerek.Umarım bu vb. gelecek vaadeden projeler hak ettikleri yeri tez zamanda kazanırlar.
hurri1984
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
February 26, 2018, 01:31:08 PM

Ela iyi veya kötü olabilir ama bir günde 60-70 bin oy alabilecek bir proje yok şuanda piyasada (Ela gibi coinmarketcap ta henüz market cap bilgileri bile yer almayan bir proje hiç ama hiç alamaz) hemde oylamanın son gününde. Zaten ortada bir katakülle olmasa hem binance ceosu tweet atmazdı hemde bugünkü 3 gün boyunca şikayetler incelenecek duyurusu yapılmazdı.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
February 26, 2018, 02:47:17 PM

İncelenecek diyordu ela için bakalım ne sonuç çıkacak, ela girse bile ve legal olsa bile wepower'da girmeyi haketti kesinlikle. Bende adresimi verdim ama bnb gelmedi bana bir türlü
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
February 26, 2018, 03:49:17 PM

wepower oylamayı kazanıp girse daha iyi olacaktı ama diğer arkadaşların dediği gibi binance wepower'ı yakın zamanda ekleyecektir.
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
February 26, 2018, 04:40:09 PM

Bu elayı kim destekliyor arkadaş .Telegram grubuna baktım wepowerin ilk günde kazanması lazımdı.48k üyesi var telegramda wepowerin.

stellardash
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
February 26, 2018, 07:09:51 PM

Wepower'ın telegramında Ela'nın oylama için bot kullandığı söylüyorlar Sad Bakalım Binance ekibi son kararı vericek
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
February 26, 2018, 08:05:46 PM

Binance'ye girsin veya girmesin wepower uzun vadede kazandıracak bir proje diye düşünüyorum. Alın saklayın bir gün kazanırsınız
agacsizkoala
Member
**

View Profile
February 26, 2018, 08:22:56 PM

wepower bence uzun vadede kazandırmayacak hocam tam tersi kısa vadede kazandıracak bir koin
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
February 26, 2018, 08:34:48 PM

Formları doldurdum , ancak oy vermek için gönderilen 0.1 BNB Dahil hiç birşey gelmedi . Benimi es geçtiler anlamadım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
tartibaya
Full Member

Merit: 101

View Profile
February 26, 2018, 10:53:56 PM

Ödüller dağıtılmadı değil mi wpr nin? Binanceye giremesede telegram grubundaki etki alanı ile bence epey olumlu puan topladı. 60k civarı oyda bu durumu tasdik etti. Fiyata olumlu yansır bence bu durum.
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
February 27, 2018, 06:38:24 AM

Formları doldurdum , ancak oy vermek için gönderilen 0.1 BNB Dahil hiç birşey gelmedi . Benimi es geçtiler anlamadım

ben formu doldurdum oy vermek için kendim bnb aldım ve oy verdim fakat fotoyu çekerken sıkıntı çektim. umarım vepower kazanır. zaten başka bir borsada yatırımım var vepower a umarım binance ye girer. son durum ne oldu belli değil galiba. ela ile ilgili bot olayı vardı sanırsam

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
February 27, 2018, 07:32:00 AM

ben formu doldurdum oy vermek için kendim bnb aldım ve oy verdim fakat fotoyu çekerken sıkıntı çektim. umarım vepower kazanır. zaten başka bir borsada yatırımım var vepower a umarım binance ye girer. son durum ne oldu belli değil galiba. ela ile ilgili bot olayı vardı sanırsam

oylama kapandiktan sonra form doldurduysaniz gonderilmemis olabilir. proof (kanit) foto gondermezsen wpr gondereceklerini sanmam
Looden
Member
**

Activity: 168
Merit: 24

View Profile
February 27, 2018, 07:48:02 AM

Ödüller dağıtılmadı değil mi wpr nin? Binanceye giremesede telegram grubundaki etki alanı ile bence epey olumlu puan topladı. 60k civarı oyda bu durumu tasdik etti. Fiyata olumlu yansır bence bu durum.

Hayir, binance'nin 1 hafta içindeki kesin sonucu aciklanmasi bekleniyor.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
February 27, 2018, 08:40:51 AM

her ikisinin de topluluğu karşılaştırıldığında bence wepower ın açık ara girmesi gerekiyordu. ela bir anda nasıl o kadar fark attı onu hiç anlamadım hele. bu bot olaylarının arkasından ne çıkacak çok merak ediyorum.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
February 27, 2018, 08:51:57 AM

Binancenin wepower'ıda almasını bekliyorum ama bunu yaparsa bu sefer emsal teşkil edeceğinden bir sonraki oylamada kafa kafaya gidenleride alması gerekecektir.
cointerstrike
Full Member

View Profile
February 27, 2018, 09:48:11 AM

Oylama olaylarında birçok şaibe döndüğü kesin. Belli bir kesim oy verse daha gerçekçi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bana göre hakeden wepower'dı.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
February 27, 2018, 09:51:59 AM

Yazık oldu şimdilik binanceye giremedi. Ela nin arkasında cinliler var yanlış hatırlamıyorsam. Ama yakın zamanda binanceye girer diye dusunuyorum. Bende katılmıştım oylamaya ama olmadı 200 wepower da gelmeyecek.

DC Comics
Full Member

Activity: 182

DIW - Decentralized Security

View Profile
February 27, 2018, 12:50:25 PM

Ela için hile yaptı gibi söylemler vr. Binance girmek için ciddi para harcadı wepower oylama için gerekli 0.01 BNB'yi bile kendileri yolladı ama bunu oy için gerekli tokeni we powerden alıp elaya verenler oldu cidden hakkı yendi

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
DIW ◈    DIWtoken.com    ▐   WHITEPAPERANN THREADTELEGRAM   ▌    SECURITY DECENTRALIZED
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
February 27, 2018, 11:55:56 PM

Baya dustu bu yine. forkdeltaya bakiyorum hic alim emri giren yok herkes satis girmis. Tuhaf geldi bana
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
February 28, 2018, 12:07:25 AM

ICO katilimcilari bile kisitlanmisken verilen miktar fena degildi simdi 50 tokene dusmus ama gene iyidir bu miktar sizi borsadan daha cok alip hodllamaya sevk edebilir Smiley
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
February 28, 2018, 12:19:07 AM

Keşke wepower girseydı yazık oldu elanın tam bir piyangoo kıme cıkarsa bu katılan herkese verıyordu adamlar hile hurdayla bırıncı oldu ınsallah wepwrde ılerde gırer
depecoin
Jr. Member
*

View Profile
February 28, 2018, 01:29:47 AM

Ela için hile yaptı gibi söylemler vr. Binance girmek için ciddi para harcadı wepower oylama için gerekli 0.01 BNB'yi bile kendileri yolladı ama bunu oy için gerekli tokeni we powerden alıp elaya verenler oldu cidden hakkı yendi

ben tam tersini yaptım hocam eladan alıp wepower a oy kullandım sağlık olsun olmadı ama geleceği parlak bu wpr in....
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
February 28, 2018, 03:56:39 PM

120k oy ne demek benm aklım hala almıyor. Neyse wpr binance ye giremese de bence kendini sipat etti. Telegram grubu resmen coştu o dönem ben fiyatının artacağını düşünüyorum.
kekrops
Full Member

Merit: 101

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
February 28, 2018, 04:42:47 PM

hala ela'nin kazanmisliginin kesinligi yok arkadaslar. binance durumu inceliyor. eger bi hile gibi bi sey varsa wepower girecektir muhtemelen. bu oylamada girmese bile gelecek oylamada gireceklerdir bence.

exturudere
Member
**

Activity: 612

View Profile WWW
February 28, 2018, 04:52:23 PM

Benim oy için harcadığım 0.11 bnb'yi 3 kere geri yatırarak gönlümü kazandılar ama emeklerine yazık oldu. Umarım bir sonraki süreçte girerler borsaya.
batuhantstknn
Member
**

Activity: 566
Merit: 29

View Profile
February 28, 2018, 04:53:18 PM

o 50 adedi de ne zaman gelir Allah bilir, bekliyoruz umarım teselliyi beklerken ellerimiz bomboş kalmaz.

Community & Social Media Manager
hisarardi
Member
**

View Profile
February 28, 2018, 05:18:16 PM

ben hem oy verdim wepower a  hemde ne olur ne olmaz binance ye girer diye etherdelta da 0.271 eth vardı hepsiyle wepower aldım olurda binanceye girerse fiyatı baya bi değerlenir diye fakat olmadı. nasip kısmet artık. ama sağlam bir proje umarım wpwr de binance ye girer. boş bir proje değil sonuçta...

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
cabbarlana
Full Member

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
February 28, 2018, 11:12:49 PM

ben hem oy verdim wepower a  hemde ne olur ne olmaz binance ye girer diye etherdelta da 0.271 eth vardı hepsiyle wepower aldım olurda binanceye girerse fiyatı baya bi değerlenir diye fakat olmadı. nasip kısmet artık. ama sağlam bir proje umarım wpwr de binance ye girer. boş bir proje değil sonuçta...

Ben hala fiyatının değerleneceğini düşünüyorum. Hocam sen resmen kale hattındaki nefer gibi savunmuşsun wpr yi :d sabırla elinde tutarsan kazandırabilir.

pancupan1903
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 01, 2018, 06:59:49 AM

ben oy kullandım ama bana bnb gelmedi belki ben hata yaptım yanlıs adres bilgisi verdim . Yine de wepower bence girmeyi hak etti , bazı durumlarda binance 2 . ciyide kabul ediyor gibi yorumlar gördüm umarım doğrudur.

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
Osmanli42
Sr. Member

Merit: 250

★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange

View Profile
March 01, 2018, 07:37:31 AM

Şuana kadar bu kadar yüksek oy alan coin olmadı.Bu ela nasıl 120k oy aldı. Oylama için hesap mı zulaladılar.

yobit.net is banned from signatures
kubra68
Member
**

Activity: 336

View Profile
March 01, 2018, 07:47:34 AM

wepower binance ne zaman girebilecek onaylama süreci ne zaman bitecek acaba girerse bakalım nasıl bir atak yapacak.Binanceye giremezse ne olacak durumu bunu da gözönüne almak gerek.

Cixboy61
Full Member

Merit: 105

View Profile
March 01, 2018, 06:14:36 PM

Girememesine cidden üzüldüm. Çok iyi bir proje ve binance ile hak ettiği rakamlara çok daha hızlı ulaşacağı kesindi. Ayrıca ICOcuları da baya mutlu edeceği kesindi.

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
March 01, 2018, 06:31:14 PM

O kadar çabaladık, oy da kullandık. Ama olmadı. Olsa çok iyi yerlere gelecbilirdi. Ekip de iyi destek verdi bu işe. Fakat bu bir gösterge değil, iyi bir proje eninde sonunda hakettiği yere gelecektir.
Ecol
Full Member

Merit: 102

View Profile
March 01, 2018, 07:09:36 PM

200 wepower gelmeyecek cunku giremedi ama wepower cok bir ivme kaybetcegini düşünmüyorum giremedigi için.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
ankara44
Member
**

Merit: 14

View Profile
March 01, 2018, 07:19:21 PM

Binance oylamasıyla birlikte bir miktar aldığım ve aldıktan sonra fiyatı düşen ancak beklentilerimin olduğu bir coindir WePover koini. Düştükçe alıyorum ve ortalamam şu anda baya makul bir seviyede. İş yapacağını düşünüyorum.
kimikosMes
Member
**

Activity: 65

View Profile WWW
March 01, 2018, 07:32:10 PM

Wepower Binance oylamasında gayet başarılı oldu, ikinci olması nedeniyle ekip sosyal medyadan teşekkür etti. Bugün fiyatı azalmış halde, biraz hayal kırıklığı oldu yatırımcılarda. Başka borsalar var, her coin Binance listesine giremez.
Bheze
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
March 01, 2018, 08:52:32 PM

Wepower listelenme şansını yitirdi. Enerji başlığında oluşturulan projelerin iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Wepower ekibi başka borsalarla görüşme yapıyor.
okanciftci74
Member
**

View Profile
March 01, 2018, 09:36:31 PM

Beraber girdiği binance yarışmasında diğer rakip coin fark attı bunlara üstüne bide bunlar bnb token vermelerine rağman farkı yediler yani
formastonc
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
March 01, 2018, 10:49:01 PM

bende oy verdim fakat elastos hileyle basa geçti umarim wepower listeye girmeyi basarir
Kripto_adam
Full Member

Merit: 108

The World’s First Blockchain Core

View Profile
March 01, 2018, 10:52:34 PM

Binance wepoweri almazsa cok ayip eder baya bir kisi katildi kampanyaya buakdar adamida küstürür bence kesin alacaklardir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄ ■        SKYNET        ■ ▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▐▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬     PRIVATE SALE is LIVE     ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▌
Whitepaper   Bounty   Bitcointalk   ■   Facebook   Twitter   Telegram
arapgeceleri
Member
**

Activity: 378

View Profile
March 01, 2018, 10:57:45 PM

büyük umutlarla katıldım oy verdim yanlış ss aldım bnb yoktu elimde arkadaşlardan istedim feesi yüksek göndermek sıkıntı dendi vs vs katılamadım sonra zaten oylamayı kazanamadı, üzülmemiş oldum, yüzümü güldüren wepower adamsın Cheesy

pancupan1903
Jr. Member
*

View Profile WWW
March 02, 2018, 04:00:30 AM

oylamayı kazansalardı 200 token gönderecekleri , kazanamayınca 50 tane göndereceklerini söylediler . Umarım gönderirler , hiç göndermemelerinden iyidir .

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
CLS63
Legendary
*

Activity: 1736
Merit: 1634

View Profile
March 02, 2018, 08:36:01 AM

oylamayı kazansalardı 200 token gönderecekleri , kazanamayınca 50 tane göndereceklerini söylediler . Umarım gönderirler , hiç göndermemelerinden iyidir .
kazanamaadiklari halde bile 50 tane gonderecekklerse bu super bi haber. 10 dolar falan ediyor ama en azindan sozlerini tutuyorlar.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
March 02, 2018, 09:08:27 AM

Ben bir sonraki oylamada hala şanslarının olduğuna inanıyorum, tekrar bir spekülasyon inlemesi yapacağız demişti binance ama bunu her oylama sonunda diyorlar zaten
Afterweeks
Member
**

Activity: 78

View Profile
March 02, 2018, 12:09:56 PM

Hocam WePower'in kazanamaması gerçekten bei üzdü ben kazanacağından emindim oysaki.. Ama şöyle bir durum var adamların projesine ne kadar sahip çıkığını anladık. Kazanamamış olsa dahi oylamayı 50 WPR Gönderiyorlar.
sinyalci
Newbie
*

Activity: 70

View Profile
March 02, 2018, 12:12:22 PM

böyle şeyler gerçekten piyasayı suistimal ediyor ödül dagıtıyım suralara gelıyım mantıgı gittikce dağılıyor piyasada gerçekten güzel projeleri kacırıyor insanlar .
Pages: 1 2 3 4 [All]
  Print  

Jump to: